Справа 556/2065/19
Номер провадження 1-кс/556/430/2019
У Х В А Л А
про тимчасовий доступ до речей та документів
19.11.2019 року.
Слідчий суддя Володимирецького районного суду Рівненської області ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
з участю прокурора ОСОБА_3 ,
розглянув погоджене з прокурором клопотання слідчого Володимирецького ВП Вараського ВП ГУНП в Рівненській області лейтенанта поліції ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей та документів, та їх вилучення.
Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши думку прокурора, слідчий суддя, -
встановив:
У відповідності до ст.160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком речей та документів, доступ до яких заборонено.
Слідчий Володимирецького ВП Вараського ВП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_4 звернувся з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів, з можливістю їх вилучення, що містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні сектору « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ІНФОРМАЦІЯ_2 , що розташований за адресою АДРЕСА_1 документів, а саме: реєстраційних справ по ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ: НОМЕР_1 ) та ФГ « ОСОБА_5 » (ЄДРПОУ: НОМЕР_2 )
Враховуючи обґрунтоване клопотання слідчого, розгляд клопотання проводився без участі представника сектору « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ІНФОРМАЦІЯ_4 .
Тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку), як це вбачається зі ст.159 КПК України.
Суду надано достатні докази, які вказують на вчинення кримінального правопорушення злочину, передбаченого ч.1 ст.358 КК України.
Слідчим та прокурором також належно обґрунтовано необхідність тимчасового доступу до речей та документів, оскільки інформація, що міститься в них, в сукупності з іншими доказами, є необхідною для розкриття та розслідування злочину, і отримати таку інформацію та довести обставини, що мають значення для кримінального провадження, іншим шляхом неможливо.
В той же час, доступ до речей та документів, вказаних у клопотанні, не справить негативного впливу на діяльність їх володільця, а також інших осіб.
Таким чином, враховуючи, що речі та документи, про доступ до яких клопоче слідчий, мають значення для кримінального провадження, клопотання в частині надання доступу до них підлягає задоволенню.
Що стосується виїмки речей та документів, то з цього приводу слідчий суддя прийшов до наступних висновків.
Як вбачається зі ст.163 ч.7 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст.160-163 КПК України,
постановив :
Клопотання слідчого Володимирецького ВП Вараського ВП ГУНП в Рівненській області лейтенанта поліції ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів задовольнити.
Надати дозвіл заступнику начальника начальника слідчого відділення Володимирецького ВП Вараського ВП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_6 , слідчому слідчого відділення Володимирецького ВП Вараського ВП ГУНП в Рівненській області ОСОБА_4 на тимчасовий доступ до речей та документів, з можливістю їх огляду та вилучення, що містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні сектору « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ІНФОРМАЦІЯ_4 , що в АДРЕСА_1 документів, зокрема реєстраційних справ по ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ: НОМЕР_1 ) та ФГ « ОСОБА_5 » (ЄДРПОУ: НОМЕР_2 ), з правом вилучення оригіналів.
Строк дії ухвали становить один місяць з часу її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями Кримінально-процесуального Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала є остаточною і апеляційному оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1
Суд | Володимирецький районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2019 |
Оприлюднено | 21.02.2023 |
Номер документу | 85724727 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Володимирецький районний суд Рівненської області
Іванків О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні