УХВАЛА
21 листопада 2019 року
м. Київ
Справа № 923/197/18
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду: Багай Н. О. - головуючого, Дроботової Т. Б., Зуєва В. А.,
за участю секретаря судового засідання: Мартинюк М.О.,
за участю представників:
прокуратури - Мельник-Баліцька К.І.,
позивача-1 - не з`явилися,
позивача-2 - не з`явилися,
відповідача-1 - не з`явилися,
відповідача-2 - Перевозник П.М.,
розглянувши матеріали касаційної скарги Публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України"
на постанову Південно-західного апеляційного господарського суду від 11.03.2019 у справі
за позовом Заступника прокурора Херсонської області в інтересах держави в особі: 1) Кабінету Міністрів України, 2) Міністерства аграрної політики та продовольства України
про визнання незаконними та скасування рішень виконавчого комітету та визнання недійсними свідоцтв про право власності,
ВСТАНОВИВ:
18.11.2019 до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від Публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" надійшло клопотання про застосування процесуального правонаступництва шляхом залучення до участі у справі Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України замість Міністерства аграрної політики та продовольства України. Клопотання мотивоване тим, що згідно з пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2019 № 829 "Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади" Міністерство аграрної політики та продовольства України реорганізовано шляхом приєднання до Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України.
З огляду на заявлене клопотання Публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" про застосування процесуального правонаступництва та необхідність встановлення викладених у ньому обставин, а також надання належних доказів на підтвердження підстав процесуального правонаступництва, Верховний Суд дійшов висновку про необхідність оголошення перерви у судовому засіданні.
За змістом статті 216 Господарського процесуального кодексу України якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву.
Верховний Суд вважає за можливе розглянути справу № 923/197/18. у розумний строк, тобто такий, що є об`єктивно необхідним для виконання процесуальних дій і вирішення справи з метою забезпечення своєчасного (без невиправданих зволікань) судового захисту.
Керуючись статтями 121, 216, 234, 314 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд
УХВАЛИВ:
1. Оголосити перерву у судовому засіданні з розгляду касаційної скарги Публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" на постанову Південно-західного апеляційного господарського суду від 11.03.2019 у справі № 923/197/18 до 05 грудня 2019 року о 11:50 (приміщення Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 202).
2. Учасникам справи подати пояснення чи заперечення з приводу заявленого клопотання Публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" про застосування процесуального правонаступництва у строк до 02.12.2019 .
3. Копію ухвали направити учасникам справи та Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та оскарженню не підлягає.
Головуючий Н. О. Багай
Судді Т.Б. Дроботова
В. А. Зуєв
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 21.11.2019 |
Оприлюднено | 25.11.2019 |
Номер документу | 85808342 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Багай Н.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні