БАРАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Баранівський районний суд Житомирської області

Справа № 273/2024/19

Провадження № 1-кс/273/461/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 жовтня 2019 року слідчий суддя Баранівського районного суду Житомирської області Васильчук О. В. при секретарі судових засідань Миронюк Л.К., з участю слідчого Баранівського ВП Котвіцького Д.О. розглянувши клопотання слідчого СВ Баранівського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області лейтенанта поліції Котвіцького Д.О. про надання дозволу на проведення обшуку за матеріалами досудового розслідуванн, внесеного до ЄРДР за № 12019060110000360 від 17.10.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України,-

В С Т А Н О В И В :

Слідчий СВ Баранівського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області старший лейтенант поліції Котвіцький Д.О. звернувся з клопотання про надання дозволу на проведення обшуку, погоджене з прокурором Новоград-Волинської місцевої прокуратури Маліцькою Ю.С. Клопотання мотивоване тим, що в період часу з 21 год. 15 хв. по 22 год 40 хв. 16.10.2019 року невстановлена особа проникла в будинок за адресою: АДРЕСА_1 , та вчинила крадіжку двох мобільних телефонів марки "LG" та "Samsung", грошових коштів на суму близько 5 000 грн, чоловічу срібну печатку вагою близько 3 грам, чоловічий сріблястий годинник, 1 карта ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_1 , 3 карти ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_2 , чорну барсетку чим завдала матеріального збитку потерпілій ОСОБА_2 .

17.10.2019 року проведено ОМП в домогосподарстві по АДРЕСА_1 , під час якого виявлено сліди низу підошви взуття, що зафіксовані методом масштабної фотозйомки.

Встановлено, що 21.10.2019 року до СВ Баранівського ВП надійшов ініціативний рапорт оперуповноваженого СКП Баранівського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області про те, що під час оперативного супроводження даного кримінального провадження встановлено інформацію, що до вчинення крадіжки з будинку ОСОБА_2 може бути причетний ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючий без реєстрації по АДРЕСА_2 , проживає разом із: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 ; ОСОБА_3 може зберігати за місцем свого проживання речові докази у кримінальному провадженні: два мобільних телефона марки "LG" та "Samsung", чоловічу срібну печатку вагою близько 3 грам, чоловічий сріблястий годинник, 1 карта ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_1 , 3 карти ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_2 , чорну барсетку та чоловіче взуття, адже на місці події виявлено слід підошви взуття.

При використанні можливостей УОТЗ ГУНП в Житомирській області було встановлено, що мобільний телефон марки "Samsung", IMEI НОМЕР_1 , 17.10.2019 року, о 15 год. 32 хв. працював з сім картою ПрАТ Київстар НОМЕР_2 . Оперативним шляхом було встановлено, що сім карта ПрАТ Київстар НОМЕР_2 належить гр. ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженець с. Піщів, Новоград-Волинського району проживає без реєстрації по АДРЕСА_2 .

Таким чином, вказані обставини вказують на те, що у домогосподарстві по АДРЕСА_2 , зберігаються предмети вчинення злочину, які є речовими доказами, а саме два мобільних телефона марки "LG" та "Samsung", чоловічу срібну печатку вагою близько 3 грам, чоловічий сріблястий годинник, 1 карта ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_1 , 3 карти ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_2 , чорну барсетку, чоловіче взуття сім-карта ПрАТ Київстар НОМЕР_2 , які в подальшому, можуть бути засобами для розкриття злочину і виявлення винних осіб, встановлення істини у справі та слугуватимуть прийняттю об`єктивного рішення у кримінальному провадженні.

Вказані речові докази мають значення для встановлення фактичних обставин у кримінальному провадженні, а тому існує реальна загроза зміни або знищення таких речей. Тому, доступ до них неможливо отримати органом досудового розслідування у добровільному порядку або за допомогою інших слідчих дій, окрім як проведення обшуку домогосподарства за місцем проживання ОСОБА_3 . по АДРЕСА_2 , так як дана слідча дія є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення речей.

Згідно довідки № 909 від 21.10.2019 року виданою Баранівською міською радою відповідно до погосподарської книги № 3 за 2017-2020 роки будинок, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 належить ОСОБА_11 .

В судовому засіданні слідчий підтримав клопотання в повному обсязі на підставі викладених обставин.

Дослідивши клопотання та матеріали кримінального провадження вважаю, що клопотання є обґрунтованим та підлягає до задоволення з наступних підстав.

Стаття 237 КПК України, передбачає, що з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів. Огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи.

Згідно ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Враховуючи вищевикладене, з матеріалів клопотання вбачається, що проведення обшуку домогосподарства за місцем проживання ОСОБА_3 . по АДРЕСА_2 , є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення речей у даному кримінальному провадженні.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 110, 233, 234, 235, 395 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл на проведення обшуку в житловому будинку та прилеглих до нього приміщень (сарай, гараж, погріб, земельна ділянка), що знаходиться по АДРЕСА_2 , що належить ОСОБА_11 , згідно довідки № 909 від 21.10.2019 року виданою Баранівською міською радою відповідно до погосподарської книги № 3 за 2017-2020 роки, за місцем проживання ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з метою відшукання речових доказів у кримінальному провадженні, а саме два мобільних телефона марки "LG" та "Samsung", чоловічу срібну печатку вагою близько 3 грам , чоловічий сріблястий годинник, , 1 карта ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_1 , 3 карти ПрАТ Приватбанк на ім`я ОСОБА_2 , чорну барсетку, чоловіче взуття, сім-карта ПрАТ Київстар НОМЕР_2 .

Виконання ухвали про проведення обшуку доручити слідчим Баранівського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області: Казмірчуку Артему Анатолійовичу, Блиндюку Володимиру Борисовичу, Асланову Рустаму Алийовичу, Бережанській Яні Володимирівні, Котвіцькому Денису Олеговичу, а також за дорученням слідчого, працівникам СКП Баранівського ВП Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області.

Ухвала діє протягом 10 днів з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: О.В. Васильчук

Зареєстровано 25.10.2019
Оприлюднено 25.10.2019
Дата набрання законної сили 24.10.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону