ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 307/2093/13-к

Провадження № 1-кп/307/195/13

УХВАЛА

18 жовтня 2013 року м.Тячів

Слідчий суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Ляшко С.М. при секретарі Пальонна М.Є. з участю прокурора Баник С.Ю., слідчого СВ Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області Фазан Д.Д.

розглянувши клопотання слідчого СВ Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області Фазан Д.Д. за погодженням прокурора прокуратури Тячівського району Закарпатської області Баник С.Ю. у кримінальному провадженні № 12013070160001470 від 28 серпня 2013 року, щодо кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України про дозвіл на проведення обшуку в житлі, надвірних спорудах, транспортних засобах та інших володіннях розташованих у АДРЕСА_1 .

В С Т А Н О В И В:

Слідчий СВ Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області Фазан Д.Д. за погодженням прокурора прокуратури Тячівського району Закарпатської області Баник С.Ю. звернувся в суд з клопотанням про дозвіл на проведення обшуку в житлі, надвірних спорудах, транспортних засобах та інших володіннях розташованих у АДРЕСА_1 де проживає ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та яке згідно відомостей, наданих Тячівським районним підприємством технічної інвентаризації зареєстровано в цілому за гр. ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 з метою відшукання і вилучення викрадених товарно-матеріальних цінностей з кафе-магазину ІНФОРМАЦІЯ_3 .

У клопотанні зазначено, що в період з 23:00 годин 26.08.2013 року по 08:00 годин 27.08.2013 року невідомі особи шляхом злому задніх дверей проникли в середину кафе-магазину ІНФОРМАЦІЯ_3 , що розташований в АДРЕСА_2 , який належить ОСОБА_3 звідки умисно, таємно з корисливих мотивів викрали товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько 10 000 гривень.

Попередня правова кваліфікація: ст. 185 ч.3 ( КК України 2001 р. )

Допитана у якості потерпілої ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_4 , мешканка АДРЕСА_3 дала наступні показання: що в ніч з 26.08.2013 року на 27.08.2013 року з її власного магазина ІНФОРМАЦІЯ_3 , що розташований в АДРЕСА_4 Бедевля по вул. Вайнагія, 28 невідомими особами було викрадено продукти харчування, а саме ковбасні вироби, риба, сири, пельмені, шашлик вартістю - 1400 гривень, сигарети різних марок вартістю - 3400 гривень, кава Галка та Нескафе три в одному вартістю - 1080 гривень. Кофеварку вартістю 2000 гривень, шоколад різних марок вартістю - 650 гривень, побутова хімія вартістю 670 гривень, з приміщення бару товарів вартістю 570 гривень. Загальна вартість викраденого становить близько 9 770 гривень. Також ОСОБА_3 , додала, що до її власного кафе-магазину ІНФОРМАЦІЯ_3 часто приходив громадянин ОСОБА_1 1975 р.н., мешк. АДРЕСА_1 та постійно підозріло роздивлявся, що де стоїть, а після скоєння крадіжки в її власному кафе-магазині Фантазія більше не заходив, та зі слів громадянки ОСОБА_3 , міг скоїти крадіжку з вищенаведеного кафе-магазину.

Згідно рапортів оперуповноважених СКР Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області ОСОБА_4 В ОСОБА_5 . та ОСОБА_6 , у ході здійснення оперативно-розшукових заходів по встановленню осіб, що скоїли дане кримінальне правопорушення, ними було отримано оперативну інформацію, що громадян ОСОБА_1 1975 р.н., мешк. АДРЕСА_1 , українець, громадянин України, являється раніше судимим, може бути причетний до скоєння крадіжки з кафе-магазину Фантазія , та зберігати викрадені товарно-матеріальні цінності по місцю проживання, а тому є необхідність у проведенні обшуку по місцю проживання ОСОБА_1

Проведеною перевіркою, а також відповідно до довідок районного БТІ та державної реєстраційної служби Тячівського РУЮ, житловий будинок з надвірними спорудами, що розташований в АДРЕСА_1 цілому належить на праві приватної власності громадянці ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 , безробітній, одруженій, а за характерезуючими даними, та довідкою про склад сім`ї з сільської ради громадянин ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , разом зі своєю сім`єю являється постійними мешканцями села Бедевля, та проживають у будинку за вищевказаною адресою, що належить його тітці ОСОБА_2 , 1941 р.н..

Враховуючи вищенаведене, з метою виявлення викрадених товарно-матеріальних цінностей з кафе-магазину ІНФОРМАЦІЯ_3 , виникла необхідність у проведенні обшуку житла, надвірних споруд, транспортних засобів та іншого володіння розташованих у АДРЕСА_1 , де проживає ОСОБА_1 1975 року народження.

В судовому засіданні слідчий СВ Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області Фазан Д.Д. та прокурор прокуратури Тячівського району Баник С.Ю., клопотання підтримали, просять його задовольнити.

Заслухавши з приводу клопотання доводи слідчого, перевіривши матеріали клопотання та витяг є ЄРДР щодо кримінального провадження, у рамках якого було подано клопотання, а також дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку учасників кримінального провадження суд приходить до наступного.

Однією із гарантій забезпечення законних інтересів осіб, які залучаються до участі в кримінальному провадженні (п.18 ст.3 КПК України) є саме судовий контроль законності обмеження конституційних прав і свобод людини при здійсненні кримінального провадження, який на досудовому розслідуванні здійснюється слідчим суддею.

Відповідно до ч. 1 ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукування знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

З матеріалів клопотання вбачається, що слідчий здійснює досудове розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013070160001470 від 28 серпня 2013 року, за ознаками кримінального правопорушення, попередньо кваліфікованого за ч.3 ст. 185 КК України, звернувся у суд із клопотанням про обшук по даному кримінальному провадженні.

Клопотання про обшук відповідає вимогам ст. 234 КПК України, зазначенні у клопотанні речі можуть знаходиться за адресою - АДРЕСА_1 , де проживає громадянин ОСОБА_1 , 18 грудня 1975 року, проведення обшуку необхідне для відшукання і вилучення продуктів харчування, а саме ковбасні вироби, риба, сири, пельмені, шашлик, сигарети різних марок, кава Галка та Нескафе три в одному, кавоварку, шоколад різних марок, побутової хімії. Загальна вартість викраденого становить близько 9 770 гривень.

Задовольняючи клопотання суд виходить з того, що необхідність застосування даного виду забезпечення кримінального провадження слідчий довів в даному засіданні, зокрема тим, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження; потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання в права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого; відшукуванні речі можуть знаходитись у зазначеному у клопотанні місці, без цього заходу не може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий звернувся з даним поданням.

Між тим, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання дозволу на обшук, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної особи або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Разом з тим слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого про дозвіл на проведення обшуку в транспортних засобах та інших володіннях не підлягає до задоволення, так як в клопотанні слідчого СВ Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області Фазан Д.Д. за погодженням прокурора прокуратури Тячівського району Баник С.Ю. у кримінальному провадженні № 12013070160001470 від 28 серпня 2013 року, щодо кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України про дозвіл на проведення обшуку, не зазначено в яких транспортних засобах та інших володіннях слід провести обшук та кому вони належать.

Керуючись ст.ст. 234, 235 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Надати дозвіл на проведення обшуку в будинку АДРЕСА_1 та надвірних спорудах даного будинку, який зареєстрований за ОСОБА_2 , де проживає громадянин ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_5 з метою відшукання і вилучення викрадених продуктів харчування, а саме ковбасні вироби, риба, сири, пельмені, шашлик, сигарети різних марок, кава Галка та Нескафе три в одному, кавоварку, шоколад різних марок, побутової хімії, які мають у кримінальному провадженні № 12013070160001470, значення речових доказів, в решті клопотання слід відмовити.

Ухвала дійсна до 18 листопада 2013 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення.

Виконання ухвали покласти на слідчого СВ Тячівського РВ УМВС України в Закарпатській області Фазан Д.Д.

Ухвала дозволяє проникнути до житла один раз.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя

Тячівського районного суду С.М. Ляшко

Зареєстровано 01.10.2019
Оприлюднено 01.10.2019
Дата набрання законної сили 18.10.2013

Судовий реєстр по справі 307/2093/13-к

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 10.05.2016 Тячівський районний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 02.03.2016 Апеляційний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 26.01.2016 Апеляційний суд Закарпатської області Кримінальне
Вирок від 20.11.2015 Тячівський районний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 18.10.2013 Тячівський районний суд Закарпатської області
Ухвала від 05.07.2013 Тячівський районний суд Закарпатської області Кримінальне
Ухвала від 14.06.2013 Тячівський районний суд Закарпатської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону