ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

Справа № 761/29017/19

Провадження № 2/761/6589/2019

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

/вступна та резолютивна частини/

27 листопада 2019 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді: Піхур О.В.

за участю :

секретаря судового засідання - Борисенко Д.О.,

представника позивача - ОСОБА_1 ,

представника третьої особи

Кабінету Міністрів України - Субота О.В.,

представника третьої особи

Міністерства розвитку громад

та територій України - Єфремової А.Ю.,

розглянувши у судовому засіданні в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Укрсвітлолізинг , треті особи: Кабінет Міністрів України, Міністерство розвитку громад та територій України про визнання трудового договору розірваним та стягнення заробітної плати і моральної шкоди, -

в с т а н о в и в:

Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов`язаного з потребою у наведенні доказів, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Роз`яснити сторонам, що з повним текстом рішення вони зможуть ознайомитися через п`ять днів з дня закінчення розгляду справи.

Керуючись ст.259 ЦПК України суд, -

в и р і ш и в:

Позов ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ІПН НОМЕР_1 ) до Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Укрсвітлолізинг (01601, м.Київ, б-р. Тараса Шевченка, 16, ЄДРПОУ 38519070), треті особи: Кабінет Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2), Міністерство розвитку громад та територій України (01601, м.Київ, вул. Велика Житомирська, 9), про визнання трудового договору розірваним та стягнення заробітної плати і моральної шкоди - задовольнити частково.

Визнати ОСОБА_2 звільненою з посади директора департаменту інвестиційної діяльності Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Укрсвітлолізинг на підставі п.1 ст. 38 Кодексу законів про працю України з 28.09.2018 року.

Стягнути з Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Укрсвітлолізинг на користь ОСОБА_2 заборгованість по заробітній платі у розмірі 41600,00 грн.без вирахування податків, зборів та обов`язкових платежів.

Стягнути з Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Укрсвітлолізинг на користь ОСОБА_2 середній заробіток за час затримки розрахунку в розмірі 76488,54 грн. без вирахування податків, зборів та обов`язкових платежів.

Стягнути з Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Укрсвітлолізинг в дохід держави судовий збір в розмірі 1949,28 грн.

В задоволенні інших позовних вимог - відмовити.

Допустити негайне виконання рішення в частині присудження працівникові виплати заробітної плати, але не більше ніж за один місяць.

Рішення може бути оскаржене шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України (в редакції від 03.10.2017 року) : до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу, а саме, відповідно до ч.1 ст. 296 ЦПК України : апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Суддя

Зареєстровано 28.11.2019
Оприлюднено 28.11.2019
Дата набрання законної сили 27.11.2019

Судовий реєстр по справі 761/29017/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 21.12.2019 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 21.12.2019 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 27.11.2019 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 27.11.2019 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 21.08.2019 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 25.07.2019 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону