Справа №672/1335/19
Провадження №2/672/666/19
УХВАЛА
про відкладення підготовчого засідання
04.12.2019 року м.Городок
Городоцький районний суд
Хмельницької області в складі :
головуючої - судді Федорук І.М.
з участю секретаря судового засідання Стебло Л.В., під час розгляду в підготовчому засіданні в залі суду в місті Городку в порядку загального позовного провадження цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Курівської сільської ради Городоцького району Хмельницької області про визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Городоцького районного суду Хмельницької області знаходиться цивільна справа за вказаним позовом.
В підготовче засідання 04.12.2019 року позивач та його представник не з`явилися, представник позивача подав клопотання про відкладення розгляду справи.
Відповідач в підготовче засідання не з`явився, подав до суду заяву, в якій просить справу розглянути у відсутності його представника, позовні вимоги визнає.
Враховуючи наявність клопотання представника позивача, суд вважає за необхідне відкласти підготовчезасідання.
Керуючись ст.ст.198, 260 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Підготовче засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Курівської сільської ради Городоцького району Хмельницької області про визнання права на земельну частку (пай) в порядку спадкування за законом відкласти на 10.12.2019 року на 11 год. 30 хв., про що повідомити учасників справи.
Відповідачу роз`яснити, що відповідно до ч. 4 ст. 206 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.
Визнання позову - це розпорядницька дія відповідача, його згода на задоволення заявлених позовних вимог, спрямована на закінчення розгляду судом заявленої вимоги шляхом винесення рішення про її задоволення. Крім того, відповідачеві слід роз`яснити, що від визнання позову слід відрізняти визнання відповідачем якого-небудь факту. Визнання позову є розпорядницькою дією відповідача і означає безумовну згоду з вимогами позивача та з винесенням судом рішення на користь позивача незалежно від наявності і доведеності фактів, що входять у підставу позову. Визнання факту є різновидом пояснень відповідача як засобу доказування і спрямоване на підтвердження наявності певної обставини, доказування якої згідно з правилами про розподіл тягаря доказування покладається на позивача.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.М. Федорук
Суд | Городоцький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 04.12.2019 |
Оприлюднено | 05.12.2019 |
Номер документу | 86091203 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Городоцький районний суд Хмельницької області
Федорук І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні