14/413-05
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без розгляду
14 червня 2006 р. Справа № 14/413-05
Господарський суд Вінницької області у складі: судді Залімського І.Г., при секретарі судового засідання Гриневичі В.С., розглянувши в приміщенні суду матеріли справи
за позовом: Дочірнього підприємства Агрофірма ”Райдуга” Закритого акціонерного товариства фірми ”Райдуга” (ЄДРПОУ 31685001, Привокзальна,40, Вінниця, 21000)
до: Липовецької міжрайонної Державної податкової інспекції (ЄДРПОУ 20087569, Леніна, 84а, м. Липовець, Липовецького р-ну, Вінницької області, 22200)
про визнання протиправним податкових повідомлень-рішень
з участю представників
позивача - не з'явився.
відповідача - Годун К.О., Шульга В.А.
прокурора - прокурор відділу прокуратури Вінницької області Жовмір І.І.
В С Т А Н О В И В:
Пред'явлено позов про визнання протиправними податкових повідомлень-рішень та їх скасування.
Судові засідання неодноразово відкладались, оголошувались перерви як за клопотаннями сторін, так і з ініціативи суду.
Позивач у судове засідання 7.06.06 повноважного представника не направив, подавши клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку із відрядженням керівника з господарських питань, мотивуючи тим, що на підприємстві працює лише керівник. Разом з тим, як свідчать матеріали справи, від імені позивача у судових засіданнях діяли також дві особи, яким позивач видав відповідні довіреності, що містяться у справі. На обґрунтування вказаного клопотання позивачем не було подано жодного доказу. Враховуючи викладене та положення ст.128 КАС України, розгляд справи було відкладено на 15.06.06.
У судове засідання 15 червня 2006 позивач не з'явився повторно, про причини неприбуття не повідомив, заяви про розгляд справи без його участі до суду не надходило.
Відповідно ж до п. 4 ч.1 ст. 155 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись п. 4 ч. 1 ст.ст. 155, 165 КАС України, -
УХВАЛИВ :
1. Позовну заяву №34а від 1.12.05 залишити без розгляду.
2. Ухвалу направити сторонам, прокурору.
Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя Залімський І.Г.
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2006 |
Оприлюднено | 21.08.2007 |
Номер документу | 8549 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Залімський І.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні