У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06.12.2019 Справа №607/20849/19
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
головуючого судді Братасюка В.М.
за участю секретаря Созанської Т.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тернополі заяву представника Відкритого акціонерного товариства Тернопільобленерго про виправлення помилки у судовому наказі по справі №607/20849/19 виданому 04 жовтня 2019 року Тернопільським міськрайонним судом про стягнення з ОСОБА_1 на користь ВАТ Тернопільобленерго Тернопільський сільський РЕМ боргу за спожиту електричну енергію, -
в с т а н о в и в:
04 жовтня 2019 року Тернопільським міськрайонним судом видано судовий наказ за заявою ВАТ Тернопільобленерго Тернопільський сільський РЕМ про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію в сумі 7681, 75 гривень та судового збору у сумі 192, 10 гривень.
Згідно ч. 1 ст. 173 ЦК України, суд може внести виправлення до судового наказу, визнати його таким, що не підлягає виконанню, або відстрочити або розстрочити виконання судового наказу в порядку, встановленому статтями 432, 435 цього Кодексу.
Суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню. (ч. 1 ст. 432 ЦПК України).
Судом встановлено, що в судовому наказі за заявою ВАТ Тернопільобленерго Тернопільський сільський РЕМ про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію допущено помилку, а саме не правильно вказане місце реєстрації боржника, замість АДРЕСА_1 вказано АДРЕСА_2 , що слід виправити.
Відповідно до ч. 3 ст. 432 ЦПК України, суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання.
За вказаних обставин у судовому наказі слід виправити допущену помилку, а саме місце реєстрації боржника з АДРЕСА_2 на АДРЕСА_1 .
Керуючись ст. 173, ч. 1 ст. 353, 432, ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
Виправити допущену в судовому наказі по справі №607/20849/19 виданому 04 жовтня 2019 року Тернопільським міськрайонним судом про стягнення з ОСОБА_1 на користь ВАТ Тернопільобленерго Тернопільський сільський РЕМ боргу за спожиту електричну енергію, помилку, а саме місце реєстрації боржниказазначити АДРЕСА_1 , замість невірно вказаного АДРЕСА_2 .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку, визначеному п.15.5 Розділу XIII Перехідні положення ЦПК України, до Тернопільського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через суд першої інстанції, у 15-денний строк з дня проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Головуючий суддяВ. М. Братасюк
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 06.12.2019 |
Оприлюднено | 12.12.2019 |
Номер документу | 86272313 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Братасюк В. М.
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Братасюк В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні