Справа № 595/1346/19
У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" вересня 2019 р. Суддя Бучацького районного суду Тернопільської області Содомора Р.О., ознайомившись із позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та третіх осіб Бучацької ДНК, відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі про визнання права на спадкове майно,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 та третіх осіб ОСОБА_3 ДНК, відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі про визнання права на спадкове майно.
Статтею 4 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) передбачено право на звернення до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. Заявами по суті справи є позовна заява яка подається до суду в письмовій формі та повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 175 ЦПК України та документи, що додаються до позовної заяви у відповідності до ст. 177 ЦПК України.
Згідно ч. 1 ст. 175 ЦПК України, у позовній заяві позивач викладає свої вимоги щодо предмета спору та їх обґрунтування.
Відповідно до п. 8 ч. 3 статті 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Відповідно до ч. 2 та ч. 5 ст. 95 ЦПК України передбачено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу.
Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Однак, всупереч вказаних вимог ст. 95 ЦПК України додані до позовної заяви копії документів не засвідчено належним чином, зокрема жодна долучена копія не засвідчена - не містить підпису та дати її засвідчення та у позовній заяві не вказано де знаходиться оригінал письмового доказу.
Крім того, згідно ч.1 ст.177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Проте, позивачем не надано копії всіх документів, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
За правилами визначеними ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху з наданням позивачу строку для усунення недоліків.
Керуючись ст. 175,177,185 ЦПК України,-
У Х В А Л И В :
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та третіх осіб ОСОБА_3 ДНК, відділу Держгеокадастру у Бучацькому районі про визнання права на спадкове майно, залишити без руху і надати позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення позивачу ухвали про залишення без руху.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Р. О. Содомора
Суд | Бучацький районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 20.09.2019 |
Оприлюднено | 25.09.2019 |
Номер документу | 84477355 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Бучацький районний суд Тернопільської області
Содомора Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні