Рішення
від 24.09.2019 по справі 915/1579/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

======================================================================

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 вересня 2019 року Справа № 915/1579/19

м. Миколаїв

Господарський суд Миколаївської області у складі судді Олейняш Е.М. при секретарі судового засідання Ковальжи А.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Миколаївгаз» , вул. Погранична, 159, м. Миколаїв, 54003 (код ЄДРПОУ 05410263)

до відповідача Відділу освіти Вознесенської районної державної адміністрації, вул. Центральна, 11, селище Вознесенське, Миколаївська область, 56543 (код ЄДРПОУ 02144890)

про стягнення грошових коштів в сумі 13 123, 63 грн.

за участю представників сторін:

від позивача: Сімцис Ю.В., довіреність № 007Др-186-1218 від 26.12.2018 року;

від відповідача: представник не з`явився.

ВСТАНОВИВ:

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Миколаївгаз» звернулось до господарського суду Миколаївської області із позовом до Відділу освіти Вознесенської районної державної адміністрації про стягнення вартості необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу в сумі 13 123, 63 грн.

І. ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДІЇ У СПРАВІ.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.06.2019 року справу № 915/1579/19 призначено головуючому судді Алексєєву А.П.

Ухвалою господарського суду Миколаївської області від 18.06.2019 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження. Призначено справу до розгляду у судовому засіданні на 19.07.2019 року.

19.07.2019 року розгляд справи не відбувся у зв`язку зі знаходженням головуючого судді у відпустці.

Ухвалою господарського суду Миколаївської області від 01.08.2019 року повідомлено учасників справи про призначення судового засідання на 20.08.2019 року.

На підставі розпорядження в.о. керівника апарату господарського суду Миколаївської області від 20.08.2019 року № 243 у зв`язку із відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку головуючого судді Алексєєва А.П. здійснено повторний автоматизований розподіл справи № 915/1579/19.

Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.08.2019 року справу № 915/1579/19 призначено головуючому судді Олейняш Е.М.

Ухвалою господарського суду Миколаївської області від 27.08.2019 року прийнято справу № 915/1579/19 до свого провадження за правилами спрощеного позовного провадження. Розгляд справи по суті призначено в судовому засіданні на 24.09.2019 року.

В судовому засіданні 24.09.2019 року судом відповідно до ч. 1 ст. 240 ГПК України оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

ІІ. ЗАЯВИ ТА КЛОПОТАННЯ У СПРАВІ.

Заяви та клопотання відсутні.

ІІІ. СТИСЛИЙ ВИКЛАД ПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ПРОЦЕСУ.

1. Правова позиція позивача.

Позивач зазначає, що предметом спору є вимога про стягнення грошової заборгованості (вартості необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу. Підставою позову позивачем зазначено обставини, які полягають у тому, що за результатами перевірки вузла обліку позивачем встановлено факт роботи ВОГ в позаштатному режимі, що є порушенням положень Кодексу ГРМ, у зв`язку з чим позивачем було складено акт, який розглянуто на комісії, та нараховано відповідачу необлікований (донарахований) об`єм природного газу. Позовні вимоги обґрунтовані приписами Кодексу газорозподільних систем, ст. 16 ЦК України та умовами договору.

2. Правова позиція (заперечення) відповідача.

16.08.2019 року до господарського суду Миколаївської області від відповідача надійшла заява (вх. № 13386/19), в якій відповідач просить суд розглядати справу без участі представника відповідача. Крім того, в заяві відповідач зазначає, що проти позовних вимог не заперечує (арк. 71).

Судом встановлено, що визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права чи інтереси інших осіб (ч. 4 ст. 191 ГПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 75 ГПК України обставини, які визнаються учасниками справи, не підлягають доказуванню, якщо суд не має обґрунтованого сумніву щодо достовірності цих обставин або добровільності їх визнання. Обставини, які визнаються учасниками справи, можуть бути зазначені в заявах по суті справи, поясненнях учасників справи, їх представників.

Відповідно до ч. 3 ст. 196 ГПК України учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі учасники справи, судовий розгляд справи здійснюється на підставі наявних у суду матеріалів.

Клопотання відповідача про розгляд справи за відсутності представника судом задоволено. Заяву з викладеною правовою позицією відповідача долучено судом до матеріалів справи та прийнято судом до розгляду.

ІV. ФАКТИЧНІ ОБСТАВИНИ СПРАВИ, ЗМІСТ СПІРНИХ ПРАВОВІДНОСИН З ПОСИЛАННЯМ НА ДОКАЗИ, НА ПІДСТАВІ ЯКИХ ВСТАНОВЛЕНІ ВІДПОВІДНІ ОБСТАВИНИ.

Розглянувши матеріали справи, керуючись принципом верховенства права, оцінивши докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, суд встановив наступне.

30.09.2015 року постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2494 було затверджено Кодекс газорозподільчих систем (далі - Кодекс ГРМ), який набрав чинності 27.11.2015 року.

Пунктом 1 глави 1 розділу 6 Кодексу ГРМ передбачено, що суб`єкти ринку природного газу (у тому числі споживачі), які в установленому законодавством порядку підключені до газорозподільних систем, мають право на отримання/передачу природного газу зазначеними газорозподільними системами за умови дотримання ними вимог цього Кодексу та укладення договору розподілу природного газу.

Пунктом 4 глави 1 розділу 1 Кодексу ГРМ передбачено, що:

договір розподілу природного газу - правочин, укладений між оператором газорозподільної системи та споживачем (у тому числі побутовим споживачем) відповідно до вимог цього Кодексу, згідно з яким забезпечується фізична доставка природного газу, належного споживачу, та/або цілодобовий доступ об`єкта споживача до газорозподільної системи;

оператор газорозподільної системи (далі - Оператор ГРМ) - суб`єкт господарювання, що на підставі ліцензії здійснює діяльність з розподілу природного газу газорозподільною системою, яка знаходиться у його власності або користуванні відповідно до законодавства, та здійснює щодо неї функції оперативно-технологічного управління;

споживач природного газу (споживач) - фізична особа, фізична особа - підприємець або юридична особа, об`єкти якої в установленому порядку підключені до/через ГРМ Оператора ГРМ, яка отримує природний газ на підставі договору постачання природного газу з метою використання для власних потреб, зокрема в якості сировини, а не для перепродажу.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2498 від 30.09.2015 року було затверджено Типовий договір розподілу природного газу (далі Типовий договір).

Відповідно до пункту 1 глави 3 розділу 6 Кодексу ГРМ договір розподілу природного газу має бути укладений Оператором ГРМ з усіма споживачами, у тому числі побутовими споживачами, об`єкти яких в установленому порядку підключені до/через ГРМ, що на законних підставах перебуває у власності чи користуванні Оператора ГРМ.

Споживачі, у тому числі побутові споживачі, для здійснення ними санкціонованого відбору природного газу з ГРМ та можливості забезпечення постачання їм природного газу їх постачальниками зобов`язані укласти договір розподілу природного газу з Оператором ГРМ, до газорозподільної системи якого в установленому законодавством порядку підключений їх об`єкт.

Здійснення відбору (споживання) природного газу споживачем за відсутності укладеного договору розподілу природного газу не допускається.

За однією поштовою адресою укладається один договір розподілу природного газу з побутовим споживачем.

Відповідно до пункту 3 глави 3 розділу 6 Кодексу ГРМ договір розподілу природного газу є публічним та укладається з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України за формою Типового договору розподілу природного газу.

Оператор ГРМ зобов`язаний на головній сторінці свого веб-сайту, а також в друкованих виданнях, що публікуються на території його ліцензованої діяльності, та власних центрах обслуговування споживачів розмістити редакцію договору розподілу природного газу та роз`яснення щодо укладення та приєднання споживача до договору розподілу природного газу.

Відповідно до пункту 4 глави 3 розділу 6 Кодексу ГРМ договір розподілу природного газу між Оператором ГРМ та споживачем укладається шляхом підписання заяви-приєднання споживача до умов договору розподілу природного газу, що відповідає Типовому договору розподілу природного газу, розміщеному на офіційному веб-сайті Регулятора та Оператора ГРМ та/або в друкованих виданнях, що публікуються на території його ліцензованої діяльності з розподілу газу, і не потребує двостороннього підписання сторонами письмової форми договору.

На письмову вимогу споживача Оператор ГРМ зобов`язаний протягом десяти робочих днів з дати отримання такого письмового звернення надати споживачу підписану уповноваженою особою Оператора ГРМ письмову форму договору розподілу природного газу.

Відповідно до пункту 7 глави 3 розділу 6 Кодексу ГРМ фактом приєднання споживача до умов договору розподілу природного газу (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір розподілу природного газу, зокрема повернення підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка Оператора ГРМ та/або документально підтверджене споживання природного газу.

01.01.2018 року Відділом освіти Вознесенської районної державної адміністрації підписано заяву-приєднання № 42СВМk24932-17 до умов договору розподілу природного газу (для споживача, що не є побутовим) (арк. 12).

Відповідно до п. 2.1 Типового договору за цим Договором Оператор ГРМ зобов`язується надати споживачу послугу з розподілу природного газу, а споживач зобов`язується прийняти зазначену послугу та сплатити її вартість у розмірі, строки та порядку, визначені цим Договором.

Відповідно до п. 5.4 Типового договору порядок визначення об`єму розподіленого споживачу і спожитого ним природного газу та надання звітності щодо спожитих обємів газу за розрахунковий період визначається відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем та з урахуванням вимог цього Договору.

Відповідно до Додатку № 4 до заяви-приєднання № 42СВМk24932-17 Розрахунок втрат і витрат природного газу. Перелік точок комерційного обліку споживача за адресою: Бузьке (Бузька), АДРЕСА_1 . АДРЕСА_2 , АДРЕСА_3 встановлені наступні газові пристрої та обладнання: лічильник Курс-01А № 15178 та Котел КГБ у кількості 2 шт. (арк. 13).

31.10.2018 року при перевірці технічного стану вузла обліку за адресою: АДРЕСА_4 Бузьке АДРЕСА_5 ( АДРЕСА_2 ) АДРЕСА_6 423 працівником ПАТ Миколаївгаз у присутності представника відповідача, було демонтовано лічильник Курс-01А № 15178 для проведення експертної повірки про причині відсутності показів на лічильнику газу, про що складено Акт технічної перевірки вузла обліку (арк. 15-16).

31.10.2018 року працівником ПАТ Миколаївгаз , у присутності представника відповідача ОСОБА_1 В ОСОБА_2 П ОСОБА_2 , складено Акт про порушення № 00000695, яким встановлено порушення Кодексу газорозподільних систем, а саме: розбіжності показів газового лічильника та коректора (арк. 17).

Також зазначено про розгляд цього акту на комісії Оператора ГРМ.

Акт підписано представником споживача ОСОБА_3 без зауважень.

Вказаний лічильник газу запакетовано та опломбовано пломбою ПАТ Миколаївгаз № С44072759, про що складено Протокол направлення ЗВТ на позачергову чи експертну повірку від 31.10.2018 року (арк. 18-19).

Відповідно до Висновку за результатами проведення експертної повірки № 310/1974 від 02.11.2018 року табло лічильника не відображає покази та контрольну суму, визначити метрологічні характеристики лічильника та опробування неможливо. На підставі результатів експертної повірки лічильник газу Курс-01 типорозміру G-16 A1, заводський № 15178 не відповідає вимогам нормативної документації з метрології та експлуатаційної документації виробника (арк. 20-21).

23.11.2018 року лічильник газу Курс-01 встановлено після ремонту на заводі-виробнику, про що складено акт технічної перевірки вузла обліку (акр. 29-30).

21.02.2019 року відбулось засідання комісії з розгляду акту про порушення № 00000695 від 31.10.2018 року. Комісія вирішила по споживачу - Відділ освіти Вознесенської РДА - задовольнити акт, нарахування провести згідно Кодексу (арк. 32).

Відповідач повідомлявся про розгляд акту на комісії (арк. 31).

На підставі рішення комісії з розгляду актів про порушення позивачем було складено Акт-розрахунок 02-01 необлікованого (донарахованого) об`єму та обсягу природного газу і його вартості, відповідно до якого позивачем здійснено розрахунок необлікованого (донарахованого) об`єму та обсягу природного газу та його вартості за період з 29.10.2018 року 14:30 год. по 31.10.2018 року 11:00 год. в розмірі 13 123, 63 грн. (арк. 33).

Для проведення оплати позивачем виставлено відповідачу рахунок на оплату № 69008077 від 28.02.2019 року на суму 13 123, 63 грн. (арк. 36).

Листом № 54003.1-СЛ-8818-0319 від 07.03.2019 року позивач повідомив відповідача, що у відповідності до положень Кодексу газорозподільних систем за порушення - позаштатний режим роботи ЗВТ, виконано акт-розрахунок необлікованого (донарахованого) об`єму та обсягу природного газу і його вартості та додатками направив: акт-розрахунок необлікованого (донарахованого) об`єму та обсягу природного газу і його вартості та рахунок на оплату № 69008077 (арк. 34). Факт направлення листа підтверджується описом вкладення (арк. 35).

23.05.2019 року позивачем направлено на адресу відповідача претензію № 540007-СЛ-15425-0519 щодо заборгованості за необлікований (донарахований) об`єм та обсяг природного газу (арк. 38).

У відповідь на претензію відповідач направив на адресу позивача лист, в якому відповідач зазначив, що немає можливості сплатити акт по договору № 42СВМк24932-17 (арк. 39-41).

Зазначені обставини і стали підставою для звернення позивача до суду з даним позовом.

V. ОЦІНКА АРГУМЕНТІВ УЧАСНИКІВ СПРАВИ ТА ДЖЕРЕЛА ПРАВА, ЯКІ ЗАСТОСУВАВ СУД.

Відповідно до пункту 6 глави 6 розділу 10 Кодексу ГРМ у разі виявлення позаштатного режиму роботи комерційного ВОГ чи його складових, пошкодження ЗВТ або пошкодження пломб чи захисних елементів власник (користувач), на території або у приміщенні якого встановлений комерційний ВОГ чи його складові, має терміново поінформувати про це Оператора ГРМ та за потреби вжити заходів для недопущення аварійної ситуації з урахуванням техніки безпеки.

Позаштатний режим роботи комерційного ВОГ, зокрема, включає:

1) витоки газу з елементів та конструкції комерційного ВОГ, у тому числі імпульсних ліній манометрів, датчиків тиску і температури тощо;

2) відсутність зміни показань лічильника газу (обчислювача або коректора об`єму газу), загальмованість або рух з ривками зчитувального механізму при фактичній витраті (споживанні) природного газу;

3) наявність сторонніх шумів та нехарактерних звуків при роботі лічильника газу чи іншого ЗВТ;

4) індикація або наявність повідомлень про порушення в роботі ЗВТ, в тому числі про необхідність зміни елементів живлення;

5) забруднення або відкладання осадів, потрапляння сторонніх предметів до внутрішньої порожнини вимірювального трубопроводу або лічильника газу чи на робочі поверхні первинних перетворювачів;

6) інші ознаки порушень вимог щодо експлуатації ЗВТ, які можуть вплинути на результати вимірювання.

Якщо внаслідок позаштатного режиму роботи комерційного ВОГ чи його складових буде підтверджено факт необлікованого чи облікованого частково об`єму розподіленого (спожитого, переданого) природного газу, розрахунок необлікованих (облікованих частково) об`ємів природного газу за період несправності комерційного ВОГ чи його складових здійснюється відповідно до вимог цього Кодексу.

До відновлення роботи комерційного ВОГ або його складових в нормальному режимі за бажанням споживача (суміжного суб`єкта ринку природного газу) може бути припинено газопостачання на його об`єкт.

Відповідно до п. 1 глави 1 розділу 11 Кодексу ГРМ норми цього розділу щодо перерахунку (донарахування) або зміни режиму нарахування природного газу споживачу, у тому числі побутовому споживачу, який уклав з Оператором ГРМ договір розподілу природного газу, а також несанкціонованому споживачу, який знаходиться на території ліцензованій діяльності Оператора ГРМ, застосовуються за наявності акта про порушення, складеного Оператором ГРМ відповідно до вимог цього розділу.

Відповідно до п. п. 1 п. 3 глави 4 розділу 11 Кодексу ГРМ до порушень (за умови відсутності несанкціонованого втручання в ГРМ або роботу ЗВТ), що сталися внаслідок пошкодження чи позаштатного режиму роботи комерційного ВОГ або його складових (які кваліфікуються як не з вини споживача ), але внаслідок яких споживачу здійснюється перерахунок розподіленого (спожитого) об`єму природного газу, належать: пошкодження ЗВТ (лічильника газу) або робота комерційного ВОГ чи його складових в позаштатному режимі, внаслідок чого витрата (споживання) природного газу комерційним ВОГ не обліковується або обліковується некоректно.

Відповідно до абз. 1-2 п. 4 глави 4 розділу 11 Кодексу ГРМ у разі виявлення Оператором ГРМ пропущення строку періодичної повірки лічильника газу або звужуючого пристрою з вини споживача, несправності лічильника газу або звужуючого пристрою (перетворювача різниці тиску), що сталася внаслідок його пошкодження або позаштатного режиму роботи, за умови відсутності несанкціонованого втручання в роботу ЗВТ перерахунок об`єму розподіленого (спожитого) природного газу проводиться з урахуванням такого:

1) при визначенні лічильника газу або звужуючого пристрою (перетворювача різниці тиску) непридатними до застосування за результатами позачергової або експертної повірки, а також при пропущенні строку періодичної повірки лічильника газу або звужуючого пристрою з вини споживача об`єм переданого (прийнятого) газу розраховується за номінальною потужністю неопломбованого газоспоживаючого обладнання - перерахунок проводиться за період з дати виходу з ладу ЗВТ (з дати початку прострочення періодичної повірки) до моменту встановлення та опломбування справного та повіреного ЗВТ. У разі якщо дату виходу з ладу ЗВТ неможливо достовірно визначити, перерахунок проводять з початку розрахункового періоду до дати встановлення та опломбування справного та повіреного ЗВТ.

Відповідно до пункту 8 глави 5 розділу 11 Кодексу ГРМ акт про порушення має бути розглянутим комісією з розгляду актів про порушення Оператора ГРМ, яка визначає його правомірність та приймає щодо них відповідне рішення.

Відповідно до пункту 11 глави 5 розділу 11 Кодексу ГРМ за результатами розгляду акта про порушення на засіданні комісії може бути прийнято рішення про його задоволення (повністю або частково), або необхідність додаткового обстеження чи перевірки, або додаткових пояснень тощо, або скасування акта про порушення.

При задоволенні комісією акта про порушення складається акт-розрахунок необлікованого (донарахованого) об`єму та обсягу природного газу і його вартості.

Відповідно до пункту 12 глави 5 розділу 11 Кодексу ГРМ вартість необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу, яка пред`являється до сплати споживачу (несанкціонованому споживачу) в результаті задоволення акта про порушення, зазначається в окремому платіжному рахунку Оператора ГРМ, який надається під особистий підпис споживача (несанкціонованого споживача) або надсилається йому рекомендованим поштовим відправленням разом із супровідним листом, що оформлюється у довільній формі.

Якщо об`єм та/або вартість необлікованого (донарахованого) природного газу буде оскаржуватися споживачем (несанкціонованим споживачем) у судовому порядку, тоді до винесення остаточного рішення у судовій справі заборгованість за необлікований (донарахований) об`єм природного газу не вважається простроченою.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов наступного висновку. Позивачем встановлено факт порушення роботи належного відповідачу комерційного ВОГ в позаштатному режимі (розбіжності показів газового лічильника коректору газу), виявлене під час перевірки та зафіксоване належним чином у відповідності до вимог Кодексу ГРМ, про що складено Акт про порушення, який розглянуто на комісії з розгляду актів про порушення та, як наслідок, проведено перерахунок розподіленого об`єму спожитого газу. Вартість перерахованого об`єму природного газу, яку відповідач на підставі зазначених вище норм законодавства, повинен компенсувати в повному обсязі позивачу становить 13 123, 63 грн.

Об`єм та/або вартість необлікованого (донарахованого) природного газу відповідачем в судовому порядку не оскаржувались. Доказів зворотного матеріали справи не містять..

Станом на день розгляду справи суду не подано доказів оплати заборгованості в розмірі 13 123, 63 грн., як і не спростовано факту наявності вказаної заборгованості. Судом також враховано, що відповідачем позов визнано в повному обсязі.

Враховуючи вищевикладене, позов про стягнення вартості необлікованого (донарахованого) природного газу в сумі 13 123, 63 грн. є обґрунтованим, підставним та підлягає задоволенню.

VІ. РОЗПОДІЛ СУДОВИХ ВИТРАТ.

Відповідно до ч. 1 ст. 130 ГПК України у разі укладення мирової угоди до прийняття рішення у справі судом першої інстанції, відмови позивача від позову, визнання позову відповідачем до початку розгляду справи по суті суд у відповідній ухвалі чи рішенні у порядку, встановленому законом, вирішує питання про повернення позивачу з державного бюджету 50 відсотків судового збору, сплаченого при поданні позову.

Аналогічна норма міститься в ч. 3 ст. 7 Закону України "Про судовий збір".

Враховуючи вищевикладене, визнання відповідачем позову до початку розгляду справи по суті, яке прийнято судом, позивачу відповідно до ч. 1 ст. 130 ГПК України підлягає поверненню з Державного бюджету України судовий збір в сумі 960, 50 грн. (50 % судового збору, сплаченого при поданні позову).

Витрати по сплаті судового збору в сумі 960, 50 грн. (50 % судового збору, сплаченого при поданні позову) згідно п. 1 ч. 4 ст. 129 ГПК України покладаються на відповідача.

Керуючись ст. ст. 129, 130, 191, 233, 236-238, 240, 241, 254, 256 Господарського процесуального кодексу України, суд

В И Р І Ш И В:

1. Позов задовольнити.

2. Стягнути з відповідача Відділу освіти Вознесенської районної державної адміністрації, вул. Центральна, 11, селище Вознесенське, Миколаївська область, 56543 (код ЄДРПОУ 02144890) на користь позивача Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Миколаївгаз» , вул. Погранична, 159, м. Миколаїв, 54003 (код ЄДРПОУ 05410263):

- 13 123, 63 грн. (тринадцять тисяч сто двадцять три грн. 63 коп.) - вартості необлікованого (донарахованого) об`єму природного газу;

- 960, 50 грн. (дев`ятсот шістдесят грн. 50 коп.) - витрат по сплаті судового збору.

3. Наказ видати позивачу після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду (ч. 1, 2 ст. 241 ГПК України).

Рішення господарського суду може бути оскаржене в порядку та строки, передбачені ст.ст. 253, 254, 256-259 ГПК України з урахуванням підпункту 17.5 пункту 17 Розділу XI "Перехідні положення" ГПК України.

Повний текст рішення складено 30.09.2019 року.

Суддя Е.М. Олейняш

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення24.09.2019
Оприлюднено11.10.2019
Номер документу84879110
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —915/1579/19

Судовий наказ від 22.10.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Олейняш Е.М.

Ухвала від 08.10.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Олейняш Е.М.

Рішення від 24.09.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Олейняш Е.М.

Ухвала від 27.08.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Олейняш Е.М.

Ухвала від 01.08.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Алексєєв А.П.

Ухвала від 18.06.2019

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Алексєєв А.П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні