Справа № 727/13003/19
Провадження № 1-кс/727/5119/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 грудня 2019 року Шевченківський районний суд м. Чернівці в складі:
слідчого судді - ОСОБА_1
секретар судового засідання - ОСОБА_2
за участю сторони кримінального провадження:
слідчого - ОСОБА_3
розглянувши увідкритому судовомузасіданні взалі судум.Чернівці клопотаннястаршого слідчогов ОВСвідділу СУГУНП вЧернівецькій області ОСОБА_3 про проведення обшуку по матеріалам досудового розслідування №42019260000000150 від 10 вересня 2019 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3ст. 368, ч. 1 ст. 190 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
До суду звернувся слідчий з клопотанням про проведення обшуку.
В клопотанніпосилається нате,що суб`єкт підприємницької діяльності ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , налагодив на території Чернівецької області систему реалізації фальсифікованої продукції невстановленого походження під виглядом масла «Масло білоруське» та інших молочних і сирних продуктів без відповідних супроводжуючих документів, чим вводить в оману покупців та заволодіває їхніми коштами. При цьому, вказана продукція останнім складується у контейнерах за №№ НОМЕР_1 , НОМЕР_2 та НОМЕР_3 с на МТК «Калинівський ринок» у м. Чернівці. Із вказаних контейнерів у подальшому проводиться реалізація такого продукту дрібним покупцям на території області. Щотижнево обсяг реалізованої продукції може складати до 25 тон.
Також встановлено, що гр. України ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженець та мешканець АДРЕСА_1 , будучи офіційним представником ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод» (м. Івано-Франківськ, вул. Ушинського, 2, код ЄДРПОУ 00445676) організував та контролює процес виробництва та фасування молочної продукції під торговою маркою «Расінка» (яка згідно протоколів випробувань продукції не відповідає вимогам ДСТУ, тобто є фальсифікованою) на потужностях ТДВ «Івано- Франківський міськмолокозавод», після чого готова продукція доставляється на МТК «Калинівський ринок» та реалізовується ОСОБА_4 серед населення регіону. При цьому, згідно отриманої інформації з інтернет ресурсу: https://iprop-ua.com/tm/q8mi2f63/, Івано-Франківським міськмолокозаводом виробництва продукції під торговою маркою «Расінка» не виявлено.
Крім того, фасування фальсифікованої продукції відбувається на виробничому приміщенні, що розташоване за адресою: м. Чернівці, вул. Коломийська, 4а, (земельна ділянка площею 0,8645 Га) перебуває у власності територіальної громади в особі Чернівецької міської ради. Орендар, ПП «Елітмолпродукт» (код ЄДРПОУ 32357529), власники та засновники вказаного підприємства ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 .
Так, відповідно до протоколів випробувань продукції, придбаної у ФОП ОСОБА_8 на відповідність вимогам ДСТУ, складених за результатами проведених досліджень державним підприємством «Чернівецький регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Буковинастандартметрологія») встановлено: в продукті «Масло солодковершкове 85% жиру (на етикетці: масло коровье «Расінка» сладкосливочное несоленое с массовой долей жира 85%), фасоване, уп. масою нетто 500г» виявлено немолочні жири, що не відповідає маркуванню про склад продукту, виділено «Бактерії групи кишкової палички (коліформи) в 0,01г продукту», що не відповідає вимогам ДСТУ 4399:2005; в продукті «Масло селянське Білоруське 72,5% жиру, фасоване, уп. масою нетто 400 г» виявлено немолочні жири, виділено «Бактерії групи кишкової палички (коліформи) в 0,01г продукту», та «Патогенні мікроорганізми роду Salmonella, в 25 г продукту», що не відповідає вимогам ДСТУ 4399:2005; в продукті «Масло солодковершкове екстра «Расінка» 82% жиру (згідно етикетки) фасоване, уп. масою нетто 200г» виявлено немолочні жири, виділено «Бактерії групи кишкової палички (коліформи) в 0,01г продукту», та «Патогенні мікроорганізми роду Salmonella, в 25 г продукту», що не відповідає вимогам ДСТУ 4399:2005; в продукті «Российский» экстрамолодой 50% жиру (згідно етикетки) фасований, уп. масою нетто 1,277кг (вказано на додатковому стікері «Сир «Російський класичний» 50%) виявлено немолочні жири, що не відповідає маркуванню про склад продукту.
Вказує, що з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке здобуте у результаті його вчинення, виникла необхідність у проведенні обшуку нежитлового приміщення (адміністративно-виробничі будівлі), що розташовано за адресою: будинок №2 по вул. Ушинського в м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, яке належить на праві приватної власності Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський міськмолокозавод» (код ЄДРПОУ 00445676), з метою відшукання та вилучення молочних, сирних продуктів під торговою маркою «Расінка»(тобто фальсифікованої продукції), їх упакування, документів, чорнових записів, електронних носіїв інформації з інформацією щодо їх виготовлення, придбання та реалізації, а тому просить клопотання задовольнити.
В судовому засіданні слідчий клопотання підтримав з підстав викладених в ньому.
Ознайомившись з клопотанням та доказами, якими воно обґрунтовується, заслухавши думку слідчого, оглянувши матеріали НСРД, приходжу до наступних висновків.
Згідно ст. 234 ч.1 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукових осіб.
Згідно ст. 233 ч.2 КПК України, під іншим володінням особи розуміються транспортний засіб, земельна ділянка, гараж, інші будівлі чи приміщення побутового, службового, господарського, виробничого та іншого призначення тощо, які знаходяться у володінні особи.
Встановлено, що 10.09.2019р. до ЄРДР внесені відомості за №42019260000000150, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3ст. 368, ч. 1 ст. 190 КК України.
З матеріалівдоданих доклопотання, зокрема рапорту начальника 1 сектору ВБКОЗ УСБ України в Чернівецькій області, заяви про вчинений злочин, протоколу допиту свідка, рапорту ст. о/у 1 сектору ВБКОЗ УСБ України в Чернівецькій області, акту приймання зразків, протоколів випробувань, рапорту ст..о/у 1 сектору ВБКОЗ УСБ України в Чернівецькій області з якого слідує, що ОСОБА_5 є офіційним представником ТзДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод», та витягу з інтернет ресурсу: https://iprop-ua.com/tm/q8mi2f63/, з якого слідує що Івано-Франківським міськмолокозаводом виробництва продукції під торговою маркою «Расінка» не виявлено,оглянутих матеріалівНСРД, встановлено, що до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення можуть бути причетні службові особи ТзДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод» і в приміщенні за місцем розташування товариства, можуть знаходитись предмети, документи та речі, які мають значення речового доказу у даному кримінальному провадженні.
Згідно витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно, власником нерухомого майна за адресою: будинок №2по вул.Ушинського вм.Івано-Франківськ,Івано-Франківськоїобласті є ТзДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод»
Таким чином, враховуючи викладене, слід надати дозвіл на проведення обшуку нежитлового приміщення (адміністративно-виробничі будівлі), що розташовано за адресою: будинок №2 по вул. Ушинського в м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, яке належить на праві приватної власності ТзДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод» (код ЄДРПОУ 00445676), з метою відшукання та вилучення молочних, сирних продуктів під торговою маркою «Расінка» (тобто фальсифікованої продукції), їх упакування, документів, чорнових записів, електронних носіїв інформації з інформацією щодо їх виготовлення, придбання та реалізації.
В ході судового розгляду на обґрунтування клопотання про проведення обшуку надано результати проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а тому відповідно до ст.107 ч.4 КПК України, необхідно заборонити доступ зі сторони захисту до результатів технічного запису з метою забезпечення недопустимості розголошення відомостей досудового розслідування.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.110, 233-236, 309, 370-371 КПК України, слідчий суддя, -
УХВАЛИВ:
Клопотання задовольнити.
Надати групі слідчих СУ ГУНП в Чернівецькій області: ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_3 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , дозвіл на проведення обшуку нежитлового приміщення (адміністративно-виробничі будівлі), що розташовано за адресою: будинок АДРЕСА_3 , яке належить на праві приватної власності Товариству з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський міськмолокозавод» (кодЄДРПОУ 00445676),з метоювідшукання тавилучення молочних, сирних продуктів під торговою маркою «Расінка» (тобто фальсифікованої продукції), їх упакування, документів, чорнових записів, електронних носіїв інформації з інформацією щодо їх виготовлення, придбання та реалізації.
Заборонити доступ сторін кримінального провадження з боку захисту до результатів технічного запису.
Строк дії ухвали 30 днів з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Копію цієї ухвали мені вручено
(підпис)
Суд | Шевченківський районний суд м. Чернівців |
Дата ухвалення рішення | 19.12.2019 |
Оприлюднено | 21.02.2023 |
Номер документу | 86464050 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи |
Кримінальне
Шевченківський районний суд м. Чернівців
Мамчин П. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні