ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа № 758/11906/19

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

02 грудня 2019 року місто Київ

Суддя Подільського районного суду м. Києва Ларіонова Н.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до районного суду із вказаним позовом, в якому просить: 1) визнати за позивачем право власності на трикімнатну квартиру за адресою: АДРЕСА_1 ; 2) визнати за позивачем право власності на легковий автомобіль RENAULT MEGAN , 2016, держ. Номер НОМЕР_3.; 3) визнати за позивачем право власності на легковий автомобіль RENAULT MEGAN ,2006 року випуску, держ. номер НОМЕР_1 .; 4)Визнати за позивачем та відповідачем право спільної сумісної власності у рівних частинах на нежитлове приміщення - гараж № НОМЕР_2 , загальною площею 18,50 кв.м. за адресою: АДРЕСА_2 , ГБК Вимпел .

Ухвалою Подільського районного суду м. Києва від 04.10.2019 р. вказаний позов залишений без руху, та надано строк для усунення недоліків.

Позивачем вимоги вказаної ухвали виконані

Подана позовна заява відповідає вимогам ст.175, 177 ЦПК України, підсудна Подільському районному суду м. Києва, судовий збір сплачений у встановленому законом розмірі, взв`язку з наведеним необхідно відкрити провадження у справі.

Клопотань про розгляд справи в порядку спрощеного провадження, інших клопотань, заяв у письмовій формі одночасно з поданням позову до суду позивачем подано не було ( в позовній заяві не міститься).

На підставі викладеного, керуючись ст.187 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

1.Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя.

2.Розгляд справи провести в порядку загального позовного провадження.

3.Підготовче засідання призначити на 16 квітня 2020 р. о 09.30 год. в приміщенні Подільського районного суду м. Києва ( м. Київ, вул. Волоська, 6/14-Б).

4.Відповідачу роз`яснити право у 15-денний строк з дня вручення копії даної ухвали подати відзив на позовну заяву. При цьому копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути направлена усім учасникам справи. До відзиву необхідно додати докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

5.Відповідачу роз`яснити, що він має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

6.Позивачу роз`яснити право подати до суду відповідь на відзив протягом 5 днів з дня отримання відзиву на позов, долучивши до такої відповіді доказ направлення її копії всім учасникам справи.

7.Роз`яснити відповідачу право протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив подати до суду заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів, долучивши до таких заперечень доказ направлення їх копії всім учасникам справи.

8.Відповідач, повинен подати суду докази разом з поданням відзиву. Якщо доказ не може бути поданий у такий строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу.

9.Учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

10.Роз`яснити, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

11.Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.

12.Копію позову з додатками надіслати відповідачу.

13.Про час та місце розгляду справи повідомити осіб, що беруть участь у справі.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою на порталі судової влади України в мережі Інтернет: https://pd.ki.court.gov.ua.

Ухвала в частині підсудності справи може бути оскаржена до Київського апеляційного суду з подачею апеляційної скарги через Подільський районний суд м. Києва протягом 15 днів з дня отримання копі ухвали.

СуддяН. М. Ларіонова

Дата ухвалення рішення 02.12.2019
Оприлюднено 09.12.2019

Судовий реєстр по справі 758/11906/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 06.06.2022 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 18.01.2022 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 17.01.2022 Київський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 12.08.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 12.08.2021 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 17.08.2020 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 02.12.2019 Подільський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 04.10.2019 Подільський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 758/11906/19

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону