Справа №295/17073/19
1-кс/295/8629/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14.11.2019 року м. Житомир
Слідчий суддяБогунського районногосуду м.Житомира ОСОБА_1 ,при секретарі ОСОБА_2 ,за участіслідчого ОСОБА_3 ,розглянув винесенев кримінальномупровадженні №32019060000000005старшим слідчимз ОВС2-гоВРКП СУФР ГУДФС уЖитомирській області ОСОБА_3 і погоджене прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Житомирської області ОСОБА_4 , клопотання про проведення обшуку та додані до клопотання матеріали,-
В С Т А Н О В И В :
В клопотанні слідчий зазначив, що Слідчим управлінням ФР ГУ ДФС у Житомирській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №32019060000000005, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 23.01.2019 року.
З матеріалів досудового розслідування вбачається, що група осіб у складі ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Житомира, РНОКПП НОМЕР_1 ), ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м.Житомира, РНОКПП НОМЕР_2 ) та інших невстановлених осіб, з метою отримання прибутку займаються незаконною діяльністю, зокрема, пов`язаною з незаконним придбанням спирту низької якості, з якого виготовляють фальсифіковані алкогольні напої, що становлять загрозу для життя і здоров`я людей. Незаконно виготовлені алкогольні напої зберігають та транспортують з метою їх реалізації у торгівельну мережу м. Житомира та Житомирського району.
З метою перевірки вищевказаної інформації та документування злочинної діяльності фігурантів, оперативним підрозділом проведено закупку фальсифікованої горілки. В ході залегендованої телефонної розмови з гр. ОСОБА_5 з приводу можливості придбання алкогольних напоїв, останній пояснив, що може допомогти з даного приводу і зараз перетелефонує. Після чого, на телефон оперативного працівника, подзвонив гр. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , який в подальшому і здійснив реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв у пластикових пляшках об`ємом 1,5 л у кількості 30 штук за адресою: м. Житомир, вул. Богунська, 50. На момент закупівлі у складському приміщенні за вищевказаною адресою знаходилось приблизно 30-40 поліетиленових мішків із пластиковими пляшками об`ємом по 1, 5 л заповнених алкогольними напоями.
За адресою м.Житомир, вул. Богунська, 50, можуть зберігатися незаконно виготовлені алкогольні напої, знаряддя для їх виготовлення, обладнання, сировини, тари, вимірювальні пристрої, чорнова документація та інші предмети та речі, що можуть бути доказами протиправної діяльності даної особи та мати суттєве значення у кримінальному провадженні.
Згідно інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно №183418713, право власності на будівлі та споруди, що знаходяться за адресою: м.Житомир, вул. Богунська, 50, належать ВАТ «Керамік» (код 13568133), ТОВ «Командор» (код 31030653) та іншим власникам , в т.ч. згідно договорів оренди та обтяжень.
Вилучення в ході обшуку зазначених речей та документів, необхідне для припинення вчинення злочину, використання при проведенні слідчих дій в ході досудового розслідування по кримінальному провадженню, а також для ідентифікації інших осіб, які сприяли його вчиненню.
Розгляд клопотання проведено за відсутності особи, у володінні якої перебуває річ, з урахуванням достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни, переховування або знищення речі.
Заслухавши слідчого, який підтримав клопотання, дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Згідно ч. 3 ст. 234 КПК України, у разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням, яке повинно містити відомості про: найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер; короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з розслідуванням якого подається клопотання; правову кваліфікацію кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; підстави для обшуку; житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку; особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться; речі, документи або осіб, яких планується відшукати.
Пунктом 7 ч. 3 ст. 234 КПК України передбачено, що у разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням, яке повинно містити відомості про речі, документи або осіб, яких планується відшукати.
Враховуючи вищевикладене, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, знаряддя кримінального правопорушення, або майна, яке було здобуте в результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб, клопотання слідчого ґрунтується на вимогах закону і підлягає задоволенню.
Відповідно до ч. 1 ст. 235 КПК України, ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи з підстав, зазначених у клопотанні прокурора, слідчого, надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 110, 234, 235 КПК України, слідчий суддя,-
У Х В А Л И В :
Надати дозвіл старшому слідчому з ОВС 2-го ВРКП СУ ФР ГУ ДФС у Житомирській області майору податкової міліції ОСОБА_3 на проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , з метою підтвердження факту незаконного виготовлення, зберігання та збуту ОСОБА_7 незаконно виготовлених алкогольних напоїв, виявлення та вилучення:
- незаконно виготовлених, придбаних підакцизних товарів (алкогольні напої, спирт, спиртовмісні рідини, спиртовмісна продукція, тютюнові вироби);
- обладнання, сировини, тари, вимірювальних пристроїв, інших засобів, що використовується для незаконного виготовлення підакцизних товарів;
- чорнової документації, яка підтверджує придбання, транспортування, прийом та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів;
- чорнових записів, у яких містяться контакти виробників та відправників незаконно виготовлених підакцизних товарів, дані покупців та інша інформація, яка має значення для досудового розслідування;
- транспортних засобів, які завантажені необлікованою сировиною, незаконно виготовленими, придбаними підакцизними товарами;
- грошових коштів, одержаних від збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів, банківських карток, грошових коштів, походження яких встановити під час проведення обшуку неможливо;
- інших знарядь та засобів вчинення злочину, грошей, цінностей, та інших речей, набутих кримінально протиправним шляхом, які являються джерелом доказів та містять відомості, що є предметом доказування у кримінальному провадженні.
Встановити строк дії ухвали до 13.12.2019 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя:
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 14.11.2019 |
Оприлюднено | 21.02.2023 |
Номер документу | 85652200 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи |
Кримінальне
Богунський районний суд м. Житомира
Полонець С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні