ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про визнання боржника банкрутом
"12" вересня 2019 р.Справа № 922/822/19
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Міньковського С.В.
при секретарі судового засідання Тютюник О.Ю.
розглянувши заявуФОП Зоріна Анастасія Анатоліївна, м. Київ , ТОВ "Юридична компанія "Праймюст", м. Київ про визнання банкрутом ТОВ "Агро Процесинг Індастрі", м. Харків , код ЄДРПОУ 32897734 за участю сторін:
не з`явились,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 22.04.19 р. в підготовчому засіданні суд відкрив провадження у справі про банкрутство ТОВ "Агро Процесинг Індастрі", здійснив оприлюднення на веб-сайті ВГСУ, зобов`язавши розпорядника майна разом з керівником боржника розглянути вимоги кредиторів, скласти реєстр вимог кредиторів з посиланням на загальний розмір визнаних вимог кредиторів.
Ухвалою від 26.06.19 р. в попередньому засіданні суду затверджено реєстр вимог кредиторів ТОВ "Агро Процесинг Індастрі" в кількості 2 заяв кредиторів з загальною сумою грошових вимог 1 535 848,00 грн, зобов`язано розпорядника майна відповідно до ст. 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) провести збори кредиторів, де вирішити питання передбачені вказаною статтею Закону, у тому числі утворити комітет кредиторів і прийняти обґрунтоване рішення про відкриття процедури санації боржника, про відкриття ліквідаційної процедури чи підписання Мирової угоди з посиланням на фактичні обставини, що привели до прийняття такого рішення.
Ухвалою суду від 08.08.19 р. було продовжено строк процедури розпорядження майном боржника на один місяць до 15.09.2019 р. та відкладено розгляд справи в підсумковому засіданні на 12.09.19 р.
Розпорядник майна в судове засідання не з`явилась, проте на виконання вимог ухвали господарського суду від 26.06.2019 р. надала звіт розпорядника майна, аналіз фінансового стану боржника, протокол загальних зборів кредиторів №1 від 10.07.2019 р., з якого вбачається, що кредитори на збори кредиторів не з`явились.
Крім того, 12.09.19 р. розпорядник майна надіслала на адресу суду клопотання, в якому зазначила, що в зв`язку з тим, що кредитори ТОВ "Агро Процесинг Індастрі" неодноразово ігнорували скликання загальних зборів кредиторів та засідання комітету кредиторів, рішення щодо подальшої процедури банкрутства комітетом кредиторів не прийнято. Проте, наявність непогашених боргових зобов`язань та відсутність активів, на думку розпорядника майна, свідчать про доцільність введення ліквідаційної процедури відносно ТОВ "Агро Процесинг Індастрі".
Однак, в своєму звіті розпорядник майна не зазначила про згоду на подальшу участь у справі в якості ліквідатора.
Кредитори, ФОП Зоріна А.А. та ТОВ "Юридична компанія "Праймюст", в судове засідання 12.09.19 р. також не з`явились, про причину неявки суду не повідомили, проте на адресу суду надійшло клопотання, в якому представник ТОВ "ЮК "Праймюст" повідомляє суду, що кредитори самоорганізувались та провели загальні збори кредиторів 23.08.19 р., на яких було обрано комітет кредиторів у складі 2 кредиторів: ФОП Зоріна А.А. та ТОВ "Юридична компанія "Праймюст", розглянуто питання про звернення з клопотанням до господарського суду про введення ліквідаційної процедури, розглянуто питання про припинення повноважень арбітражного керуючого розпорядника майна Кузнецової В.В. та про призначення ліквідатором арбітражного керуючого Бєккєль Ю.П.
Від арбітражного керуючого Бєккєль Ю.П. надійшла до суду заява на участь у справі.
Згідно ч. 1 ст. 202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
Судом встановлено, що всіх учасників даного судового засідання повідомлено про дату, час та місце розгляду справи належним чином, в зв`язку з чим суд розглядає справу в підсумковому засіданні по суті.
Розглянувши матеріали справи, надану суду заяву арбітражного керуючого на участь у справі, суд вважає клопотання розпорядника майна про застосування до боржника процедури ліквідації, підлягаючим задоволенню на підставі наступного.
Як вбачається зі звіту розпорядника майна, розпорядник майна з метою виявлення активів боржника отримав витяги з реєстру речових прав на нерухоме майно, надіслав запити до відповідних установ та засновників боржника, з відповідей яких встановлено про відсутність будь-яких зареєстрованих активів. Розпорядником майна замовлено висновок щодо фінансового стану ТОВ "Агро Процесинг Індастрі", згідно якого встановлено, що станом на 30.06.2018 р. та на 05.04.2019 р. відсутні економічні ознаки фіктивного банкрутства; протягом періоду 2015-2017 р.р. та першого півріччя 2018 р., з урахуванням відзиву боржника на заяву кредитора від 05.04.19 р., наявні економічні ознаки дій з доведення до банкрутства; відносно ТОВ "Агро Процесинг Індастрі" доцільним розглянути питання щодо введення процедури ліквідації підприємства.
Згідно інформації генерального директора ТОВ "Агро Процесинг Індастрі", викладеної у відзиві на заяву кредиторів від 05.04.2019 р., у боржника відсутні будь-які активи. Аналіз фінансового стану боржника свідчить про те, що розмір чистих активів стано мна 31.12.2015 р. дорівнював 256 тис.грн, станом на 31.12.2016 р. він зменшився до -603 тис.грн, у до17 р. збільшився до 48 129 тис.грн, у першому півріччі 2018 р. він зменшився до -635 тис.грн. Тобто у порівняння з 2015 р. їх розмір станом на 30.06.2018 р. зменшився на 891 тис.грн, у порівнянні з 2016 р. значно не змінився, у порівнянні з 2017 р. розмір чистих активів станом на 30.06.2018 р. зменшився на 48 764 тис. грн.
Такий стан показників говорить про нестабільність фінансово-господарського стану підприємства протягом 2015-2017 р.р. та першого півріччя 2018 р. Протягом другого півріччя 2018 р. та першого кварталу 2019 р. розмір активів зменшився на 1 304,3 тис.грн, а розмір поточних зобов`язань збільшився на 1 234,3 тис.грн.
Згідно п. 3.4 Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства", затвердженого наказом Міністерства економіки України від 19.01.2006 р. №14, якщо за підсумками року коефіцієнт покриття менший за 1,0 і підприємство не отримало прибутку, такий його фінансовий стан характеризується ознаками надкритичної неплатоспроможності. У такому разі задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливе шляхом застосування ліквідаційної процедури.
З наданого суду аналізу фінансового стану боржника вбачається, що коефіцієнт покриття (Кп) складає 0,67, а коефіцієнт забезпечення власними засобами складає -0,49. Тобто, коефіцієнти менше за 1,0 та 0,1 відповідно, що є ознаками надкритичної неплатоспроможності боржника.
Дослідивши клопотання кредитора ТОВ "ЮК "Праймюст" разом з протоколом засідання кредиторів від 23.08.2019 р., суд зазначає, що даний протокол засідання загальних зборів кредиторів не можуть бути прийняті судом до уваги з наступних підстав.
Згідно приписів ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції після 19.01.13 р. (далі - Закон про банкрутство) під розпорядженням майном розуміється система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження, ефективного використання майнових активів боржника, проведення аналізу його фінансового становища, а також визначення наступної оптимальної процедури (санації, мирової угоди чи ліквідації) для задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів.
Розпорядник майна - фізична особа, яка відповідно до судового рішення господарського суду забезпечує здійснення процедури розпорядження майном.
Процедура розпорядження майном боржника вводиться строком на сто п`ятнадцять календарних днів і може бути продовжена господарським судом за вмотивованим клопотанням розпорядника майна, комітету кредиторів або боржника не більше ніж на два місяці.
Згідно ч. 3 ст. 22 Закону про банкрутство, розпорядник майна зобов`язаний: розглядати заяви кредиторів про грошові вимоги до боржника, які надійшли в установленому цим Законом порядку; вести реєстр вимог кредиторів; повідомляти кредиторів про результати розгляду їхніх вимог; вживати заходів для захисту майна боржника; аналізувати фінансово-господарську діяльність, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках; виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства; скликати збори кредиторів та організовувати їх проведення; тощо.
Відповідно до приписів ст. 26 Закону про банкрутство протягом десяти днів після винесення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення.
Згідно ч. 3 ст. 26 Закону про банкрутство збори кредиторів у провадженні у справі про банкрутство скликаються арбітражним керуючим за його ініціативою, за ініціативою комітету кредиторів чи інших кредиторів, сума вимог яких становить не менше ніж третину всіх вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, або за ініціативою однієї третини кількості голосів кредиторів.
Збори кредиторів на вимогу комітету кредиторів або окремих кредиторів скликаються арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) та проводяться протягом двох тижнів з дня надходження письмової вимоги про їх скликання.
Збори кредиторів проводяться за місцезнаходженням боржника.
Отже, враховуючи зазначені вище приписи, правом на скликання та проведення зборів кредиторів або комітету кредиторів наділений лише арбітражний керуючий.
Крім того, з наданого суду кредиторами протоколу засідання зборів кредиторів від 23.08.19 р. не вбачається місце проведення зборів кредиторів, не вбачається на підставі чого кредитори дійшли висновку про недостатність майна боржника, як то передбачено п. 4 ст. 205 ГК України. Також, суду не надано доказів того, що арбітражний керуючий розпорядник майна Кузнецова В.В. ухилялась від скликання зборів кредиторів чи створювала обставини, які б перешкоджали проведенню загальних зборів кредиторів та утворенню комітету кредиторів, внаслідок чого кредитори вимушені б були самостійно провести збори.
Разом з тим, розпорядник майна Кузнецова В.В. довела суду про наявне незадовільне фінансове становище боржника, про що свідчить висновок щодо фінансового стану ТОВ "Агро Прцесинг Індастрі" від 08.07.19 р., неможливість відновлення платоспроможності боржника власними силами за рахунок доходів від здійснення власної господарської діяльності та активів, активи боржника не виявлені, проте кредиторська заборгованість складає 1 535 848,00 грн, що відповідає фінансовому стану потенційного банкрута та є підставою для звернення до суду з пропозицією щодо застосування до боржника процедури ліквідації.
Згідно з п. 4 ст. 205 ГК України передбачено, що у разі неплатоспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна для задоволення вимог кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом. Умови, порядок та наслідки оголошення суб`єкта господарювання банкрутом встановлюється цим Кодексом та іншими законами. Таким Законом, норми якого щодо умов, порядку та наслідків визнання банкрутом є спеціальними, передбачені в Законі України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Частиною 4 ст. 27 Закону про банкрутство передбачено, що у разі, якщо комітетом кредиторів у межах строку дії процедури розпорядження майном не прийнято жодного з передбачених цією статтею рішень, господарський суд протягом п`яти днів після закінчення процедури розпорядження майном боржника за наявності ознак банкрутства приймає постанову про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, якщо інше не передбачено цією статтею.
Як встановлено судом, процедуру розпорядження майном боржника введено ухвалою суду від 22.04.2019 р. строком на 115 календарних днів, який закінчився 15.08.2019 р.
Ухвалою суду від 08.08.2019 р. судом було продовжено строк процедури розпорядження майном на один місяць, до 15.09.2019 р.
Таким чином, враховуючи, що строки процедури розпорядження майном закінчуються, кредитори жодного разу не з`явились на збори, які скликались розпорядником майна (повідомлення про скликання від 01.07.19 р., від 13.08.19 р.), суд, враховуючи, що розпорядником майна доведено суду наявність ознак банкрутства, дійшов висновку про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури на підставі ч. 4 ст. 27 Закону про банкрутство.
Розпорядник майна Кузнецова В.В. надала суду на затвердження звіт про нарахування та виплату грошової винагороди в сумі 34 509,00 грн за період з 22.04.19 р. по 31.08.19 р. та відшкодування витрат розпорядника майна за період з 22.04.19 р. по 31.08.19 р. в сумі 4434,14 грн, в якому просить суд затвердити звіт розпорядника майна про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат по справі №922/822/19 на загальну суму 38943,14 грн; стягнути з ініціюючих кредиторів пропорційно сумі заявлених вимог з ТОВ "ЮК "Праймюст" на користь арбітражного керуючого Кузнецової В.В. грошову винагороду в розмірі 25019,03 грн та витрати розпорядника майна в розмірі 3214,75 грн; стягнути з ФОП Зоріної А.А. на користь арбітражного керуючого Кузнецової В.В. грошову винагороду в розмірі 9 489,97 грн та витрати розпорядника майна в розмірі 1219,38 грн; видати відповідні накази.
Розглянувши зазначене клопотання розпорядника майна та надані нею суду документи, суд встановив, що в підтвердження здійснених витрат розпорядник майна надав: копії фіскальних чеків на загальну суму 691,56 грн, що підтверджують здійснення поштових витрат у даній справі; витрати на отримання відомостей з державних реєстрів - на суму 208,00 грн; сплата судового збору за отримання копії судового рішення - в сумі 34,58 грн; витрати за здійснення аналізу фінансово-господарського стану боржника - 3500,00 грн (договір №01/01-19ф) від 02.07.19 р.).
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 98 Закону про банкрутство арбітражний керуючий (розпорядник майна) має право залучати для забезпечення виконання своїх повноважень на договірних засадах інших осіб та спеціалізовані організації з оплатою їхньої діяльності.
Згідно ч. 1 ст. 14 ГПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
У відповідності до ст. 73 Господарського процесуального кодексу України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставини, які мають значення для вирішення справи.
Згідно ст. 74 Господарського процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Згідно ст. 77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування. Відповідно до ч. 2 ст. 79 ГПК України питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Враховуючи зазначене, суд вважає звіт розпорядника майна про нарахування та виплату грошової винагороди за період з 22.04.19 р. по 31.08.19 р. таким, що відповідає приписам Закону про банкрутство, підтвердженим документально, тому доходить висновку про затвердження звіту арбітражного керуючого Кузнецової В.В. про нарахування та виплату грошової винагороди в сумі 34509,00 грн та задоволення звіту розпорядника майна про відшкодування витрат за період з 22.04.19 р. по 31.08.19 р. на суму 4434,14 грн.
Щодо вимог розпорядника майна про стягнення суми грошової винагороди та витрат арбітражного керуючого, суд зазначає, що питання про стягнення вирішується судом за наявності спору. Проте, з наданих суду документів не вбачається, що розпорядник майна звертався до кредиторів з вимогою про сплату суми грошової винагороди та суми витрат, затверджених судом, а одразу звернувся до господарського суду.
Відповідно до приписів ст. 5 ГПК України господарський суд, здійснюючи правосуддя захищає порушене право та інтереси особи, яка звернулась до суду.
Отже, враховуючи зазначене, суд вважає звернення розпорядника майна передчасним, а тому відмовляє у задоволенні клопотання в цій частині.
Враховуючи, що суд дійшов висновку про визнання боржника банкрутом та відкриття щодо нього ліквідаційної процедури, а також враховуючи, що розпорядник майна не виявив бажання приймати подальшу участь у справі, натомість до суду звернувся арбітражний керуючий Бєккєль Ю.П., суд, з метою економії судового розгляду, вважає за можливе розглянути кандидатуру арбітражного керуючого Бєккєль Ю.П., яка звернулась до суду із заявою на участь у справі.
Розглянувши кандидатуру арбітражного керуючого Бєккєль Ю.П., суд встановив наступне.
Згідно з ст. 114 Закону про банкрутство (в редакції від 19.01.13 р.) передбачено, що кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів, а у разі відсутності такого клопотання - за ініціативою суду, крім випадків, передбачених цим Законом.
За змістом частин другої статті 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" арбітражні керуючі (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) не можуть бути призначені: які є заінтересованими у цій справі; які здійснювали раніше управління цим боржником; яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, покладених цим Законом.
За змістом ч. 1 ст. 97 Закону про банкрутство арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) може бути громадянин України, який має повну вищу юридичну або економічну освіту, стаж роботи за фахом не менше трьох років або одного року на керівних посадах після отримання повної вищої освіти, пройшов навчання та стажування протягом шести місяців у порядку встановленому державним органом з питань банкрутства, володіє державною мовою та склав кваліфікаційний іспит.
Право на здійснення діяльності арбатріжного керуючого надається особі, яка отримала відповідне свідоцтво у порядку, встановленому цим Законом, та внесена до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
Арбітражний керуючий Бєккєль Ю.П. (свідоцтво №1825 від 26.07.2017р.), надала суду відповідну заяву на участь у справі в якості ліквідатора боржника, сповістила суд, що порушень законодавства при виконанні обов`язків арбітражного керуючого і порушень строків подання інформації за час виконання своїх обов`язків не має, не є особою, яка згідно з Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" є заінтересованою особою, не є особою якій заборонено здійснювати цей вид професійної діяльності або займати керівні посади, якій відмовлено в допуску до державної таємниці, не має судимості за вчинення корисливих злочинів. Крім того, має договір страхування відповідальності арбітражного керуючого №19/5505/ОД2 від 05.07.19 р.
Згідно з преамбулою Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що цей закон встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності суб`єкта підприємницької діяльності - боржника або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури, повного або часткового задоволення вимог кредиторів.
Враховуючи, що розпорядник майна та суд дійшли обґрунтованого висновку про необхідність застосування до боржника ТОВ "Агро Процесинг Індастрі" процедури ліквідації в зв`язку з недостатністю майнових активів боржника для задоволення вимог кредиторів, з тривалим незадовільним фінансовим становищем боржника, відсутністю потенційних інвесторів, неможливістю відновлення платоспроможності боржника та задоволення вимог кредиторів, введення процедури ліквідації надасть можливість розрахуватися з конкурсним та поточними кредиторами боржника, суд вважає за необхідне визнати боржника банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Бєккєль Юлію Петрівну.
На підставі вищенаведеного та керуючись ч. 4 ст. 27, ст.ст. 37-48, 97, 115 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 202, 233-234 ГПК:
ПОСТАНОВИВ:
1. Припинити процедуру розпорядження майном боржника. Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "Агро Процесінг Індастрі" (код 32897734), місцезнаходження: 61145, м. Харків, вул. Космічна, буд. 21-А, - банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.
2. З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури:
господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо;
строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав;
у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів)), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури;
припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута;
відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю;
продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Законом;
скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається;
вимоги за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред`являтися тільки в межах ліквідаційної процедури протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає. Кредитори, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі;
виконання зобов`язань боржника, визнаного банкрутом, здійснюється у випадках і порядку, передбачених Законом про банкрутство.
З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, керівник банкрута звільняється з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (власників) майна банкрута.
3. Затвердити звіт розпорядника майна про нарахування грошової винагороди в сумі 34509,00 грн та відшкодування витрат в сумі 4434,14 грн за період з 22.04.2019 р. по 31.08.2019 р., всього на загальну суму 38943,14 грн. Припинити повноваження розпорядника майна Кузнецової В.В. Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Агро Процесінг Індастрі" (код 32897734) Бєккєль Юлію Петрівну (код іпн НОМЕР_1 , свідоцтво №1825 від 26.07.17 р.), поштова адреса: АДРЕСА_1 , та встановити їй оплату послуг в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати.
4. Здійснити офіційне оприлюднення на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України про визнання боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Агро Процесінг Індастрі" (код 32897734), банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури із зазначенням найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом, найменування господарського суду в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство, дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, відомостей про ліквідатора (ліквідаційну комісію), строк подання заяв поточних кредиторів з вимогами до боржника.
5. Зобов`язати ліквідатора відповідно до ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" прийняти до свого відання майно боржника та забезпечити його збереження, виконувати функції з управління та розпорядження майном банкрута, проводити інвентаризацію та оцінку майна банкрута, здійснювати аналіз фінансового становища банкрута, повідомляти працівників банкрута про звільнення та здійснити його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута або отриманого для цієї мети кредиту, вживати заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, передати в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов`язковому зберіганню, здійснити продаж майна банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом, повідомити про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надавати державному органу з питань банкрутства відповідну інформацію для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, пред`являти до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості, закрити всі рахунки банкрута в установах банку і відкрити або переоформити один основний рахунок для проведення розрахунків з кредиторами. Залишки коштів на цих рахунках перераховуються на основний рахунок боржника.
Зобов`язати ліквідатора не рідше ніж один раз на місяць надавати комітету кредиторів звіт про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та при проведенні ліквідаційної процедури, використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів.
6. Зобов`язати керівника боржника ТОВ "Агро Процесінг Індастрі" протягом п`ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до законів України.
7. Зобов`язати ліквідатора в строк до 12.09.2020 року виконати ліквідаційну процедуру та надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс, а також всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, у тому числі:
- акти інвентаризації майна, перелік ліквідаційної маси, звіти про оцінку майна, договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна,
- реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів,
- звіт про виплачені кредиторам кошти, документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів;
- довідки установ банку про закриття рахунків банкрута,
- копії повідомлень направлених до органу державної податкової служби, Пенсійного фонду та центру зайнятості про закінчення ліквідаційної процедури,
- довідку архіву про прийняття документів, які підлягають обов`язковому зберіганню,
- оригінали установчих документів і свідоцтва про державну реєстрацію,
- докази, що свідчать про стягнення дебіторської заборгованості, або докази що свідчать про неможливість її стягнення,
- довідку банку про рух грошових коштів по поточному рахунку за весь час здійснення ліквідаційної процедури,
- баланси підприємства за весь час роботи ліквідатора,
- протоколи засідань комітету кредиторів і протоколи загальних зборів кредиторів,
- затверджений комітетом кредиторів звіт про оплату послуг та відшкодування витрат ліквідатора,
- інші документи, що свідчать про виконану ліквідатором роботу з ліквідації банкрута.
8. Постанову суду надіслати кредиторам, ліквідатору, ДВС, державному реєстратору, державному органу з питань банкрутства, банкруту, арбітражному керуючому Кузнецовій В.В.
Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена протягом десяти днів з дня підписання повного судового рішення.
Постанова підписана 18.09.2019 р.
Суддя Міньковський С.В.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2019 |
Оприлюднено | 18.09.2019 |
Номер документу | 84320184 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Господарське
Східний апеляційний господарський суд
Лакіза Валентина Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні