Справа №: 3-830/11
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 травня 2011 року Суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Розман М.М. , ознайомившись з справою про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , України , працюючого головою правління СФГ Галла , за вчинення правопорушення , передбаченого ст. 163-1 ч.1 КУпАп ,
В С Т А Н О В И В:
Відповідно протоколу про адмінправопорушення №21 від 18 квітня 2011 року при проведенні перевірки СФГ Галла`встановлено порушення встановленого законом порядку ведення податкового обліку , а саме заниження податкового зобов`язання з орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за 2010 рік , чим порушено ч.1 ст. 163-1 КУпАп.
Об`єктивна сторона правопорушення , передбаченого ст. 163-1 ч.1 КУпАп , яка є банкетною , полягає у відсутності податкового обліку , порушенні керівниками та іншими посадовими особами підприємств , установ , організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку.
А згідно до ст. 256 цього Кодексу у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складання , посада , прізвище , ім`я та по батькові особи , яка склала протокол , відомості про особу порушника , місце , час вчинення і суть адміністративного правопорушення , нормативний акт , який передбачає відповідальність за дане порушення , прізвище , адреси свідків і потерпілих , якщо вони є.
Протокол підписується особою , яка його склала , і особою , яка вчинила адміністративне правопорушення. При наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписаний і цими особами. У разі відмовлення особи , яка вчинила правопорушення , від підписання протоколу , в ньому робиться запис про це. Особа , яка вчинила правопорушення , має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу , які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.
При складанні протоколу порушникові роз`яснюються його права і обов`язки , передбачені ст.. 268 цього Кодексу , про що робиться відмітка в протоколі.
Цим вимогам закону протокол про адмінправопорушення в даній справі не відповідає. Зокрема , не зазначено час вчинення правопорушення , не конкретизовано суть правопорушення ( в чому конкретно полягало правопорушення і які безпосередньо дії чи бездіяльність вчинив ОСОБА_1 ).
Вважаю , що відсутність достовірних даних про виконання цих істотних вимог закону перешкоджає розгляду справи в суді , а тому дану справу слід повернути для дооформлення.
Керуючись ст.ст. 256 , 279 КпАп України ,
П О С Т А Н О В И В:
Справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 163-1 ч.1 КУпАп повернути ДПІ у Тячівському районі на дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Тячівського райсуду: М.М.Розман м.Тячів
Суд | Тячівський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 04.05.2011 |
Оприлюднено | 01.10.2019 |
Номер документу | 84614202 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Тячівський районний суд Закарпатської області
Розман М. М.
Адмінправопорушення
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Іващенко Ю. А.
Адмінправопорушення
Овідіопольський районний суд Одеської області
Куркан М. М.
Адмінправопорушення
Петрівський районний суд Кіровоградської області
Жушман О. М.
Адмінправопорушення
Ширяївський районний суд Одеської області
Янковський В. К.
Адмінправопорушення
Літинський районний суд Вінницької області
Сільченко О. В.
Адмінправопорушення
Гуляйпільський районний суд Запорізької області
Чемолосова С. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні