Рішення
від 12.09.2019 по справі 761/7612/17
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/7612/17

Провадження № 2/761/436/2019

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 вересня 2019 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді Юзькової О.Л.

при секретарі Горюк В.А.,

за участю:

позивача ОСОБА_1

представника позивача ОСОБА_13

третьої особи ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві в приміщенні суду за правилами загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , треті особи: Шевченківська районна в місті Києва державна адміністрація, ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_1 , ОСОБА_9 , ОСОБА_4 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 про визнання недійсним рішення загальних зборів, визнання недійсним установчих документів, скасування державної реєстрації юридичної особи,

ВСТАНОВИВ:

У лютому 2017 р. ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя , треті особи: Шевченківська районна в місті Києва державна адміністрація, ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_1 , ОСОБА_9 , ОСОБА_4 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , в якому просить визнання недійсним рішення загальних зборів, визнання недійсним установчих документів, скасування державної реєстрації юридичної особи Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя . Позовні вимоги Позивач обґрунтовує тим, що він є співвласником багатоквартирного будинку, і створення Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Файне життя" проведене з грубим порушенням ЗУ Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку та ЗУ Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку , що призвело до порушення прав Позивача, які він має намір відновити у судовому порядку. Так, юридична особа була створена без публічного та поіменного повідомленя співвласників про збори та з грубим порушенням процедури скликання та проведення зборів співвласників щодо створення ОСББ, що призвело до порушення прав позивача на управління будинком. Зважаючи викладене позивач просить суд визнати недійсним рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку про створення юридичної особи Об`єднання багатоквартирного будинку Файне Життя та затвердження Статуту Об`єднання; визнати недійсним установчий документ - Статут об`єднання багатоквартирного будинку Файне Життя ; скасувати державну реєстрацію Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя та вирішити питання про розподіл судових витрат.

Провадження у справі було відкрито 13 квітня 2017 року, надіслано копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та копію ухвали про відкриття провадження особам, які беруть участь у справі. Запропоновано відповідачу у строк до 20 червня 2017 року подати суду письмові заперечення проти позовної заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Від представника відповідача ОСББ надходили заперечення на позов, де зазначено наступне. Установчі збори були призначені ініціативною групою у встановленому законом порядку. Власники квартир повідомлялись про їх проведення належним чином, мали можливість прийняти участь у створенні ОСББ. Проведення зборів співвласників, прийняття відповідних рішень та реєстрації ОСББ Файне Життя відповідає вимогам законодавства, про що свідчать надані докази, в тому числі і докази повідомлення співвласників.

23.01.2018 р. у зв`язку з набранням чинності змін до ЦПК України, вирішено питання про розгляд справи за правилами загального позовного провадження відповідно до приписів ст.ст. 11,19,274 ЦПК України.

Під час здійснення підготовчого засідання до участі у справі залучено співвідповідачів Залучити до участі в справі співвідповідачів ОСОБА_5 , ОСОБА_6 та ОСОБА_12 .

Як свідчать матеріали справи, ОСОБА_12 - голова ОСББ Файне Життя помер ІНФОРМАЦІЯ_1 р..

За наслідками розгляду клопотання відповідача ОСОБА_6 про закриття провадження у зв`язку зі смертю ОСОБА_12 останнє задоволено частково.

Закрито провадження по справі за позовом ОСОБА_1 в частині вмиог до ОСОБА_12 .

В судовому засіданні позивач, його представник та третя особа підтримали вимоги, просили задовольнити в повному обсязі.

Представник позивача також просила суд в разі задоволення позову, покласти судові витрати на ОСОБА_1 ..

Інші учасники справи в судове засідання не з`явились, про день та час розгляду справи неодноразово повідомлялись належним чином, поважність причин неявки не повідомили, заяв та клопотань від них в адресу суду не надходило.

Вислухавши пояснення позивача, його представника та третьої особи, дослідивши надані докази та надавши їх належну оцінку, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Так, як свідчать матеріали справи, 29.03.2016 р. відбулось засідання ініціативної групи зі скликання та проведення установчих зборів Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку АДРЕСА_5 .

За результатами проведення зборів, оформлених протоколом № 1, вирішено, зокрема, підготувати і провести установчі збори ОСББ.

15 червня 2016 р. відбулись загальні збори співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням: АДРЕСА_5 , за результатами яких створено ОСББ Файне Життя , затверджено Статут ОСББ Файне Життя , обрано голову правління, ревізійну комісію Об`єднання. Рішення оформлені протоколом № 1.

Реєстрація Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя відбулось 25.06.2016 р., що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Як свідчить Статут відповідача Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя строщено власниками квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку № 3 корпус 2, що розташований за місцезнаходженням: АДРЕСА_5 відповідно до Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку і діє на підставі даного Закону, Закону України Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку , чинного законодавства України та цього Статуту.

Встановлено, що позивач ОСОБА_1 є власником ј частини квартири АДРЕСА_4 , що підтверджується Договором купівлі-продажу квартири від 17 травня 2001 року, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Горобець П.А.

Відповідно до преамбули Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку він визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об`єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов`язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку.

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - об`єднання) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна, згідно до ст. 1 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку .

Позивач, його представник стверджують, що рішення щодо створення, прийнято з порушенням норм вищенаведеного Закону, а тому права співвласника підлягають захисту у спосіб, зазначений у позові.

Відповідно до ч. 1 ст. 385 ЦК України власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (будинках) для забезпечення експлуатації такого будинку (будинків), користування квартирами та нежитловими приміщеннями та управління, утримання і використання спільного майна багатоквартирного будинку (будинків) можуть створювати об`єднання співвласників багатоквартирного будинку (будинків). Таке об`єднання є юридичною особою, що створюється та діє відповідно до закону та статуту.

Відповідно до ч. 2 ст. 385 ЦК України, об`єднання власників квартир, житлових будинків є юридичною особою, яка створюється та діє відповідно до статуту та закону.

Так, п. 5) ч. 1 ст. 1 Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку визначає, що співвласник багатоквартирного будинку (далі - співвласник) - власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку.

В свою чергу відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку співвласники багатоквартирного будинку (далі - співвласники) - власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.

Із прийняттям 14 травня 2015р. Верховною Радою України Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку , до прав співвласників багатоквартирного будинку згідно ч. 1 ст. 6 Закону, було віднесено право вільно користуватися спільним майном багатоквартирного будинку з урахуванням умов та обмежень, встановлених законом або рішенням співвласників; право брати участь в управлінні багатоквартирним будинком особисто або через представника; право одержувати інформацію про технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку, умови його утримання та експлуатації, витрати на утримання спільного майна багатоквартирного будинку та надходження, отримані від його використання; право безоплатно одержувати інформацію про суб`єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку і межах, визначених законом; право ознайомлюватися з рішеннями (протоколами) зборів співвласників, листками опитування, робити з них копії; право на відшкодування винною особою збитків, завданих спільному майну багатоквартирного будинку, у розмірі, що відповідає частці кожного співвласника; право інші права, визначені законом.

Згідно ч. 1 ст. 9 Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку визначені форми управління багатоквартирним будинком, зокрема: управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками. За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції - об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об`єднань співвласників багатоквартирного будинку).

Статтею 10 Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку визначений порядок прийняття рішень щодо управління багатоквартирним будинком зборами співвласників.

Зокрема, ч. 1 ст. 10 Закону передбачено, що співвласники приймають рішення щодо управління багатоквартирним будинком на зборах у порядку, передбаченому цією статтею. Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об`єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

З огляду на такі вимоги матеріального права, питання, які стосуються управління та утримання цього будинку повинні вирішуватися із суворим дотриманням прав співвласників такого будинку передбачених як Законом України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку який визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об`єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов`язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку та, у тому числі, вимог Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку , який визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов`язані з реалізацією прав та виконанням обов`язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління, в першу чергу.

Так, як свідчить протокол № 1 загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням АДРЕСА_5 від15.06.2016 р. загальна кількість співвласників багатоквартирного будинку - 119 осіб, згідно довідки Київського сміського бюро технічної інвентаризації № 7951 (И-2016) від 17.06.2016 р.. Загальна площа всіх квартир 3227,30 кв. м. , згідно довідки №265-Двід 06.06.2016 р., виданої Комунальним концерном Центр комунального сервісу .

У зборах, як вбачається з протоколу, взяли участь особисто співвласники в кількості 32 осіб, згідно протоколу реєстрації учасників установчих зборів. Голосування за за рішення загальних зборів відбувались шляхом письмового опитування. У письмовому опитуванні взяли участь особисто співвласники в кількості 57 осіб, яким належать квартири в багатоквартирному будинку загальною площею 1746,09 кв. м.

Відповідно до ч. 4 ст. 10 Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку повідомлення про дату та місце проведення зборів співвласників має бути вручено не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення зборів у письмовій формі кожному співвласникові під розписку або шляхом поштового відправлення рекомендованим листом на адресу квартири або нежитлового приміщення, що належить співвласнику в цьому багатоквартирному будинку, а також має бути розміщено у загальнодоступному місці при вході до кожного під`їзду багатоквартирного будинку.

Повідомлення про проведення установчих зборів, відповідно до ч. 4 ст. 6 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку , направляється ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному співвласнику під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про проведення установчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.

Вищезазначені норми імперативно визначають порядок і спосіб повідомлення співвласників: по-перше, форма повідомлення обов`язково письмова; по-друге, повідомляється кожен власник; по-третє, таке повідомлення вручається власнику або під розписку, або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом), дата повідомлення, по-четверте інформування співвласника повинно відбутися заздалегідь - за 10 днів до дати проведення зборів.

Як свідчать матеріали справи, повідомлення на ім`я позивача ОСОБА_1 , було відправлено за адресою: АДРЕСА_6 , в той час як Позивач ОСОБА_1 є співвласником квартири та проживає за адресою: АДРЕСА_7 .

Повідомлення, яке було надіслане на ім`я позивача, не було вручено останньому належним чином, а відтак, ОСОБА_1 не був повідомлений про дату, час, місце проведення загальних зборів співвласників.

Крім того, як свідчать матеріали справи, багатьом співвласникам багатоквартирного будинку за адресою: АДРЕСА_5 , від 15 червня 2016р. повідомленні надіслані, або вручені такими датами: 31.05.2016, 01.06.2016, 02.06.2016р, Київській міській раді - 09.06.2016р., в той час як проведення установчих зборів мало відбутися і відбулось - 15.06.2016р.

При цьому, як вбачається з досліджених доказів, наданих представником відповідача, із 119 співвласників багатоквартирного будинку, повідомлення про проведення були направлені лише 65 особам, що свідчить про порушення процедури підготовки зборів співвласників будинку за місцезнаходженням: АДРЕСА_5 була проведена із значними процедурними порушення, в частині належного повідомлення осіб.

Так, ч.9 ст.6 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку передбачено, що рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості усіх співвласників.

Як вже було зазначено, кількість співвласників у багатоквартирному будинку АДРЕСА_5 становить 119 , в той час як по другому питанню денного установчих зборів про створення ОСББ проголосували за - 57 чоловік, проти та утрималися - 62 співвласників, отже для легітимності прийняття рішення щодо створення юридичної особи - ОСББ, відповідно до ч.9 ст.6 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку , необхідно було щонайменше 59 від загальної кількості усіх співвласників, а відтак кількості голосів для прийняття рішення щодо створення юридичної особи ОСББ Файне Життя зафіксованих в Протоколі № 1 від 15 червня 2016р. - недостатньо.

Відповідно до ч. 7 ст. 10 Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку передбачено, що рішення зборів співвласників оформляється протоколом, який підписується усіма співвласниками (їх представниками), які взяли участь у зборах, кожен з яких ставить підпис під відповідним варіантом голосування ( за , проти , утримався ), за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики.

У протоколі обов`язково зазначається така інформація про співвласників (їх представників), які взяли участь у зборах співвласників: прізвище, ім`я, по батькові співвласника, документ, що підтверджує право власності на квартиру або нежитлове приміщення, номер квартири або нежитлового приміщення, загальна площа квартири або нежитлового приміщення, документ, що надає повноваження на голосування від імені співвласника (для представника).

Відповідно до ч. 8 ст.10 Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку письмове опитування співвласників проводиться шляхом власноручного заповнення ними листків опитування, в яких зазначаються день опитування, прізвище, ім`я, по батькові співвласника, документ, що підтверджує право власності на квартиру або нежитлове приміщення, номер квартири або нежитлового приміщення, загальна площа квартири або нежитлового приміщення, документ, що надає повноваження на голосування від імені співвласника (для представників), відповідь співвласника на питання так , ні або утримався , особистий підпис співвласника та особи, яка проводила опитування.

Листки опитування, які є невід`ємним додатком Протоколу №1 від 15.06.2016р. та містяться в матеріалах справи, не відповідають вимогам вищенаведеної норми права, оскільки не містять інформації про документ, що підтверджує право власності на квартиру та не зазначено власноручно інформацію про день опитування.

З огляду на вищенаведене, суд погоджується з доводами позивача рішення про створення юридичної особи ОСББ Файне Життя (ідентифікаційний код 40600688) оформлене протоколом №1 від 15 червня 2016р. ( з листками опитування, які є його невід`ємними додатками) не відповідає вимогам Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку .

Відповідно до ч. 1 ст. 87 ЦК України для створення юридичної особи її учасники (засновники) розробляють установчі документи, які викладаються письмово і підписуються всіма учасниками (засновниками), якщо законом не встановлено інший порядок їх затвердження.

За положеннями ч. 13 ст. 6 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку передбачено, що установчі збори приймають рішення про створення об`єднання і затверджують його статут.

Установчі документи об`єднання підписує голова установчих зборів або інша уповноважена зборами особа, відповідно до ч. 16 ст. 6 Закону України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку .

За приписами ч.ч 1-4 ст. 12 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

При цьому за положеннями ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість: 1) керує ходом судового процесу; 2) сприяє врегулюванню спору шляхом досягнення угоди між сторонами; 3) роз`яснює у випадку необхідності учасникам судового процесу їхні процесуальні права та обов`язки, наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій; 4) сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом; 5) запобігає зловживанню учасниками судового процесу їхніми правами та вживає заходів для виконання ними їхніх обов`язків.

В свою чергу за положеннями ч.ч. 1,2 ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Збирання доказів у цивільних справах не є обов`язком суду, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Суд має право збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи лише у випадках, коли це необхідно для захисту малолітніх чи неповнолітніх осіб або осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

Разом з тим ч. 1 ст. 81 ЦПК України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Так, з огляду на те, що відповідачами не було доведено, що прийняття рішення щодо створення ОСББ Файне Життя відбулось з дотриманням Закону, суд вважає за можливе задовольнити вимоги ОСОБА_1 в частині визнання недійсним рішення загальних зборів та установчих документів Об`єднання.

Оскільки судом встановлено, що для прийняття рішення про створення юридичної особи, організаційно-правової форми об`єднання співвласників багатоквартирного будинку на зборах співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням АДРЕСА_5 , голосів було недостатньо, та таке рішення є таким, що прийняте з порушенням вимог Закону, необхідно надати оцінку і діям пов`язаним з його реалізацією, зокрема, здійснення державної реєстрації ОСББ Файне Життя .

Відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, їхньої символіки (у випадках, передбачених законом), громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців, регулюються Законом України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань .

Так, відповідно до ст. 1 Закону державна реєстрація юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб - підприємців (далі - державна реєстрація) - офіційне визнання шляхом засвідчення державою факту створення або припинення юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, засвідчення факту наявності відповідного статусу громадського об`єднання, професійної спілки, її організації або об`єднання, політичної партії, організації роботодавців, об`єднань організацій роботодавців та їхньої символіки, засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, про юридичну особу та фізичну особу - підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій, передбачених цим Законом

Державна реєстрація та інші реєстраційні дії, відповідно до положень ч. 1 ст. 25 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань проводяться на підставі, зокрема, судових рішень, що набрали законної сили та тягнуть за собою зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі, а також що надійшли в електронній формі від суду або державної виконавчої служби відповідно до Закону України Про виконавче провадження щодо визнання повністю або частково недійсними рішень засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу.

Беручи до уваги висновки суду щодо недійсності рішення установчих зборів щодо створення ОСББ Файне Життя . Установчих документів, суд погоджується з доводами представника позивача щодо необхідності скасування державної реєстрації відповідача.

Приймаючи рішення по суті справи, суд також бере до уваги обставини викладені ОСОБА_6 у клопотання про залучення до матеріалів справи рішення Правління ОСББ - щодо необхідності розпочати процес ліквідації Об`єднання у зв`язку із недоцільності його подальшого існування та невизначеністю перспектив позитивного вирішення питань утримання будинку та його ремонту за рахунок співвласників.

Зважаючи на викладене, суд вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

Розподіляючи судові витрати суд керується приписами ст. 141 ЦПК України, проте бере до уваги прохання представника позивача покласти такі на ОСОБА_1 ..

Входячи з наведеного, керуючись ст.ст. 2-5,11-13,133-141,196,200,258,259,263,268,352,354 ЦПК України, Законом України Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку , Законом України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань , Закону України Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку , суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати недійсним рішення загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку оформлене протоколом № 1 від 15 червня 2016р. про створення Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням: АДРЕСА_6 , від 15 червня 2016р.

Визнати недійсним Статут Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя (ідентифікаційний код 40600688), затверджений рішенням, яке оформлене протоколом №1 від 15 червня 2016р. загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням: АДРЕСА_5 .

Скасувати державну реєстрацію Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Файне Життя (код ЄДРПОУ 40600688).

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду, в порядку ст.ст. 353-357 ЦПК України з урахуванням п. 15.5. Перехідних положень цього Кодексу протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту рішення .

Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення складено 23.09.2019 року.

Суддя:

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення12.09.2019
Оприлюднено23.10.2019
Номер документу85099322
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —761/7612/17

Рішення від 12.09.2019

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

Рішення від 12.09.2019

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

Ухвала від 01.10.2018

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

Ухвала від 26.06.2018

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

Ухвала від 21.05.2018

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

Ухвала від 23.01.2018

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

Ухвала від 13.04.2017

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

Ухвала від 07.03.2017

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Юзькова О. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні