Справа № 758/11586/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 листопада 2019 року суддя Подільського районного суду м.Києва Захарчук С. С., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до приватного акціонерного товариства КП в Україні про визнання інформації недостовірною, зобов`язання спростувати інформацію та відшкодування моральної шкоди,-
В С Т А Н О В И В :
На адресу суду надійшла вищезазначена позовна заява.
Позовна заява за змістом і формою повинна відповідати ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
Згідно вимог п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
У порушення вищезазначених вимог, позивачем не викладені обставини на обґрунтування позовних вимог до ПрАТ КП в Україні про відшкодування моральної шкоди, а також не зазначені докази, що підтверджують вказані обставини.
Відповідно до п. 3 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються.
У порушення вищезазначених вимог, позивачем не подано обґрунтованого розрахунку суми моральної шкоди у розмірі 500 000 грн., яку він просить стягнути з відповідача.
Як роз`яснив Пленум Верховного Суду України у п . 14 постанови від 27.02.2009 № 1 Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи при вирішенні питання про відкриття провадження у справі судам слід звертати увагу на відповідність позовної заяви (заяви) вимогам статті 119 ЦПК. Така заява має містити, зокрема, відомості про те, в який спосіб була поширена інформація, що порушує особисті немайнові права позивача (заявника), яка саме інформація поширена відповідачем (відповідачами), із зазначенням часу, способу й осіб, яким така інформація повідомлена, інші обставини, які мають юридичне значення, посилання на докази, що підтверджують кожну з таких обставин, а також зазначення способу захисту, в який позивач бажає захистити своє порушене право.
Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
У порушення вищезазначених вимог, у позовній заяві чітко не вказано в який спосіб була поширена інформація із зазначенням часу, способу й осіб, яким така інформація повідомлена, а також не зазначено доказів на обґрунтування позовних вимог.
Виходячи з вищевикладеного, позивачу необхідно надати строк на усунення недоліків.
На виконання ухвали про залишення позовної заяви без руху надається позовна заява в новій редакції з її копією та копіями всіх документів, що додаються до неї, відповідно для відповідача.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 185, 353 ЦПК України,-
П О С Т А Н О В И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до приватного акціонерного товариства КП в Україні про визнання інформації недостовірною, зобов`язання спростувати інформацію та відшкодування моральної шкоди, - залишити без руху та надати позивачу строк, який не може перевищувати 10 днів з дня вручення ухвали.
Роз`яснити, що у разі не усунення недоліків в зазначений строк, заява буде повернута позивачу.
Копію ухвали направити позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяС. С. Захарчук
Суд | Подільський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2019 |
Оприлюднено | 17.11.2019 |
Номер документу | 85671839 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Подільський районний суд міста Києва
Захарчук С. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні