Справа № 401/3206/19
2-з/401/42/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 листопада 2019 року Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області в складі: головуючого судді Іващенко В.М., за участю секретаря судових засідань Сулими І.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову, -
В С Т А Н О В И В :
До суду з позовною заявою звернулася ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу, разом з позовом надійшла заява про забезпечення позову, шляхом накладення арешту на будинок та земельну ділянку, що знаходяться в АДРЕСА_1 . Заяву мотивовано тим, що ОСОБА_2 переховується, на телефонні дзвінки не відповідає та на смс повідомлення не реагує, що свідчить про відсутність наміру повернути борг, а тому є підстави вважати, що відповідач може розпорядитися своїм майном, що призведе до неможливості виконання рішення суду.
Згідно ч.1 ст.153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом без повідомлення учасників справи.
Ознайомившись із позовом та заявою про забезпечення позову ОСОБА_1 , яка просить суд вжити заходи забезпечення позову, шляхом накладення арешту на нерухоме майно ОСОБА_2 , а саме будинок та земельну ділянку, розташовані по АДРЕСА_1 , суд приходить до висновку про необхідність задоволення заяви про забезпечення позову.
Із матеріалів справи вбачається, що будинок та земельна ділянка, розташовані по АДРЕСА_1 , належать ОСОБА_2 на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 05.06.2007 року та Державного акта на право власності на земельну ділянку. Відчуження вказаного нерухомого майна ОСОБА_2 може призвести до неможливості виконання рішення суду, а тому суд приходить до висновку про доцільність задоволення заяви ОСОБА_1 про забезпечення позову та накладення арешту на житловий будинок та земельну ділянку, розташовані по АДРЕСА_1 .
Керуючись ст.ст.151-153 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову - задовольнити.
Накласти арешт на житловий будинок із прилеглими надвірними будівлями, земельну ділянку для будівництва і обслуговування цього житлового будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,1506Га, кадастровий номер 352528760:51:000:0062, що розташовані по АДРЕСА_1 .
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом 15 днів з дня її проголошення до Кропивницького апеляційного суду.
Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Суддя Світловодського
міськрайонного суду В.М.Іващенко
15.11.2019
Суд | Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2019 |
Оприлюднено | 19.11.2019 |
Номер документу | 85693442 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Іващенко В. М.
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Іващенко В. М.
Цивільне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Іващенко В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні