БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

11.11.2019

Справа № 497/1454/19

Провадження № 1-кс/497/482/19

УХВАЛА

11.11.2019 року слідчий суддя Болградського районного суду Одеської області, Раца В.А., розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Болградського ВП Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області Виноградової С.І. про дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, -

ВСТАНОВИВ:

11.11.2019 року старший слідчий СВ Болградського ВП Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області Виноградова С.І звернулася до слідчого судді з клопотанням, погодженим із прокурором Ізмаїльської місцевої прокуратури Бодлєвим Д.І. про дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю в зв`язку з досудовим розслідуванням по кримінальному провадженню, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12019160270000319 від 23.09.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України.

З поданого клопотання вбачається, що 20.09.2019 року невстановлена особа проникла на територію РАВК Ялпуг в с.Криничне Болградського району Одеської області, звідки з ангару таємно викрала зернову культуру насіння рапсу, чим заподіяла матеріальну шкоду РАВК Ялпуг на загальну суму 60 000 гривень.

За даним фактом 23.09.2019 року було внесено відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12019160270000319 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України.

В ході досудового розслідування, надійшов рапорт від старшого оперуповноваженого СКП Болградського ВП Плачкова Б.Г., про те що під час проведення розшукових дій на встановлення осіб які скоїли правопорушення, а саме зернової культури насіння рапса з території РАВК Ялпуг в с. Криничне Болградського району Одеської області , по вул. Мічуріна, 240, встановлено що ОСОБА_1 , може бути причетним до скоєння вищевказаного злочину, який користується мобільним зв`язком оператора ПрАТ Київстар за номером НОМЕР_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_5 .

Таким чином доцільно отримати доступ до інформації про телефонні дзвінки та з`єднання ОСОБА_1 по телефону НОМЕР_1 , яким він користується по теперішній час.

У ході проведення досудового розслідування виникла необхідність отримання інформації у оператора телекомунікаційних послуг ПрАТ Київстар з номера мобільного телефону, що належать ОСОБА_1 : НОМЕР_1 .

Необхідна для органів слідства інформація, яка знаходиться у оператора телекомунікаційних послуг ПрАТ "Київстар": про зв`язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо сама по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема встановлення осіб, які вчинили злочин.

Старший слідчий СВ Болградського ВП Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області Виноградова С.І. надала до суду заяву про розгляд клопотання за її відсутності, посилаючись на те, що в клопотанні про надання тимчасового доступу до речей і документів викладені всі обставини справи.

Розглянувши матеріали кримінального провадження, обставини та підстави наведені в клопотанні, суд вважає, що клопотання слідчого обґрунтоване та підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно ч.5 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Вказані слідчим документи, відповідно до положень п.7 ч.1 ст. 162 КПК України, відносяться до документів, які містять охоронювану законом таємницю, оскільки містять інформацію, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв`язок, абонента, надання телекомукаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передання тощо.

Відповідно до ч.6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Дослідивши матеріали поданого клопотання, слідчий суддя вважає, що дійсно інформація, яка знаходиться у оператора телекомунікаційних послуг ПрАТ "Київстар" має істотне значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема встановлення осіб, які можуть бути причетні до вказаного кримінального правопорушення.

Таким чином, враховуючи, що з матеріалів кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, слідчий суддя, з метою досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного кримінального провадження, вважає за можливе задовольнити клопотання слідчого про тимчасовий доступ до інформації, що містить охоронювану законом таємницю.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 131,132,159-166 КПК України, слідчий суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання старшого слідчого СВ Болградського ВП Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області Виноградової Світлани Іванівни про дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю - задовольнити.

Зобов`язати Приватне акціонерне товариство "Київстар": (03113, м. Київ, вул.Дегтярівська, 53), виготовити на паперовому та електронному носії документ, що містить інформацію про телефонні дзвінки оператора рухомого (мобільного) зв`язку ПрАТ Київстар за номером НОМЕР_1 , який належить ОСОБА_1 , який фактично мешкає за адресою: АДРЕСА_5 , в період часу з 00:00 години 17.09.2019 року по 23:30 години 21.09.2019 року, та забезпечити тимчасовий доступ й можливість вилучення старшим оперуповноваженим сектору карного розшуку Болградського ВП Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області Жаровим Іваном Анатолійовичем наступної інформації: адреси розташування та номери базових станцій, типи з`єднань (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація), дата, час та тривалість з`єднання, ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А) (абонентський, серійний, ІМSІ номери сім-картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв`язку (абонент Б), з`єднання нульової тривалості, за наявності контрактної угоди або відповідної реєстрації надати відомості про абонента.

Строк дії ухвали один місяць з дня її постановлення.

Ухвала слідчого судді про доступ до речей і документів, підлягає обов`язковому виконанню.

У разі невиконання ухвали слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано тимчасовий доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя В.А.Раца

Зареєстровано 13.11.2019
Оприлюднено 13.11.2019
Дата набрання законної сили 11.11.2019

Судовий реєстр по справі 497/1454/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 25.06.2020 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 25.06.2020 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 04.06.2020 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 14.04.2020 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 18.03.2020 Одеський апеляційний суд Кримінальне
Ухвала від 10.03.2020 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 04.12.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 04.12.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 02.12.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 28.11.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 11.11.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 11.10.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 01.10.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 27.09.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 24.09.2019 Болградський районний суд Одеської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону