Чернігівський районний суд чернігівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
29 листопада 2019 року Чернігів Справа № 825/2150/18
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Непочатих В.О., вивчивши матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Чернігівський центр консалтингу (пр. Миру, 51, м. Чернігів, 14000) до Чернігівської обласної ради (пр-т Миру, 43, м. Чернігів, 14000) про визнання протиправним та нечинним рішення,
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю Чернігівський центр консалтингу звернулось до суду з позовом до Чернігівської обласної ради, в якому просить визнати протиправними та нечинними пункти 2.2-2.4 рішення Чернігівської обласної ради Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області в новій редакції від 17.05.2017 № 34-9/VII.
Постановою Верховного Суду від 06.11.2019 ухвалу Чернігівського окружного адміністративного суду від 11.07.2018 та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 06.09.2018 у справі № 825/2150/18 скасовано, а справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.
За наведених обставин адміністративну справу слід прийняти до провадження та призначити підготовче засідання.
Керуючись статтями 12, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
У Х В А Л И В:
1. Прийняти справу до провадження. Справа буде розглядатися одноособово суддею Непочатих В.О. за правилами загального позовного провадження.
2. Підготовче засідання відбудеться 15 січня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, буд. 23, зал судового засідання № 7.
3. Учасники справи можуть отримати інформацію щодо розгляду даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.cn.court.gov.ua/sud2570/.
4. Копію ухвали про прийняття справи до провадження надіслати учасникам справи.
5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя В.О. Непочатих
Суд | Чернігівський районний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2019 |
Оприлюднено | 02.12.2019 |
Номер документу | 85997463 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Непочатих В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні