Ухвала
від 26.11.2019 по справі 524/8085/19
АВТОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРЕМЕНЧУКА

Справа № 524/8085/19

Провадження № 2/524/2885/19

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 листопада 2019 року суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Кривич Ж.О. вирішуючи питання про відкриття провадження по цивільній справі за позовом Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України до ОСОБА_1 , Приватного акціонерного товариства Київський страховий дім про стягнення матеріальної шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,-

В С Т А Н О В И В:

04 листопада 2019 року до суду надійшла позовна заява Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України до ОСОБА_1 , Приватного акціонерного товариства Київський страховий дім про стягнення матеріальної шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 22.09.2017 року з вини водія.

Згідно ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Відповідно до ст. 5 ЦПК України здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.

Відповідно до ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду першої інстанції, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи; підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 186 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо є таке, що набрало законної сили, рішення чи ухвала суду про закриття провадження у справі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, або є судовий наказ, що набрав законної сили, за тими самими вимогам.

Дослідивши матеріали позовної заяви та доданих до неї додатків, суддею встановлено, що аналогічна справа вже вирішена судом.

Так, заочним рішенням Автозаводського районного суду м. Кременчука від 10.05.2019 року задоволено позовні вимоги Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України до ОСОБА_1 , Приватного акціонерного товариства Київський страховий дім про стягнення матеріальної шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди стягнуто:

-з Приватного акціонерного товариства Київський страховий дім на користь Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України матеріальну шкоду без врахування франшизи за договором страхування в сумі 25 315 грн. 48 коп.;

-з ОСОБА_1 на користь Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України матеріальну шкоду, завдану внаслідок ДТП в розмірі франшизи за страховим полісом ОСЦПВВНТЗ АК/2222472 від 19.04.2017 року в сумі 500 грн. 00 коп. та витрати на проведення дослідження по визначенню вартості матеріального збитку в сумі 1 000 грн. 00 коп.;

-з Приватного акціонерного товариства Київський страховий дім на користь Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України понесені судові витрати в розмірі 4 179 грн. 32 коп.;

-з ОСОБА_1 на користь Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України понесені судові витрати в розмірі 82 грн. 62 коп.

Позивач заочне рішення не оскаржив в апеляційному порядку, а відповідач не подав заяви про перегляд заочного рішення.

Отже, заочне рішення є таким, що набрало законної сили 20.06.2019 року.

Прошу, пояснити, у зв`язку з якими обставинами підприємство повторно звертається в суд з позовом за вирішенням цього спору.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

На підставі вищевикладеного позивачу надається строк для усунення недоліків позовної заяви, в іншому випадку вона буде вважатись неподаною і повернута позивачу.

Керуючись ст. ст. 175, 185 ЦПК України, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву Міського спортивно-технічного клубу Дніпро Товариства сприяння обороні України до ОСОБА_1 , Приватного акціонерного товариства Київський страховий дім про стягнення матеріальної шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди - залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення вказаних в ухвалі недоліків тривалістю 10 днів з дня отримання даної ухвали, попередивши, що у супротивному випадку позовна заява буде визнана неподаною та повернута позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудАвтозаводський районний суд м.Кременчука
Дата ухвалення рішення26.11.2019
Оприлюднено27.11.2019
Номер документу85903907
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —524/8085/19

Ухвала від 09.01.2020

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Кривич Ж. О.

Ухвала від 23.12.2019

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Кривич Ж. О.

Ухвала від 26.11.2019

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Кривич Ж. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні