ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
16 вересня 2019 року м. Чернігів
Унікальний номер справи № 736/891/19
Головуючий у першій інстанції - Чурупченко М. І.
Апеляційне провадження № 22-ц/4823/1222/19
перевіривши матеріали справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Корюківського районного суду Чернігівської області від 26 червня 2019 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Корюківської міської ради Чернігівської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Корюківська районна державна нотаріальна контора, про визнання права власності на спадкове майно,
В С Т А Н О В И В:
Суддею-доповідачем по справі виконані всі необхідні підготовчі дії, передбачені ст.ст. 360, 361, 365 ЦПК України.
Вислухавши доповідь судді Харечко Л.К., перевіривши матеріали справи, колегія суддів вважає, що підготовчі дії по справі проведені в повному обсязі, необхідність в проведенні додаткових підготовчих дій відсутня, в зв`язку з чим, справу необхідно призначити до апеляційного розгляду.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В:
Підготовчі дії по справі закінчити.
Справу призначити до розгляду Чернігівським апеляційним судом у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи на 13:00 25 вересня 2019 року.
Головуючий: Судді:
Суд | Чернігівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.09.2019 |
Оприлюднено | 17.09.2019 |
Номер документу | 84282287 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Чернігівський апеляційний суд
Харечко Л. К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні