СУМСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

Справа №579/1067/19 Головуючий у суді у 1 інстанції - Номер провадження 11-п/816/946/19 Суддя-доповідач - Матус В. В. Категорія - Заява про відвід судді

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 жовтня 2019 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Сумського апеляційного суду в складі:

головуючого-судді - Матуса В. В.,

суддів - Олійника В. Б., Філонової Ю. О.,

з участю секретаря судового засідання - Шумарової О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Суми подання в.о. голови Кролевецького районного суду Сумської області щодо направлення до іншого суду матеріалів провадження № 579/1067/19 за заявою захисника Дрозденка М.М. в інтересах ОСОБА_1 про відвід судді Моргуна О.В., -

ВСТАНОВИЛА:

До Сумського апеляційного суду надійшли матеріали провадження № 579/1067/19 за заявою захисника про відвід судді, з поданням в.о. голови Кролевецького районного суду Сумської області про визначення підсудності зазначеного провадження та направлення його до іншого суду, оскільки неможливо утворити склад суду для розгляду.

Учасники судового провадження належним чином повідомлені про час та день розгляду подання, але в судове засідання не з`явились, заяв та клопотань про відкладення його розгляду не заявили.

Заслухавши доповідь судді, перевіривши подання та матеріали кримінального провадження, колегія суддів вважає, що подання підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 34 ч. 1 п. 2, ч. 2 КПК України колегія суддів апеляційного суду вирішує за відповідним поданням місцевого суду або за клопотанням сторін чи потерпілого питання про направлення кримінального провадження на розгляд іншого суду першої інстанції в межах юрисдикції зазначеного суду апеляційної інстанції, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Як вбачається з матеріалів подання, у Кролевецькому районному суді Сумської області передбачено 3 штатних посади судді, однак фактично правосуддя в судді здійснюється одним суддею - Моргуном О.В., якому по даному провадженню було заявлено відвід, який відповідно до ч. 1 ст. 81 КПК України має розглядатися іншим суддею.

За таких обставин, подання в.о. голови даного суду є обґрунтованим згідно вимог закону.

На підставі викладеного, колегія суддів вважає доцільним подання задовольнити та направити матеріали провадження до Путивльського районного суду Сумської області.

На підставі наведеного і керуючись ст. ст. 34, 76, 406 КПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Подання в.о. голови Кролевецького районного суду Сумської області - задовольнити.

Передати матеріали провадження № 579/1067/19 за заявою захисника Дрозденка Миколи Миколайовича в інтересах ОСОБА_1 про відвід судді Кролевецького районного суду Сумської області Моргуна О.В., до Путивльського районного суду Сумської області, для розгляду.

Ухвала набирає чинності з моменту її проголошення, є остаточною і оскарженню не підлягає.

СУДДІ:

Матус В. В. Олійник В. Б. Філонова Ю. О.

Зареєстровано 29.10.2019
Оприлюднено 29.10.2019
Дата набрання законної сили 28.10.2019

Судовий реєстр по справі 579/1067/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 11.12.2019 Путивльський районний суд Сумської області Кримінальне
Ухвала від 19.11.2019 Путивльський районний суд Сумської області Кримінальне
Ухвала від 28.10.2019 Сумський апеляційний суд Кримінальне
Ухвала від 15.10.2019 Кролевецький районний суд Сумської області Кримінальне
Ухвала від 19.08.2019 Кролевецький районний суд Сумської області Кримінальне
Ухвала від 14.06.2019 Кролевецький районний суд Сумської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону