ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ
м. Київ
22.10.2019Справа № 910/14333/19
Суддя Господарського суду міста Києва Удалова О.Г., розглянувши матеріали
позовної заяви Комунального підприємства Фінансова компанія Житло-Інвест виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (01601, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 42, код 32855406)
до Товариства з обмеженою відповідальністю Алекс Буд
(04080, м. Київ, вул. Турівська, буд. 31, офіс 1, код 32383481)
про зобов`язання вчинити дії
ВСТАНОВИВ:
Комунальне підприємство Фінансова компанія Житло-Інвест виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - позивач) звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Алекс Буд (далі - відповідач) про зобов`язання вчинити дії, а саме:
1) зобов`язати відповідача передати в управління позивача об`єкти інвестування та технічні приміщення, майнові права на які належать відповідачу, загальною проектною площею 6739,5 кв. м. в складі об`єкта будівництва загальною площею 17795,0 кв. м. за адресою: м. Київ, проспект Правди, 80-82 в Подільському районі м. Києва, з яких: площа літніх приміщень - 601,0 кв. м.; корисна площа творчих майстерень - 449,10 кв. м.; корисна площа вбудовано-прибудованих нежитлових приміщень (офіси) - 4444,3 кв. м.; корисна площа трансформаторної підстанції - 59,9 кв. м.; корисна площа підземного паркінгу - 1185,2 кв. м. на 33 (тридцять три) машино-місця в паркінгу;
2) зобов`язати відповідача передати позивачу оригінали усієї проектно-технічної документації на проект Житловий будинок з вбудованими та прибудованими приміщеннями та автопаркінгом по проспекту Правди, 80-82 у Подільському районі м. Києва (коригування) , розроблений генеральним проектувальником ТОВ Майстерні інтер`єрів , кваліфікаційний сертифікат архітектора виданий ОСОБА_1, серії АА № 000614 від 09.10.2012:
- пояснювальну записку: вихідні дані для проектування; характеристика об`єкта, дані про проектну потужність об`єкта; дані інженерних вишукувань; відомості про потреби в паливі, воді, електричній та тепловій енергії, заходи щодо енергозбереження тощо; відомості про черговість будівництва та пускові комплекси; рішення з інженерного захисту територій і об`єктів; доступність об`єкта для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; основні техніко-економічні показники; відомості з обсягами робіт, у тому числі по чергах та пускових комплексах; розрахунок класу наслідків (відповідальності) здійснений відповідно до ДСТУ-Н Б В.1.2-16;
- архітектурно-будівельні рішення: рішення та основні показники генерального плану, благоустрою та озеленення; короткий опис і обґрунтування архітектурних рішень та їх відповідність функціональному призначенню з урахуванням містобудівних вимог; рішення щодо зовнішнього та внутрішнього оздоблення; основні рішення із прийнятої конструктивної схеми (матеріали стін, перекриттів, покрівлі), обґрунтування застосованих типів фундаментів та інших конструкцій, їх категорії відповідальності, теплоефективність огороджу вальних конструкцій та теплофізичні характеристики, прийняті архітектурні і інженерні рішення щодо захисту приміщень від зовнішнього і внутрішнього шумів (гулу);
- технологічну частину: технологічні рішення об`єкта будівництва.
- рішення з інженерного обладнання: принципові рішення із внутрішнього та зовнішнього інженерного обладнання - опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, газопостачання, водопостачання і каналізації, електрообладнання, електроосвітлення, захисту від блискавок, зв`язку, пожежної та охоронної сигналізації, радіофікації, телебачення, диспетчеризації, вимоги щодо енергозбереження у тому числі по чергах та пускових комплексах; інженерні рішення щодо протипожежних заходів;
- основні креслення: ситуаційний план у одному з таких масштабів 1:2 000, 1:5 000 або1:10 000; генеральний план на топографічній основі у масштабі 1:500 або 1:1000; принципові рішення з вертикального планування, благоустрою та озеленення; план трас зовнішніх інженерних мереж та комунікацій масштабу 1:2 000; плани трас внутрішньомайданчикових мереж і споруд до них масштабу 1:500; схеми розташування фундаментів, плани поверхів, фасади, розрізи будинку із схематичним зображенням основних несучих та огороджувальних конструкцій у одному таких з масштабів 1:50, 1:100 або 1:200; основні вузли спряження конструктивних елементів, схеми армування монолітних залізобетонних конструкцій, деталі огороджувальних конструкцій у масштабі 1:25; принципові схеми улаштування інженерного обладнання (опалення, вентиляції, холодного та гарячого водопостачання, каналізації, водостоків, електрообладнання, кондиціонування повітря, зв`язку та сигналізації, димовидалення), принципові рішення щодо впровадження заходів з енергозбереження;
- організацію будівництва відповідно до вимог та рекомендацій ДБН А.3.1-5;
- кошторисну документацію: склад, обсяг та зміст кошторисної документації визначається відповідно до ДСТУ Б.Д. 1.1-1.
Заявлені позивачем позовні вимоги обґрунтовані невиконанням відповідачем умов укладеного сторонами договору № 69/А-22 від 02.03.2010 в частині своєчасного введення об`єкта будівництва в експлуатацію, а також зміною технічних характеристик вказаного об`єкта будівництва без попередньої письмової згоди на те позивача.
Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.
Відповідно до ч. 3 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Беручи до уваги характер спірних правовідносин та предмет доказування, суд дійшов висновку, що справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 12, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Здійснювати розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
3. Підготовче засідання призначити на 19.11.19 о 10:40 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 18.
4. Встановити відповідачу строк у п`ятнадцять днів з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позов, складеного з урахуванням вимог ст. 165 ГПК України.
5. Запропонувати позивачу у строк до п`ятнадцяти днів з дня отримання відзиву подати до суду відповідь на відзив, складену з урахуванням вимог ст. 166 ГПК України.
6. Звернути увагу сторін на положення ст.ст. 74, 80, 81 ГПК України щодо обов`язку доказування, порядку збирання і строків подання доказів, а також порядку їх витребування.
7. Зобов`язати відповідача надати суду попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які сторона понесла або очікує понести у зв`язку із розглядом справи.
8. Повідомити сторін про те, що подання додаткових письмових доказів, висновків експертів, клопотань, заяв, пояснень можливе у строк до 18.11.2019.
9. Викликати у підготовче засідання представників учасників справи. Документи на підтвердження їх повноважень оформити згідно з вимогами ст. 58 ГПК України, а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.
10. Звернути увагу учасників справи, що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua
11. Попередити позивача про те , що у разі ненадання господарському суду без поважних причин документів або нез`явлення його представника у судове засідання, позов відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 226 ГПК України може бути залишений без розгляду.
12. Попередити відповідача про те , що у разі ненадання відзиву на позов, справа згідно з ч. 9 ст. 165 ГПК України буде розглянута за наявними в ній матеріалами.
13. Попередити учасників справи про те, що відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 135 ГПК України суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної особи штраф у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб за невиконання процесуальних обов`язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
14. Повідомити учасників справи, що відповідно до ст. 192 ГПК України, вони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.
15. Звернути увагу учасників процесу на те, що документи подаються через канцелярію суду або безпосередньо у судовому засіданні за умови їх оформлення належним чином (кожна сторінка має бути належним чином засвідчена, документи прошиті та подане клопотання про приєднання зазначених документів до матеріалів справи).
16. Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Суддя О.Г. Удалова
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.10.2019 |
Оприлюднено | 22.10.2019 |
Номер документу | 85080484 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Удалова О.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні