Справа №479/1130/19
Провадження №2/479/317/19
У Х В А Л А
18 вересня 2019 року смтКриве Озеро
Суддя Кривоозерського районного суду Миколаївської області Репушевська О.В., вивчивши матеріали позовної заяви АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (місце знаходження: вул.Грушевського, 1Д, м.Київ, 01001) до ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості за кредитним договором в розмірі 16 614,31 грн.
в с т а н о в и л а:
Позивач звернувся з позовом до відповідача про стягнення заборгованості за кредитним договором від 21 квітня 2016 року в сумі 16 614,31 грн.
Дана справа підсудна Кривоозерському районному суду Миколаївської області. Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Частиною другою статті 19 ЦПК України визначено, що цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).
Відповідно до положень ч.4, ч.6 ст. 19 , ст. 274 ЦПК України спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ (справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб), справ, що виникають з трудових відносин, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.
Згідно приписів ч.3 ст.275 ЦПК України при вирішенні питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову, яка становить 16 614,31 грн., значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Враховуючи наведене, а також те, що дана справа не підпадає під перелік справ, які розглядаються виключно за правилами загального позовного провадження (ч.4 ст.274 ЦПК України ), суд дійшов висновку про можливість розгляду справи за правилами спрощеного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Керуючись ст.187 ЦПК України , суддя
п о с т а н о в и л а:
Прийняти позовну заяву АТ КБ "ПРИВАТБАНК" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором до розгляду та відкрити провадження у справі №479/1130/19.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
Перше судове засідання у цивільній справі №479/1130/19 призначити на 28 жовтня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні Кривоозерського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область Кривоозерський район смтКриве Озеро вул.Шевченка, 1 А.
Про дату час та місце судового засідання повідомити сторони.
Зобов`язати Акціонерне товариство Комерційний банк "ПРИВАТБАНК" надати Кривоозерському районному суду Миколаївської області, у строк до 28.10.2019 року обґрунтований логічно - зрозумілий розрахунок заборгованості, а також алгоритм (формулу), за яким можливо зрозуміти, як з наведених показників утворився результат (відсотки; з яких сум розраховані пеня, штрафи тощо; за який період).
Попередити позивача, що відповідно до п.9 ч.1 ст.257 ЦПК України в разі ненадання позивачем на вимогу суду доказів, необхідних для вирішення спору, у визначений строк, позов може бути залишений без розгляду.
Встановити відповідачу строк у 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі для подання до суду відзиву з дотриманням вимог ст.178 ЦПК України і всіх письмових доказів, висновків експертів і заяв свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. До відзиву додаються: докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у вказаний строк без поважних причин справа вирішується судом за наявними матеріалами.
Роз`яснити відповідачеві, що у відповідності до вимог ч.4 ст.277 ЦПК України, відповідач має право в установлений законом строк подати заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Відповідач має право пред`явити зустрічний позов з дотриманням вимог ст.ст. 193 , 194 ЦПК України в строк для подання відзиву. Зустрічна позовна заява, подана з порушенням вимог ч.1 та ч.2 ст.193 ЦПК України , ухвалою суду повертається заявнику. Копія зустрічної позовної заяви долучається до матеріалів справи.
Встановити позивачу строк у 5 днів з дня отримання відзиву для подачі до суду відповіді на відзив з дотриманням вимог ст.ст. 178 , 179 ЦПК України . Копія відповіді на відзив та доданих до них документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) пояснень до суду. До пояснень додаються докази, що підтверджують обставини, на яких вони ґрунтуються, якщо такі докази не надані позивачем; документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу строк у 5 днів з дня отримання відповіді на відзив для подачі до суду заперечення з дотриманням вимог ст.ст. 178 , 180 ЦПК України . Копія заперечень та доданих до них документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) пояснень до суду. До пояснень додаються докази, що підтверджують обставини, на яких вони ґрунтуються, якщо такі докази не надані позивачем; документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Роз`яснити сторонам, що відповідно до ч.2 ст.126 ЦПК України документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Встановлений судом процесуальний строк може бути подовжений судам за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду (ч.2 ст.127 ЦПК України ).
Копії цієї ухвали надіслати сторонам по справі, а відповідачеві також копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз`яснити учасникам справи, що цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін; кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім встановлених законом випадків; кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи не вчиненням нею процесуальних дій (ч.1, ч.3, ч.4 ст. 12 ЦПК України ). Письмові докази мають відповідати вимогам ст.95 ЦПК України. Порядок подання до суду доказів, визначений ст.83 ЦПК України.
Отримати інформацію щодо справи учасники справи можуть на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, а саме: на офіційному веб-сайті Кривоозерського районного суду Миколаївської області: https://court.gov.ua/sud1415/ .
Ухвала суду в частині недотримання правил підсудності може бути оскаржена до Миколаївського апеляційного суду через Кривоозерський районний суд Миколаївської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня складення ухвали (підпункт15.5 пункту1 розділу XIII Перехідні положення ЦПК України ).
СУДДЯ:
Суд | Кривоозерський районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 18.09.2019 |
Оприлюднено | 18.09.2019 |
Номер документу | 84321989 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кривоозерський районний суд Миколаївської області
Репушевська О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні