Ухвала
від 07.10.2019 по справі 683/1742/19
СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 683/1742/19

2/683/1134/2019

У Х В А Л А

07 жовтня 2019 року м. Старокостянтинів

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

в складі: головуючого-судді Бондарчук Л.А.,

секретаря Борикіної Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Старокостянтнів питання про виправлення описки в рішенні суду від 31 липня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Миролюбненської сільської ради Старокостянтинівського району Хмельницької області про визнання права власності на земельну ділянку,-

в с т а н о в и в:

Рішенням Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 31 липня 2019 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено. Визнано за ОСОБА_1 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) право власності на земельну ділянку площею 2.93 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 6824285600:06:027:0022, розташовану на території Миролюбненської сільської ради с. Підгірне поле № 10 Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Однак при ознайомленні з текстом рішення встановлено, що в ньому допущена описка, а саме: у вступній та резолютивній частинах рішення помилково зазначені невірні анкетні дані позивачки ОСОБА_2 як ОСОБА_1 .

Оскільки в даному випадку мала місце механічна описка, то її слід виправити шляхом постановлення відповідної ухвали.

Справу розглянуто за відсутності сторін в порядку ст. 247 ЦПК України , без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, на підставі наявних матеріалів, яких достатньо для виправлення описки.

Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Відповідно до змісту ст. 269 ЦПК України , суд може за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Неявка осіб, які беруть участь у справі не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в рішенні суду від 31 липня 2019 року допущена описка підлягає виправленню.

Керуючись ст. 247 , 269 ЦПК України , -

п о с т а н о в и в:

Виправити описку в тексті рішення Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 31 липня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Миролюбненської сільської ради Старокостянтинівського району Хмельницької області про визнання права власності на земельну ділянку, а саме: виправити у вступній частині рішення, першому та другому абзаці резолютивної частині помилково зазначені невірні анкетні дані позивачки, виклавши його текст наступним чином:

за позовом ОСОБА_2 до Миролюбненської сільської ради Старокостянтинівського району Хмельницької області про визнання права власності на земельну ділянку. ,

Позов ОСОБА_2 задоволити.

Визнати за ОСОБА_2 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) право власності на земельну ділянку площею 2.93 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 6824285600:06:027:0022, розташовану на території Миролюбненської сільської ради с. Підгірне поле № 10 Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів до Апеляційного суду Хмельницької області через Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області.

Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Суддя:

СудСтарокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення07.10.2019
Оприлюднено12.10.2019
Номер документу84888200
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —683/1742/19

Ухвала від 07.10.2019

Цивільне

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

Бондарчук Л. А.

Рішення від 14.08.2019

Цивільне

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

Бондарчук Л. А.

Ухвала від 02.07.2019

Цивільне

Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області

Бондарчук Л. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні