СЛОВ'ЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

Номер провадження 2-н/243/1759/2019

Номер справи 243/14309/19

С У Д О В И Й Н А К А З

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 грудня 2019 року суддя Слов`янського міськрайонного суду Донецької області Хаустова Т.А. розглянувши заяву ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю СФС ТРЕЙД про видачу судового наказу про стягнення заробітної плати.

ОСОБА_2 працював в Товаристві з обмеженою відповідальністю СФС Трейд .

Згідно Довідки товариства з обмеженою відповідальністю СФС ТРЕЙД від 16 серпня 2019 року за вих. № 1608/1, станом на 16 серпня 2019 року мається заборгованість із виплати заробітної плати ОСОБА_2 в сумі 15234,28 грн.

Також на день його звернення до суду з Заявою про видачу содового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої суми заробітної плати під час затримки розрахунку склав 309 днів і боржник має виплатити йому середній заробіток в розмірі 110461,32 грн.

Згідно ч.1 ст. 115 КЗпП України, ст. 24 Закону України Про оплату праці заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцять календарних днів.

Відповідно до ч. 1 ст. 116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належить йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення; про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

У відповідності до ст. 43 Конституції України, право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 161 ЦПК України судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку.

Боржник ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СФС ТРЕЙД" порушив строки виплати суми заробітної плати, встановлені чинним законодавством України, що призвело до порушення прав працівника та має наслідком видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої суми заробітної плати, на користь останньої.

При цьому під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу не розглядається обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Керуючись ст. ст. 161, 167, 168 ЦПК України, ст. 43 Конституції України, ст.115, 116 КЗпП України,

Н А К А З У Ю:

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю СФС ТРЕЙД , юридична адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, 35В, Код ЄДРПОУ 39548253, на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , заборгованість по заробітній платі станом на 16 серпня 2019 року у розмірі 15234,28 грн. (п`ятнадцять тисяч двісті тридцять чотири грн. 28 коп.), також середній заробіток під час затримки розрахунку в розмірі 110461,32 грн. (сто десять тисяч чотириста шістдесят одна грн. 32 коп.).

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю СФС ТРЕЙД , юридична адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, 35В, Код ЄДРПОУ 39548253,, на користь держави на р/р UA798999980000031211256026001, Казначейство України (ЕАП), код класифікації доходів бюджету 22030106, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106, судовий збір в сумі 192,10 грн.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 430 ЦПК України допустити негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.

Судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований у порядку передбаченому розділом ІІ ЦПК України.

Копію цього наказу направити боржнику разом з копією заяви стягувача про видачу судового наказу та доданими до неї документами.

Копія судового наказу у Єдиному державному реєстрі судових рішень міститься за веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua/ (в рядку Справа № необхідно ввести номер справи, по якій видано цей судовий наказ).

Боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу, наказ набирає законної сили протягом п`яти днів після закінчення п`ятнадцятиденного строку з дня вручення боржнику копії судового наказу, заяви стягувача про видачу судового наказу та доданих до неї документів.

Судовий наказ, після набрання ним законної сили, видати стягувачу для пред`явлення до виконання.

Суддя Слов`янського

міськрайонного суду Т.А. Хаустова

Дата видачі судового наказу ____________________

Судовий наказ набув чинності ____________________

Строк пред`явлення судового наказу до виконання ____________________

Суддя Слов`янського

міськрайонного суду _______________ Тетяна Анатоліївна Хаустова

(підпис)

Місце печатки суду

ВІДМІТКИ

про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, у якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до органу державної виконавчої служби стягувачуПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки

Інші відмітки:

________________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата ухвалення рішення 13.12.2019
Зареєстровано 15.12.2019
Оприлюднено 15.12.2019

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону