ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, місто Київ, вул. Комінтерну, 16 230-31-77
УХВАЛА
"06" листопада 2009 р. Справа № 13/234-09
За заявою про вжиття запобіжних заходів Товариства з обмеженою відповідальністю „Лєдокол Істіл”, м.Київ
до Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м.Бориспіль
Суддя С.Ю. Наріжний
За участю представників:
від заявника: ОСОБА_2 –довіреність б/н від 20.10.2009р.
від особи, щодо якої заявник просить вжити запобіжні заходи: не з’явився;
обставини справи:
До господарського суду Київської області надійшла заява б/н від 04.11.2009р. товариства з обмеженою відповідальністю „Лєдокол Істіл” про вжиття запобіжних заходів.
В заяві про вжиття запобіжних заходів заявник просить витребувати від суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 оригінал договору про передачу прав на об’єкти інтелектуальної власності, що входять до складу передачі „Насправді шоу”.
Ухвалою господарського суду Київської області від 04.11.2009р. розгляд справи призначено на 06.11.2009р.
В обґрунтування своїх вимог, що викладені в зазначеній заяві, товариство з обмеженою відповідальністю „Лєдокол Істіл”, посилається на те, що є всі підстави стверджувати, що між суб’єктом підприємницької діяльності ОСОБА_1 та закритим акціонерним товариством „Телерадіокомпанія Україна” було укладено договір, відповідно до якого здійснилась передача прав на об’єкти інтелектуальної власності, які входять до складу телевізійної передачі „Насправді шоу” на телевізійну передачу „Насправді шоу”.
Як вбачається з поданої заяви, підставою звернення заявника до суду є відсутність у товариства з обмеженою відповідальністю „Лєдокол Істіл” договору про передачу прав на об’єкти інтелектуальної власності, які входять до складу телевізійної передачі „Насправді шоу” . Також заявник стверджує, що зазначений договір може бути знищено ОСОБА_1 та подача його до суду стане неможливою.
Згідно ст. 431 ГПК України особа, яка має підстави побоюватись, що подача потрібних для неї доказів стане згодом неможливою або утрудненою, а також підстави вважати, що її права порушені або існує реальна загроза їх порушення, має право звернутись до господарського суду з заявою про вжиття запобіжних заходів до подання позову.
Про вжиття запобіжних заходів господарський суд виносить ухвалу, в якій зазначає обрані запобіжні заходи, підстави їх обрання, порядок і спосіб їх виконання, розмір застави, якщо така призначена. Копії ухвали надсилаються заявнику та особі, щодо якої мають бути вжиті запобіжні заходи, негайно після її винесення. У разі винесення ухвали за участю заявника без повідомлення особи, щодо якої просять вжити запобіжні заходи, копія ухвали надсилається особі, щодо якої вжито запобіжні заходи, негайно після її виконання.
У відповідності до ч. 6 ст. 434 Господарського процесуального кодексу України у разі відсутності підстав, встановлених статтею 431 цього Кодексу, а також невиконання вимог, передбачених частиною третьою цієї статті, господарський суд виносить ухвалу про відмову в задоволенні заяви про вжиття запобіжних заходів.
Враховуючи те, що в заявником не надано доказів, що підтверджують твердження, які викладені в заяві про вжиття запобіжних заходів, відносно того, що подача потрібних для заявника доказів стане згодом неможливою або утрудненою під час розгляду справи, суд відмовляє заявнику в задоволенні такої заяви.
Керуючись ст. 43-1, ч.6 ст. 43-4, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України суд,
ухвалив:
1. Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю „Лєдокол Істіл” в задоволенні заяви про вжиття запобіжних заходів.
2. Копії ухвали направити сторонам.
Суддя
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2009 |
Оприлюднено | 14.01.2011 |
Номер документу | 8537246 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Наріжний С.Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні