Ухвала
від 23.09.2019 по справі 916/2800/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

"23" вересня 2019 р. м. Одеса Справа № 916/2800/19

Господарський суд Одеської області у складі судді Смелянець Г.Є., розглянувши матеріали вх. № 2859/19 від 18.09.2019р.

за позовом Акціонерного товариства «Укртрансгаз» /01021, м. Київ, Кловський узвіз, 9/1, код ЄДРПОУ 30019801/

до відповідача Обслуговуючого кооперативу Житлово-Будівельний кооператив Фонтан 33 /65009, м. Одеса, Фонтанська дорога, буд. 33/1, код ЄДРПОУ 36436746/

про зобов`язання повернути майно та стягнення 497,51 грн., -

В С Т А Н О В И В:

Акціонерне товариство «Укртрансгаз» звернулось до Обслуговуючого кооперативу Житлово-Будівельний кооператив Фонтан 33 з позовом, в якому просить Господарський суд Одеської області зобов`язати Обслуговуючий кооператив Житлово-Будівельний кооператив Фонтан 33 повернути Акціонерному товариству «Укртрансгаз» в натурі безпідставно набуте майно - природний газ в обсязі 0,088 тис. куб. метрів; стягнути з Обслуговуючого кооперативу Житлово-Будівельний кооператив Фонтан 33 на користь Акціонерного товариства «Укртрансгаз» 497,51 грн., що є вартістю безпідставно набутого майна - природного газу в обсязі 0,088 тис. куб. метрів, а також стягнути судовий збір у розмірі 1921 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані відсутністю у відповідача правових підстав для відбору останнім природного газу з газотранспортної системи позивача у розмірі 0,088 тис.куб. метрів, зважаючи на відсутність у Обслуговуючого кооперативу Житлово-Будівельний кооператив Фонтан 33 постачальника природного газу та будь-яких договірних відносин з позивачем.

Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження, оскільки в силу вимог п.1 ч.5 ст.12 ГПК України вказана справа є малозначною.

Керуючись ст.ст. 12, 120, 176, 247, 250 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

У Х В А Л И В:

1.Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2.Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.

3.Судове засідання щодо розгляду справи по суті призначити на "16" жовтня 2019 р. о 15:45 , з повідомленням сторін.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в залі суд. засідань №16 (5 поверх), тел.0(482)307-957.

4. Встановити відповідачу строк для подання до суду відзиву на позов протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

5.Встановити позивачу строк для подання до суду відповіді на відзив протягом 5 днів з дня отримання відзиву на позов.

6.Встановити відповідачу строк для подання до суду заперечень на відповідь на відзив протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.

7.Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Ухвала набирає чинності 23.09.2019р. та оскарженню не підлягає.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua

Суддя Г.Є. Смелянець

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення23.09.2019
Оприлюднено25.09.2019
Номер документу84453270
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —916/2800/19

Ухвала від 21.04.2020

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 21.04.2020

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 13.12.2019

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 13.12.2019

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 27.11.2019

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 06.11.2019

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 16.10.2019

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

Ухвала від 23.09.2019

Господарське

Господарський суд Одеської області

Смелянець Г.Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні