ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/44199/19-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 вересня 2019 року Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Карабань В.М., при секретарі Самійлик В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання начальника четвертого відділу процесуального керівництва Другого управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України Кулика К.Г. про передачу речових доказів - активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні,-

В С Т А Н О В И В:

20.08.2019 року у провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Карабаня В.М. надійшло зазначене клопотання, у якому начальник четвертого відділу процесуального керівництва Другого управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України Кулик К.Г. просить передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів для здійснення заходів з управління ними у порядку та на умовах, визначених ст. 100 КПК України, ст.ст. 19, 21 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів , активи, на які у кримінальному провадженні накладено арешт, та визнані речовими доказами.

В обґрунтування доводів клопотання прокурор зазначає що, Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12013220540000400 від 31.01.2013 за фактами вчинення створеною колишнім Президентом України ОСОБА_1 злочинною організацією тяжких та особливо тяжких злочинів, пов`язаних із привласненням майна або заволодінням ним шляхом зловживання службовим становищем організованою групою в особливо великих розмірах, легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, в т.ч. за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1ст. 255, ч. 5ст. 191, ч. 3ст. 209 та іншими статтями КК України.

Досудове розслідування здійснюється стосовно створення злочинної організації ОСОБА_1 та її структурного підрозділу під керівництвом ОСОБА_2 з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчинення у її складі низки кримінальних правопорушень, зокрема заволодіння чужим майном, коштами державних та інших банківських установ, державних підприємств паливно-енергетичного сектору економіки в особливо великих розмірах, ухилення від сплати податків, легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, організації фіктивного підприємництва, тобто створення та придбання суб`єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду, а також щодо інших злочинів.

Як зазначає прокурор, члени вищевказаної злочинної організації легалізували привласнені грошові кошти та інше майно, здобуте внаслідок вчинення зазначених злочинів шляхом проведення низки удаваних, безтоварних фінансово-господарських операцій через підконтрольні суб`єкти підприємницької діяльності з ознаками фіктивності, а також через підконтрольні ОСОБА_2 банківські установи -АТ БРОКБІЗНЕСБАНК та ПАТ РЕАЛ БАНК , з метою приховання джерел походження коштів, їх кінцевих вигодо набувачів та фактичних власників.

Прокурором указується, що для забезпечення діяльності злочинної організації, до якої увійшов структурний підрозділ під керівництвом ОСОБА_2 , використовувалось понад 400 підприємств резидентів України, більшість яких мала ознаки фіктивності. Також задля забезпечення легалізації здобутих злочинним шляхом коштів організовано створення (придбання) суб`єктів господарської діяльності в офшорних зонах за кордоном (Кіпр, Панама, Гонконг, Британські Віргінські Острови, Беліз), відкриття ними банківських рахунків здебільшого у Латвійській Республіці, у тому числі SOPREMA TRADING LIMITED , PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A., WELLS TECH LIMITED та інших, бенефіціарним власником яких рахується ОСОБА_2 та пов`язані із ним особи.

Схема легалізації виглядала наступним чином. Значні суми фінансових потоків в Україні, що використовувались у діяльності вказаної вище злочинної організації були акумульовані на рахунках 7 компаній (ТОВ ЗИМСТРОЙ КАПІТАЛ , ТОВ ФАНВАРЕЗСІТІ , ТОВ ТОРГКОМПЛЕКТ , ТОВ ЕКОПРО-БІЗНЕС , ТОВ ПРОГРЕС ІНСАЙД , ТОВ КРИМ ТРЕЙДІНГ , ТОВ ФЕШИН МОБАЙЛ ), відкритих у одному банку, зокрема в якості оплати векселів, надання фінансової допомоги, кредитних операцій, операцій із цінними паперами тощо.

Частина коштів транзитом через рахунки 5 компаній (з зазначених 7 компаній), перераховувались на рахунок ПРЕДСТАВНИЦТВА ПРОСПЕРІТІ ДІВЕЛОПМЕНТ ЕС ЕЙ , відкритий в одному банку, в якості оплати паливно-мастильних матеріалів (на кінцевому етапі).

В свою чергу, акумульовані кошти на рахунках 7 компаній та ПРЕДСТАВНИЦТВА ПРОСПЕРІТІ ДІВЕЛОПМЕНТ ЕС ЕЙ`в подальшому, після конвертації, були перераховані за кордон на користь низки нерезидентів, у тому числі PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A. , SWISSPRO CAPITAL LTD , SOPREMA TRADING LIMITEDта інших у загальній сумі, яка в валютному еквіваленті становила понад 5,0 млрд. дол. США (еквівалент понад 40,4 млрд.грн.), в якості оплати паливно-мастильних матеріалів, товарів, робіт та послуг, а також для придбання майна за кордоном. Частина коштів повертались до України у якості інвестицій, а також використовувались для придбання майна, цінних паперів тощо.

При цьому прокурор посилається на те, що під час розслідування кримінального провадження встановлено, що у 2013 році злочинною організацією під керівництвом ОСОБА_2 з використанням підконтрольних підприємств та юридичних осіб -як резидентів, так і нерезидентів, зокрема, ТОВ Ветек Медіа Інвест (код ЄДРПОУ 38864877), ТОВ ЗИМСТРОЙ КАПІТАЛ (код ЄДРПОУ 38061405), ТОВ ЕКОПРО-БІЗНЕС (код ЄДРПОУ 38005309), ТОВ ФАНВАРЕЗСІТІ (код ЄДРПОУ 38061379), ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГКОМПЛЕКТ (код ЄДРПОУ 23518188), ТОВ ПРОГРЕС ІНСАЙД (код ЄДРПОУ 38005230), TriLadoEnterpriseInc. (registrationnumber 1760259), NOVAPARK TECHNICS INC. (reg.nr. 749135?2057922), PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A. (reg.nr. 740149),SOPREMA TRADING LTD (reg.nr. 1693651), та інших, за рахунок коштів, здобутих під час вчинення зазначених вище злочинів, здійснено придбання пакету акцій групи Український медіа холдінг (UMH Group).

Частину коштів у розмірі 246,117603 млн. дол. США сплачено TriLadoEnterpriseInc.у період з 03.04.2013 по 20.09.2013 за рахунок отриманих злочинним шляхом коштів, що надійшли з рахунків підприємств, підконтрольних злочинній організації -ТОВ Ветек Медіа Інвест (код ЄДРПОУ 38864877), ТОВ ЗИМСТРОЙ КАПІТАЛ (код ЄДРПОУ 38061405), ТОВ ЕКОПРО-БІЗНЕС (код ЄДРПОУ 38005309), ТОВ ФАНВАРЕЗСІТІ (код ЄДРПОУ 38061379), ТОВ ТОРГКОМПЛЕКТ (код ЄДРПОУ 23518188), ТОВ ПРОГРЕС ІНСАЙД (код ЄДРПОУ 38005230), ТОВ ТОРЕНІЯ (код 38091691), відкритих у ПАТ РЕАЛ БАНК , через рахунки підконтрольних злочинній організації нерезидентів NOVAPARK TECHNICS INC. (reg.nr. 749135?2057922), PROSPERITY DEVELOPMENTS S.A. (reg.nr. 740149),SOPREMA TRADING LTD (reg.nr. 1693651), відкриті в AS ABLV Bank.

Іншу частину коштів на здійснення угоди у розмірі 160 млн. дол. США одержано за рахунок кредиту, наданого АТ УКРЕКСІМБАНК (ідентифікаційний код юридичної особи 00032112) для підконтрольного злочинній організації ТОВ Ветек Медіа Інвест (ідентифікаційний код юридичної особи 38864877) за кредитним договором від 28.10.2013 № 151313К15 (зі змінами відповідно до додаткового договору № 151313К15?1 від 13.01.2014). За вказаним кредитним договором банк надав позичальнику грошові кошти шляхом відкриття невідновлювальної мультивалютної кредитної лінії з лімітом, еквівалентним 160 млн. дол. США, з терміном погашення до 27.10.2022.

Цільовим призначенням цього кредиту зазначено часткове фінансування купівлі корпоративних прав згідно з договором купівлі-продажу акцій від 09.09.2013, укладеним між TrejoliBusinessLtd. та ТОВ ВЕТЕК МЕДІА ІНВЕСТ , предметом якого є купівля акцій TriLadoEnterpriseInc. .

В якості забезпечення кредиту ТОВ ВЕТЕК МЕДІА ІНВЕСТ надано в заставу корпоративні права компанії TriLadoEnterpriseInc.та компаній групи Український медіа холдінг , ціні папери, основні засоби (нерухомість та обладнання), торгові марки тощо.

Гарантом покупця під час укладання цього кредитного договору виступив безпосередньо ОСОБА_2 .

Відповідно до заяви про бенефіціара, поданої до AS ABLV Bank, бенефіціаромTriLadoEnterpriseInc., яке здійснило купівлю корпоративних прав групи Український медіа холдінг , є ОСОБА_2 .

Матеріали досудового розслідування щодо ОСОБА_2 за підозрою у вчиненні у тому числі легалізації злочинним шляхом здобутих коштів виділено в окреме провадження та зупинено у зв`язку із розшуком підозрюваного.

Прокурор стверджує, що часткове погашення тіла кредиту та відсотків по ньому здійснювалось злочинною організацією за рахунок одержаних злочинним шляхом коштів із використанням підконтрольних юридичних осіб з ознаками фіктивності, в т.ч. ТОВ ТОРЕНІЯ , ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ ВЕТЕК , ТОВ КВАТРО МЕГАТЕХ , ТОВ МЕВЕЛЬ , ТОВ РІВЕРАН ДЕЛЮКС , ТОВ ЗАПОРОЖСКИЙ КОКСОХИМРЕМОНТ .

Крім того, в забезпечення виконання зобов`язань за кредитним договором від 28.10.2013 № 151313К15 надано майнові права - право вимоги коштів, розміщених на депозитних рахунках компаній-нерезидентів QUICKPACE LIMITED у сумі 10,00 млн. дол. США, SABULONG TRADING LTD у сумі 20,00 млн. дол. США, KVITEN SOLUTION LIMITED у сумі 20,00 млн. дол. США, відкритих в АТ УКРЕКСІМБАНК . У подальшому погашення кредиту згідно із зазначеним кредитним договором частково здійснено за рахунок договірного списання коштів з депозитних рахунків цих компаній-нерезидентів.

Перераховані компанії-нерезиденти QUICKPACE LIMITED, SABULONG TRADING LTD, KVITEN SOLUTION LIMITED є структурами, підконтрольними ОСОБА_2 та ОСОБА_5 , яким, як учасникам злочинної організації, повідомлено про підозру, у тому числі щодо легалізації злочинним шляхом здобутих коштів.

Також у заставу в забезпечення виконання зобов`язань за кредитним договором від 28.10.2013 № 151313К15 надано належні ОСОБА_6 цінні папери - сертифікати казначейських зобов`язань Міністерства фінансів України на пред`явника (код ISIN UA4000146385) у кількості 100 000 шт. вартістю 500 дол. СШАза 1 шт. на загальну суму 50,00 млн. дол. США.

ОСОБА_6 , як встановлено розслідуванням, є посадовою особою ТОВ Юнісон Груп та ТОВ Юнісон Корпорейшн , які входять до групи Юнісон , підконтрольної іншому учаснику злочинної організації ОСОБА_1 - колишньому міністру доходів і зборів України ОСОБА_7 .

Як цінні папери, так і депозити за даними слідства також здобуті внаслідок легалізації злочинним шляхом отриманих коштів.

Таким чином, на думку прокурора зазначені фінансові операції, пов`язані із придбанням пакету акцій низки засобів масової інформації та погашенням кредиту у розмірі 160 млн. дол. США, наданого АТ УКРЕКСІМБАНК для ТОВ ВЕТЕК МЕДІА ІНВЕСТ за кредитним договором від 28.10.2013 № 151313К15, мають ознаки легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Як зазначає ініціатор клопотання, у ході розслідування установлено, що до структури групи компаній Український медіа холдінг входять наступні юридичні особи: ТОВ ПРЕСА-ТРЕЙД (КОД 35371243), ТОВ ТВОЯ ПРЕСА ЛУГАНСЬК (КОД 34941973), ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (КОД 01190623), ТОВ РАДІОСЕЙЛЗ (КОД 38463792), ТОВ ПРАЙМТАЙМ (КОД 38463787), ТОВ ІЛОНІТ-ТВ (КОД 34614174), ТОВ ВИДАВНИЧИЙ ДІМ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (КОД 30375222), ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (КОД 33832835), ТОВ НАШ УЧАСНИК (КОД 34507977), ТОВ ГОРПРЕСА (КОД 33567218), ТОВ УКРПОЛІГРАФМЕДІА (КОД 31236266), ТОВ РАДІОГРУПА (КОД 30988410), ПРАТ "СТУДІЯ "ЄВРОПОЗИТИВ" (КОД 31902360), ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДОВІРА (КОД 24735255), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (КОД 21594363), ТОВ ТРК НБМ-РАДІО (КОД 34818518), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ КИЕВСКИЕ ВЕДОМОСТИ -ТЕЛЕРАДІОЕФІР (КОД 23384871), ТОВ РАДІО-АВТО (КОД 24106252), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА (КОД 30376996), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ФОРУМ (КОД 20429745), ТОВ РАДІО ДОВІРА (КОД 32828753), ТОВ КУЛІНАРНИЙ КАНАЛ (КОД 35625124), ТОВ СТЕП2КРОСС (КОД 34925459), ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (КОД 35910129), ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (КОД 22911825), ТОВ ІРІСА-АП (КОД 33119408), ТОВ ЗАПОРІЖЖЯ МЕДІА (КОД 31734844), ТОВ САН МЕДІЯ (КОД 33998589), ПАТ КП МЕДІА (КОД 34414139), ТОВ КП-АДВЕРТАЙЗИНГ (КОД 34350273), ТОВ УМХ-МОБАЙЛ (КОД 33102182), ТОВ КП ТВ (КОД 34614153), ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (КОД 24282693), ТОВ Український медіа холдінг (КОД 30374737), ПП ТВОЯ ПРЕСА - ЗАПОРІЖЖЯ (КОД 37021267), ТОВ ТВОЯ ПРЕСА - ДОНЕЦЬК (КОД 34094458), ДП ТВОЯ ПРЕСА-ХАРКІВ ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (КОД 34956068), ДП СОЮЗ РЕАЛІЗАТОРІВ (КОД 31251551), ДП РАДІОСТАНЦІЯ ЗОРЯ (КОД 25484192), ТОВ ТРК ДОНЕЦЬК ФМ (КОД 33005744), ТОВ ТРК РАДІО 50 (КОД 30988520), ПП ТРК ТТ (КОД 31802510), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ТЕРМІНАЛ (КОД 22237961), ТОВ ФІРМА ВОЛИНЬ (КОД 19138008), ТОВ РА ДОРОСЛЕ РАДІО (КОД 33060695), ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ ДЕЛЬТА-ІНВЕСТ (КОД 33886393), ТОВ РАДІОГРАМА (КОД 33122426), ПП РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО РЕКЛАМА-ЦЕНТР (КОД 31911490), ТОВ НАЦІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ ФМ МЕДІА ГРУП (КОД 32379889), ТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП (КОД 33886421), ТОВ ПІ ЕЛЬ ТІ ВІ (КОД 35085643), ТОВ КРОСС-ВІДЕО (КОД 34925422), ТОВ АУРУМ ПРОДАКШН (КОД 35468138), ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (КОД 37954097), ТОВ ДІДЖІМЕДІА (КОД 37924243), ТОВ АЙ ЮЕЙ (КОД 35872324), ТОВ ЦІЛКОМ ТАЄМНО - УКРАИНА (КОД 25473426), ПРАТ КП В УКРАЇНІ (КОД 23731640), ПП ЗАПОРІЖЖЯ МЕДІА ПЛЮС (КОД 33378378), ТОВ ЗА КЕРМОМ - УКРАЇНА (КОД 33305048), ТОВ КП-ПАБЛІКЕЙШНС (КОД 34413051), ТОВ БІГМІР ІНТЕРНЕТ (КОД 34480133), ТОВ ФОРМАКС ПАБЛИКЕЙШНС (КОД 33153061), ТОВ КОРЕСПОНДЕНТ (КОД 34808232), ТОВ РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ КОМАНДА (КОД 23513831), ТОВ МІ 6 (КОД 34290001), ТОВ УКРМЕДІА (КОД 31612059), ТОВ УКРМЕДІА-КИЇВ (КОД 32247242).

У свою чергу, відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, перераховані підприємства є засновниками та володіють корпоративними правами наступних підприємств: ТОВ Каста Компані (код 35591897), Асоціація Українська Асоціація Інтернет Реклами - УАІР (код 35531911), ДП ТВОЯ ПРЕСА-МАРІУПОЛЬ (код 34908674), ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЛООР ТРВРІД (код 38338303), ТОВ УМХ ОНЛАЙН (код 37727057), Корпорація ІСУ (код 24737811), ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ КУР'ЄР (код 32914969), Дочірнє підприємство ПОПУЛЯРНІ ВИДАННЯ (код 30655840), ОК КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПО ВУЛ. БЛАГОЄВА, 31 (код 38599836), ТОВ ІЗВЄСТІЯ-УКРАЇНА (код 30633722), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЮТАР (код 31368242), ОР ООО ТРВРІД (код 38437487), ДП ЛАУНЖ-ФМ (код 41041415).

Крім того прокурор указує, що до структури групи компаній Український медіа холдінг входять наступні підприємства - нерезиденти: UMH GROUP PUBLIC LIMITED (Кіпр), LA CORUNA ENTERPRISES LIMITED (Кіпр), TM ServiceLimited (Кіпр), UBMH BROADCAST MEDIA HOLDINGS LIMITED (Кіпр), MH-TV ProductionLimited (Кіпр), UOV?UNITED ONLINE VENTURES LIMITED (Кіпр), BISBA INVESTMENTS LIMITED (Кіпр), HesperusEnterprisesLimited (BVI), GouramiParticiapationCorp. (Британські Віргінські Острови), UNITED ADVERTASING GLOBAL LTD (Британські Віргінські Острови), UnitedMediaHolding N.V. (Нідерланди),а також ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ (ОДРН 1057748254640), ООО ИД ПОПУЛЯРНАЯ ПРЕССА (ОДРН 1037739949642), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ПЕРМЬ (ОДРН 1065902028664), ООО ФУТБОЛЬНОЕ АГЕНТСТВО (ОДРН 1027700163094), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ОРЕНБУРГ (ОДРН 1075658003190), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ КРАСНОЯРСК (ОДРН 1062465036920), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ТОМСК (ОДРН 1067017174070), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ЧЕБОКСАРЫ (ОДРН 1072130006332), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ САМАРА (ОДРН 1056316058864), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ НИЖНИЙ НОВГОРОД (ОДРН 1065258002468), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ВОРОНЕЖ (ОДРН 1063667195866), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ НОВОСИБИРСК (ОДРН 1065403003324), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ КАЗАНЬ (ОДРН 1061655060422), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ЧЕЛЯБИНСК (ОДРН 1067453070520), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ РОСТОВ-НА-ДОНУ (ОДРН 1066163066441), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ТЮМЕНЬ (ОДРН 1077203053300), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ВЛАДИВОСТОК (ОДРН 1072536008203), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ КРАСНОДАР (ОДРН 1062312040009), ООО ТЕЛЕГАЗЕТА (ОДРН 1053444089060), ООО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ ОМСК (ОДРН 1065504052008), ЗАО ТЕЛЕНЕДЕЛЯ УФА (ОДРН 1070274000686), ЗАО ИД ТЕЛЕМИР (ОДРН 1026604959259).

Зазначені суб`єктиза твердженням прокурора пов`язані між собою засновницькими та корпоративними правами, утворюючи разом єдину групу з одними бенефіціарними власниками, зокрема, UMH GROUP PUBLIC LIMITED ( Кіпр)є материнською (основною холдинговою) компанією групи Український медіа холдінг , та безпосередньо володіє корпоративними правами (акціонерним капіталом) компаній UnitedMediaHolding N.V. (Нідерланди), HesperusEnterprisesLimited (Британські Віргінські острови).У свою чергу, компанія UnitedMediaHolding N.V. (Нідерланди) безпосередньо володіє корпоративними правами (статутним акціонерним капіталом) компаній LA CORUNA ENTERPRISES LIMITED ( Кіпр), UBMH BROADCAST MEDIA HOLDINGS LIMITED ( Кіпр), MH-TV ProductionLimited (Кіпр), GouramiParticiapationCorp. ( Британські Віргінські Острови), UOV-UNITED ONLINE VENTURES LIMITED (Кіпр)та BISBA INVESTMENTS LIMITED (Кіпр), а також часткою у статутному капіталі ТОВ ВИДАВНИЧИЙ ДІМ УМХ (і.к. 30375222) у розмірі 1110 грн., що становить 0,025 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693) у розмірі 17 257 117,58 грн., що становить 99,9833 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ УКРПОЛІГРАФМЕДІА (і.к. 31236266) у розмірі 5900 грн., що становить 50 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Український медіа холдінг (і.к. 30374737) у розмірі 399 900 грн., що становить 99,975 % корпоративних прав. Компанія LA CORUNA ENTERPRISES LIMITED (Кіпр) безпосередньо володіє часткою у статутному капіталі ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (і.к. 33832835) у розмірі 40 682 400 грн., що становить 92 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ НАШ УЧАСНИК (і.к. 34507977) у розмірі 750 000 грн., що становить 100 % корпоративних прав. Компанія UBMH BROADCAST MEDIA HOLDINGS LIMITED (Кіпр) безпосередньо володіє корпоративними правами ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139) у вигляді 2157857 акцій простих бездокументарних іменних номінальною вартістю 2,40 грн. кожна, що складає 20,5510 % усієї кількості акцій. Компанія MH-TV ProductionLimited (Кіпр) безпосередньо володіє часткою у статутному капіталі ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459) у розмірі 154 291,50 грн., що становить 99 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ КРОС-ВІДЕО (і.к. 34925422) у розмірі 39 600 грн., що становить 99 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ КУЛІНАРНИЙ КАНАЛ (і.к. 35625124) у розмірі 59 994 грн., що становить 99 % корпоративних прав. Компанія HesperusEnterprisesLimited (Британські Віргінські острови) безпосередньо володіє корпоративними правами (акціонерним капіталом) компанії TM ServiceLimited (Кіпр). Компанія UOV-UNITED ONLINE VENTURES LIMITED (Кіпр) безпосередньо володіє корпоративними правами (акціями) компанії UNITED ADVERTASING GLOBAL LTD (Британські Віргінські Острови), часткою у статутному капіталі ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 3795497) у розмірі 3 378 992,94 грн., що становить 99,999 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243) у розмірі 3 214 699,97 грн., що складає 99 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (і.к. 35910129) у розмірі 164 396 827,55 грн., що складає 100 % корпоративних прав, часткою у статутному капіталі ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324) у розмірі 52447,50 грн.що складає 99,9 % корпоративних прав.

Крім того, низка підприємств - нерезидентів володіє корпоративними правами суб`єктів, що входять до структури групи Український медіа холдінг , зокрема компанія RAINBOWFIELD LTD (Кіпр)є міноритарним власником часток у статутному капіталі ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252),ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097) та ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520); компаніям BANOCK INVEST & TRADE INC. (БРИТАНСЬКІ ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ), BERWYN ENTERPRISES CORP (БРИТАНСЬКІ ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ), LYBSTER OVERSEAS LTD (БРИТАНСЬКІ ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ) та HARIN ENTERPRISES CORP (БРИТАНСЬКІ ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ), належать частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), у розмірі від 10 до 15 %; компанія QWERTY BUSINESS INC. (BVI)є міноритарним власником часток у статутному капіталі ТОВ ВИДАВНИЧИЙ ДІМ УМХ , ТОВ РАДІОГРУПА , ТОВ УМХ-мобайл , ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА , ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДОРОСЛЕ РАДІО , ТОВ ТД ДЕЛЬТА-ІНВЕСТ , ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ РЕКЛАМНОГО АГЕНСТВА РАДІОГРАМА, ТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП , ТОВ ДІДЖІМЕДІА .

Також компанія BENTLEY OVERSEAS LIMITED ( HONG KONG) володіє 100 % статутного капіталу ТОВ ВЕТЕК МЕДІА ІНВЕСТ (і.к. 38864877) , а останнє у свою чергу володіє усіма акціями компанії TriLadoEnterpriseInc. ( Британські Віргінські острови), бенефіціаромTriLadoEnterpriseInc.є ОСОБА_2 , і усвою чергу, компанія TriLadoEnterpriseInc. володіє акціями UMH GROUP PUBLIC LIMITED - материнської компанії групи Український медіа холдінг . Компанія TrejoliBusinessLtd. (Британські Віргінські острови), відповідно до наведених прокурором доводів, використовувалось злочинною організацією як продавець 100 % акцій TriLadoEnterpriseInc., і при цьому було транзитною ланкою у перерахування 160 млн. дол. СШАвід ТОВ ВЕТЕК МЕДІА ІНВЕСТ до IntegrityInternationalHoldingsLimitedв оплату за цінні папери - 98 % акцій UMH GROUP PUBLIC LIMITED.

Крім того, встановлено, що підприємствам, які входять до структури групи Український медіа холдінг належить наступне рухоме, нерухоме майно, майнові права інтелектуальної власності:

- 7/100 частки торгівельно-побутового комплексу, розташованого за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, вулиця Хмельницького Б. , 40 б, загальною площею (кв.м): 135.1, опис: А-1Н Торгівельно-побутовий комплекс, № 1, 2 - споруди; (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 363421944131), що належить на праві спільної часткової власності ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- вбудоване приміщення А1а загальною площею 218,40 кв.м., розташоване на 1-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку та складається з приміщень № 1, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вулиця Ворошилова, будинок 7 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 185710544118), що належить на праві приватної власності ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- 13/100 частки нежитлового приміщення, загальною площею (кв.м): 27.2, розташоване за адресою: Луганська обл. , м . Первомайськ, вулиця Харківська, будинок 12, кімната 1, 2 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 182747444121), що належить на праві спільної часткової власності ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- нежитлове приміщення - вбудоване приміщення магазину, загальною площею (кв.м): 244,8, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, вулиця Кірова, будинок 15, приміщення 1, складові: нежитлове приміщення - вбудоване приміщення магазину з прибудовою-а, та ганками -а 1 , а 2 , А-1; (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 172202044131), що належить на праві приватної власності ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- нежиле вбудоване приміщення з кімнатами № 1?27 основною площею - 174,2 кв м, загальною площею - 230,4 кв м., розташоване за адресою: Луганська обл., м . Рубіжне, вулиця Мєндєлєєва , будинок 43 а , приміщення 38, 51?54 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 168558244125), що належить на праві приватної власності ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- квартира за адресою: Луганська область, м. Антрацит, вул. Петровського, 46 , кв . 1 , загальною площею 63,2 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 7632788), що належить на праві колективної власності ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- нежитлова будівлю за адресою: Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, вул. Чайковського, буд. 9Б, загальною площею 120,4 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 32775592), що належить на праві приватної власності Приватному ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- квартира за адресою: Луганська область, м. Антрацит , вул. Петровського , 46, кв . 7, загальною площею 69,1 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 7416483), що належить на праві колективної власності ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

- гаражний бокс, загальною площею (кв.м): 18, розташований за адресою: м. Київ, Схід кооператив по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів ГБК Схід (Оболонський р-н), гараж 77, адреса ГК: вулиця Північна 5, (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 946058480000), що належить на праві приватної власності ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825);

- гаражний бокс, загальною площею (кв.м): 18, за адресою: м.Київ, Схід кооператив по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів ГБК Схід (Оболонський р-н), гараж 76, адреса ГК: вулиця Північна 5 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 946035780000), що належить на праві приватної власності ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825);

- належне ТОВ УКРПОЛІГРАФМЕДІА (і.к. 31236266) на праві власності поліграфічне обладнання у кількості 20 одиниць, а саме: ВШРА з самонакладом MullerMartiniBravo, інвентарний номер 087, 2001 року випуску; ВШРА з самонакладом MullerMartiniBravo, інвентарний номер 088, 2001 року випуску; компресор GA30CFF ELI-8,5, інвентарний номер 226, 2004 року випуску; різальна машина CUTTER WOHLENBERG, інвентарний номер 085, 2001 року випуску; рулонна офсетна машина MAN PLAMAG COROMAN, інвентарний номер 093, 2002 року випуску; прилад для проявки пластин CTP (Creo), інвентарний номер 429, 2005 року випуску; ВШРА BravoPlus, інвентарний номер 675, 2007 року випуску; ВШРА Prima S MMZO546222 (б/в -2002 р.в.), інвентарний номер 752, 2002 року випуску; компресор RLR 75V, інвентарний номер 683, 2008 року випуску; компресор RLR 75V, інвентарний номер 684, 2008 року випуску; машина MullerMartiniAmigo, інвентарний номер 082, 2001 року випуску; машина д/офсетного друку GOSS Unliner, інвентарний номер 800, 2007 року випуску; офсетна друкарська машина Roland 204 E, інвентарний номер 761, 2005 року випуску; післядрукарське обладнання GAMMEERLER AG, інвентарний номер 758, 2007 року випуску; швейно-обрізочна машина MullerMartini (ВШРА) 321, інвентарний номер 383, 1983 року випуску; комплекс CTPпластинна базі KodakTrendsetter 400, інвентарний номер 673, 2007 року випуску; аспираційна система, інвентарний номер 773, 2007 року випуску; обладнання для пресування відходів, інвентарний номер 753, 2007 року випуску; чиллерClimavenetaз функцією фрикулінг FOCS B 878, інвентарний номер 771/774, 2007 року випуску; трансформаторна підстанція 899, інвентарний номер 770/772, 2007 року випуску;

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ІЛОНІТ-ТВ (код 34614174), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 89515 від 25.03.2008; 87245 від 25.01.2008; 87244 від 25.01.2008.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Твоя преса (код 33832835), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 98301 від 27.10.2008; 106227 від 27.04.2009; 106236 від 27.04.2009; 106237 від 27.04.2009; 106238 від 27.04.2009; 127901 від 19.03.2017; 136958 від 11.04.2011.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Горпреса (код 33567218), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 116956 від 11.01.2010; 116955 від 11.01.2010.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ПрАТ Студія Європозитив (код 31902360), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 228622 від 10.07.2017; 187512 від 25.06.2014; 186948 від 10.06.2014; 175329 від 10.09.2013; 169911 від 25.04.2013; 73366 від 15.03.2007; 61689 від 15.05.2006; 61066 від 17.04.2006.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ Довіра (код 24735255), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 219856 від 12.12.2016; 218223 від 25.10.2016; 215868 від 25.08.2016; 215801 від 25.08.2016; 215535 від 25.08.2016; 213405 від 24.06.2016; 213384 від 24.06.2016; 213383 від 24.06.2016; 202063 від 27.07.2015; 181544 від 10.02.2014; 181542 від 10.02.2014; 144525 від 12.09.2011; 144524 від 12.09.2011; 67558 від 16.10.2006; 61874 від 15.05.2006; 230556 від 17.08.2017.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (код 21594363), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 212936 від 10.06.2016; 130593 від 25.10.2010; 72882 від 15.03.2007; 46878 від 15.02.2005.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ НБМ-РАДІО (код 34818518), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 218367 від 25.10.2016; 213028 від 10.06.2016; 85838 від 25.12.2007; 85535 від 10.12.2007; 68698 від 16.10.2006.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ КИЕВСКИЕ ВЕДОМОСТИ -ТЕЛЕРАДІОЕФІР (код 23384871), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 72369 від 15.02.2007; 100045 від 25.11.2008; 103343 від 25.02.2009; 147298 від 10.11.2011; 147299 від 10.11.2011; 173861 від 12.08.2013; 173862 від 12.08.2013.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (код 30376996), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 132692 від 27.12.2010; 176313 від 25.09.2013; 176314 від 25.09.2013.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (код 35910129), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 103801 від 25.02.2009; 103799 від 25.02.2009; 100885 від 10.12.2008; 100884 від 10.12.2008; 100883 від 10.12.2008; 80929 від 10.08.2007; 76449 від 10.05.2007; 75982 від 25.04.2007; 60600 від 15.03.2006; 42856 від 16.08.2004; 33540 від 15.07.2003; 103809 від 25.02.2009; 118981 від 25.02.2010; 118982 від 25.02.2010; 120656 від 25.03.2010; 120657 від 25.03.2010; 120658 від 25.03.2010; 120659 від 25.03.2010; 124625 від 25.06.2010; 126872 від 10.08.2010; 126873 від 10.08.2010; 135115 від 25.02.2011; 138176 від 26.04.2011; 147498 від 10.11.2011; 173148 від 10.07.2013; 192585 від 27.10.2014; 192586 від 27.10.2014; 196251 від 10.02.2015; 197724 від 10.04.2015; 198570 від 27.04.2015; 200027 від 10.06.2015; 103808 від 25.02.2009.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ПАТ КП Медіа (код 34414139), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 135086 від 25.02.2011; 40759 від 15.06.2004; 37599 від 16.02.2004; 37598 від 16.02.2004; 36987 від 15.01.2004; 33546 від 15.07.2003; 33545 від 15.07.2003; 33544 від 15.07.2003; 33542 від 15.07.2003; 33541 від 15.07.2003; 28333 від 15.11.2002.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ УМХ-мобайл (код 33102182), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 97453 від 25.09.2008; 97452 від 25.09.2008.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (код 24282693), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 37011 від 15.01.2004; 36720 від 15.01.2004; 35950 від 17.11.2003; 35711 від 17.11.2003; 34848 від 15.09.2003; 34847 від 15.09.2003; 34846 від 15.09.2003; 33274 від 15.07.2003; 33272 від 15.07.2003; 33271 від 15.07.2003; 33269 від 15.07.2003; 32800 від 15.07.2003; 32422 від 16.06.2003; 31591 від 15.05.2003; 30062 від 17.03.2003; 29966 від 17.02.2003; 29965 від 17.02.2003; 29963 від 17.02.2003; 29555 від 17.02.2003; 29553 від 17.02.2003; 23470 від 15.03.2002; 23020 від 15.02.2002; 22914 від 15.01.2002; 22556 від 15.01.2002; 22554 від 15.01.2002; 22553 від 15.01.2002; 21605 від 15.11.2001; 21604 від 15.11.2001; 56996 від 15.12.2005; 56910 від 15.12.2005; 55260 від 17.10.2005; 51543 від 15.07.2005; 51114 від 15.07.2005; 50331 від 15.06.2005; 50330 від 15.06.2005; 49552 від 16.05.2005; 49521 від 16.05.2005; 49520 від 16.05.2005; 49519 від 16.05.2005; 49518 від 16.05.2005; 49517 від 16.05.2005; 49181 від 16.05.2005; 49177 від 16.05.2005; 49176 від 16.05.2005; 47109 від 15.02.2005; 46665 від 17.01.2005; 46254 від 17.01.2005; 45319 від 15.12.2004; 45299 від 15.12.2004; 45297 від 15.12.2004; 44880 від 15.11.2004; 44876 від 15.11.2004; 44875 від 15.11.2004; 44476 від 15.11.2004; 44451 від 15.11.2004; 42916 від 15.09.2004; 42889 від 15.09.2004; 42876 від 15.09.2004; 42488 від 16.08.2004; 40573 від 15.06.2004; 38968 від 15.04.2004; 38903 від 15.04.2004; 38706 від 15.04.2004; 38050 від 15.03.2004; 37750 від 15.03.2004; 37053 від 15.01.2004; 37051 від 15.01.2004; 37049 від 15.01.2004; 132667 від 27.12.2010; 130104 від 11.10.2010; 127550 від 25.08.2010; 126500 від 10.08.2010; 123113 від 25.05.2010; 122107 від 26.04.2010; 112861 від 25.09.2009; 111046 від 25.08.2009; 111045 від 25.08.2009; 108287 від 10.06.2009; 107905 від 10.06.2009; 106403 від 27.04.2009; 98654 від 27.10.2008; 98653 від 27.10.2008; 98652 від 27.10.2008; 98651 від 27.10.2008; 98650 від 27.10.2008; 97487 від 10.10.2008; 91108 від 12.05.2008; 91028 від 25.04.2008; 84584 від 12.11.2007; 82916 від 10.10.2007; 75505 від 25.04.2007; 72847 від 15.03.2007; 70644 від 15.12.2006; 69720 від 15.12.2006; 66870 від 15.09.2006; 63069 від 15.06.2006; 62312 від 15.05.2006; 60212 від 15.03.2006; 59721 від 15.03.2006; 59014 від 25.02.2006; 59013 від 15.02.2006; 58657 від 16.01.2006; 56997 від 15.12.2005; 232016 від 25.09.2017; 230562 від 28.08.2017; 211215 від 25.04.2016; 168530 від 25.03.2013; 166715 від 11.02.2013; 165646 від 10.01.2013; 163743 від 26.11.2012; 163742 від 26.11.2012; 157186 від 11.06.2012; 157185 від 11.06.2012; 156998 від 11.06.2012; 151423 від 10.02.2012; 150911 від 25.01.2012; 144409 від 12.09.2011; 144408 від 12.09.2011; 144407 від 12.09.2011; 140757 від 25.06.2011; 140600 від 25.06.2011; 140290 від 25.06.2011; 135758 від 10.03.2011; 135757 від 10.03.2011; 135694 від 10.03.2011; 133538 від 10.01.2011; 133199 від 27.12.2010; 133198 від 27.12.2010; 133197 від 27.12.2010; 132827 від 27.12.2010; 101428 від 25.12.2008; 114286 від 10.11.2009; 114287 від 10.11.2009; 115451 від 10.12.2009; 122162 від 26.04.2010; 123114 від 25.05.2010; 135755 від 10.03.2011; 135756 від 10.03.2011.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Український медіа холдінг (код 30374737), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 25275 від 15.05.2002; 39280 від 15.04.2004; 38049 від 24.12.2011; 38047 від 15.03.2004; 38046 від 15.03.2004; 37054 від 15.01.2004; 37052 від 15.01.2004; 37050 від 15.01.2004; 35952 від 17.11.2003; 35951 від 17.11.2003; 32613 від 16.06.2003; 32612 від 16.06.2003; 31834 від 15.05.2003; 45295 від 15.12.2004; 45298 від 15.12.2004; 51927 від 15.07.2005; 51928 від 15.07.2005; 54171 від 15.09.2005; 54172 від 15.09.2005; 54894 від 17.10.2005; 55971 від 15.11.2005; 57491 від 15.12.2005; 58310 від 16.01.2006; 58311 від 16.01.2006; 58312 від 16.01.2006; 59791 від 15.03.2006; 65240 від 15.08.2006; 75444 від 25.04.2007; 86151 від 10.01.2008; 96319 від 10.09.2008; 96320 від 10.09.2008; 215132 від 10.08.2016; 44881 від 15.11.2004; 44879 від 15.11.2004; 44878 від 15.11.2004; 44877 від 15.11.2004; 44758 від 15.11.2004; 42877 від 15.09.2004; 40443 від 15.06.2004; 40433 від 15.06.2004; 40432 від 15.06.2004; 40274 від 15.06.2004.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ДІДЖІМЕДІА (код 37924243), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 180263 від 25.12.2013.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Укрмедіа (код 31612059), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 38031 від 15.03.2004.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Каста Компані (код 35591897), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 108632 від 25.06.2009.

- вбудоване нежиле приміщення №3,4 загальною площею 1290,3 кв.м., інвентарний номер № 0,02, що знаходиться за адресою: Україна, Луганська область , місто Рубіжне , вул. 30 років Перемоги, 6 , та належить ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623).

- земельна ділянка площею 0,0742 га, кадастровий номер 6310136300:07:017:0014, що знаходиться за адресою: місто Харків, вулиця Леніна, 58; нежиле приміщення V поверху (в літ. А) загальною площею 628,4 кв.м., що складає 98/1000 від нежилого будинку площею 6652,00 кв.м., яке розташоване за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе (Обол., Поділ., Шевч. р-ни), будинок 104; нежилі приміщення (в літ. А) з № 1по № 34 (групи приміщень № 395) загальною площею 557,6 кв.м., які розташовані за адресою; місто Київ, проспект Оболонський, 16, що належать ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222),

- нежитлові будинки головного виробничого та адміністративно-побутового корпусу заводу по виробництву будматеріалів і конструкцій, загальною площею 3597,7 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Українка, вул. Промислова (Теплична), буд. 3, та належать ТОВ Укрполіграфмедіа (і.к. 31236266).

- нежилі приміщення загальною площею 42,7 кв.м., в т.ч.: сходова клітина І на V поверсі площею 22,80 кв.м., сходова клітина ІІ наV поверсі площею 19,90 кв.м., що розташовані за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе, будинок № 104 (літера А); нежиле приміщення V поверху загальною площею 112,5 кв.м., що складає 2/100 частини нежилого будинку площею 6652,00 кв.м., що розташоване за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе, будинок № 104 (літера А), що належать ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825).

- виробничо-побутовий корпус (літ. Г) загальною площею 3209,10 кв.м., що розташований за адресою: місто Київ, провулок Куренівський, 17; будівля корпусу допоміжних служб (літ. Р), загальною площею 1362,7 кв.м., нежиле приміщення VII-го поверху (в літ. А), загальною площею 334,2 кв.м., що складає 5/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежилі приміщення (в літ. А), загальною площею 221,30 кв.м., що складає 3/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежиле приміщення VI-го поверху (в літ. А), загальною площею 378,3 кв.м., що складає 6/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежиле приміщення VII-го поверху (в літ. А), загальною площею 200,60 кв.м. (частина приміщень №11:№14-№21;№31?34;№35?), що складає 3/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м. - розташовані за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе (Обол., Поділ., Шевч. р-ни), будинок 104; нежитлове приміщення, приміщення комерційного центру літ.2А-6, загальною площею 377,5 кв.м., поверх 3: приміщення 301?323, загальною площею 379,4 кв.м., поверх 4: приміщення 386,8 кв.м., що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ (Дніпро), вулиця Благоєва, 31, та належить ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737).

Таким чином, зазначені фінансові операції, пов`язані із придбанням пакету акцій, корпоративних прав, майна низки засобів масової інформації та погашенням кредиту у розмірі 160 млн. дол. США, наданого АТ УКРЕКСІМБАНК для ТОВ Ветек Медіа Інвест за кредитним договором від 28.10.2013 № 151313К15, мають ознаки легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, а майно, корпоративні та майнові права, придбані під час її (легалізації) вчинення - ознаки предмета кримінального правопорушення.

У свою чергу такі дії кваліфіковано за ч. 3ст. 209 КК України, за вчинення яких передбачене основне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п`ятнадцяти років.

З урахуванням викладеного та вимог ст. 98 КПК України, майно та цінності, які є предметом кримінально протиправних дій, передбачених ч. 3ст. 209 КК України, є речовими доказами.

Постановою прокурора від 09.01.2018 зазначене у цьому клопотанні рухоме, нерухоме майно та цінності визнано речовими доказами у кримінальному провадженні № 12013220540000400.

На підставі наведеного,в порядку, встановленому статтею 170 КПК України, з метою забезпечення збереження речових доказів у кримінальному провадженні, а також спеціальної конфіскації, ухвалами слідчого судді у кримінальному провадженні № 12013220540000400 накладено арешт на вказане вище нерухоме, рухоме майно, цінні папери, корпоративні права та майнові права інтелектуальної власності.

Так, на підставі ухвал слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 15.12.2017 у справі № 757/75160/17-к, а також ухвал слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва від 24.10.2014 у справі № 752/17862/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17851/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17863/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17860/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17854/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17857/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17852/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17867/14-к, від 29.12.2014 у справі № 752/21804/14-к, від 29.12.2014 у справі № 752/21806/14-к, від 29.12.2014 у справі № 752/21801/14-к, від 26.12.2014 у справі № 752/21802/14-к, від 26.12.2014 у справі № 752/21799/14-к, від 29.12.2014 у справі № 752/21796/14-к, від 26.12.2014 у справі № 752/21795/14-к, від 29.12.2014 у справі № 752/21803/14-к, від 29.12.2014 у справі № 752/21800/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17866/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17865/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17853/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17850/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17858/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17859/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17861/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17856/14-к, від 24.10.2014 у справі № 752/17864/14-к накладено арешт на:

1) цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000067995) прості бездокументарні іменні, емітовані ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623) в кількості 1133085 штук номінальною вартістю 0, 25 грн. кожна, що належать ТОВ ТВОЯ ПРЕСА ЛУГАНСЬК (і.к. 34941973) та становить 92,2978 %від загальної кількості;

2) корпоративні права ТОВ Твоя преса (і.к. 33832835), що належать компанії ЛА КОРУНА ЕНТЕРПРАЙЗИС ЛІМІТЕД , індекс 3040, РУССОС ЛІМАССОЛ ТАУЕР, ЛІМАССОЛ, ВУЛ.КІРІАКУ МАТСІ 3, 6 ПОВЕРХ, ОФ.6Б, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Твоя преса (і.к. 33832835), що становить 40682400 грн.та складає 92 % статутного капіталу;

3) корпоративні права ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що належать компанії ЮНАЙТЕД МЕДІА ХОЛДИНГ Н.В. , індекс АМСТЕРДАМ, ЛААН КОПЕС ВАН КАТТЕНБУРХ 52, 2585, НІДЕРЛАНДИ, у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що становить 1110 грн.та складає 0,025 % статутного капіталу; корпоративні права ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. , індекс ПОШТОВА СКРИНЬКА 3469, ЖЕНЕВА ПЛЕЙС, УОТЕРФРОНТ ДРАЙВ, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ, у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що становить 44454 грн.та складає 0,998 % корпоративних прав;

4) корпоративні права ТОВ Наш Учасник (і.к. 34507977), що належать компанії ЛА КОРУНА ЕНТЕРПРАЙЗИС ЛІМІТЕД (LA CORUNA ENTERPRISES LIMITED) , індекс м. Лімассол, 3040, вул. КіріакуМатсі, 3, РуссосЛімассолТауер, 6-й поверх, квартира\офіс, 6Б, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Наш Учасник (і.к. 34507977), що становить 750000 грн.та складає 100 % статутного капіталу;

5) корпоративні права ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що належать ТОВ УкраинскаяМедиаГруппа (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що становить 14627250 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC.), індекс ЖЕНЕВА ПЛЕЙС, УОТЕРФРОНТ ДРАЙФ, п/с 3469 РОУД ТАУН, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ, у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що становить,що становить 147750 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

6) корпоративні права ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що належать ТОВ РАДІО ДОВІРА (і.к. 32828753),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що становить 20295 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що належатьТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП (і.к. 33886421) у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що становить 205 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

7) корпоративні права ТОВ ТРК Киевскиеведомости - телерадіоефір (і.к. 23384871), що належать ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Киевскиеведомости - телерадіоефір (і.к. 23384871), що становить 187,5 грн.та складає 50 % статутного капіталу;

8) корпоративні права ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252), що становить 11899,8 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252), що належать компанії РЕЙНБОУФІЛД ЛТД (RAINBOWFIELD LTD), індекс 10 ГЕОРГІУ ГЕННАДІУ, АГАТАНГЕЛОС КОРТ, ОФІ 403, 3041, ЛІМАССОЛ, КІПР, у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252),що становить 120,2 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

9) корпоративні права ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що становить 495746,46 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що належатьТОВ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30374737), у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що становить 5007,54 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

10) цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000080022) прості бездокументарні іменні, емітовані ПрАТ Наше радіо (і.к. 23530551) в кількості 100 штук номінальною вартістю 700 грн. кожна, що належать ТОВ КАТАПУЛЬТА (і.к. 32827646) та становить 100 %від загальної кількості;

11) корпоративні права ТОВ Телерадіокомпанія Форум (і.к. 20429745), що належать ТОВ ЛІБЕРТІ ФАЙНЕНС (і.к. 40317633),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Телерадіокомпанія Форум (і.к. 20429745), що становить 95384, 39 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

12) корпоративні права ТОВ Катапульта (і.к. 32827646), що належать КОМПАНІЇ АВІКАН ЛІМІТЕД , індекс 1097, нікосія, кермія хауз, вулиця дігороу, буд.4,офіс,104, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Катапульта (і.к. 32827646), що становить 310000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

13) корпоративні права ТОВ Радіо Довіра (і.к. 32828753), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Радіо Довіра (і.к. 32828753), що становить 4400000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

14) корпоративні права ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що належать КОМПАНІЇ ЕМЕЙЧ-ТІВІ ПРОДАКШН ЛІМІТЕД , індекс 3040, М.НІКОСІЯ, ЛІМАССОЛ, КІРІАКОУ МАТСІ,3 РОУССОС ЛІМАССОЛ ТАУЕ, 6-Й ПОВЕРХ, ОФІС 6А, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що становить 59994 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що належать ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що становить 606 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

15) корпоративні права ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що належать КОМПАНІЇ ЕМЕЙЧ-ТІВІ ПРОДАКШН ЛІМІТЕД , індекс 3040, М.НІКОСІЯ, ЛІМАССОЛ, КІРІАКОУ МАТСІ,3 РОУССОС ЛІМАССОЛ ТАУЕ, 6-Й ПОВЕРХ, ОФІС 6А, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що становить 154291,5 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що належать ТОВ КРОС-ВІДЕО (і.к. 34925422),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що становить 1558,5 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

16) корпоративні права ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (і.к. 35910129), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД , індекс 83000, лімассол, вул. кіріаку матсі,3, офіс №6а, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (і.к. 35910129), що становить 164396827,55 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

17) корпоративні права ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825), що становить 14318, 76 грн.та складає 32,99 % корпоративних прав;

18) корпоративні права ТОВ ІРІСА-АП (і.к. 33119408), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ІРІСА-АП (і.к. 33119408), що становить 11483 грн.та складає 56 % корпоративних прав;

19) корпоративні права ТОВ Запоріжжя медіа (і.к. 31734844), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Запоріжжя медіа (і.к. 31734844), що становить 6018 грн.та складає 51 % корпоративних прав;

20) корпоративні права ТОВ Сан Медія (і.к. 33998589), що належать ТОВ ВИДАВНИЧИЙ ДІМ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30375222),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Сан Медія (і.к. 33998589), що становить 6500000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

21) цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000132716) прості бездокументарні іменні, емітовані ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139) в кількості 5525000 штук номінальною вартістю 2,4 грн. кожна, що належать ТОВ ВИДАВНИЧИЙ ДІМ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30375222) та становить 52,6190 %від загальної кількості; цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000132716) прості бездокументарні іменні, емітовані ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139) в кількості 2625000 штук номінальною вартістю 2,4 грн. кожна, що належать ТОВ Сан Медія (і.к. 33998589)та становить 25 %від загальної кількості; цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000132716) прості бездокументарні іменні, емітовані ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139) в кількості 2157857 штук номінальною вартістю 2,4 грн. кожна, що належать компанії ЮБМХ БРОАДКАСТ МЕДІА ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД (UBMH BROADCAST MEDIA HOLDINGS LIMITED), HE174126, КІПР,та становить 20,5510 %від загальної кількості;

22) корпоративні права ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273), що становить 9570000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

23) корпоративні права ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що належать ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що становить 1595913,25 грн.та складає 98,67 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. , індекс ЖЕНЕВА ПЛЕЙС, УОТЕРФРОНТ ДРАЙВ,П/С 3469, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що становить 21511,75 грн.та складає 1,33 % корпоративних прав;

24) корпоративні права ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що становить 299700 грн.та складає 99,99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що становить 300 грн.та складає 0,01 % корпоративних прав;

25) корпоративні права ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що належать ВІДКРИТІЙ АКЦІОНЕРНІЙ КОМПАНІЇ ЮНАЙТЕД МЕДІЯ ХОЛДИНГ Н.В. (UNITED MEDIA HOLDING N.V.), індекс М.АМСТЕРДАМ, ЛААН КОПЕС ВАН КАТТЕНБУРХ 258 ГБ, С.ГААГА, 52, НІДЕРЛАНДИ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що становить 17257117,58 грн.та складає 99,9833 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК , індекс 3469, М.ТОРТОЛА РОУД ТАУН, УОТЕРФРОНТ ДРАЙВ, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що становить 2882,42 грн.та складає 0,0167 % корпоративних прав;

26) корпоративні права ТОВ Український медіа холдинг (і.к. 30374737), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український медіа холдинг (і.к. 30374737), що становить 100 грн.та складає 0,025 % корпоративних прав;

27) корпоративні права ПП Твоя преса - Запоріжжя (і.к. 37021267), що належать ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (і.к. 33832835),у вигляді частки у статутному капіталі ПП Твоя преса - Запоріжжя (і.к. 37021267), що становить 30000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

28) корпоративні права ДП Радіостанція Зоря (і.к. 25484192), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ДП Радіостанція Зоря (і.к. 25484192), що становить 135000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

29) корпоративні права ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що належать ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА (і.к. 30376996),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що становить 49500 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що належать ТОВ ФІРМА ВОЛИНЬ (і.к. 19138008),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що становить 500 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

30) корпоративні права ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що становить 11682 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що належать КОМПАНІЇ РЕЙНБОУФІЛД ЛТД , індекс місто Лімассол, ГеоргіуГеннадіу, Агатангелос корт, буд.10 оіфс 403, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що становить 118 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

31) корпоративні права ПП ТРК ТТ (і.к. 31802510), що належать ТОВ ЛІБЕРТІ ФАЙНЕНС , (і.к. 40317633),у вигляді частки у статутному капіталі ПП ТРК ТТ (і.к. 31802510), що становить 87000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

32) корпоративні права ТОВ ТРК ТЕРМІНАЛ (і.к. 22237961), що належать ДП ТЕЛЕОРГАНІЗАЦІЯ ДОВІРА (і.к. 24735255),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК ТЕРМІНАЛ (і.к. 22237961), що становить 22000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

33) корпоративні права ТОВ Фірма Волинь (і.к. 19138008), що належать ТОВ ЛІБЕРТІ ФАЙНЕНС (і.к. 40317633),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Фірма Волинь (і.к. 19138008), що становить 100000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

34) корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що становить 20295 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК , індекс 3469, Торі, Роуд Таун, Уотерфронт Драйв,, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ , БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що становить 205 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

35) корпоративні права ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що становить 32868 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. , індекс 3469, м.тортола,вул.уотерфронт драйв, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що становить 332 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

36) корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що становить 23463 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC.), індекс ЖЕНЕВА ПЛЕЙС, УОТЕРФРОНТ ДРАЙФ, п/с 3469 РОУД ТАУН, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що становить 237 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

37) корпоративні права ПП РА Реклама-Центр (і.к. 31911490), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ПП РА Реклама-Центр (і.к. 31911490), що становить 1000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

38) корпоративні права ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що становить 845460 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК., індекс 3469, ТОРТОЛА, РОУД ТАУН, УОТЕРФРОНТ ДРАЙВ, ЖЕНЕВА ПЛЕЙС, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що становить 8540 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

39) корпоративні права ТОВ ПІ ЕЛЬ ТІ ВІ (і.к. 35085643), що належать ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ПІ ЕЛЬ ТІ ВІ (і.к. 35085643), що становить 42000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

40) корпоративні права ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що належать КОМПАНІЇ ЕМЕЙЧ-ТІВІ ПРОДАКШН ЛІМІТЕД, індекс 3040, М.НІКОСІЯ, ЛІМАССОЛ, КІРІАКОУ МАТСІ,3 РОУССОС ЛІМАССОЛ ТАУЕ, 6-Й ПОВЕРХ, ОФІС 6А, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що становить 39600 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що належать ТОВ КУЛІНАРНИЙ КАНАЛ (і.к. 35625124),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що становить 400 грн.та складає 1 % корпоративних прав;41) корпоративні права ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що належать ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що становить 45540 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що належать ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що становить 460 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

42) корпоративні права ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД, індекс 3040, КиріакуМатсі, 3, РуссосЛімассолТауер, 6-й поверх, офіс 6-А, м. Лімассол, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що становить 3378992,94 грн.та складає 99,999 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що належать КОМПАНІЯ РЕЙНБОУФІЛД ЛТД , індекс 3041, М. ЛІМАСОЛ, ГЕОРГІУ ГЕННАДІУ, 10, ОФІС, 403, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що становить 33,79 грн.та складає 0, 001 % корпоративних прав;

43) корпоративні права ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД, індекс 3040, МІСТО ЛІМАСОЛ,ВУЛИЦЯ РОУССОС ЛІМАСОЛ ТАВЕР,6-Й ПОВЕРХ,ОФІС №6А, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що становить 3214699,97 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. , індекс 3469, РОУД ТАУН, УОТЕРФРОНТ ДРАЙВ, ЖЕНЕВА ПЛЕЙС, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що становить 32471,22 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

44) корпоративні права ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД, індекс 3040, Республіка Кіпр, м. Лімассол, Киріаку Матсі,3 РуссосЛімассолТауер, 6-й поверх, офіс 6А,3040, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що становить 52447,50 грн.та складає 99,9 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що належать ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що становить 52,5 грн.та складає 0,01 % корпоративних прав;

45) корпоративні права ТОВ Цілком Таємно -Украина (і.к. 25473426), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Цілком Таємно -Украина (і.к. 25473426), що становить 39375 грн.та складає 70 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Цілком Таємно -Украина (і.к. 25473426), що належать ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ЦІЛКОМ ТАЄМНО-МЕДІА , індекс м. Москва, пров. Трубніковський, буд.6, будівля 4, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Цілком Таємно -Украина (і.к. 25473426), що становить 16875 грн.та складає 30 % корпоративних прав;

46) цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000098065) прості бездокументарні іменні, емітовані ПРАТ КП В УКРАЇНІ (і.к. 23731640) в кількості 14353 штук номінальною вартістю 187,5 грн. кожна, що належать ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30374737) та становить 84999,4 %від загальної кількості; цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000098065) прості бездокументарні іменні, емітовані ПРАТ КП В УКРАЇНІ (і.к. 23731640) в кількості 2533 штук номінальною вартістю 187,5 грн. кожна, що належать ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825)та становить 15,0006 %від загальної кількості;

47) корпоративні права ПП Запоріжжя медіа плюс (і.к. 33378378), що належать ТОВ ЗАПОРІЖЖЯ МЕДІА , (і.к. 31734844),у вигляді частки у статутному капіталі ПП Запоріжжя медіа плюс (і.к. 33378378), що становить 40000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

48) корпоративні права ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що становить 30000 грн.та складає 50 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що належать ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ЗА КЕРМОМ , індекс СЕЛІВЕРСТОВ ПРОВУЛОК, 10, СПОРУДА 1, МОСКВА, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що становить 30000 грн.та складає 50 % корпоративних прав;

49) корпоративні права ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що становить 5899100 грн.та складає 99,985 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що становить 900 грн.та складає 0,015 % корпоративних прав;

50) корпоративні права ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що становить 2999500 грн.та складає 99,983 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що становить 500 грн.та складає 0,017 % корпоративних прав;

51) корпоративні права ТОВ ФормаксПаблікейшнс (і.к. 33153061), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ФормаксПаблікейшнс (і.к. 33153061), що становить 265473,45 грн.та складає 99,99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ФормаксПаблікейшнс (і.к. 33153061), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ФормаксПаблікейшнс (і.к. 33153061), що становить 26,55 грн.та складає 0,01 % корпоративних прав;

52) корпоративні права ТОВ Кореспондент (і.к. 34808232), що належать ТОВ САН МЕДІЯ (і.к. 33998589),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Кореспондент (і.к. 34808232), що становить 72,50 грн.та складає 0,1 % корпоративних прав;

53) корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 2500 грн.та складає 50 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать компанії БЕНОК ІНВЕСТ ЕНД ТРЕЙД ІНК., індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 750 грн.та складає 15 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать компанії БЕРВІН ЕНТЕРПРАЙЗИС КОРП, індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 500 грн.та складає 10 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать компанії ЛІБСТЕР ОВЕРЗИС ЛТД, індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 750 грн.та складає 15 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать ХАРІН ЕНТЕРПРАЙЗИС КОРП., індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 500 грн.та складає 10 % корпоративних прав;

54) корпоративні права ТОВ МІ - 6 (і.к. 34290001), що належать ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ МІ - 6 (і.к. 34290001), що становить 35000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

55) корпоративні права ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що становить 8673 грн.та складає 73,5 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що належать ТОВ Меджиксіті (і.к. 36993494),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що становить 3127 грн.та складає 26,5 % корпоративних прав;

56) корпоративні права ТОВ УКРМЕДІА-КИЇВ (і.к. 32247242), що належать ТОВ УКРМЕДІА (і.к. 31612059),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УКРМЕДІА-КИЇВ (і.к. 32247242), що становить 16500 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

57) корпоративні права ТОВ Каста Компані (і.к. 35591897), що належать ТОВ АУРУМ ПРОДАКШН (і.к. 35468138),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Каста Компані (і.к. 35591897), що становить 60000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

58) корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ БІГМІР-ІНТЕРНЕТ (і.к. 34480133),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1750 грн.та складає 17,5% корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ ГРУПЕМ (і.к. 35428493),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1000 грн.та складає 10 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ ЗОЛОТА СЕРЕДИНА (і.к. 32611564),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1750 грн.та складає 17,5 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ ІНІШЕЙТІВ (і.к. 34356486),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1000 грн.та складає 10 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ (і.к. 35256286),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1750 грн.та складає 17,5 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ЗАТ МЕТА (і.к. 31064677),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1750 грн.та складає 17,5 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ЗАТ ММС КОМ`ЮНІКЕЙШНЗ УКРАЇНА (і.к. 24918659),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1000 грн.та складає 10 % корпоративних прав;

59) корпоративні права ДП Твоя преса-Маріуполь (і.к. 34908674), що належать ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (і.к. 33832835),у вигляді частки у статутному капіталі ДП Твоя преса-Маріуполь (і.к. 34908674), що становить 60000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

60) корпоративні права ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38338303), що належать її засновникам ПАТ ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623) та ТОВ ТВОЯ ПРЕСА ЛУГАНСЬК (і.к. 34941973), у вигляді частки у статутному капіталі ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38338303), що становить 0 грн.;

61) корпоративні права ТОВ УМХ ОНЛАЙН (і.к. 37727057), що належать ДП СОЮЗ РЕАЛІЗАТОРІВ (і.к. 31251551),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УМХ ОНЛАЙН (і.к. 37727057), що становить 76700 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

62) корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать КОМПАНІЇ BLUE ISLAND GROUR LIMITED (БЛУ АЙЛЕНД ГРУП ЛІМІТЕД), індекс ВУЛ. ТРАНСТНЕТ ЧАМБЕРС ПК БОКС, 3444, М. РОУНД ТАУН, ТОРТОЛА, БРИТАНСЬКА ТЕРИТОРІЯ В ІНДІЙСЬКОМУ ОКЕАНІ,у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 6723000 грн.та складає 94,8 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО ВІКНА (і.к. 21586760),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 1992 грн.та складає 0,028 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ФІРМА ДОВІРА (і.к. 14285236),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 2040 грн.та складає 0,03 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ ПРИВАТ ТБ ДНІПРО (і.к. 23376587),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 1992 грн.та складає 0,028 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ КП В УКРАЇНІ (і.к. 23731640),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 1992 грн.та складає 0,028 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ПРИВАТ-ФІНАНСИСТ (і.к. 35201640),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 360082 грн.та складає 5,078 % корпоративних прав;

63) корпоративні права ТОВ Український кур`єр (і.к. 32914969), що належать ТОВ УКРМЕДІА (і.к. 31612059),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український кур`єр (і.к. 32914969), що становить 10250 грн.та складає 50 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Український кур`єр (і.к. 32914969), що належать ТОВ ЯВІР-95 (і.к. 23502626),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український кур`єр (і.к. 32914969), що становить 5125 грн.та складає 25 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Український кур`єр (і.к. 32914969), що належать ТОВ АЛЕВ (і.к. 30520266),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український кур`єр (і.к. 32914969), що становить 5125 грн.та складає 25 % корпоративних прав;

64) корпоративні права ТОВ ТРК ОНІКС (і.к. 18004961), що належать ТОВ МЮЗІКРАДІО (і.к. 30525175),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК ОНІКС (і.к. 18004961), що становить 200000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

65) корпоративні права Дочірнього підприємства Популярні видання (і.к. 30655840), що належать ЗАТ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДИНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі Дочірнього підприємства Популярні видання (і.к. 30655840), що становить 1000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

66) корпоративні права ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВУ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПО ВУЛ. БЛАГОЄВА, 31 (і.к. 38599836), що належать ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВУ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПО ВУЛ. БЛАГОЄВА, 31 (і.к. 38599836), що становить 0 грн.;

67) корпоративні права ТОВ ІЗВЄСТІЯ-УКРАЇНА (і.к. 30633722), що належать ЗАТ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДИНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ІЗВЄСТІЯ-УКРАЇНА (і.к. 30633722), що становить 5920 грн.та складає 80 % корпоративних прав;

68) корпоративні права ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЮТАР (і.к. 31368242), що належать ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ УКРАЇНА (і.к. 30376996),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЮТАР (і.к. 31368242), що становить 4720 грн.та складає 40 % корпоративних прав;

69) корпоративні права ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38437487), що належать її засновникам ТОВ НАШ УЧАСНИК (і.к. 34507977), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ГРАД (і.к. 32790433), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА (і.к. 30376996) та ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ДРУКАРСЬКИЙ ДІМ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (і.к. 32323464), у вигляді частки у статутному капіталі ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38437487), що становить 0 грн.;

70) корпоративні права ДП ЛАУНЖ-ФМ (і.к. 41041415), що належать ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ УКРАЇНА (і.к. 30376996),у вигляді частки у статутному капіталі ДП ЛАУНЖ-ФМ (і.к. 41041415), що становить 284200 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

71) 7/100 частки торгівельно-побутового комплексу, розташованого за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, вулиця Хмельницького Б., 40б, загальною площею (кв.м): 135.1, опис: А-1Н Торгівельно-побутовий комплекс, № 1, 2 - споруди; (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 363421944131), що належить на праві спільної часткової власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623);

- вбудоване приміщення А1а загальною площею 218,40 кв.м., розташоване на 1-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку та складається з приміщень № 1, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вулиця Ворошилова, будинок 7 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 185710544118), що належить на праві приватної власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623);

- 13/100 частки нежитлового приміщення, загальною площею (кв.м): 27.2, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Первомайськ, вулиця Харківська, будинок 12, кімната 1, 2 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 182747444121), що належить на праві спільної часткової власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623);

- нежитлове приміщення - вбудоване приміщення магазину, загальною площею (кв.м): 244,8, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, вулиця Кірова, будинок 15, приміщення 1, складові: нежитлове приміщення - вбудоване приміщення магазину з прибудовою-а, та ганками -а 1 , а 2 , А-1; (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 172202044131), що належить на праві приватної власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623);

- нежиле вбудоване приміщення з кімнатами № 1?27 основною площею - 174,2 кв м, загальною площею - 230,4 кв м., розташоване за адресою: Луганська обл., м. Рубіжне, вулиця Мєндєлєєва , будинок 43а, приміщення 38, 51?54 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 168558244125), що належить на праві приватної власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623);

- квартиру за адресою: Луганська область, м. Антрацит, вул. Петровського, 46 , кв . 1 , загальною площею 63,2 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 7632788), що належить на праві колективної власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623);

- нежитлову будівлю за адресою: Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, вул. Чайковського, буд. 9Б, загальною площею 120,4 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 32775592), що належить на праві приватної власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623);

- квартиру за адресою: Луганська область, м. Антрацит, вул. Петровського, 46 , кв . 7, загальною площею 69,1 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 7416483), що належить на праві колективної власності приватному акціонерному товариству ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623).

72) гаражний бокс, загальною площею (кв.м): 18, розташований за адресою: м. Київ, Схід кооператив по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів ГБК Схід (Оболонський р-н), гараж 77, адреса ГК: вулиця Північна 5, (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 946058480000), що належить на праві приватної власності ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825);

- гаражний бокс, загальною площею (кв.м): 18, за адресою: м.Київ, Схід кооператив по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів ГБК Схід (Оболонський р-н), гараж 76, адреса ГК: вулиця Північна 5 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 946035780000), що належить на праві приватної власності ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825);

73) Належне ТОВ УКРПОЛІГРАФМЕДІА (і.к. 31236266) на праві власності поліграфічне обладнання у кількості 20 одиниць, а саме: ВШРА з самонакладом MullerMartiniBravo, інвентарний номер 087, 2001 року випуску; ВШРА з самонакладом MullerMartiniBravo, інвентарний номер 088, 2001 року випуску; компресор GA30CFF ELI-8,5, інвентарний номер 226, 2004 року випуску; різальна машина CUTTER WOHLENBERG, інвентарний номер 085, 2001 року випуску; рулонна офсетна машина MAN PLAMAG COROMAN, інвентарний номер 093, 2002 року випуску; прилад для проявки пластин CTP (Creo), інвентарний номер 429, 2005 року випуску; ВШРА BravoPlus, інвентарний номер 675, 2007 року випуску; ВШРА Prima S MMZO546222 (б/в -2002 р.в.), інвентарний номер 752, 2002 року випуску; компресор RLR 75V, інвентарний номер 683, 2008 року випуску; компресор RLR 75V, інвентарний номер 684, 2008 року випуску; машина MullerMartiniAmigo, інвентарний номер 082, 2001 року випуску; машина д/офсетного друку GOSS Unliner, інвентарний номер 800, 2007 року випуску; офсетна друкарська машина Roland 204 E, інвентарний номер 761, 2005 року випуску; післядрукарське обладнання GAMMEERLER AG, інвентарний номер 758, 2007 року випуску; швейно-обрізочна машина MullerMartini (ВШРА) 321, інвентарний номер 383, 1983 року випуску; комплекс CTPпластинна базі KodakTrendsetter 400, інвентарний номер 673, 2007 року випуску; аспираційна система, інвентарний номер 773, 2007 року випуску; обладнання для пресування відходів, інвентарний номер 753, 2007 року випуску; чиллерClimavenetaз функцією фрикулінг FOCS B 878, інвентарний номер 771/774, 2007 року випуску; трансформаторна підстанція 899, інвентарний номер 770/772, 2007 року випуску.

74) майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг:

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ІЛОНІТ-ТВ (код 34614174), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 89515 від 25.03.2008; 87245 від 25.01.2008; 87244 від 25.01.2008.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Твоя преса (код 33832835), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 98301 від 27.10.2008; 106227 від 27.04.2009; 106236 від 27.04.2009; 106237 від 27.04.2009; 106238 від 27.04.2009; 127901 від 19.03.2017; 136958 від 11.04.2011.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Горпреса (код 33567218), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 116956 від 11.01.2010; 116955 від 11.01.2010.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ПрАТ Студія Європозитив (код 31902360), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 228622 від 10.07.2017; 187512 від 25.06.2014; 186948 від 10.06.2014; 175329 від 10.09.2013; 169911 від 25.04.2013; 73366 від 15.03.2007; 61689 від 15.05.2006; 61066 від 17.04.2006.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ Довіра (код 24735255), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 219856 від 12.12.2016; 218223 від 25.10.2016; 215868 від 25.08.2016; 215801 від 25.08.2016; 215535 від 25.08.2016; 213405 від 24.06.2016; 213384 від 24.06.2016; 213383 від 24.06.2016; 202063 від 27.07.2015; 181544 від 10.02.2014; 181542 від 10.02.2014; 144525 від 12.09.2011; 144524 від 12.09.2011; 67558 від 16.10.2006; 61874 від 15.05.2006; 230556 від 17.08.2017.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (код 21594363), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 212936 від 10.06.2016; 130593 від 25.10.2010; 72882 від 15.03.2007; 46878 від 15.02.2005.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТРК НБМ-Радіо (код 34818518), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 218367 від 25.10.2016; 213028 від 10.06.2016; 85838 від 25.12.2007; 85535 від 10.12.2007; 68698 від 16.10.2006.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ КИЕВСКИЕ ВЕДОМОСТИ -ТЕЛЕРАДІОЕФІР (код 23384871), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 72369 від 15.02.2007; 100045 від 25.11.2008; 103343 від 25.02.2009; 147298 від 10.11.2011; 147299 від 10.11.2011; 173861 від 12.08.2013; 173862 від 12.08.2013.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (код 30376996), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 132692 від 27.12.2010; 176313 від 25.09.2013; 176314 від 25.09.2013.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ПрАТ Наше радіо (код 23530551), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 19781 від 15.06.2001; 24050 від 15.04.2002; 32275 від 16.06.2003; 33395 від 15.07.2003; 39037 від 15.04.2004; 46644 від 17.01.2005; 57124 від 15.12.2005; 60699 від 17.04.2006; 80281 від 10.08.2007; 110888 від 10.08.2009; 111441 від 25.08.2009; 155896 від 10.05.2012; 155897 від 10.05.2012; 157250 від 11.06.2012; 177580 від 25.10.2013; 181545 від 10.02.2014; 186302 від 26.05.2014; 186871 від 10.06.2014; 192573 від 27.10.2014; 192574 від 27.10.2014; 222945 від 27.02.2017.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Катапульта (код 32827646), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 116837 від 11.01.2010; 116836 від 11.01.2010; 116834 від 11.01.2010; 110170 від 27.07.2009.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (код 35910129), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 103801 від 25.02.2009; 103799 від 25.02.2009; 100885 від 10.12.2008; 100884 від 10.12.2008; 100883 від 10.12.2008; 80929 від 10.08.2007; 76449 від 10.05.2007; 75982 від 25.04.2007; 60600 від 15.03.2006; 42856 від 16.08.2004; 33540 від 15.07.2003; 103809 від 25.02.2009; 118981 від 25.02.2010; 118982 від 25.02.2010; 120656 від 25.03.2010; 120657 від 25.03.2010; 120658 від 25.03.2010; 120659 від 25.03.2010; 124625 від 25.06.2010; 126872 від 10.08.2010; 126873 від 10.08.2010; 135115 від 25.02.2011; 138176 від 26.04.2011; 147498 від 10.11.2011; 173148 від 10.07.2013; 192585 від 27.10.2014; 192586 від 27.10.2014; 196251 від 10.02.2015; 197724 від 10.04.2015; 198570 від 27.04.2015; 200027 від 10.06.2015; 103808 від 25.02.2009.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ПАТ КП Медіа (код 34414139), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 135086 від 25.02.2011; 40759 від 15.06.2004; 37599 від 16.02.2004; 37598 від 16.02.2004; 36987 від 15.01.2004; 33546 від 15.07.2003; 33545 від 15.07.2003; 33544 від 15.07.2003; 33542 від 15.07.2003; 33541 від 15.07.2003; 28333 від 15.11.2002.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ УМХ-мобайл (код 33102182), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 97453 від 25.09.2008; 97452 від 25.09.2008.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (код 24282693), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 37011 від 15.01.2004; 36720 від 15.01.2004; 35950 від 17.11.2003; 35711 від 17.11.2003; 34848 від 15.09.2003; 34847 від 15.09.2003; 34846 від 15.09.2003; 33274 від 15.07.2003; 33272 від 15.07.2003; 33271 від 15.07.2003; 33269 від 15.07.2003; 32800 від 15.07.2003; 32422 від 16.06.2003; 31591 від 15.05.2003; 30062 від 17.03.2003; 29966 від 17.02.2003; 29965 від 17.02.2003; 29963 від 17.02.2003; 29555 від 17.02.2003; 29553 від 17.02.2003; 23470 від 15.03.2002; 23020 від 15.02.2002; 22914 від 15.01.2002; 22556 від 15.01.2002; 22554 від 15.01.2002; 22553 від 15.01.2002; 21605 від 15.11.2001; 21604 від 15.11.2001; 56996 від 15.12.2005; 56910 від 15.12.2005; 55260 від 17.10.2005; 51543 від 15.07.2005; 51114 від 15.07.2005; 50331 від 15.06.2005; 50330 від 15.06.2005; 49552 від 16.05.2005; 49521 від 16.05.2005; 49520 від 16.05.2005; 49519 від 16.05.2005; 49518 від 16.05.2005; 49517 від 16.05.2005; 49181 від 16.05.2005; 49177 від 16.05.2005; 49176 від 16.05.2005; 47109 від 15.02.2005; 46665 від 17.01.2005; 46254 від 17.01.2005; 45319 від 15.12.2004; 45299 від 15.12.2004; 45297 від 15.12.2004; 44880 від 15.11.2004; 44876 від 15.11.2004; 44875 від 15.11.2004; 44476 від 15.11.2004; 44451 від 15.11.2004; 42916 від 15.09.2004; 42889 від 15.09.2004; 42876 від 15.09.2004; 42488 від 16.08.2004; 40573 від 15.06.2004; 38968 від 15.04.2004; 38903 від 15.04.2004; 38706 від 15.04.2004; 38050 від 15.03.2004; 37750 від 15.03.2004; 37053 від 15.01.2004; 37051 від 15.01.2004; 37049 від 15.01.2004; 132667 від 27.12.2010; 130104 від 11.10.2010; 127550 від 25.08.2010; 126500 від 10.08.2010; 123113 від 25.05.2010; 122107 від 26.04.2010; 112861 від 25.09.2009; 111046 від 25.08.2009; 111045 від 25.08.2009; 108287 від 10.06.2009; 107905 від 10.06.2009; 106403 від 27.04.2009; 98654 від 27.10.2008; 98653 від 27.10.2008; 98652 від 27.10.2008; 98651 від 27.10.2008; 98650 від 27.10.2008; 97487 від 10.10.2008; 91108 від 12.05.2008; 91028 від 25.04.2008; 84584 від 12.11.2007; 82916 від 10.10.2007; 75505 від 25.04.2007; 72847 від 15.03.2007; 70644 від 15.12.2006; 69720 від 15.12.2006; 66870 від 15.09.2006; 63069 від 15.06.2006; 62312 від 15.05.2006; 60212 від 15.03.2006; 59721 від 15.03.2006; 59014 від 25.02.2006; 59013 від 15.02.2006; 58657 від 16.01.2006; 56997 від 15.12.2005; 232016 від 25.09.2017; 230562 від 28.08.2017; 211215 від 25.04.2016; 168530 від 25.03.2013; 166715 від 11.02.2013; 165646 від 10.01.2013; 163743 від 26.11.2012; 163742 від 26.11.2012; 157186 від 11.06.2012; 157185 від 11.06.2012; 156998 від 11.06.2012; 151423 від 10.02.2012; 150911 від 25.01.2012; 144409 від 12.09.2011; 144408 від 12.09.2011; 144407 від 12.09.2011; 140757 від 25.06.2011; 140600 від 25.06.2011; 140290 від 25.06.2011; 135758 від 10.03.2011; 135757 від 10.03.2011; 135694 від 10.03.2011; 133538 від 10.01.2011; 133199 від 27.12.2010; 133198 від 27.12.2010; 133197 від 27.12.2010; 132827 від 27.12.2010; 101428 від 25.12.2008; 114286 від 10.11.2009; 114287 від 10.11.2009; 115451 від 10.12.2009; 122162 від 26.04.2010; 123114 від 25.05.2010; 135755 від 10.03.2011; 135756 від 10.03.2011.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Український медіа холдинг (код 30374737), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 25275 від 15.05.2002; 39280 від 15.04.2004; 38049 від 24.12.2011; 38047 від 15.03.2004; 38046 від 15.03.2004; 37054 від 15.01.2004; 37052 від 15.01.2004; 37050 від 15.01.2004; 35952 від 17.11.2003; 35951 від 17.11.2003; 32613 від 16.06.2003; 32612 від 16.06.2003; 31834 від 15.05.2003; 45295 від 15.12.2004; 45298 від 15.12.2004; 51927 від 15.07.2005; 51928 від 15.07.2005; 54171 від 15.09.2005; 54172 від 15.09.2005; 54894 від 17.10.2005; 55971 від 15.11.2005; 57491 від 15.12.2005; 58310 від 16.01.2006; 58311 від 16.01.2006; 58312 від 16.01.2006; 59791 від 15.03.2006; 65240 від 15.08.2006; 75444 від 25.04.2007; 86151 від 10.01.2008; 96319 від 10.09.2008; 96320 від 10.09.2008; 215132 від 10.08.2016; 44881 від 15.11.2004; 44879 від 15.11.2004; 44878 від 15.11.2004; 44877 від 15.11.2004; 44758 від 15.11.2004; 42877 від 15.09.2004; 40443 від 15.06.2004; 40433 від 15.06.2004; 40432 від 15.06.2004; 40274 від 15.06.2004.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ДІДЖІМЕДІА (код 37924243), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 180263 від 25.12.2013.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Укрмедіа (код 31612059), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 38031 від 15.03.2004.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Каста Компані (код 35591897), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 108632 від 25.06.2009.

- майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТРК ОНІКС (код 18004961), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 71581 від 15.01.2007.

75) корпоративні права ТОВ ТВОЯ ПРЕСА ЛУГАНСЬК (і.к. 34941973) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99,99 %, що належать ТОВ Твоя преса (і.к. 33832835);

76) вбудоване нежиле приміщення №3,4 загальною площею 1290,3 кв.м., інвентарний номер № 0,02, що знаходиться за адресою: Україна, Луганська область, місто Рубіжне , вул. 30 років Перемоги, 6 , та належить ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623).

77) корпоративні права ТОВ ІЛОНІТ-ТВ (і.к. 34614174) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124).

78) земельна ділянка площею 0,0742 га, кадастровий номер 6310136300:07:017:0014, що знаходиться за адресою: місто Харків, вулиця Леніна, 58; нежиле приміщення V поверху (в літ. А) загальною площею 628,4 кв.м., що складає 98/1000 від нежилого будинку площею 6652,00 кв.м., яке розташоване за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе (Обол., Поділ., Шевч . р-ни), будинок 104; нежилі приміщення (в літ. А) з № 1по № 34 (групи приміщень № 395) загальною площею 557,6 кв.м., які розташовані за адресою; місто Київ, проспект Оболонський, 16, що належать ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222),

79) корпоративні права ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 98,975 %, що належать ТОВ УкраинскаяМедиаГруппа (і.к. 24282693).

80) корпоративні права ТОВ Укрполіграфмедіа (і.к. 31236266) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 50 %, що належать компанії Юнайтед Медіа Холдінг Н.В. (UNITED MEDIA HOLDING N.V.), ідентифікаційний номер RSIN 819271585, корпоративні права ТОВ Укрполіграфмедіа (і.к. 31236266) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 50 %, що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737);

81) нежитлові будинки головного виробничого та адміністративно-побутового корпусу заводу по виробництву будматеріалів і конструкцій, загальною площею 3597,7 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Українка, вул. Промислова (Теплична), буд. 3, що належать ТОВ Укрполіграфмедіа (і.к. 31236266).

82) акції іменні прості, емітовані ПрАТ Студія Європозитив (і.к. 31902360), у кількості 1000 шт., номінальною вартістю 175 грн.за 1 шт., код ISIN UA4000096481, належні ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 303747370).

83) корпоративні права ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ Довіра (і.к. 24735255) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ РАДІО ДОВІРА (і.к. 32828753).

84) корпоративні права ТОВ ТРК НБМ-Радіо (і.к. 34818518) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410).

85) корпоративні права ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 67 %, що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737).

86) нежилі приміщення загальною площею 42,7 кв.м., в т.ч.: сходова клітина І на V поверсі площею 22,80 кв.м., сходова клітина ІІ наV поверсі площею 19,90 кв.м., що розташовані за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе, будинок № 104 (літера А); нежиле приміщення V поверху загальною площею 112,5 кв.м., що складає 2/100 частини нежилого будинку площею 6652,00 кв.м., що розташоване за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе, будинок № 104 (літера А), що належать ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825).

87) корпоративні права ТОВ Український медіа холдинг (і.к. 30374737) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99,975 %, що належать компанії Юнайтед Медіа Холдінг Н.В. (UNITED MEDIA HOLDING N.V.), ідентифікаційний номер RSIN 819271585;

88) виробничо-побутовий корпус (літ. Г) загальною площею 3209,10 кв.м., що розташований за адресою: місто Київ, провулок Куренівський, 17; будівля корпусу допоміжних служб (літ. Р), загальною площею 1362,7 кв.м., нежиле приміщення VII-го поверху (в літ. А), загальною площею 334,2 кв.м., що складає 5/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежилі приміщення (в літ. А), загальною площею 221,30 кв.м., що складає 3/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежиле приміщення VI-го поверху (в літ. А), загальною площею 378,3 кв.м., що складає 6/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежиле приміщення VII-го поверху (в літ. А), загальною площею 200,60 кв.м. (частина приміщень №11:№14-№21;№31?34;№35?), що складає 3/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м. - розташовані за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе (Обол., Поділ., Шевч. р-ни), будинок 104; нежитлове приміщення, приміщення комерційного центру літ.2А-6, загальною площею 377,5 кв.м., поверх 3: приміщення 301?323, загальною площею 379,4 кв.м., поверх 4: приміщення 386,8 кв.м., що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, вулиця Благоєва, 31, що належить ТОВ Український медіа холдинг (і.к. 30374737).

89) корпоративні права ТОВ Твоя преса - Донецьк (і.к. 34094458) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Твоя Преса (і.к. 33832835).

90) корпоративні права ДП ТВОЯ ПРЕСА-ХАРКІВ ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (і.к. 34956068) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Твоя Преса (і.к. 33832835).

91) корпоративні права ДП Союз Реалізаторів (і.к. 31251551) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Твоя Преса (і.к. 33832835).

92) корпоративні права ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99 %, що належать ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410).

93) корпоративні права ТОВ Кореспондент (і.к. 34808232) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99,9 %, що належать ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222).

94) корпоративні права ТОВ Ветек Медіа Інвест (і.к. 38864877) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать компанії БентліОверсіз Лімітед (№ 1797250); акції ПАТ ЗНВКІФ Капітал Інвест (і.к. 35918704) код UA4000040216, номінальна вартість 1000 грн.за 1 шт., у кількості 1700 шт.; акції ПАТ Імплюс плюс (і.к. 34881587), код UA4000130512, номінальна вартість 0,25 грн.у кількості 2 680 000 шт; акції ПАТ ЗНКІФ Хайграунд кепітал менеджмент (і.к. 35509671), код UA4000160576 номінальна вартість 1 грн., у кількості 1 700 000 шт., що належать ТОВ Ветек Медіа Інвест (і.к. 38864877).

Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 12.07.2018 у справі № 11-сс/796/819/2018 скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 15.12.2017 у справі № 757/75160/17-к в частині накладення арешту на майно, майнові та корпоративні права ТОВ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ , ТОВ ГОРПРЕСА , ТОВ КАТАПУЛЬТА , ТОВ РАДІО ДОВІРА , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА , ТОВ РАДІОГРУПА ,ТОВ МЮЗІКРАДІО , ТОВ ТРК ОНІКС , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА , ТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП .

Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 13.08.2018 у справі № 757/39364/18-к, постановленою за клопотанням прокурора, знов накладено арешт на майно, майнові та корпоративні права ТОВ ГОРПРЕСА , ТОВ КАТАПУЛЬТА , ПрАТ НАШЕ РАДІО , ТОВ РАДІО ДОВІРА , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА , ТОВ РАДІОГРУПА , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА , ТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП .

У подальшому 25.10.2018 Київським апеляційним судом постановлено ухвалу у справі № 11-сс/796/924/2018, якою скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 13.08.2018 у справі № 757/39364/18-к в частині накладення арешту на майно ТОВ КАТАПУЛЬТА , ПрАТ НАШЕ РАДІО , ТОВ РАДІО ДОВІРА , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА , ТОВ РАДІОГРУПА , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА , ТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП .

За клопотанням Генеральної прокуратури України 20.11.2018 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва у справі № 757/57029/18-к знову накладено арешт на майно, майнові та корпоративні права ТОВ РАДІО ДОВІРА , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА , ТОВ РАДІОГРУПА , ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА , ТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП .

Крім того, ухвалою Київського апеляційного суду від 19.02.2019 у справі № 11-сс/824/1414/2019 скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 15.12.2017 у справі № №757/75160/17-к в частині накладення арешту на майно ТОВ ЗОЛОТА СЕРЕДИНА .

Таким чином, станом на теперішній час під арештом знаходиться майно, майнові та корпоративні права, зазначені у наведеному вище переліку, окрім майна, майнових та корпоративних прав ТОВ КАТАПУЛЬТА , ПрАТ НАШЕ РАДІО , ТОВ МЮЗІКРАДІО , ТОВ ТРК ОНІКС , ТОВ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ , ТОВ ЗОЛОТА СЕРЕДИНА які у теперішній час не входять до структури UMH Group.

Постановою прокурора від 09.01.2018 зазначене рухоме, нерухоме майно та цінності визнано речовими доказами у кримінальному провадженні № 12013220540000400.

Згідно з положеннями ч. 6ст. 100 КПК України, речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а вразі її відсутності -за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості.

Частиною першою статті 2 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів передбачено, що Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

У пункті 4 частини першої статті 9 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів зазначено, що на Національне агентство покладено функцію з організації здійснення заходів, пов`язаних з проведенням оцінки, веденням обліку та управлінням активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.

За абзацом четвертим частини першої статті вказаного закону, управляючи активами, Національне агентство забезпечує збереження активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, та їх економічної вартості.

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів , управління активами, зазначеними у частині першій цієї статті, здійснюється Національним агентством на умовах ефективності, а також збереження та збільшення їх економічної вартості.

Згідно з частиною першою статті 19 зазначеного закону встановлено, що Національне агентство здійснює управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у тому числі як захід забезпечення позову - лише щодо позову, пред`явленого в інтересах держави, із встановленням заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами, сума або вартість яких дорівнює або перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року. Активи, визначені абзацом першим цієї статті, приймаються в управління на підставі ухвали слідчого судді, суду чи згоди власника активів.

Згідно з частиною другою статті 19 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів , у разі прийняття в управління активів, які чи права на які та їх обтяження підлягають державній реєстрації, Національне агентство надсилає того самого дня інформацію про накладення арешту на активи органам, що ведуть державні реєстри таких активів, прав на них або їх обтяжень.

Частиною першою статті 21 вказаного закону встановлено, що управління рухомим та нерухомим майном, цінними паперами, майновими та іншими правами здійснюється Національним агентством шляхом реалізації відповідних активів або передачі їх в управління.

Статтею 8 Закону України Про державний бюджет України на 2019 рік установлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі станом на 1 січня 2019 року - 4173 грн.

Вартість речових доказів (нерухомого, рухомого майна, цінностей), на які накладено арешт у вказаному кримінальному провадженні, значно перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року. Відповідно зазначені активи можуть бути передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Передача арештованих у вказаному кримінальному провадженні зазначених вище речових доказів для управління Національному агентству на умовах ефективності, а також збереження їх економічної вартості є об`єктивною необхідністю з метою виключення прямого або опосередкованого впливу та посягання на арештоване майно, запобігання можливості його знищення, перетворення, псування (знецінення), виключення можливості отримувати незаконні доходи (переваги) від набутих шляхом вчинення кримінальних правопорушень матеріальних благ та продовження злочинної діяльності.

Виходячи з аналізу приписів статті 2 КПК України, статей 170 - 173 КПК України, основною метою накладення арешту на майно у кримінальному провадженні є забезпечення невідворотності настання негативних наслідків для особи за вчинення кримінальних правопорушень, насамперед корупційних, через позбавлення особи економічних переваг, одержаних внаслідок її протиправної поведінки, а також унеможливлення одержання такою особою будь-яких переваг внаслідок вчинення кримінального правопорушення, зокрема, доходів від нього.

Незастосування заходів щодо передачі в управління Національному агентству майна, активів та в результаті цього невжиття заходів щодо збереження речових доказів ускладнить або унеможливить виконання завдань кримінального провадження в частині як застосування можливої спеціальної конфіскації, так і забезпечення збереження економічної вартості речових доказів.

Крім цього, враховуючи положення статті 24 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів , відповідно до яких надходження від здійснюваного Національним агентством управління активами, а також кошти, одержані на підставі міжнародних угод щодо розподілу та повернення активів в Україну, перераховуються до державного бюджету, то застосування відповідних заходів обумовлено захистом економічних інтересів держави.

Таким чином прокурор вважає, що з метою досягнення цілей накладення арешту на майно, збереження цього майна та його економічної вартості, забезпечення досягнення завдань кримінального провадження, наявна об`єктивна необхідність у передачі Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів зазначених вище активів, визнаних речовими доказами у кримінальному провадженні.

В судове засідання прокурор не з`явився. Про дату та час розгляду справи був повідомлений належним чином. До канцелярії суду від прокурора відділу Генеральної прокуратури України Колоші Є.В. надійшла заява про розгляд справи у його відсутність.

Під час дослідження матеріалів клопотання слідчий суддя виходить з наступного.

Відповідно до положень ст. 1 Першого Протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права. Проте, відповідно до цієї ж Конвенції, попередні положення жодним чином не обмежують право держави вводити в дію такі закони, які вона вважає за необхідне, щоб здійснювати контроль за користуванням майном відповідно до загальних інтересів або для забезпечення сплати податків чи інших зборів або штрафів, а також визначено необхідність дотримання справедливої рівноваги між інтересами суспільства та необхідністю дотримання фундаментальних прав окремої людини, зокрема дотримання обґрунтованої пропорційності між застосованими заходами та переслідуваною метою, якої намагаються досягти шляхом обмеження особи у реалізації права власності.

У справах: Стретч проти Сполученого Королівства , Спорронґі Льоннрот проти Швеції від 23 вересня 1982 року, Ґаші проти Хорватії від 13 грудня 2007 року Європейським судом з прав людини визначені критерії, які слід оцінювати при співставленні заходів втручання в право особи на мирне володіння майном з гарантіями статті 1 Першого Протоколу, а саме: чи вважається втручання законним; чи переслідує воно суспільний , публічний інтерес; чи вважається такий захід (втручання в право на мирне володіння майном) пропорційним до визначених цілей.

Критерій пропорційності передбачає, що втручання в право власності розглядається як порушення статті 1 Першого Протоколу до Конвенції, якщо не було дотримано справедливої рівноваги (балансу) між інтересами держави (суспільства), пов`язаними з втручанням, та інтересами особи, яка так чи інакше страждає від втручання. Поняття справедливої рівноваги передбачає наявність розумного співвідношення (обґрунтованої пропорційності) між поставленою метою та засобами, які при цьому використовуються. Необхідного балансу не буде дотримано, якщо особа несе індивідуальний і надмірний тягар .

Так, у справі "Серявінта інші проти України" від 10 лютого 2010 року Європейський суд з прав людини, що стаття 1 Першого протоколу, по суті, гарантує право власності і містить три окремі норми: перша норма, що сформульована у першому реченні частини першої та має загальний характер, проголошує принцип мирного володіння своїм майном; друга, що міститься в другому реченні частини першої цієї статті, стосується позбавлення особи її майна і певним чином це обумовлює; третя норма, зазначена в частині другій, стосується, зокрема, права держави регулювати питання користування майном. Однак ці три норми не можна розглядати як "окремі", тобто не пов`язані між собою: друга і третя норми стосуються певних випадків втручання у право на мирне володіння майном і, отже, мають тлумачитись у світлі загального принципу, проголошеного першою нормою (наприклад рішення у справі "Літгоута інші проти Сполученого Королівства" (LithgowandOthers v. theUnitedKingdom) від 8 липня 1986 року). Будь-яке втручання органу влади у захищене право не суперечитиме загальній нормі, викладеній у першому реченні частини першої статті 1, лише якщо забезпечено "справедливий баланс" між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Питання стосовно того, чи було забезпечено такий справедливий баланс, стає актуальним лише після того, як встановлено, що відповідне втручання задовольнило вимогу законності і не було свавільним (наприклад, рішення у справі "Беєлер проти Італії" (Beyeler v. Italy) [GC], N 33202/96, п. 107, ECHR 2000-I).

У рішенні у справі East/WestAllianceLimited проти України від 23 січня 2014 року Суд наголошує на тому, що перша та найбільш важлива вимога статті 1 Першого протоколу до Конвенції полягає у тому, що будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно бути законним (див. рішення у справі Іатрідіс проти Греції (Iatridis v. Greece) [ВП], заява No 31107/96, п. 58, ECHR 1999 - II). Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля (див. рішення у справі Антріш проти Франції , від 22 вересня 1994 року, SeriesА No 296 - А, п. 42, та Кушоглу проти Болгарії (Kushoglu v. Bulgaria) заява No 48191/99, пп. 49 - 62, від 10 травня 2007 року). Суд також нагадує, що будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити справедливий баланс між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена вціломув структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (див., серед інших джерел, рішення від 23 вересня 1982 року у справі Спорронгта Льонрот проти Швеції (SporrongandLonnroth v. Sweden), пп. 69 і 73, Series A No 52). Іншими словами, має існувати обґрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, яку прагнуть досягти (див., наприклад, рішення від 21 лютого 1986 року у справі Джеймс nа інші проти Сполученого Королівства (JamesandOthers v. theUnitedKingdom), п. 50, Series A No 98).

Відповідно до положень ч.ч. 3, 4 ст. 13 Конституції України, Власність зобов`язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. Держава забезпечує захист прав усіх суб`єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб`єкти права власності рівні перед законом.

Стаття 41 Конституції України проголошує, що кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності, визначає, що ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності, яке є непорушним, встановлює, що конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом, та містить вимогу, що використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства.

За змістом ст. 2КПК України, завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Відповідно до абзацу сьомого частини шостої статті 100 КПК України, речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності -за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості -для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.

У випадках, передбачених пунктами 2, 4 та абзацом сьомим частини шостої цієї статті, слідчий за погодженням із прокурором або прокурор звертається з відповідним клопотанням до слідчого судді місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, або до суду під час судового провадження, яке розглядається згідно із статтями 171?173 цього Кодексу. Прокурор у випадку, передбаченому абзацом сьомим частини шостої цієї статті, не пізніше наступного робочого дня з моменту постановлення ухвали слідчого судді, суду надсилає копію цієї ухвали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, із зверненням щодо прийняття активів, а також вживає невідкладних заходів щодо передачі цих активів Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Частиною першою статті 2 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі - Закон) передбачено, що Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

У пункті 4 частини першої статті 9 Закону зазначається, що на Національне агентство покладено функцію з проведення оцінки, ведення обліку та управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.

За абзацом четвертим частини першої статті 1 Закону, управляючи активами, Національне агентство забезпечує збереження активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, та їх економічної вартості.

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону, управління активами, зазначеними у частині першій цієї статті, здійснюється Національним агентством на умовах ефективності, а також збереження та збільшення їх економічної вартості.

Абзацом першим частини першої статті 19 Закону встановлено, що Національне агентство здійснює управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у тому числі як захід забезпечення позову - лише щодо позову, пред`явленого в інтересах держави, із встановленням заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами, сума або вартість яких дорівнює або перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року.

Відповідно до абзацу другого частини першої статті 19 Закону, активи, визначені абзацом першим цієї статті, приймаються в управління на підставі ухвали слідчого судді, суду чи згоди власника активів.

Згідно з частиною другою статті 19 Закону, у разі прийняття в управління активів, які чи права на які та їх обтяження підлягають державній реєстрації, Національне агентство надсилає того самого дня інформацію про накладення арешту на активи органам, що ведуть державні реєстри таких активів, прав на них або їх обтяжень.

Частиною першою статтею 21 Закону встановлено, що управління рухомим та нерухомим майном, цінними паперами, майновими та іншими правами здійснюється Національним агентством шляхом реалізації відповідних активів або передачі їх в управління.

Вимогами абзацу другого частини другої статті 21 Закону передбачено, що управління активами здійснюється на підставі договору, укладеного відповідно до глави 70 Цивільного кодексу Україниз урахуванням особливостей, визначених цим Законом, між Національним агентством та управителем визначеним за результатами конкурсу відповідно до абзацу першого частини другої зазначеної статті Закону.

Згідно з частиною четвертою статті 21 Закону, майно, в тому числі у вигляді предметів чи великих партій товарів, зберігання якого через громіздкість або з інших причин неможливе без зайвих труднощів, або витрати із забезпечення спеціальних умов зберігання якого чи управління яким співмірніз його вартістю, або яке швидко втрачає свою вартість, а також майно у вигляді товарів або продукції, що піддаються швидкому псуванню, підлягає реалізації за цінами щонайменшне нижче ринкових.

У разі надходження винесеного у межах наданих законом повноважень рішення прокурора, а також судового рішення, що набрало законної сили, яким скасовано арешт прийнятих в управління активів, Національне агентство у триденний строк повертає їх законному власнику.

Вимогами статті 24 Закону, встановлено, що надходження від здійснюваного Національним агентством управління активами, а також кошти, одержані на підставі міжнародних угод щодо розподілу та повернення активів в Україну, перераховуються до державного бюджету.

Слідчий суддя враховує, що відповідно до положень ч. 2ст. 172 КПК України (правила якої також застосовуються під час розгляду цього клопотання), клопотання слідчого, прокурора, цивільного позивача про арешт майна, яке не було тимчасово вилучене, може розглядатися без повідомлення підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, їх захисника, представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо це є необхідним з метою забезпечення арешту майна.

Не вирішуючи на цьому етапі провадження питання, які має вирішувати суд під час розгляду кримінального провадження по суті, але надаючи розумну оцінку сукупності даних, що містяться у доданих до клопотання матеріалах, слідчий суддя вбачає у них обгрунтовані підтвердження того, що майно та майнові, корпоративні права групи УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ є предметом розслідуваного злочину, передбаченого ч. 3ст. 209 КК України, активами злочинної організації, щодо діяльності якої здійснюється досудове розслідування. За таких обставин слідчий суддя погоджується з доводами прокурора про те, що існують обґрунтовані підстави вважати, що особи, які де-юре є власниками зазначеного у клопотанні майна та майнових прав, дізнавшись про звернення прокурора до суду з цим клопотанням, вживатимуть заходів для затягування його розгляду та ускладнення виконання ухвали про передачу майна в управління шляхом перетворення активів (корпоративних прав) або їх економічного знецінення через, наприклад, здійснення операцій з ліквідними активами, збільшення боргових зобов`язань тощо.

Отже, слідчий суддя доходить висновку про наявність підстав для розгляду цього клопотання без повідомлення власників зазначеного у ньому майна.

Надаючи правову оцінку матеріалам клопотання як кожному окремо, так i у їх сукупностi, слiдчий суддя за своїм внутрiшнiм переконанням доходить висновку, що прокурором у клопотаннi та доданих до нього матерiалах доведено достатніми на цiй стадiї кримiнального провадження доказами:

-мету передачі майна, майнових та корпоративних прав групи УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ для здійснення заходів з управління ними, яка полягає у забезпеченнi збереження речових доказiв та збереження їхньої економічної вартості;

-вiдповiднiсть закону, а саме вимогам ст. 100 КПК України, ст.ст. 1, 21 Закону України зазначеної прокурором мети такої передачі (збереження речових доказiв та збереження їхньої економічної вартості), тобто її правову пiдставу (п. 1ч. 2ст. 173 КПК України);

-обґрунтованість вiднесення майна, майнових прав, щодо яких звертається прокурор, до предмету кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 3ст. 209 КК України, та, вiдповiдно, речових доказiв у кримінальному провадженнi, оскiлькиу наданих слідчому судді матерiалах мiстяться вiдомостi, якi можуть переконати безстороннього спостерігача у тому, що придбання корпоративних прав групи УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ могло бути здійснено за рахунок доходiв, одержаних у результатi вчинення кримiнальних правопорушень;

-необхiднiсть такого втручання у права i свободи, як передача майна, майнових та корпоративних прав, для здійснення заходів з управління ними, яка обумовлена виконанням завдань кримiнального провадження, визначених ч. 2КПК України;

-наявнiсть ризикiв, передбачених ч. 1ст. 170 КПК Украiни, оскiльки у наданих слiдчому судді матерiалах, з урахуванням зокрема й того, що володiння майном, майновими та корпоративними правами rрупи УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ здiйснюється опосередковано, iз використанням складного ланцюгу засновницьких та корпоративних зв`язкiв та прихованням вiдомостей про фактичного кінцевого власника, мiстяться достатнi данi, якi можуть переконати безстороннього спостерігача у тому,що iснує обґрунтована вiрогiднiсть їх приховування, перетворення, вiдчуження (ч. 1ст. 173 КПК України);

-можливість спеціальної конфiскацiї, оскільки санкція ч. 3ст. 209 КК України передбачає покарання у виглядi позбавлення волi, що згiдно iз положеннями ч. 1ст. 96?1КК Украiни, утворює пiдстави для можливостi застосування такого заходу (п. 3?1ч. 2ст. 173 КПК України).

За викладених обставин, слiдчий суддя вважає, що застосування такого обмеження права власностi, як передача майна, майнових та корпоративних прав для здійснення заходів з управління ними в порядку та на умовах, визначених законом, е розумним та спів розмірним iз виконанням завдань кримiнального провадження.

Приймаючи рішення за результатами розгляду клопотання, слідчий суддя оцінює індивідуальні ознаки та властивості арештованого у цьому кримінальному провадженні майна, вартість якого значно перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, що підтверджується матеріалами клопотання, та як наслідок виходить з того, що зазначені у клопотанні підстави для передачі майна на здійснення заходів з управління ним, мають місце та підтверджуються достатньою сукупністю даних, які приведені у клопотанні та доданих матеріалах,та одночасно враховує, що слідчий суддя на цьому етапі провадженні не вправі вирішувати питання, які повинен вирішувати суд під час розгляду кримінального провадження по суті, зокрема не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих даних визначити необхідність передачі такого майна на здійснення заходів з управління ним, з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості -для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.

Зважаючи на викладене та враховуючи при цьому процесуальну позицію сторони обвинувачення, яка вказує на неможливість самостійно здійснити управління вказаним майном, та враховуючи при цьому об`єктивну необхідність виключити прямий або опосередкований вплив та посягання на арештоване майно, запобігти можливості знищення, відчуження майна, слідчий суддя приходить до переконання про задоволення вимог клопотання щодо передачі майна на зберігання до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів з метою досягнення завдань кримінального провадження.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 26, 100, 107, 170?173, 309КПК України, ст.ст. 1,9, 19, 21 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів України, слідчий суддя,

У ХВ А Л И В:

Клпотання - задовольнити.

Передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів для здійснення заходів з управління ними у порядку та на умовах, визначених ст. 100 КПК України, ст.ст. 19, 21 Закону України Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів , активи, на які у кримінальному провадженні № 12013220540000400 накладено арешт, та визнані речовими доказами, а саме:

1)цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000067995) прості бездокументарні іменні, емітовані ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623) в кількості 1133085 штук номінальною вартістю 0, 25 грн. кожна, що належать ТОВ ТВОЯ ПРЕСА ЛУГАНСЬК (і.к. 34941973) та становить 92,2978 %від загальної кількості;

2)корпоративні права ТОВ Твоя преса (і.к. 33832835), що належать компанії ЛА КОРУНА ЕНТЕРПРАЙЗИС ЛІМІТЕД (LA CORUNA ENTERPRISES LIMITED, реєстраційний номер HE147380 , юридична адреса: KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, 6th Floor, Flat/ Office 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Твоя преса (і.к. 33832835), що становить 40682400 грн.та складає 92 % статутного капіталу;

3)корпоративні права ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що належать компанії ЮНАЙТЕД МЕДІА ХОЛДИНГ Н.В. (UnitedMediaHolding N.V., ідентифікаційний номер RSIN 819271585, реєстровий номер 27291202, юридична адреса: LaanCopesVanCattenbruch 52, 2585 GB's-Gravenhage, Амстердам, Нідерланди), у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що становить 1110 грн.та складає 0,025 % статутного капіталу; корпоративні права ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI), у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222), що становить 44454 грн.та складає 0,998 % корпоративних прав;

4)корпоративні права ТОВ Наш Учасник (і.к. 34507977), що належать компанії ЛА КОРУНА ЕНТЕРПРАЙЗИС ЛІМІТЕД (LA CORUNA ENTERPRISES LIMITED) , індекс м. Лімассол, 3040, вул. КіріакуМатсі, 3, РуссосЛімассолТауер, 6-й поверх, квартира\офіс, 6Б, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Наш Учасник (і.к. 34507977), що становить 750000 грн.та складає 100 % статутного капіталу;

5)корпоративні права ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що належать ТОВ Украинская Медиа Группа (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що становить 14627250 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI), у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410), що становить,що становить 147750 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

6)корпоративні права ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що належать ТОВ РАДІО ДОВІРА (і.к. 32828753),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що становить 20295 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що належатьТОВ ПРАЙМ-БІЗНЕС ГРУПП (і.к. 33886421) у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (і.к. 21594363), що становить 205 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

7)корпоративні права ТОВ ТРК Киевские ведомости - телерадіоефір (і.к. 23384871), що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Киевские ведомости - телерадіоефір (і.к. 23384871), що становить 187,5 грн.та складає 50 % статутного капіталу;

8)корпоративні права ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252), що становить 11899,8 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252), що належать компанії РЕЙНБОУФІЛД ЛТД (RAINBOWFIELD LTD), індекс 10 ГЕОРГІУ ГЕННАДІУ, АГАТАНГЕЛОС КОРТ, ОФІ 403, 3041, ЛІМАССОЛ, КІПР, у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РАДІО-АВТО (і.к. 24106252),що становить 120,2 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

9)корпоративні права ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що становить 495746,46 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що належатьТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737), у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (і.к. 30376996), що становить 5007,54 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

10)корпоративні права ТОВ Телерадіокомпанія Форум (і.к. 20429745), що належать ТОВ ЛІБЕРТІ ФАЙНЕНС (і.к. 40317633),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Телерадіокомпанія Форум (і.к. 20429745), що становить 95384, 39 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

11)корпоративні права ТОВ Радіо Довіра (і.к. 32828753), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Радіо Довіра (і.к. 32828753), що становить 4400000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

12)корпоративні права ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що належать КОМПАНІЇ ЕМЕЙЧ-ТІВІ ПРОДАКШН ЛІМІТЕД (MH?TV ProductionLimited,реєстраційний номер НЕ 282129 , юридична адреса: KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, 6th Floor, Flat/ Office 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що становить 59994 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що належать ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124), що становить 606 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

13)корпоративні права ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що належать КОМПАНІЇ ЕМЕЙЧ-ТІВІ ПРОДАКШН ЛІМІТЕД (MH?TV ProductionLimited,реєстраційний номер НЕ 282129 , юридична адреса: KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, 6th Floor, Flat/ Office 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що становить 154291,5 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що належать ТОВ КРОС-ВІДЕО (і.к. 34925422),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459), що становить 1558,5 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

14)корпоративні права ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (і.к. 35910129), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД (UOV UNITED ONLINE VENTURES LIMITED, реєстраційний номер HE295093 , KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, Floor 6, Flat 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (і.к. 35910129), що становить 164396827,55 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

15)корпоративні права ТОВ Київ-Пресс (і.к. 22911825), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Київ-Пресс (і.к. 22911825), що становить 14318, 76 грн.та складає 32,99 % корпоративних прав;

16)корпоративні права ТОВ ІРІСА-АП (і.к. 33119408), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ІРІСА-АП (і.к. 33119408), що становить 11483 грн.та складає 56 % корпоративних прав;

17)корпоративні права ТОВ Запоріжжя медіа (і.к. 31734844), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Запоріжжя медіа (і.к. 31734844), що становить 6018 грн.та складає 51 % корпоративних прав;

18)корпоративні права ТОВ Сан Медія (і.к. 33998589), що належать ТОВ ВИДАВНИЧИЙ ДІМ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30375222),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Сан Медія (і.к. 33998589), що становить 6500000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

19)цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000132716) прості бездокументарні іменні, емітовані ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139) в кількості 5525000 штук номінальною вартістю 2,4 грн. кожна, що належать ТОВ ВИДАВНИЧИЙ ДІМ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДІНГ (і.к. 30375222) та становить 52,6190 %від загальної кількості; цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000132716) прості бездокументарні іменні, емітовані ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139) в кількості 2625000 штук номінальною вартістю 2,4 грн. кожна, що належать ТОВ Сан Медія (і.к. 33998589)та становить 25 %від загальної кількості; цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000132716) прості бездокументарні іменні, емітовані ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139) в кількості 2157857 штук номінальною вартістю 2,4 грн. кожна, що належать компанії ЮБМХ БРОАДКАСТ МЕДІА ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД (UBMH BROADCAST MEDIA HOLDINGS LIMITED), HE174126, КІПР,та становить 20,5510 %від загальної кількості;

20)корпоративні права ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273), що становить 9570000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

21)корпоративні права ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що становить 1595913,25 грн.та складає 98,67 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УМХ-мобайл (і.к. 33102182), що становить 21511,75 грн.та складає 1,33 % корпоративних прав;

22)корпоративні права ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що становить 299700 грн.та складає 99,99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП ТВ (і.к. 34614153), що становить 300 грн.та складає 0,01 % корпоративних прав;

23)корпоративні права ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що належать ВІДКРИТІЙ АКЦІОНЕРНІЙ КОМПАНІЇ ЮНАЙТЕД МЕДІЯ ХОЛДИНГ Н.В. (UnitedMediaHolding N.V., ідентифікаційний номер RSIN 819271585, реєстровий номер 27291202, юридична адреса: LaanCopesVanCattenbruch 52, 2585 GB's-Gravenhage, Амстердам, Нідерланди)у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що становить 17257117,58 грн.та складає 99,9833 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що належать компанії КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693), що становить 2882,42 грн.та складає 0,0167 % корпоративних прав;

24)корпоративні права ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737), що становить 100 грн.та складає 0,025 % корпоративних прав;

25)корпоративні права ПП Твоя преса - Запоріжжя (і.к. 37021267), що належать ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (і.к. 33832835),у вигляді частки у статутному капіталі ПП Твоя преса - Запоріжжя (і.к. 37021267), що становить 30000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

26)корпоративні права ДП Радіостанція Зоря (і.к. 25484192), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ДП Радіостанція Зоря (і.к. 25484192), що становить 135000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

27)корпоративні права ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що належать ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА (і.к. 30376996),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що становить 49500 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що належать ТОВ ФІРМА ВОЛИНЬ (і.к. 19138008),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Донецьк ФМ (і.к. 33005744), що становить 500 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

28)корпоративні права ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що становить 11682 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що належать КОМПАНІЇ РЕЙНБОУФІЛД ЛТД , індекс місто Лімассол, ГеоргіуГеннадіу, Агатангелос корт, буд.10 оіфс 403, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК Радіо 50 (і.к. 30988520), що становить 118 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

29)корпоративні права ПП ТРК ТТ (і.к. 31802510), що належать ТОВ ЛІБЕРТІ ФАЙНЕНС , (і.к. 40317633),у вигляді частки у статутному капіталі ПП ТРК ТТ (і.к. 31802510), що становить 87000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

30)корпоративні права ТОВ ТРК ТЕРМІНАЛ (і.к. 22237961), що належать ДП ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ ДОВІРА (і.к. 24735255),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТРК ТЕРМІНАЛ (і.к. 22237961), що становить 22000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

31)корпоративні права ТОВ Фірма Волинь (і.к. 19138008), що належать ТОВ ЛІБЕРТІ ФАЙНЕНС (і.к. 40317633),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Фірма Волинь (і.к. 19138008), що становить 100000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

32)корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що становить 20295 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Доросле Радіо (і.к. 33060695), що становить 205 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

33)корпоративні права ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що становить 32868 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393), що становить 332 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

34)корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що становить 23463 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО Радіограма (і.к. 33122426), що становить 237 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

35)корпоративні права ПП РА Реклама-Центр (і.к. 31911490), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ПП РА Реклама-Центр (і.к. 31911490), що становить 1000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

36)корпоративні права ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що становить 845460 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Прайм-Бізнес Групп (і.к. 33886421), що становить 8540 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

37)корпоративні права ТОВ ПІ ЕЛЬ ТІ ВІ (і.к. 35085643), що належать ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ПІ ЕЛЬ ТІ ВІ (і.к. 35085643), що становить 42000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

38)корпоративні права ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що належать КОМПАНІЇ ЕМЕЙЧ-ТІВІ ПРОДАКШН ЛІМІТЕД (MH?TV ProductionLimited,реєстраційний номер НЕ 282129 , юридична адреса: KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, 6th Floor, Flat/ Office 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що становить 39600 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що належать ТОВ КУЛІНАРНИЙ КАНАЛ (і.к. 35625124),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422), що становить 400 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

39)корпоративні права ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що належать ТОВ СТЕП2КРОС (і.к. 34925459),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що становить 45540 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що належать ТОВ Крос-відео (і.к. 34925422),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Аурум Продакшн (і.к. 35468138), що становить 460 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

40)корпоративні права ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД (UOV UNITED ONLINE VENTURES LIMITED, реєстраційний номер HE295093 , KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, Floor 6, Flat 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що становить 3378992,94 грн.та складає 99,999 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що належать КОМПАНІЯ РЕЙНБОУФІЛД ЛТД , індекс 3041, М. ЛІМАСОЛ, ГЕОРГІУ ГЕННАДІУ, 10, ОФІС, 403, КІПР,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ БІГМІР ОНЛАЙН (і.к. 37954097), що становить 33,79 грн.та складає 0, 001 % корпоративних прав;

41)корпоративні права ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД (UOV UNITED ONLINE VENTURES LIMITED, реєстраційний номер HE295093 , KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, Floor 6, Flat 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що становить 3214699,97 грн.та складає 99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що належать КОМПАНІЇ КВЕРТІ БІЗНЕС ІНК. (QWERTY BUSINESS INC., реєстраційний номер 1728812 , GenevaPlace, WaterfrontDrive, PO Box 3469, RoadTown, Tortola, BVI),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243), що становить 32471,22 грн.та складає 1 % корпоративних прав;

42)корпоративні права ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що належать КОМПАНІЇ ЮОВ-ЮНАЙТЕД ОНЛАЙН ВЕНЧЕЗ ЛІМІТЕД (UOV UNITED ONLINE VENTURES LIMITED, реєстраційний номер HE295093 , KyriakouMatsi 3, RoussosLimassolTower, Floor 6, Flat 6A, 3040 Limassol, Кіпр),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що становить 52447,50 грн.та складає 99,9 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що належать ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ АЙ ЮЕЙ (і.к. 35872324), що становить 52,5 грн.та складає 0,01 % корпоративних прав;

43)корпоративні права ТОВ Цілком Таємно - Украина (і.к. 25473426), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Цілком Таємно - Украина (і.к. 25473426), що становить 39375 грн.та складає 70 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Цілком Таємно - Украина (і.к. 25473426), що належать ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ЦІЛКОМ ТАЄМНО-МЕДІА , індекс м. Москва, пров. Трубніковський, буд.6, будівля 4, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Цілком Таємно - Украина (і.к. 25473426), що становить 16875 грн.та складає 30 % корпоративних прав;

44)цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000098065) прості бездокументарні іменні, емітовані ПРАТ КП В УКРАЇНІ (і.к. 23731640) в кількості 14353 штук номінальною вартістю 187,5 грн. кожна, що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737) та становить 84999,4 %від загальної кількості; цінні папери -акції (міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000098065) прості бездокументарні іменні, емітовані ПРАТ КП В УКРАЇНІ (і.к. 23731640) в кількості 2533 штук номінальною вартістю 187,5 грн. кожна, що належать ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825)та становить 15,0006 %від загальної кількості;

45)корпоративні права ПП Запоріжжя медіа плюс (і.к. 33378378), що належать ТОВ ЗАПОРІЖЖЯ МЕДІА , (і.к. 31734844),у вигляді частки у статутному капіталі ПП Запоріжжя медіа плюс (і.к. 33378378), що становить 40000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

46)корпоративні права ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що становить 30000 грн.та складає 50 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що належать ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ЗА КЕРМОМ , індекс СЕЛІВЕРСТОВ ПРОВУЛОК, 10, СПОРУДА 1, МОСКВА, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ За кермом - Україна (і.к. 33305048), що становить 30000 грн.та складає 50 % корпоративних прав;

47)корпоративні права ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що становить 5899100 грн.та складає 99,985 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ КП-Паблікейшнс (і.к. 34413051), що становить 900 грн.та складає 0,015 % корпоративних прав;

48)корпоративні права ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що становить 2999500 грн.та складає 99,983 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Бігмір Інтернет (і.к. 34480133), що становить 500 грн.та складає 0,017 % корпоративних прав;

49)корпоративні права ТОВ Формакс Паблікейшнс (і.к. 33153061), що належать ПАТ КП МЕДІА (і.к. 34414139),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Формакс Паблікейшнс (і.к. 33153061), що становить 265473,45 грн.та складає 99,99 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Формакс Паблікейшнс (і.к. 33153061), що належать ТОВ КП-Адвертайзинг (і.к. 34350273),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Формакс Паблікейшнс (і.к. 33153061), що становить 26,55 грн.та складає 0,01 % корпоративних прав;

50)корпоративні права ТОВ Кореспондент (і.к. 34808232), що належать ТОВ САН МЕДІЯ (і.к. 33998589),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Кореспондент (і.к. 34808232), що становить 72,50 грн.та складає 0,1 % корпоративних прав;

51)корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 2500 грн.та складає 50 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать компанії БЕНОК ІНВЕСТ ЕНД ТРЕЙД ІНК., індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 750 грн.та складає 15 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать компанії БЕРВІН ЕНТЕРПРАЙЗИС КОРП, індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ , БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 500 грн.та складає 10 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать компанії ЛІБСТЕР ОВЕРЗИС ЛТД, індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 750 грн.та складає 15 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що належать ХАРІН ЕНТЕРПРАЙЗИС КОРП., індекс 0000, КРАЙГМІР ЧЕМБЕРЗ, П.О. БОКС 71, РОУД ТАУН, ТОРТОЛА, ВІРҐІНСЬКІ ОСТРОВИ, БРИТАНСЬКІ,у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Редакція газети Команда (і.к. 23513831), що становить 500 грн.та складає 10 % корпоративних прав;

52)корпоративні права ТОВ МІ - 6 (і.к. 34290001), що належать ТОВ ДІДЖІМЕДІА (і.к. 37924243),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ МІ - 6 (і.к. 34290001), що становить 35000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

53)корпоративні права ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що належать ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (і.к. 24282693),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що становить 8673 грн.та складає 73,5 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що належать ТОВ Меджиксіті (і.к. 36993494),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Укрмедіа (і.к. 31612059), що становить 3127 грн.та складає 26,5 % корпоративних прав;

54)корпоративні права ТОВ УКРМЕДІА-КИЇВ (і.к. 32247242), що належать ТОВ УКРМЕДІА (і.к. 31612059),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УКРМЕДІА-КИЇВ (і.к. 32247242), що становить 16500 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

55)корпоративні права ТОВ Каста Компані (і.к. 35591897), що належать ТОВ АУРУМ ПРОДАКШН (і.к. 35468138),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Каста Компані (і.к. 35591897), що становить 60000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

56)корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ БІГМІР-ІНТЕРНЕТ (і.к. 34480133),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1750 грн.та складає 17,5% корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ ГРУПЕМ (і.к. 35428493),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1000 грн.та складає 10 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ ЗОЛОТА СЕРЕДИНА (і.к. 32611564),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1750 грн.та складає 17,5 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ТОВ ІНІШЕЙТІВ (і.к. 34356486),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1000 грн.та складає 10 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ЗАТ МЕТА (і.к. 31064677),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1750 грн.та складає 17,5 % корпоративних прав; корпоративні права Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що належать ЗАТ ММС КОМ`ЮНІКЕЙШНЗ УКРАЇНА (і.к. 24918659),у вигляді частки у статутному капіталі Асоціації Українська Асоціація Інтернет Реклами (і.к. 35531911), що становить 1000 грн.та складає 10 % корпоративних прав;

57)корпоративні права ДП Твоя преса-Маріуполь (і.к. 34908674), що належать ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (і.к. 33832835),у вигляді частки у статутному капіталі ДП Твоя преса-Маріуполь (і.к. 34908674), що становить 60000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

58)корпоративні права ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38338303), що належать її засновникам ПАТ ЛУГАНСЬКДРУК (і.к. 01190623) та ТОВ ТВОЯ ПРЕСА ЛУГАНСЬК (і.к. 34941973), у вигляді частки у статутному капіталі ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38338303), що становить 0 грн.;

59)корпоративні права ТОВ УМХ ОНЛАЙН (і.к. 37727057), що належать ДП СОЮЗ РЕАЛІЗАТОРІВ (і.к. 31251551),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ УМХ ОНЛАЙН (і.к. 37727057), що становить 76700 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

60)корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать КОМПАНІЇ BLUE ISLAND GROUR LIMITED (БЛУ АЙЛЕНД ГРУП ЛІМІТЕД), індекс ВУЛ. ТРАНСТНЕТ ЧАМБЕРС ПК БОКС, 3444, М. РОУНД ТАУН, ТОРТОЛА, БРИТАНСЬКА ТЕРИТОРІЯ В ІНДІЙСЬКОМУ ОКЕАНІ,у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 6723000 грн.та складає 94,8 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ТЕЛЕВІЗІЙНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО ВІКНА (і.к. 21586760),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 1992 грн.та складає 0,028 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ФІРМА ДОВІРА (і.к. 14285236),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 2040 грн.та складає 0,03 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ ПРИВАТ ТБ ДНІПРО (і.к. 23376587),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 1992 грн.та складає 0,028 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ КП В УКРАЇНІ (і.к. 23731640),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 1992 грн.та складає 0,028 % корпоративних прав; корпоративні права Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що належать ТОВ ПРИВАТ-ФІНАНСИСТ (і.к. 35201640),у вигляді частки у статутному капіталі Корпорації ІСУ (і.к. 24737811), що становить 360082 грн.та складає 5,078 % корпоративних прав;

61)корпоративні права ТОВ Український кур'єр (і.к. 32914969), що належать ТОВ УКРМЕДІА (і.к. 31612059),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український кур'єр (і.к. 32914969), що становить 10250 грн.та складає 50 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Український кур'єр (і.к. 32914969), що належать ТОВ ЯВІР-95 (і.к. 23502626),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український кур'єр (і.к. 32914969), що становить 5125 грн.та складає 25 % корпоративних прав; корпоративні права ТОВ Український кур'єр (і.к. 32914969), що належать ТОВ АЛЕВ (і.к. 30520266),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ Український кур'єр (і.к. 32914969), що становить 5125 грн.та складає 25 % корпоративних прав;

62)корпоративні права ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОПУЛЯРНІ ВИДАННЯ (і.к. 30655840), що належать ЗАТ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДИНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі Дочірнього підприємства Популярні видання (і.к. 30655840), що становить 1000 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

63)корпоративні права ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВУ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПО ВУЛ. БЛАГОЄВА, 31 (і.к. 38599836), що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ОБСЛУГОВУЮЧОГО КООПЕРАТИВУ КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПО ВУЛ. БЛАГОЄВА, 31 (і.к. 38599836), що становить 0 грн.;

64)корпоративні права ТОВ ІЗВЄСТІЯ-УКРАЇНА (і.к. 30633722), що належать ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ МЕДІА ХОЛДИНГ (і.к. 30374737),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ІЗВЄСТІЯ-УКРАЇНА (і.к. 30633722), що становить 5920 грн.та складає 80 % корпоративних прав;

65)корпоративні права ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЮТАР (і.к. 31368242), що належать ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ УКРАЇНА (і.к. 30376996),у вигляді частки у статутному капіталі ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЮТАР (і.к. 31368242), що становить 4720 грн.та складає 40 % корпоративних прав;

66)корпоративні права ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38437487), що належать її засновникам ТОВ НАШ УЧАСНИК (і.к. 34507977), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ГРАД (і.к. 32790433), ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ-УКРАЇНА (і.к. 30376996) та ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ДРУКАРСЬКИЙ ДІМ У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (і.к. 32323464), у вигляді частки у статутному капіталі ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ У СФЕРІ ТЕЛЕРАДІО-, ВИДАВНИЧОЇ, РЕКЛАМНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (і.к. 38437487), що становить 0 грн.;

67)корпоративні права ДП ЛАУНЖ-ФМ (і.к. 41041415), що належать ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПІЛОТ УКРАЇНА (і.к. 30376996),у вигляді частки у статутному капіталі ДП ЛАУНЖ-ФМ (і.к. 41041415), що становить 284200 грн.та складає 100 % корпоративних прав;

68)нерухоме майно ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" :

68.1. 7/100 частки торгівельно-побутового комплексу, розташованого за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, вулиця Хмельницького Б., 40б, загальною площею (кв.м): 135.1, Опис: А-1Н Торгівельно-побутовий комплекс, № 1, 2 - споруди; (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 363421944131), що належить на праві спільної часткової власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623);

68.2.вбудоване приміщення А1а загальною площею 218,40 кв.м., розташоване на 1-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку та складається з приміщень № 1, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, вулиця Ворошилова, будинок 7 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 185710544118), що належить на праві приватної власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623);

68.3. 13/100 частки нежитлового приміщення, загальною площею (кв.м): 27.2, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Первомайськ, вулиця Харківська, будинок 12, кімната 1, 2 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 182747444121), що належить на праві спільної часткової власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623);

68.4. нежитлове приміщення - вбудоване приміщення магазину, загальною площею (кв.м): 244,8, розташоване за адресою: Луганська обл., м. Стаханов, вулиця Кірова, будинок 15, приміщення 1, складові: нежитлове приміщення - вбудоване приміщення магазину з прибудовою-а, та ганками -а 1 , а 2 , А-1; (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 172202044131), що належить на праві приватної власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623);

68.5.нежиле вбудоване приміщення з кімнатами № 1?27 основною площею - 174,2 кв м, загальною площею - 230,4 кв м., розташоване за адресою: Луганська обл., м. Рубіжне , вулиця Мєндєлєєва , будинок 43а, приміщення 38, 51?54 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 168558244125), що належить на праві приватної власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623);

68.6.квартиру за адресою: Луганська область, м. Антрацит , вул. Петровського, 46 , кв . 1, загальною площею 63,2 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 7632788), що належить на праві колективної власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623);

68.7.нежитлову будівлю за адресою: Луганська область, Кремінський район, м. Кремінна, вул. Чайковського, буд. 9Б, загальною площею 120,4 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 32775592), що належить на праві приватної власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623);

68.8.квартиру за адресою: Луганська область , м. Антрацит , вул. Петровського, 46, кв. 7, загальною площею 69,1 кв. м. (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 7416483), що належить на праві колективної власності ПРАТ "ЛУГАНСЬКДРУК" (і.к. 01190623).

69) нерухоме майно ТОВ КИЇВ-ПРЕСС :

69.1.гаражний бокс, загальною площею (кв.м): 18, розташований за адресою: м. Київ, Схід кооператив по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів ГБК Схід (Оболонський р-н), гараж 77, адреса ГК: вулиця Північна 5, (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 946058480000), що належить на праві приватної власності ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825);

69.2.гаражний бокс, загальною площею (кв.м): 18, за адресою: м.Київ, Схід кооператив по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів ГБК Схід (Оболонський р-н), гараж 76, адреса ГК: вулиця Північна 5 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна - 946035780000), що належить на праві приватної власності ТОВ КИЇВ-ПРЕСС (і.к. 22911825);

70)належне ТОВ УКРПОЛІГРАФМЕДІА (і.к. 31236266) на праві власності поліграфічне обладнання у кількості 20 одиниць, а саме: ВШРА з самонакладом MullerMartiniBravo, інвентарний номер 087, 2001 року випуску; ВШРА з самонакладом MullerMartiniBravo, інвентарний номер 088, 2001 року випуску; компресор GA30CFF ELI-8,5, інвентарний номер 226, 2004 року випуску; різальна машина CUTTER WOHLENBERG, інвентарний номер 085, 2001 року випуску; рулонна офсетна машина MAN PLAMAG COROMAN, інвентарний номер 093, 2002 року випуску; прилад для проявки пластин CTP (Creo), інвентарний номер 429, 2005 року випуску; ВШРА BravoPlus, інвентарний номер 675, 2007 року випуску; ВШРА Prima S MMZO546222 (б/в -2002 р.в.), інвентарний номер 752, 2002 року випуску; компресор RLR 75V, інвентарний номер 683, 2008 року випуску; компресор RLR 75V, інвентарний номер 684, 2008 року випуску; машина MullerMartiniAmigo, інвентарний номер 082, 2001 року випуску; машина д/офсетного друку GOSS Unliner, інвентарний номер 800, 2007 року випуску; офсетна друкарська машина Roland 204 E, інвентарний номер 761, 2005 року випуску; післядрукарське обладнання GAMMEERLER AG, інвентарний номер 758, 2007 року випуску; швейно-обрізочна машина MullerMartini (ВШРА) 321, інвентарний номер 383, 1983 року випуску; комплекс CTPпластинна базі KodakTrendsetter 400, інвентарний номер 673, 2007 року випуску; аспираційна система, інвентарний номер 773, 2007 року випуску; обладнання для пресування відходів, інвентарний номер 753, 2007 року випуску; чиллерClimavenetaз функцією фрикулінг FOCS B 878, інвентарний номер 771/774, 2007 року випуску; трансформаторна підстанція 899, інвентарний номер 770/772, 2007 року випуску.

71)майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг:

71.1.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ІЛОНІТ-ТВ (код 34614174), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 89515 від 25.03.2008; 87245 від 25.01.2008; 87244 від 25.01.2008.

71.2.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Твоя преса (код 33832835), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 98301 від 27.10.2008; 106227 від 27.04.2009; 106236 від 27.04.2009; 106237 від 27.04.2009; 106238 від 27.04.2009; 127901 від 19.03.2017; 136958 від 11.04.2011.

71.3.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Горпреса (код 33567218), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 116956 від 11.01.2010; 116955 від 11.01.2010.

71.4.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ПрАТ Студія Європозитив (код 31902360), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 228622 від 10.07.2017; 187512 від 25.06.2014; 186948 від 10.06.2014; 175329 від 10.09.2013; 169911 від 25.04.2013; 73366 від 15.03.2007; 61689 від 15.05.2006; 61066 від 17.04.2006.

71.5.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ДП ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ Довіра (код 24735255), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 219856 від 12.12.2016; 218223 від 25.10.2016; 215868 від 25.08.2016; 215801 від 25.08.2016; 215535 від 25.08.2016; 213405 від 24.06.2016; 213384 від 24.06.2016; 213383 від 24.06.2016; 202063 від 27.07.2015; 181544 від 10.02.2014; 181542 від 10.02.2014; 144525 від 12.09.2011; 144524 від 12.09.2011; 67558 від 16.10.2006; 61874 від 15.05.2006; 230556 від 17.08.2017.

71.6.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОТІ ВОРОТА (код 21594363), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 212936 від 10.06.2016; 130593 від 25.10.2010; 72882 від 15.03.2007; 46878 від 15.02.2005.

71.7.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТРК НБМ-РАДІО (код 34818518), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 218367 від 25.10.2016; 213028 від 10.06.2016; 85838 від 25.12.2007; 85535 від 10.12.2007; 68698 від 16.10.2006.

71.8.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ КИЕВСКИЕ ВЕДОМОСТИ -ТЕЛЕРАДІОЕФІР (код 23384871), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 72369 від 15.02.2007; 100045 від 25.11.2008; 103343 від 25.02.2009; 147298 від 10.11.2011; 147299 від 10.11.2011; 173861 від 12.08.2013; 173862 від 12.08.2013.

71.9.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Телерадіокомпанія Пілот-Україна (код 30376996), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 132692 від 27.12.2010; 176313 від 25.09.2013; 176314 від 25.09.2013.

71.10.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ДІДЖІТАЛ ВЕНЧЄЗ (код 35910129), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 103801 від 25.02.2009; 103799 від 25.02.2009; 100885 від 10.12.2008; 100884 від 10.12.2008; 100883 від 10.12.2008; 80929 від 10.08.2007; 76449 від 10.05.2007; 75982 від 25.04.2007; 60600 від 15.03.2006; 42856 від 16.08.2004; 33540 від 15.07.2003; 103809 від 25.02.2009; 118981 від 25.02.2010; 118982 від 25.02.2010; 120656 від 25.03.2010; 120657 від 25.03.2010; 120658 від 25.03.2010; 120659 від 25.03.2010; 124625 від 25.06.2010; 126872 від 10.08.2010; 126873 від 10.08.2010; 135115 від 25.02.2011; 138176 від 26.04.2011; 147498 від 10.11.2011; 173148 від 10.07.2013; 192585 від 27.10.2014; 192586 від 27.10.2014; 196251 від 10.02.2015; 197724 від 10.04.2015; 198570 від 27.04.2015; 200027 від 10.06.2015; 103808 від 25.02.2009.

71.11.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ПАТ КП Медіа (код 34414139), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 135086 від 25.02.2011; 40759 від 15.06.2004; 37599 від 16.02.2004; 37598 від 16.02.2004; 36987 від 15.01.2004; 33546 від 15.07.2003; 33545 від 15.07.2003; 33544 від 15.07.2003; 33542 від 15.07.2003; 33541 від 15.07.2003; 28333 від 15.11.2002.

71.12.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ УМХ-мобайл (код 33102182), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 97453 від 25.09.2008; 97452 від 25.09.2008.

71.13.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ УКРАИНСКАЯ МЕДИА ГРУППА (код 24282693), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 37011 від 15.01.2004; 36720 від 15.01.2004; 35950 від 17.11.2003; 35711 від 17.11.2003; 34848 від 15.09.2003; 34847 від 15.09.2003; 34846 від 15.09.2003; 33274 від 15.07.2003; 33272 від 15.07.2003; 33271 від 15.07.2003; 33269 від 15.07.2003; 32800 від 15.07.2003; 32422 від 16.06.2003; 31591 від 15.05.2003; 30062 від 17.03.2003; 29966 від 17.02.2003; 29965 від 17.02.2003; 29963 від 17.02.2003; 29555 від 17.02.2003; 29553 від 17.02.2003; 23470 від 15.03.2002; 23020 від 15.02.2002; 22914 від 15.01.2002; 22556 від 15.01.2002; 22554 від 15.01.2002; 22553 від 15.01.2002; 21605 від 15.11.2001; 21604 від 15.11.2001; 56996 від 15.12.2005; 56910 від 15.12.2005; 55260 від 17.10.2005; 51543 від 15.07.2005; 51114 від 15.07.2005; 50331 від 15.06.2005; 50330 від 15.06.2005; 49552 від 16.05.2005; 49521 від 16.05.2005; 49520 від 16.05.2005; 49519 від 16.05.2005; 49518 від 16.05.2005; 49517 від 16.05.2005; 49181 від 16.05.2005; 49177 від 16.05.2005; 49176 від 16.05.2005; 47109 від 15.02.2005; 46665 від 17.01.2005; 46254 від 17.01.2005; 45319 від 15.12.2004; 45299 від 15.12.2004; 45297 від 15.12.2004; 44880 від 15.11.2004; 44876 від 15.11.2004; 44875 від 15.11.2004; 44476 від 15.11.2004; 44451 від 15.11.2004; 42916 від 15.09.2004; 42889 від 15.09.2004; 42876 від 15.09.2004; 42488 від 16.08.2004; 40573 від 15.06.2004; 38968 від 15.04.2004; 38903 від 15.04.2004; 38706 від 15.04.2004; 38050 від 15.03.2004; 37750 від 15.03.2004; 37053 від 15.01.2004; 37051 від 15.01.2004; 37049 від 15.01.2004; 132667 від 27.12.2010; 130104 від 11.10.2010; 127550 від 25.08.2010; 126500 від 10.08.2010; 123113 від 25.05.2010; 122107 від 26.04.2010; 112861 від 25.09.2009; 111046 від 25.08.2009; 111045 від 25.08.2009; 108287 від 10.06.2009; 107905 від 10.06.2009; 106403 від 27.04.2009; 98654 від 27.10.2008; 98653 від 27.10.2008; 98652 від 27.10.2008; 98651 від 27.10.2008; 98650 від 27.10.2008; 97487 від 10.10.2008; 91108 від 12.05.2008; 91028 від 25.04.2008; 84584 від 12.11.2007; 82916 від 10.10.2007; 75505 від 25.04.2007; 72847 від 15.03.2007; 70644 від 15.12.2006; 69720 від 15.12.2006; 66870 від 15.09.2006; 63069 від 15.06.2006; 62312 від 15.05.2006; 60212 від 15.03.2006; 59721 від 15.03.2006; 59014 від 25.02.2006; 59013 від 15.02.2006; 58657 від 16.01.2006; 56997 від 15.12.2005; 232016 від 25.09.2017; 230562 від 28.08.2017; 211215 від 25.04.2016; 168530 від 25.03.2013; 166715 від 11.02.2013; 165646 від 10.01.2013; 163743 від 26.11.2012; 163742 від 26.11.2012; 157186 від 11.06.2012; 157185 від 11.06.2012; 156998 від 11.06.2012; 151423 від 10.02.2012; 150911 від 25.01.2012; 144409 від 12.09.2011; 144408 від 12.09.2011; 144407 від 12.09.2011; 140757 від 25.06.2011; 140600 від 25.06.2011; 140290 від 25.06.2011; 135758 від 10.03.2011; 135757 від 10.03.2011; 135694 від 10.03.2011; 133538 від 10.01.2011; 133199 від 27.12.2010; 133198 від 27.12.2010; 133197 від 27.12.2010; 132827 від 27.12.2010; 101428 від 25.12.2008; 114286 від 10.11.2009; 114287 від 10.11.2009; 115451 від 10.12.2009; 122162 від 26.04.2010; 123114 від 25.05.2010; 135755 від 10.03.2011; 135756 від 10.03.2011.

71.14.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Український медіа холдінг (код 30374737), засвідчені свідоцтвами України на знак для товарів і послуг за номерами 25275 від 15.05.2002; 39280 від 15.04.2004; 38049 від 24.12.2011; 38047 від 15.03.2004; 38046 від 15.03.2004; 37054 від 15.01.2004; 37052 від 15.01.2004; 37050 від 15.01.2004; 35952 від 17.11.2003; 35951 від 17.11.2003; 32613 від 16.06.2003; 32612 від 16.06.2003; 31834 від 15.05.2003; 45295 від 15.12.2004; 45298 від 15.12.2004; 51927 від 15.07.2005; 51928 від 15.07.2005; 54171 від 15.09.2005; 54172 від 15.09.2005; 54894 від 17.10.2005; 55971 від 15.11.2005; 57491 від 15.12.2005; 58310 від 16.01.2006; 58311 від 16.01.2006; 58312 від 16.01.2006; 59791 від 15.03.2006; 65240 від 15.08.2006; 75444 від 25.04.2007; 86151 від 10.01.2008; 96319 від 10.09.2008; 96320 від 10.09.2008; 215132 від 10.08.2016; 44881 від 15.11.2004; 44879 від 15.11.2004; 44878 від 15.11.2004; 44877 від 15.11.2004; 44758 від 15.11.2004; 42877 від 15.09.2004; 40443 від 15.06.2004; 40433 від 15.06.2004; 40432 від 15.06.2004; 40274 від 15.06.2004.

71.15.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ ДІДЖІМЕДІА (код 37924243), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 180263 від 25.12.2013.

71.16.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Укрмедіа (код 31612059), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 38031 від 15.03.2004.

71.17.майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, належні ТОВ Каста Компані (код 35591897), засвідчені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг за номером 108632 від 25.06.2009.

72)корпоративні права ТОВ ТВОЯ ПРЕСА ЛУГАНСЬК (і.к. 34941973) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99,99 %, що належать ТОВ Твоя преса (і.к. 33832835);

73) вбудоване нежиле приміщення № 3,4 загальною площею 1290,3 кв.м., інвентарний номер № 0,02, що знаходиться за адресою: Україна, Луганська область, місто Рубіжне, вул. 30 років Перемоги , 6, та належить ПрАТ Луганськдрук (і.к. 01190623);

74)корпоративні права ТОВ ІЛОНІТ-ТВ (і.к. 34614174) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Кулінарний канал (і.к. 35625124);

75)земельна ділянка площею 0,0742 га, кадастровий номер 6310136300:07:017:0014, що знаходиться за адресою: місто Харків, вулиця Леніна, 58; нежиле приміщення V поверху (в літ. А) загальною площею 628,4 кв.м., що складає 98/1000 від нежилого будинку площею 6652,00 кв.м., яке розташоване за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе (Обол., Поділ., Шевч . р-ни), будинок 104; нежилі приміщення (в літ. А) з № 1по № 34 (групи приміщень № 395) загальною площею 557,6 кв.м., які розташовані за адресою; місто Київ, проспект Оболонський, 16, що належать ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222);

76)корпоративні права ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 98,975 %, що належать ТОВ Украинская Медиа Группа (і.к. 24282693);

77)корпоративні права ТОВ Укрполіграфмедіа (і.к. 31236266) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 50 %, що належать компанії ЮНАЙТЕД МЕДІА ХОЛДИНГ ЕН.ВІ. (UnitedMediaHolding N.V., ідентифікаційний номер RSIN 819271585, реєстровий номер 27291202, юридична адреса: LaanCopesVanCattenbruch 52, 2585 GB's-Gravenhage, Амстердам, Нідерланди), корпоративні права ТОВ Укрполіграфмедіа (і.к. 31236266) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 50 %, що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737);

78)нежитлові будинки головного виробничого та адміністративно-побутового корпусу заводу по виробництву будматеріалів і конструкцій, загальною площею 3597,7 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Українка, вул. Промислова (Теплична), буд. 3, що належать ТОВ Укрполіграфмедіа (і.к. 31236266);

79)акції іменні прості, емітовані ПрАТ Студія Європозитив (і.к. 31902360), у кількості 1000 шт., номінальною вартістю 175 грн.за 1 шт., код ISIN UA4000096481, належні ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 303747370);

80)корпоративні права ДП ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ Довіра (і.к. 24735255) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ РАДІО ДОВІРА (і.к. 32828753);

81)корпоративні права ТОВ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ НБМ-РАДІО (і.к. 34818518) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ РАДІОГРУПА (і.к. 30988410);

82)корпоративні права ТОВ Київ-Пресс (і.к. 22911825) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 67 %, що належать ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737);

83)нежилі приміщення загальною площею 42,7 кв.м., в т.ч.: сходова клітина І на V поверсі площею 22,80 кв.м., сходова клітина ІІ наV поверсі площею 19,90 кв.м., що розташовані за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе, будинок № 104 (літера А); нежиле приміщення V поверху загальною площею 112,5 кв.м., що складає 2/100 частини нежилого будинку площею 6652,00 кв.м., що розташоване за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе, будинок № 104 (літера А), що належать ТОВ Київ-Пресс (і.к. 22911825);

84)корпоративні права ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99,975 %, що належать компанії Юнайтед Медіа Холдінг Н.В. (UnitedMediaHolding N.V., ідентифікаційний номер RSIN 819271585, реєстровий номер 27291202, юридична адреса: LaanCopesVanCattenbruch 52, 2585 GB's-Gravenhage, Амстердам, Нідерланди);

85)виробничо-побутовий корпус (літ. Г) загальною площею 3209,10 кв.м., що розташований за адресою: місто Київ, провулок Куренівський, 17; будівля корпусу допоміжних служб (літ. Р), загальною площею 1362,7 кв.м., нежиле приміщення VII-го поверху (в літ. А), загальною площею 334,2 кв.м., що складає 5/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежилі приміщення (в літ. А), загальною площею 221,30 кв.м., що складає 3/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежиле приміщення VI-го поверху (в літ. А), загальною площею 378,3 кв.м., що складає 6/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м., нежиле приміщення VII-го поверху (в літ. А), загальною площею 200,60 кв.м. (частина приміщень №11:№14-№21;№31?34;№35?), що складає 3/100 частин від нежилого будинку площею 6652 кв.м. - розташовані за адресою: місто Київ, вулиця Фрунзе (Обол., Поділ., Шевч. р-ни), будинок 104; нежитлове приміщення, приміщення комерційного центру літ.2А-6, загальною площею 377,5 кв.м., поверх 3: приміщення 301?323, загальною площею 379,4 кв.м., поверх 4: приміщення 386, 8 кв.м., що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ (Дніпро), вулиця Благоєва, 31, що належить ТОВ Український медіа холдінг (і.к. 30374737);

86)корпоративні права ТОВ ТВОЯ ПРЕСА - ДОНЕЦЬК (і.к. 34094458) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Твоя Преса (і.к. 33832835);

87)корпоративні права ДП ТВОЯ ПРЕСА-ХАРКІВ ТОВ ТВОЯ ПРЕСА (і.к. 34956068) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Твоя Преса (і.к. 33832835);

88)корпоративні права ДП Союз Реалізаторів (і.к. 31251551) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать ТОВ Твоя Преса (і.к. 33832835);

89)корпоративні права ТОВ Торговий Дім Дельта-Інвест (і.к. 33886393) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99 %, що належать ТОВ Радіогрупа (і.к. 30988410);

90)корпоративні права ТОВ Кореспондент (і.к. 34808232) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 99,9 %, що належать ТОВ Видавничий Дім Український Медіа Холдінг (і.к. 30375222);

91)корпоративні права ТОВ Ветек Медіа Інвест (і.к. 38864877) у вигляді частки у статутному капіталі у розмірі 100 %, що належать компанії BENTLEY OVERSEAS LIMITED (код 1797250, HONG KONG); акції ПАТ ЗНВКІФ Капітал Інвест (і.к. 35918704), міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000040216, номінальною вартістю 1000 грн./штука у кількості 1700 штук на загальну номінальну вартість 1 700 000, 00 грн., акції ПАТ Імплюс плюс (і.к. 34881587), міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000130512, номінальною вартістю 0,25 грн./штука у кількості 2680000 штук на загальну номінальну вартість 670 000 грн., та акції ПАТ ЗНКІФ Хайграунд кепітал менеджмент (і.к. 35509671), міжнародний ідентифікаційний номер - UA4000160576 номінальною вартістю 1 грн./штука, у кількості 1 700 000 штук на загальну номінальну вартість 1 700 000 грн., що належать ТОВ Ветек Медіа Інвест (і.к. 38864877).

Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого, що здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12013220540000400.

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає та виконується негайно.

Слідчий суддя В.М. Карабань

Дата ухвалення рішення 09.09.2019
Зареєстровано 19.09.2019
Оприлюднено 19.09.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/44199/19-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону