Справа № 675/1428/19
Провадження № 2-о/675/60/2019
У Х В А Л А
04 вересня 2019 року Ізяславський районний суд Хмельницької області в складі: головуючого - судді Столковського В. І., з участю: секретаря судового засідання - Гук-Миронюк Ю. Г., заявника - ОСОБА_1 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку окремого провадження у залі суду в м. Ізяслав цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересована особа - Борисівська сільська рада Ізяславського району Хмельницької області, про встановлення факту родинних відносин,
В С Т А Н О В И В :
У провадженні суду знаходиться цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересована особа - Борисівська сільська рада Ізяславського району Хмельницької області, про встановлення факту родинних відносин.
З наданої Рівненським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області засвідченої копії актового запису про смерть № 65 від 11 червня 2019 року убачається, що один із заявників у даній справі ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
З`ясувавши думку заявника ОСОБА_1 , дослідивши матеріали справи, проходжу до висновку, що слід закрити провадження у даній справі в частині заяви ОСОБА_2 з наступних підстав.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо настала смерть фізичної особи або оголошено її померлою чи припинено юридичну особу, які були однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.
На думку суду, правовідносини у даній справі, яка розглядається у порядку окремого провадження, не допускають правонаступництва, так як нерозривно пов`язані з померлою особою заявниці ОСОБА_2 , а тому провадження у справі в частині її заяви слід закрити.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 255, 260 ЦПК України, суд
п о с т а н о в и в :
Провадження у справі в частині заяві ОСОБА_2 , заінтересована особа - Борисівська сільська рада Ізяславського району Хмельницької області, про встановлення факту родинних відносин закрити.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Хмельницького апеляційного суду через Ізяславський районний суд Хмельницької області протягом 15 днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на її апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: В. І. Столковський
Суд | Ізяславський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 04.09.2019 |
Оприлюднено | 11.10.2019 |
Номер документу | 84867134 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ізяславський районний суд Хмельницької області
Столковський В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні