ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
07 жовтня 2019 року Чернігів Справа № 620/1453/19
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Ткаченко О.Є., розглянувши в порядку письмового провадження заяву про заміну стягувача у виконавчому листі у справі за позовом Борзнянського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Красноставське про стягнення суми фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій,
У С Т А Н О В И В:
У провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебувала справа № 620/1453/19 за позовом Борзнянського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Красноставське про стягнення суми фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
30.09.2019 через канцелярію суду надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про заміну стягувача у виконавчому листі у справі з Управління Пенсійного фонду України в Борзнянському районі Чернігівської області на Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.
У судове засідання особи, які беруть участь у справі, не з`явились, про день та час розгляду заяви повідомлені у встановленому порядку.
Відповідно до частини 2 статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Фіксування судового засідання у відповідності до ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України не здійснювалося.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 30.07.2019 позов задоволено повністю, стягнуто з Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Красноставське на користь Борзнянського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області заборгованість по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах в сумі 5278,98 грн.
Рішення суду набрала законної сили, 03.09.2019 позивачу направлено виконавчий лист.
Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 628 Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України , зокрема, Борзнянське об`єднане управління Пенсійного фонду України реорганізоване шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.
Частиною 1 статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Відповідно до частини 4 статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Таким чином, враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення заяви та про заміну стягувача у виконавчому листі у справі №620/1453/19.
Керуючись статтями 241-243, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про заміну стягувача у виконавчому листі - задовольнити.
Замінити стягувача у виконавчому листі по справі № 620/1453/19 з Борзнянського об`єднаного управління Пенсійного фонду України на Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області (вул. П`ятницька, буд. 83-А, м. Чернігів, 14005, код ЄДРПОУ 21390940).
Копію ухвали суду надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Шостого апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя О.Є. Ткаченко
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.10.2019 |
Оприлюднено | 09.10.2019 |
Номер документу | 84783573 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Ткаченко О.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні