Ухвала
від 25.09.2019 по справі 521/15670/19
МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

Справа № 521/15670/19

Номер провадження:1-кс/521/5983/19

25вересня 2019 року м. Одеса

Слідчий суддя Малиновського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 при секретарі ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі клопотання слідчого СВ Малиновського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_4 , за кримінальним провадженням № 12019160470002436 від 05.08.2019 року, про тимчасовий доступ до речей і документів, -

ВСТАНОВИВ:

Досудовим розслідуванням встановлено, що 04.08.2019 до ч/ч Малиновського ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області надійшло повідомлення оператора «102», про те, що за адресою: АДРЕСА_1 , де розташований комп`ютерний коледж «Сервер», на автомобілі, які були припарковані біля вказаної будівлі, впали будівельні ліси, які знаходилась на будівлі, внаслідок чого, у зв`язку із службовою недбалістю осіб, які відповідають за ремонтні роботи вказаного коледжу, які повинні дотримуватись правил безпеки при здійсненні ремонтних робіт фасаду будівлі, були пошкоджені автомобілі у кількості 13 штук.

В ході досудового розслідування до Приватного ВНЗ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » надсилався відповідний запит, на який отримано відповідь що підрядні роботи по здійсненні ремонтних робіт фасаду будівлі коледжу здійснювало ТОВ НВЦ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » про що укладено відповідний договір підряду №1 від 01.07.2017.

Крім того до ТОВ НВЦ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » надсилався запит щодо надання завірених належним чином копії документів, на підставі яких виконувались роботи по встановленню будівельних лісів на фасаді будинку АДРЕСА_1 ; списку осіб з вказуванням їх анкетних даних, номерів контактних даних (адреса мешкання, номери телефонів), з числа співробітників товариства, які виконували вищевказані роботи, з вказуванням відповідальної особи за проведені роботи (прораб); трудових договорів з вказаними особами.

Оскільки документи, на підставі яких проводились ремонтні роботи фасаду будівлі Приватного ВНЗ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », їх характеру, осіб, відповідальних за їх виконання, перебувають у володінні ТОВ НВЦ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » код НОМЕР_1 , та в сукупності з іншими речами та документами кримінального провадження має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, у органу досудового розслідування є всі підстави просити слідчого суддю надати тимчасовий доступ до документів та можливість вилучення їх оригіналів для подальшого експертного дослідження.

Прокурор підтримав клопотання слідчого, та вважав, за необхідне його задовольнити.

Відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України, неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання. Таким чином, будь яких перешкод для розгляду клопотання у слідчого судді не має.

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у надані стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Під час розгляду клопотання слідчим суддею також встановлено, а слідчим доведено, що документи, які перебувають у володінні ТОВ НВЦ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » код НОМЕР_1 , самі по собі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному проваджені, оскільки за їх допомогою можливо встановити обставини які підлягають доказуванню в кримінальному провадженні.

Відповідно до ч. 2 ст. 98 КПК України, вищевказані офіційні документи є речовими доказами, а саме: матеріальними об`єктами, які зберегли на собі сліди кримінального правопорушення та містять відомості, які можуть бути використані як докази фактів чи обставин, що встановлюються підчас кримінального провадження.

Таким чином, наявність тимчасового доступу до цих документів та їх вилучення надає можливість їх ретельного вивчення та проведення ряду слідчих дій.

На підставі викладеного, враховуючи викладені обставини, а також ту обставину, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що у володінні ТОВ НВЦ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » код НОМЕР_1 , знаходяться документи, які мають суттєве значення для встановлення істини у кримінальному провадженні, в результаті чого необхідно отримати дозвіл на тимчасовий доступ до вказаної документації та можливість вилучити її.

Керуючись ст. 132, 159, 162, 163, 164, 165, 166 КПК України, слідчий суддя,

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого СВ Малиновського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, - задовольнити.

Надати тимчасовийдоступу доречей ідокументівТОВНВЦ « ІНФОРМАЦІЯ_2 »код НОМЕР_1 ,розташованому заадресою: АДРЕСА_2 , слідчому СВ Малиновського відділу поліції в місті Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_4 , а саме:

-документів, на підставі яких виконувались роботи по встановленню будівельних лісів на фасаді будинку АДРЕСА_1 (договори підряду, тощо);

-документи, які містять список осіб з вказуванням їх анкетних даних, номерів контактних даних (адреса мешкання, номери телефонів), з числа співробітників товариства, які виконували вищевказані роботи, з вказуванням відповідальної особи за проведені роботи (прораб, тощо);

-трудові договори з вказаними у попередніх пунктах особами;

-дозвільні документи, які надають право виконувати будівельні та ремонтні роботи відповідному підприємству;

-дозвільні документи на відповідних робітників, які підтверджують проходження інструктажів та навчання щодо проведення відповідних робіт;

Працівник ТОВ НВЦ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » код НОМЕР_1 зобов`язаний надати тимчасовий доступ до зазначених в ухвалі слідчого судді документів.

Строк дії ухвали слідчого судді становить 30 (тридцять днів) і обчислюється з моменту її оголошення, тобто з 25.09.2019 року. Ухвала слідчого судді припиняє свою дію 25.10.2019 року.

Роз`яснити особі у володінні якої знаходяться вказані документи, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала слідчого судді щодо надання тимчасового доступу до документів набирає законної сили з моменту її оголошення і підлягає безумовному виконанню.

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудМалиновський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення25.09.2019
Оприлюднено21.02.2023
Номер документу86025509
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —521/15670/19

Ухвала від 25.09.2019

Кримінальне

Малиновський районний суд м.Одеси

Черевко С. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні