Рішення
від 25.11.2019 по справі 234/12307/19
КРАМАТОРСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 234/12307/19

Провадження № 2/234/3094/19

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 листопада 2019 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області

у складі: головуючого судді Чернобай А.О.,

секретар судового засідання Ястребов А.О.,

справа № 234/12307/19,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді про зобов`язання вчинити певні дії, -

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

15.07.2019 року до суду звернулась ОСОБА_1 з позовом до Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді про зобов`язання вчинити певні дії.

В обґрунтування позову позивач посилається на те, що з 07.08.2008 року вона була прийнята на роботу до Макіївської міської станції юних натуралістів та працювала там керівником гуртків по 21.11.2014 рік. У жовтні 2016 року у зв`язку з проведенням антитерористичної операції вона вимушена була переселитися до м. Краматорська. Трудова книжка залишилась в зоні бойових дій. У той же час у грудні 2016 року у м. краматорську, позивачка працевлаштувалася до Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Була прийнята на посаду методиста туристсько-краєзнавчого відділу, де працює і по теперішній час. Запис про нове місце роботи позивачки було внесено в дублікат трудової книжки. Записи про попередні місця роботи були внесені на підставі довідок відповідно до інструкції про порядок ведення трудових книжок. Записи про трудовий стаж набутий за період роботи з 01.09.2007 року по 21.11.2014 року до трудової книжки внесено не було. Однак, на вимоги позивачки внести відомості про її трудовий стаж за період 01.09.2007 року по 21.11.2014 року, відповідачем було відмовлено. Вважає дії відповідача такими, що порушують її право на отримання надбавки за вислугу років. Просить зобов`язати відповідача вчинити запис до дублікату трудової книжки, а саме внести відомості ро періоди роботи з 01.09.2007 року по 21.11.2014 року .

Позивачка у судове засідання не з`явилась, надала суду заяву про розгляд справи без її участі, позовні вимоги підтримала у повному обсязі та просила їх задовольнити.

Представник відповідача у судове засідання не з`явився, надав до суду заяву про розгляд справи за його відсутності, позовні вимоги визнав у повному обсязі та надав відзив на позовну заяву, згідно якого зазначив, що на сьогоднішній день законодавством не передбачено норми, яка б регламентувала визнання дійсним копій документів про трудовий стаж, а також про займання тих чи інших посад особами, які є переміщеними з окремих районів Донецької та Луганської областей через фактичні бойові дії, без оформлення їх та завірення належним чином. Відповідач без відповідного рішення суду не може підтвердити трудовий стаж ОСОБА_1 та внести відповідні зміни до дублікату трудової книжки.

Перевіривши надані докази, дослідивши матеріали справи, суд,

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до ст. 89 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Відповідно до ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

У відповідності до ст. 48 КЗпП України , предбачено, що трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника.

Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п`ять днів. Трудові книжки ведуться також на позаштатних працівників при умові, якщо вони підлягають загальнообов`язковому державному соціальному страхуванню, студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів, які проходять стажування на підприємстві, в установі, організації.

Працівникам, що стають на роботу вперше, трудова книжка оформляється не пізніше п`яти днів після прийняття на роботу. Студентам вищих та учням професійно-технічних навчальних закладів трудова книжка оформляється не пізніше п`яти днів після початку проходження стажування.

До трудової книжки заносяться відомості про роботу, заохочення та нагороди за успіхи в роботі на підприємстві, в установі, організації; відомості про стягнення до неї не заносяться.

Порядок ведення трудових книжок визначається Кабінетом Міністрів України.

Питання пов`язані з порядком ведення трудових книжок, їх зберігання, виготовлення, постачання і обліку, регулюються, зокрема, Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 року №58, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17.08.1993 року за №110 (далі Інструкція).

Згідно з п.2.4 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників усі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, а також про нагороди та заохочення вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження).

Згідно з п.5.2. Інструкції дублікат трудової книжки або вкладиш до неї заповнюється за загальними правилами. У розділи відомості про роботу , відомості про нагородження і відомості про заохочення при заповненні дубліката вносяться записи про роботу, а також про нагородження і заохочення за місцем останньої роботи на підставі раніше виданих наказів (розпоряджень).

Пунктом 5.3 вищевказаної Інструкції визначено, що якщо працівник до влаштування на це підприємство вже працював, то при заповненні дубліката трудової книжки в розділі відомості про роботу у графу 3 спочатку вноситься запис про загальний стаж його роботи до влаштування на це підприємство, який підтверджується документами .

Загальний стаж роботи записується сумарно, тобто зазначається загальна кількість років, місяців, днів роботи без уточнення, на якому підприємстві, в які періоди часу і на яких посадах працював у минулому власник трудової книжки.

Після цього загальний стаж, підтверджено належно оформленими документами, записується по окремих періодах роботи в такому порядку: у графі 2 зазначаються дата прийняття на роботу; у графі 3 пишеться найменування підприємства, де працював працівник, а також цех (відділ) і посада (робота), на яку було прийнято працівника. Запис у дублікаті трудової книжки відомостей про роботу за сумісництвом та за суміщенням професій провадиться за бажанням працівника.

Якщо з поданих документів видно, що працівник переводиться на іншу постійну роботу на тому ж самому підприємстві, то про це робиться відповідний запис.

Після цього у графі 2 записується дата звільнення, а у графі 3-причина звільнення, якщо у поданому працівником документі є такі дані.

У тому разі, коли документи не містять повністю зазначених вище даних про роботу у минулому, в дублікат трудової книжки вносяться тільки ті дані, що є у документах.

У графі 4 зазначаються найменування, дата і номер документа на підставі якого проведено відповідні записи у дублікаті. Документи, що підтверджують стаж роботи, повертаються їх власнику.

Власник або уповноважений ним орган зобов`язаний сприяти працівникові в одержанні документів, які підтверджують стаж його роботи, що передував влаштуванню на це підприємство.

Згідно п. 5.6. Інструкції, дублікат трудової книжки також може бути виданий за новим місцем роботи у зв`язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту України, або проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник.

Дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, що надається в довільній формі.

У разі відновлення доступу до трудової книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться до трудової книжки. При цьому на першій сторінці дубліката робиться напис: "Дублікат анульовано", посвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем

роботи працівника та дублікат повертається його власнику.

Як вбачається з положень Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників на роботодавця не покладено обов`язок самостійно збирати дані про попередні місця роботи робітника (про які у роботодавця немає відомостей) при оформленні дубліката трудової книжки, а роботодавець лише повинен сприяти працівникові в одержанні документів, які підтверджують стаж роботи працівника, що передував влаштуванню на це підприємство.

В судовому засіданні встановлено, що позивачка є громадянкою України, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , має статус внутрішньо переміщеної особи відповідно до довідки ВПО від 26.10.2016 року №1426079740 та фактичним місцем проживання є АДРЕСА_2 . (а.с. 4-6,8)

16 серпня 1993 року на ім`я ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 була видана трудова книжка, що підтверджується копією трудової книжки серії НОМЕР_1 . (а.с.16-20).

Як вбачається з копії трудової книжки, ОСОБА_1 з 01.09.2007 року по 31.05.2008 року працювала у Макіївському міському палаці дитячої та юнацької творчості, з 02.06.2008 року по 05.08.2008 року, працювала керівником гуртка музеєведення у Центрі дитячої та юнацької творчості Совєтського району м. Макіївка, з 07.08.2008 року по 21.11.2014 року працювала в Макіївскькій міській станції юних натуралістів на посаді керівника гуртків за переводом з ЦДЮТ. (а.с. 17-18) Дана трудова книжка позивачкою втрачена.

Відповідно до індивідуальних відомостей про застраховану особу ОСОБА_1 , за період часу з 01.09.2007 року по серпень 2008 року позивачка працювала у позашкільному навчальному закладі Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості ім. В.Г. Джарти Макіївської міської ради Донецької області, Позашкільний навчальний заклад "Міський палац дитячої та юнацької творчості", з січня 2009 року по вересень 2014 року працювала в Управлінні освіти Макіївської міської ради та їй нараховувалася заробітна плата, з якої сплачувалися страхові внески. (а.с.21-26)

04 червня 2019 року на ім`я ОСОБА_1 був виданий дублікат трудової книжки серії НОМЕР_2 , де вищезазначені відомості про роботу за період з 01.01.2007 року по 21.11.2014 року відсутні. (а.с. 30-32,62-64)

Як вбачається з листа Донецького обласного центру туризму та краєзнавства на звернення ОСОБА_1 щодо надання дублікату трудової книжки, що відповідно до п. 5.3 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженого наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 року № 51, до дублікату трудової книжки, внести відомості про періоди роботи, а саме: 1) з 01.09.2007 р. по 31.05.2008 р.- Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка; 2) з 02.06.2008 р. по 06.08.2008 р.- Центр дитячої та юнацької творчості Радянського району м. Макіївка, керівник гуртка; 3) з 07.08.2008 р. по 21.11.2014 р.- Макіївська міська станція юних натуралістів, керівник гуртка, не мають можливості, у зв`язку з відсутністю належно оформленої копії трудової книжки. (а.с. 11-12)

Згідно довідки, виданої Лиманським міським центром позашкільної роботи, ОСОБА_1 дійсно працювала на посаді керівника гуртків Краснолиманського міського Центру позашкільної роботи з 15.08.1995 року, на підставі наказу ЦПР № 93 від 15.08.1995р. Звільнена з посади керівника гуртків Краснолиманського міського Центру позашкільної роботи 21.08.2017 року, на підставі наказу ЦПР № 42-К від 21.08.2017 року. (а.с. 14)

26 листопада 2008 року, директором Національно-еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, було нагороджено завідуючу музеєм хліба ім. Кабиф Б.В. Макіївської міської станції юних натуралістів Донецької області ОСОБА_1 за вагомий внесок у національне виховання учнівської молоді, що підтверджується копією грамоти. (а.с. 37)

22 червня 2011 року, головою Ради регіонального Об`єднання Пам`ять , почесною грамотою було нагороджено керівника музею хліба ім. ОСОБА_2 , станції юних натуралістів м. Макіївка ОСОБА_1 за активну творчу роботу по історико-патріотичному вихованню дітей, що підтверджується копією грамоти. (а.с. 36)

28 листопада 2012 року, директором Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Донецької обласної Державної адміністрації, було оголошено подяку завідуючій музею станції юних натуралістів м. Макіївки ОСОБА_1 за сприяння розвитку та популяризації краєзнавства, що підтверджується копією подяки. (а.с. 37)

Також, 27 вересня 2011 року, директором Донецького обласного еколого-натуралістичного центру Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, було нагороджено грамотою керівника гуртків Макіївської міськСЮН ОСОБА_1 , що підтверджується копією грамоти. (а.с. 39)

Як вбачається з довідки наданої в.о. директора Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації щодо підтвердження трудового стажу, відповідно до ст. 57, ч.4 ст. 61 ЗУ Про освіту , п. 1 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого Постановою КМУ від 31.01.2001 року № 78, для збільшення розміру надбавки до посадового окладу за вислугу років, ОСОБА_1 необхідно підтвердити трудовий стаж з подальшим внесенням відповідних змін до дублікату трудової книжки, за період роботи: з 01.09.2007 р.-31.05.2008 року- Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка; з 02.06.2008 року по 06.082008 року- центр дитячої та юнацької творчості Радянського району м. Макіївка, керівник гуртка; з 07.08.2008 року по 21.11.2014 року- Макіївська міська станція юних натуралістів, керівник гуртка. (а.с. 64а)

Щодо невнесення відомостей про роботу до дублікату трудової книжки за періоди роботи, а саме: 1) з 01.09.2007 р. по 31.05.2008 р.- Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка; 2) з 02.06.2008 р. по 06.08.2008 р.- Центр дитячої та юнацької творчості Радянського району м. Макіївка, керівник гуртка; 3) з 07.08.2008 р. по 21.11.2014 р.- Макіївська міська станція юних натуралістів, керівник гуртка, суд зазначає наступне.

Указом Президента України № 405/2014 від 14.04.2014 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.04.2014 Про невідкладні заходи щодо боротьби з терористичною загрозою і збереження територіальної цілісності України .

Статтею 1 Закону України від 02 вересня 2014 року № 1669-VII Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції встановлено, що період проведення антитерористичної операції - час між датою набрання чинності Указом Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року № 05/2014 та датою набрання чинності Указом Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України; територія проведення антитерористичної операції - територія України, на якій розташовані населені пункти, визначені у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України від 14 квітня 2014 року № 405/2014.

На теперішній час Указ Президента України про завершення проведення антитерористичної операції не видавався.

Розпорядженням КМУ від 02.12.2015 № 1275-р затверджено перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, м. Макіївка Донецької області належить до населених пунктів, в яких здійснювалася антитерористична операція.

Розпорядженням КМУ № 1085-р від 07.11.2014 затверджено Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, до якого включено у т.ч. місто Макіївка.

Згідно ст. 43 Конституції України кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

Оскільки позивачкою втрачено трудову книжку, то позивачем надано суду довідки, видані підприємствами, що знаходиться на території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, з яких вбачається, що позивачка працювала: 1) з 01.09.2007 р. по 31.05.2008 р.- Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка; 2) з 02.06.2008 р. по 06.08.2008 р.- Центр дитячої та юнацької творчості Советського району м. Макіївка, керівник гуртка; 3) з 07.08.2008 р. по 21.11.2014 р.- Макіївська міська станція юних натуралістів, керівник гуртка. (а.с. 27-29)

Суд приймає до уваги те, що надані позивачем довідки № 324 від 15.11.2018 року та № 29.4/10-218 від 15.11.2018 року та б/н від 27.12.2018 року, видані підприємством, що знаходиться на території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Разом з тим, суд зазначає, що позивач не може бути позбавлений свого права, що стосується предмету позову, а саме отримання надбавки за вислугу років, через захоплення незаконними озброєними формуваннями території м. Макіївка.

Надані довідки за вказаний період часу також підтверджуються і індивідуальними відомостями про застраховану особу ОСОБА_1 , згідно якої вбачається, що за період часу з 01.09.2007 року по серпень 2008 року позивачка працювала у позашкільному навчальному закладі Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості ім. В.Г. Джарти Макіївської міської ради Донецької області, Позашкільний навчальний заклад "Міський палац дитячої та юнацької творчості", з січня 2009 року по вересень 2014 року працювала в Управлінні освіти Макіївської міської ради та їй нараховувалася заробітна плата, з якої сплачувалися страхові внески . (а.с. 21-26)

Також, у судовому засіданні встановлено, що позивачці у 2010 року та 2011 році було оголошено подяки та вона нагороджувалася почесними грамотами (а.с. 34-39).

Крім того, Європейський суд з прав людини неодноразово у своїх рішеннях зазначав, що предмет і мета Конвенції як інструменту захисту прав людини потребують такого тлумачення і застосування її положень, завдяки яким гарантовані нею права були б не теоретичними чи ілюзорними, а практичними та ефективними (п.53 рішення у справі Ковач проти України від 7 лютого 2008 року, п.59 рішення у справі Мельниченко проти України від 19 жовтня 2004 року, п.50 рішення у справі Чуйкіна проти України від 13 січня 2011 року, п.54 рішення у справі Швидка проти України від 30 жовтня 2014 року тощо).

Це означає, що суд має оцінювати фактичні обставини справи з урахуванням того, що права, гарантовані Конституцією України та Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод, мають залишатися ефективними та людину не можна ставити в ситуацію, коли вона завідомо не може реалізувати своїх прав.

Відповідно до ч. 4 ст. 10 ЦПК України, суд застосовує при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року і протоколи до неї, згоду на обов`язковість яких надано Верховною Радою України, та практику Європейського суду з прав людини як джерело права.

За статтею 14 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод користування правами та свободами, визнаними в цій Конвенції, має бути забезпечене без дискримінації за будь-якою ознакою.

Отже, позивач опинився в ситуації, що відповідно позбавляє його можливості забезпечити належний захист своїх прав.

Таким чином, з урахуванням практики Європейського суду, Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді повинен був взяти до уваги інформацію зазначену у спірних довідках, аби у повному обсязі захистити права позивача, яка звернулася до підприємства з питанням про збільшення педагогічного стажу для виплат надбавок за вислугу років.

Враховуючи наведене, суд зазначає, що невнесення відомостей до дублікату трудової книжки для зарахуванні трудового стажу для виплат надбавок за вислугу років за періоди роботи 1) з 01.09.2007 р. по 31.05.2008 р.- Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка; 2) з 02.06.2008 р. по 06.08.2008 р.- Центр дитячої та юнацької творчості Советського району м. Макіївка, керівник гуртка; 3) з 07.08.2008 р. по 21.11.2014 р.- Макіївська міська станція юних натуралістів, керівник гуртка - є порушенням конституційних прав позивача.

Як передбачено ст. 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів. Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законами України (ст. 5 ЦПК).

Відповідно до положень ст. ст. 12, 81 ЦПК України, кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Обставини, встановлені судовим рішенням у цивільній, господарській або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини. Суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. Докази надаються сторонами та іншими особами, що беруть участь у справі. Доказування не може ґрунтуватись на припущеннях.

Відповідно до змісту ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідно ст. 77 ЦПК України, належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.

У відповідності до ст. 82 ЦПК України, обставини, які визнаються учасниками справи, не підлягають доказуванню, якщо суд не має обґрунтованого сумніву щодо достовірності цих обставин або добровільності їх визнання. Обставини, які визнаються учасниками справи, зазначаються в заявах по суті справи, поясненнях учасників справи, їхніх представників. Зважаючи на викладене, факт відсутності підписання трудових договорів, документації про оплату праці та звільнення не оспорюється, тобто не оформлення трудових правовідносин підтверджується як позивачем, так і відповідачем.

На підставі ч.2 ст.80 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів в їх сукупності.

З огляду на вищевикладене, оцінюючи належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності суд приходить до висновку, що заявлені позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.

За вказаних обставин, позовна вимога ОСОБА_1 про зобов`язання відповідача внести запис до дублікату трудової книжки про трудові відносини, які виникли з 01 вересня 2007 року по 21.11.2014 року підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 141 ЦПК України та Закону України Про судовий збір , з відповідача слід стягнути на користь позивачки судові витрати в сумі 768,40грн.

На підставі Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту України від 29.07.1993 року №58, керуючись ст.ст. 12, 13, 81, 89, 141, 258, 263-265 ЦПК України, суд , -

УХВАЛИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді про зобов`язання вчинити певні дії задовольнити.

Зобов`язати Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді (ЄДРПОУ 04653118, юридична адреса: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 15) внести відомості до дублікату трудової книжки серії НОМЕР_2 , виданої 04 червня 2019 року на ім`я ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про періоди роботи з 01.09.2007 р. по 31.05.2008 р.- Макіївський міський палац дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка; з 02.06.2008 р. по 06.08.2008 р.- Центр дитячої та юнацької творчості Советського району м. Макіївка, керівник гуртка; з 07.08.2008 р. по 21.11.2014 р.- Макіївська міська станція юних натуралістів, керівник гуртка.

Стягнути з Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (ЄДРПОУ 04653118, юридична адреса: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 15) на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_3 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_2 судовий збір в сумі 768,40 грн.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня врученя йому повного рішення суду.

Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного суду через Краматорський міський суд.

Суддя:

Рішення ухвалено та надруковано в єдиному примірнику у нарадчій кімнаті.

Суддя:

СудКраматорський міський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення25.11.2019
Оприлюднено09.12.2019
Номер документу86146709
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —234/12307/19

Рішення від 25.11.2019

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Чернобай А. О.

Ухвала від 16.09.2019

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Чернобай А. О.

Ухвала від 18.07.2019

Цивільне

Краматорський міський суд Донецької області

Чернобай А. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні