ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

Номер провадження: 11-п/813/1186/19

Номер справи місцевого суду: 518/802/19

Головуючий у першій інстанції

Доповідач Толкаченко О. О.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.09.2019 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд у складі:

головуючого судді Толкаченка О.О.,

суддів Джулая О.Б., Копіци О.В.,

за участю: секретаря с/з Янковської Ю.Л.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні подання керівника апарату Ширяївського районного суду Одеської області Мельник Н.П. про направлення до іншого суду клопотання слідчого про проведення обшуку у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12019160460000151 від 19 червня 2019 року за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.310 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

До Одеського апеляційного суду надійшло подання керівника апарату Ширяївського районного суду Одесткої області Мельник Н.П. про направлення до іншого суду клопотання слідчого СВ Ширяївського ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області Чернобай Н.В. про проведення обшуку присадибної ділянки належної ОСОБА_1 розташованої за адресою: АДРЕСА_1 .

Подання обґрунтоване тим, що автоматизований розподіл клопотання здійснити неможливо через відсутність суддів, які мають повноваження на здійснення судочинства в Ширяївському районному судді Одеської області.

Прокурор в судове засідання апеляційного суду не з`явився.

Відповідно до ч.4 ст.34 КПК України про час та місце розгляду подання чи клопотання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого повідомляються учасники судового провадження, проте їх неприбуття не перешкоджає розгляду питання.

Згідно до ч.4 ст.107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді під час судового провадження є обов`язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

У зв`язку з тим, що прокурор в судове засідання не з`явився, фіксація процесу технічними засобами не здійснювалась.

Відповідно до ч.1 ст.32 КПК України кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено кримінальне правопорушення.

Клопотання про проведення обшуку розглядається слідчим суддею місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування.

Положеннями ч.4 ст.234 КПК України встановлено, що клопотання про обшук розглядається у суді в день його надходження за участю слідчого або прокурора.

На теперішній час в Ширяївському районному суді Одеської області штатна чисельність суддів складає лише три судді, з яких дві посади вакантні, у судді Алексєєвої О.В. 18 жовтня 2018 року закінчились повноваження.

Згідно з п.2 ч.1 ст.34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд до іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Враховуючи неможливість з об`єктивних причин утворити склад суду для розгляду клопотання слідчого про проведення обшуку, з метою його розгляду в розумні строки, а також враховуючи кількісний склад інших, найбільш наближених судів, апеляційний суд дійшов висновку про те, що матеріали провадження за клопотанням слідчого СВ Ширяївського ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області Чернобай Н.В. про проведення обшуку присадибної ділянки належної ОСОБА_1 слід направити на розгляд до Роздільнянського районного суду Одеської області.

Керуючись статтями 32, 34, 418, 419 КПК України, апеляційний суд,

УХВАЛИВ:

Подання керівника апарату Ширяївського районного суду Одесткої області Мельник Н.П. - задовольнити.

Матеріали провадження за клопотанням слідчого СВ Ширяївського ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області Чернобай Н.В. про проведення обшуку присадибної ділянки належної ОСОБА_1 розташованої за адресою: АДРЕСА_1 у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12019160460000151 від 19 червня 2019 року за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.310 КК України передати на розгляд до Роздільнянського районного суду Одеської області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді Одеського апеляційного суду:

О.О. Толкаченко О.В. Копіца О.Б. Джулай

Зареєстровано 12.09.2019
Оприлюднено 12.09.2019
Дата набрання законної сили 11.09.2019

Судовий реєстр по справі 518/802/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 11.09.2019 Одеський апеляційний суд Кримінальне
Ухвала від 02.08.2019 Ширяївський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 21.07.2019 Ширяївський районний суд Одеської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону