Ухвала
від 23.09.2019 по справі 925/1127/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

23 вересня 2019 року Справа № 925/1127/19

м. Черкаси

Господарський суд Черкаської області у складі судді Дорошенка М.В., розглянувши позовну заяву об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Припортова 8" до об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Наддніпрянське 4, 6, 8" про скасування державної реєстрації відповідача,

ВСТАНОВИВ:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Припортова 8" (вул. Припортова, 8, кв. 37, м. Черкаси, 18016, код ЄДРПОУ 41615847) звернулося до Господарського суду Черкаської області із позовною заявою до об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Наддніпрянське 4, 6, 8" (вул. Припортова, 4, кв. 16, м. Черкаси, 18021, код ЄДРПОУ 40548178) про скасування державної реєстрації об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Наддніпрянське 4, 6, 8" як юридичної особи.

Підстави для залишення позовної заяви об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Припортова 8" без руху, повернення її чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні, тому відповідно до статті 176 Господарського процесуального кодексу України позовну заяву об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Припортова 8" слід прийняти до розгляду, відкрити провадження у справі і розглядати її правилами загального позовного провадження.

Керуючись статтями 121, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ :

1. Прийняти позовну заяву об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Припортова 8" до розгляду, відкрити провадження у справі №925/1127/19 і розглядати її за правилами загального позовного провадження.

2. Призначити підготовче засідання у справі на 09 год. 30 хв.22 жовтня 2019 року у приміщенні Господарського суду Черкаської області за адресою: бульвар Шевченка, будинок 307, зал судових засідань №313, м. Черкаси, Черкаська область, 18005.

3. Повідомити об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Припортова, 8" як позивача і об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Наддніпрянське 4, 6, 8" як відповідача про дату, час і місце призначеного цією ухвалою підготовчого засідання, надіславши їм копію даної ухвали.

4. Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов у відповідності з вимогами статей 165, 178 Господарського процесуального кодексу України - протягом п`ятнадцяти днів з дня одержання цієї ухвали.

5. Роз`яснити учасникам справи про їх обов`язок повідомляти суд про причини неявки в у підготовче засідання і, що у разі їх неявки наступають наслідки передбачені статтями 183, 202 Господарського процесуального кодексу України.

6. Повідомити веб-адресу сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, - с ourt.gov.ua/fair/

Ця ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і не може бути оскаржена окремо від рішення суду.

Суддя М.В. Дорошенко

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення23.09.2019
Оприлюднено24.09.2019
Номер документу84420801
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/1127/19

Ухвала від 05.10.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Ухвала від 27.01.2020

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Тищенко О.В.

Ухвала від 10.01.2020

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Дорошенко М.В.

Рішення від 17.12.2019

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Дорошенко М.В.

Ухвала від 15.11.2019

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Дорошенко М.В.

Ухвала від 06.11.2019

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Дорошенко М.В.

Ухвала від 22.10.2019

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Дорошенко М.В.

Ухвала від 23.09.2019

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Дорошенко М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні