ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 686/33781/19

Провадження № 1-кс/686/17312/19

УХВАЛА

17 грудня 2019 року м. Хмельницький

Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Демінська А.А., розглянувши клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Хмельницькій області капітана поліції Лещика В.В., погоджене з прокурором військової прокуратури Хмельницького гарнізону старшим лейтенантом юстиції Купчиком Я.О., про отримання дозволу на розкриття банківської таємниці та тимчасовий доступ до документів у кримінальному провадженні № 12019240000000186,

встановила:

10.07.2019 року на адресу СУ надійшов рапорт з УЗЕ в Хмельницькій області ДЗЕ НПУ про те, що посадові особи державної установи за попередньою змовою із посадовими особами приватних підприємств, здійснюють привласнення державних коштів, чим заподіяли державі збитків, сума яких встановлюється.

Дане кримінальне правопорушення 10 липня 2019 року зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань № 12019240000000186, правова кваліфікація правопорушення - ч.3 ст. 191 КК України.

В поданому клопотанні про отримання дозволу на розкриття банківської таємниці та тимчасовий доступ до документів слідчий зазначає, що, згідно рапорту УЗЕ в Хмельницькій області ДЗЕ НПУ, посадові особи Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління з метою власного протиправного збагачення розробили схему з привласнення бюджетних коштів за попередньою змовою із посадовими особами ТОВ Будівельна фірма Укінбуд , ТОВ КС Кремінь , ПП Західбудтранс-7 , ТОВ Будівельна компанія Укркомплексбуд та ТОВ Баукунст Київ , виділених на будівництво казарм поліпшеного планування, чим заподіяли держави збитків, сума яких встановлюється.

В ході виконання доручення про проведення слідчих (розшукових дій), встановлено, що ТОВ Будівельна фірма УКРІНБУД (код ЄДРПОУ 40092605) належить номер розрахункового рахунку № НОМЕР_1 АТ КБ ГЛОБУС .

У зв`язку з викладеним, з метою перевірки факту розтрати бюджетних коштів до матеріалів кримінального провадження необхідно долучити відомості про рух грошових коштів по банківських рахунках вказаного підприємства, які у подальшому можуть бути необхідні для використання як докази вчинення злочину.З метою встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні відповідно до ст. 91 КПК України, виникла необхідність у розкритті банківської таємниці, отримання відомостей про рух грошових коштів по банківських рахунках вказаного підприємства.

Слідчий просить надати дозвіл старшому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Хмельницькій області Лещику Віталію Віталійовичу, старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Хмельницькій області Сівку Володимиру Борисовичу, старшому слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області Шинкаруку Андрію Васильовичу, старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Хмельницькій області Гайковському Ігорю Анатолійовичу, старшому слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області Лапінському Дмитру Олеговичу, слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області поліції Железнову Максиму Олеговичу, слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області Варцабі Юрію Володимировичу, та за дорученням працівникам Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР НПУ на розкриття банківської таємниці та зобов`язати АТ КБ ГЛОБУС розташоване за адресою м. Київ, пров. Куренівський, 19/5, надати банківську виписку про рух грошових коштів по банківському рахунку № НОМЕР_1 за період часу з 01.01.2018 по теперішній час із зазначенням, на чиє ім`я відкриті банківські рахунки, дати та часу проведення операцій, суми, відомостей про контрагентів (кореспондентів), призначення платежу, вид банківської операції (видача готівки, перерахування в електронному вигляді), залишок грошових коштів на рахунку.

Також слідчий звернувся з клопотанням розглянути його клопотання про дозвіл на розкриття банківської таємниці і тимчасовий доступ до документів за відсутності представників АТ КБ Глобус , у володінні яких знаходяться документи, з причин розташування юридичних осіб в іншому місті та обмежених строків зберігання інформації, а також без його участі, зазначені в клопотанні вимоги підтримує в повному обсязі.

Відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України, якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться. За таких обставин суд вважає за можливе розгляд клопотання провести без виклику особи, у володінні якої знаходяться відповідні документи, і слідчого.

Дослідивши надані матеріали, слідчий суддя вважає за необхідне клопотання задовольнити з наступних мотивів.

Доводи клопотання підтверджуються витягом з ЄРДР щодо кримінального провадження № 12019240000000186 за ч. 3 ст. 191 КПК України, повідомленням про вчинення кримінального правопорушення від 10.07.2019 року, запитом до ДПС в Хмельницькій області від 05.12.2019 року та переліком розрахункових рахунків до нього, рапортом о/у УСР в Хмельницькій області ДСР НП України від 26.11.2019 року, наявними в матеріалах клопотання.

Слідчим доведено необхідність забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування в межах даного кримінального провадження, встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного правопорушення, потребу у використанні отриманих документів як доказів в кримінальному провадженні, а також неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.

На підставі вищевикладеного, та керуючись ст.ст. 163, 164 КПК України, ст.62 Закону України "Про банки і банківську діяльність", суд -

постановила:

Надати дозвіл старшому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Хмельницькій області Лещику Віталію Віталійовичу, старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Хмельницькій області Сівку Володимиру Борисовичу, старшому слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області Шинкаруку Андрію Васильовичу, старшому слідчому в ОВС СУ ГУНП в Хмельницькій області Гайковському Ігорю Анатолійовичу, старшому слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області Лапінському Дмитру Олеговичу, слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області поліції Железнову Максиму Олеговичу, слідчому СУ ГУНП в Хмельницькій області Варцабі Юрію Володимировичу на розкриття банківської таємниці та зобов`язати АТ КБ ГЛОБУС , розташоване за адресою: м. Київ, пров. Куренівський, 19/5, надати банківську виписку про рух грошових коштів по банківському рахунку № НОМЕР_1 в АТ КБ ГЛОБУС за період часу з 01.01.2018 по теперішній час із зазначенням, на чиє ім`я відкриті банківські рахунки, дати та часу проведення операцій, суми, відомостей про контрагентів (кореспондентів), призначення платежу, вид банківської операції (видача готівки, перерахування в електронному вигляді), залишок грошових коштів на рахунку.

Ухвала діє до 17 січня 2020 року.

Відповідно до ст.166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку, згідно з положеннями цього Кодексу, з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Хмельницького

міськрайонного суду А.А. Демінська

Зареєстровано 18.12.2019
Оприлюднено 18.12.2019
Дата набрання законної сили 17.12.2019

Судовий реєстр по справі 686/33781/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 17.12.2019 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Кримінальне
Ухвала від 17.12.2019 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Кримінальне
Ухвала від 17.12.2019 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Кримінальне
Ухвала від 17.12.2019 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Кримінальне
Ухвала від 17.12.2019 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Кримінальне
Ухвала від 17.12.2019 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону