Справа № 291/1100/19
У К Р А Ї Н А
Ружинський районний суд Житомирської області
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 грудня 2019 року
Ружинський районний суд Житомирської області в складі головуючої
судді - Митюк О.В.,
за участю секретаря Підгорної А.М.
розглянувши в смт Ружині в залі судових засідання питання про виправлення описки в рішенні Ружинського районного суду Житомирської області від 29.10.2019 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представника позивача ОСОБА_2 до Вербівської сільської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини ,-
В С Т А Н О В И В:
29.10.2019 року Ружинським районним судом Житомирської області в складі головуючої судді Митюк О.В. винесено рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представника позивача ОСОБА_2 до Вербівської сільської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
03.12.2019 року представник позивача ОСОБА_2 звернувся до Ружинського районного суду з заявою про виправлення описки у вищезазначеному рішенні, а саме:
в абзаці першому резолютивної частини рішення невірно зазначений відповідач Рогачівська сільська рада - замість Вербівська сільська рада .
Відповідно до ст. 269 ЦПК, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановлюється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Допущені описки в рішенні суду є технічними та її виправлення не впливає на зміст рішення, а тому зазначені описки підлягають виправленню.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що в рішенні суду допущена описка, а також, що виправлення описки не змінює резолютивної частини даного рішення, тому допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Виправити описку допущену при виготовлені тексту рішення від 29.10.2019 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , представника позивача ОСОБА_2 до Вербівської сільської ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини вказавши :
в абзаці першому резолютивної частини рішення відповідача «до Вербівської сільської ради» - замість « до Рогачівської сільської ради» .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Суддя О. В. Митюк.
Суд | Ружинський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 04.12.2019 |
Оприлюднено | 04.12.2019 |
Номер документу | 86071877 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ружинський районний суд Житомирської області
Митюк О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні