Ухвала
від 21.11.2019 по справі 912/3250/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Кіровоградської області

вул.В`ячеслава Чорновола, 29/32, м.Кропивницький, Україна, 25022,

тел/факс: 22-09-70/24-09-91 E-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

22 листопада 2019 року Справа № 912/3250/19

Суддя Господарського суду Кіровоградської області Глушков М.С. розглянувши матеріали позовної заяви Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" (вул. І.Труша, б. 8, кв. 3, м. Львів, Львівська область, 79057)

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Діамант-Хол" (вул. Куроп`ятникова, 21, м. Кропивницький, 25006)

про стягнення 112 538,00 грн

УСТАНОВИВ

До Господарського суду Кіровоградської області надійшла позовна заява Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Діамант-Хол" про стягнення заборгованості 112 538 грн, з яких сума основного боргу 92 350,00 грн, штраф 9 300 грн, пеня 10 888,00 грн з покладенням на відповідача судових витрат.

Розглянувши зазначену позовну заяву, господарський суд дійшов висновку, що позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Статтями 162 та 164 Господарського процесуального кодексу України визначено вимоги щодо оформлення позовної заяви та комплектність документів, які повинні додаватися до неї.

У відповідності до вимог пункту 1 частини 1 статті 164 Господарського процесуального кодексу України, до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви і доданих до неї документів.

В силу вимог частини 1 статті 172 Господарського процесуального кодексу України, позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов`язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення.

В порушення зазначених вимог позивачем надано лише фіскальний чек про направлення поштової кореспонденції відповідачу та не надано опису вкладення в цінний лист, який є підтвердженням направлення Товариству з обмеженою відповідальністю "Діамант-Хол" саме позовної заяви з додатками.

Приписами пункту 8 частини 3 статті 162 Господарського процесуального кодексу України закріплено, що позовна заява повинна містити перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

В порушення вищевказаної норми Господарського процесуального кодексу України у позовній заяві не зазначено відомостей щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.

Відповідно до частин 1, 2 статті 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

З огляду на те, що позивачем не дотримано приписів пункту 8 частини 3 статті 162, пунктів 1 частини 1 статті 164 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд вважає за необхідне позовну заяву Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" залишити без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків.

Керуючись статтями 164, 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Діамант-Хол" про стягнення 112 538,00 грн - залишити без руху.

2. Встановити Приватному підприємству "Фірма "Меблевий вимір" строк усунення виявлених при поданні позовної заяви недоліків - п`ять днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

3. Встановити спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом: надання належних доказів направлення відповідачу позовної заяви і доданих до неї документів та письмових відомостей із зазначенням щодо наявності у Приватного підприємства "Фірма "Меблевий вимір" або іншої особи оригіналів всіх письмових доказів, засвідчені копії яких додано до позовної заяви.

4. Роз`яснити Приватному підприємству "Фірма "Меблевий вимір", що у відповідності до ч. 3, 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього кодексу. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Копії ухвали надіслати Приватному підприємству "Фірма "Меблевий вимір" (вул. І.Труша,б. 8, кв. 3, м. Львів, Львівська область, 79057) та Товариству з обмеженою відповідальністю "Діамант-Хол" (вул. Куроп`ятникова, 21, м. Кропивницький, 25006)

Суддя М.С. Глушков

Повідомити учасників справи про відсутність у суду технічної можливості надавати інформацію про веб-адресу судового рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень, одночасно з врученням (надсиланням/видачі) копії повного або скороченого такого рішення до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Повідомити учасників справи про можливість ознайомитись з електронною копією судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень за його веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua.

Дата ухвалення рішення21.11.2019
Оприлюднено24.11.2019

Судовий реєстр по справі —912/3250/19

Рішення від 26.02.2020

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кабакова В.Г.

Ухвала від 11.02.2020

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кабакова В.Г.

Ухвала від 15.12.2019

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Глушков М.С.

Ухвала від 21.11.2019

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Глушков М.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні