Справа № 129/1906/19
Провадження по справі № 3/129/1261/2019
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03.12.2019 року м. Гайсин
Суддя Гайсинського районного суду Бондар О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
керівника політичної партії Лейбористська партія України ,
жителя в АДРЕСА_1 ,
- в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 212-21 КУпАП,
Встановив:
За протоколом про адміністративне правопорушення № 50-25/709 від 05.07.2019 р. ОСОБА_1 порушив порядок подання звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру.
Відповідно до частини сьомої статті 17 Закону України Про політичні партії в Україні політична партія щоквартально, не пізніше ніж на сороковий день після закінчення звітного кварталу, зобов`язана подати до Національного агентства у паперовій формі (за підписом керівника політичної партії, засвідченим печаткою політичної партії), а також на електронному носії звіт політичної партії, про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за відповідний квартал.
Згідно з пунктами 2, 4 розділу II Положенням про порядок подання Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру, затвердженого рішенням Національного агентства від 28.07.2016 № 2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.08.2016 за №1185/29315, граничний термін подання Звіту політичними партіями за І квартал 2019 року встановлено до 10 травня 2019 року включно. Проте, політична партія Лейбористська партія України (код ЄДРПОУ 40123140) (далі - Партія) не подала Звіт політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за І квартал 2019 року (далі - Звіт) до Національного агентства (адреса: бульв. Дружби народів, 28, м. Київ, 01103), що підтверджується зафіксованим в Акті № 508 від 28.05.2019 фактом відсутності реєстрації Звіту Партії у автоматизованій системі діловодства ДОК ПРОФ З Національного агентства (копія Акта додається).
Таким чином, ОСОБА_1 , як керівник Партії, порушив порядок подання Звіту до Національного агентства, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене статтею 212 21 КУпАП.
Відповідно до ст. 268, ч. 1 ст. 276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
З огляду на те, що місцем вчинення адміністративного правопорушення є м.Київ, крім того місцем проживання ОСОБА_1 є АДРЕСА_1 , також особа, яка притягається до адміністративної відповідальності надала суду заяву про передачу справи для її розгляду за місцем його теперішнього проживання, а саме в м. Київ, то спрау необхідно направити до м.Києва для подальшого її розгляду.
За встановлених обставин, а також зважаючи на наближеність суду до місця проживання особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, наявності клопотання і позиції останнього про розгляд справи за місцем його проживання, вважаю за необхідне клопотання ОСОБА_1 задовольнити, направити справу для розгляду за підсудністю до Голосіївського районного суду м.Києва.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.278,284 КУпАП, -
Постановив:
Адміністративну справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 212-21 КУпАП, направити за підсудністю до Голосіївського районного суду м.Києва (адреса м.Київ вул. П. Потехіна, 14-А , інд. 03127 ).
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Гайсинський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2019 |
Оприлюднено | 05.12.2019 |
Номер документу | 86077881 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Гайсинський районний суд Вінницької області
Бондар О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні