Ухвала
від 16.09.2019 по справі 910/12530/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

м. Київ

16.09.2019Справа № 910/12530/19

Суддя Кирилюк Т.Ю. , розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Лайфселл" (03110, місто Київ, вулиця Солом`янська, 11-А)

до Комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" (01001, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 51-А)

про припинення дії договору про встановлення сервітуту № БМС-07-Б/702 від 01.07.2015

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Лайфселл" звернулось до Господарського суду міста Києва з позовом до Комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація" про припинення дії договору про встановлення сервітуту № БМС-07-Б/702 від 01.07.2015 у зв`язку з закінченням 30.06.2016 строку його дії.

Частиною третьою статті 247 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1) ціну позову; 2) значення справи для сторін; 3) обраний позивачем спосіб захисту; 4) категорію та складність справи; 5) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; 6) кількість сторін та інших учасників справи; 7) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 8) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Зважаючи на обраний позивачем спосіб захисту, приймаючи до уваги характер спірних правовідносин та предмет доказування, справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

В прохальній частині позову позивачем заявлено клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської државної адміністрації) "Київкінофільм".

Відповідно до частини першої та другої статті 50 Господарського процесуального кодексу України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи. Якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення господарського суду може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Враховуючи предмет та підстави позовних вимог, а також те, що рішення з даного спору може вплинути на права та обов`язки Комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської државної адміністрації) "Київкінофільм", суд вважає за доцільне клопотання позивача задовольнити та залучити до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача означену особу.

Керуючись статтями 50, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання у справі призначити на 08.10.19 о 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: місто Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 44- Б, (корпус Б), зал судових засідань № 9.

4. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача - Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської државної адміністрації) "Київкінофільм" (01004, місто Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 3).

5. Учасникам справи направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити відповідно до вимог, викладених у статті 60 Господарського процесуального кодексу України та надати суду документи, що підтверджують повноваження представників.

6. Запропонувати відповідачу у строк до 07.10.2019 надати суду:

- належним чином засвідчену копію статуту для залучення до матеріалів справи, відзив на позов, складений з урахуванням вимог статті 165 Господарського процесуального кодексу України, з викладенням мотивів повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на чинне законодавство та докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення, якщо такі докази не надані позивачем;

- документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

7. Позивачу не пізніше 11.10.2019 надати суду відповідь на відзив, а також докази направлення відповіді на відзив учасникам справи.

8. Відповідачу не пізніше 18.10.2019 надати суду письмові заперечення (у разі наявності), а також докази направлення письмових заперечень учасникам справи.

9. Запропонувати Комунальному підприємствву виконавчого органу Київради (Київської міської државної адміністрації) "Київкінофільм" надати до суду письмові пояснення на позовну заяву.

10. Запропонувати сторонам надати суду у строк до 18.10.2019 :

- додаткові письмові пояснення з обґрунтуванням своїх правових позицій по суті спору (у разі їх наявності);

- додаткові докази на підтвердження своїх пояснень (у разі їх наявності).

11. Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua

Суддя Т.Ю.Кирилюк

Дата ухвалення рішення16.09.2019
Оприлюднено17.09.2019

Судовий реєстр по справі —910/12530/19

Постанова від 26.02.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кропивна Л.В.

Ухвала від 20.01.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кропивна Л.В.

Рішення від 10.12.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 26.11.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 05.11.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 08.10.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

Ухвала від 16.09.2019

Господарське

Господарський суд міста Києва

Кирилюк Т.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні