ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/22382/19-ц

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відкриття провадження у цивільній справі

06 вересня 2019 року м. Київ

Суддя Печерського районного суду м. Києва Остапчук Т.В.,

позивач: ОСОБА_1 : адреса реєстрації та проживання:

АДРЕСА_1 1: Публічне акціонерне товариство Державна продовольчо - зернова корпорація України: 01033, вул. Саксаганського, 1, м. Київ

відповідач 2: Міністерство аграрної політики та продовольства України: 01001, вул. Хрещатик, 24, м. Київ

предмет позову - стягнення середнього заробітку у зв`язку із вимушеним прогулом і затримкою виконання рішення суду про поновлення на роботі та стягнення моральної шкоди

підстави позову - ст.. 1167 ЦК України,ст. ст. 233. 235, 236 КЗпП

В С Т А Н О В И В:

До Печерського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява.

Позовна заява подана та відповідає вимогам, передбаченим ЦПК України в редакції 2017 року.

Позовну заяву слід розглядати в порядку цивільного судочинства і вона підсудна Печерському районному суду м. Києва.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення або відмови у відкритті провадження в цивільній справі відсутні.

Згідно з ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

На підставі викладеного вище та керуючись ст. 187, 274-275, 352-355 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Прийняти позовну ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Державна продовольчо - зернова корпорація України, Міністерство аграрної політики та продовольства України про стягнення середнього заробітку у зв`язку із вимушеним прогулом і затримкою виконання рішення суду про поновлення на роботі та стягнення моральної шкоди та відкрити провадження у цивільній справі № 757/22382/19-ц

Вказана с права буде розглядатись за правилами позовного (спрощеного) провадження з повідомленням сторін.

Призначити судове засідання на 11 год. 50 хв. 31 жовтня 2019 року у приміщенні Печерського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 15 каб. 315.

Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач може подати в строк, що не перевищує п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, а позивач - не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву.

Не пізніше п`ятиденного строку відповідач має право подати заяву із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, у разі неподання у встановлений судом строк яких, відповідач має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.

Не пізніше п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, до початку розгляду справи по суті, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу копії відзиву та доданих до нього документів.

Позивач не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати відповідь на відзив, виклавши письмово свої міркування, аргументи, надати відповідні докази, та направити відповідачу та суду з підтвердженням такого направлення учаснику справи.

Відповідач не пізніше п`яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу й суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду виключно у випадку відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудностібезпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресоюhttp://court.gov.ua/fair/sud2606.

Суддя Т.В. Остапчук

Дата ухвалення рішення 06.09.2019
Зареєстровано 02.10.2019
Оприлюднено 02.10.2019

Судовий реєстр по справі 757/22382/19-ц

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 19.11.2020 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 09.10.2020 Київський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 03.08.2020 Печерський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 06.09.2019 Печерський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 01.07.2019 Печерський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 20.05.2019 Печерський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону