Компаніївський районний суд Кіровоградської області
Справа № 391/754/19
Провадження № 3/391/255/19
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06.11.2019р. селище Компаніївка
Суддя Компаніївського районного суду Кіровоградської області Мумига І.М, розглянувши адміністративну справу, що надійшла з Компаніївського відділення поліції Долинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності :
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, працюючого у селянсько-фермерському господарстві ОСОБА_2 , трактористом машиністом, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
29.09.2019 року о 21:00 год. ОСОБА_1 керував автомобілем ВАЗ-2101 д.н.з. НОМЕР_2 по автодорозі НОМЕР_3 -14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв з явними ознаками алкогольного сп`яніння. Він проходження огляду на стан сп`яніння у встановленому законом порядку водій відмовився в присутності двох свідків, чим порушив вимоги п. 2.5 ПДР України, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та просив звільнити його від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів справи на розгляд трудового колективу.
Вислухавши у судовому засіданні пояснення ОСОБА_1 , дослідивши матеріали справи та клопотання про передачу на поруки, прихожу до наступного висновку.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення у повній мірі підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії ОБ 109146 від 29.09.2019 року, письмовими поясненнями свідків ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та відеозаписом з нагрудної камери працівника поліції.
Водночас трудовий колектив селянсько-фермерського господарства ОСОБА_2 звернувся до суду з клопотанням про передачу ОСОБА_1 на поруки для застосування заходів громадського впливу.
Дане клопотання обґрунтовано тим, що таке рішення було прийнято на загальних зборах трудового колективу, ОСОБА_1 у даному колективі характеризується позитивно. Раніше правил дорожнього руху України не порушував, свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав, також щиро розкаявся у своїй провині перед трудовим колективом на загальних зборах.
Відповідно до ст. 21 КУпАП особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, крім посадової особи, звільняється від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд громадської організації або трудового колективу, якщо з урахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника до нього доцільно застосувати захід громадського впливу.
Підсумовуючи наведене, враховуючи обставини та характер вчиненого правопорушення, особу ОСОБА_1 , ступінь його вини, відсутність обтяжуючих обставин, вважаю, за доцільне застосувати до ОСОБА_1 заходи громадського впливу, звільнивши його від адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 130 КУпАП, з передачею матеріалів на розгляд трудового колективу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 40-1, ч. 1 ст. 130, 283, 284, 285 КУпАП, суддя,-
П О С Т А Н О В И В :
Звільнити ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП з передачею матеріалів на розгляд трудового колективу Селянсько-фермерського господарства ОСОБА_2 (27233 с.Бобринка Бобринецького району Кіровоградської області ЄДРПУО 06688285).
Зобов`язати трудовий колектив Селянсько-фермерського господарства ОСОБА_2 (27233 с.Бобринка Бобринецького району Кіровоградської області ЄДРПУО 06688285) повідомити Компаніївський районний суд Кіровоградської області про вжиті заходи громадського впливу відносно ОСОБА_1 не пізніше як у десятиденний строк з дня одержання матеріалів.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Кропивницького апеляційного суду через суд першої інстанції протягом 10 днів з дня винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку оскарження цієї постанови, а в разі її оскарження з дня прийняття рішення апеляційною інстанцією.
Суддя І.М.Мумига
Суд | Компаніївський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2019 |
Оприлюднено | 16.11.2019 |
Номер документу | 85661426 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Компаніївський районний суд Кіровоградської області
Мумига І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні