Ухвала
від 17.12.2019 по справі 826/17651/15
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про відкладення розгляду справи

17 грудня 2019 року м. Київ № 826/17651/15

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Патратій О.В., за участі секретаря судового засідання Алчієвої І.В., розглянувши заяву Громадської організації "Мікільська Слобідка" про перегляд судового рішення від 25.01.2016р. за нововиявленими обставинами у адміністративній справі

за позовомОСОБА_1 доДепартаменту містобудування та архітектури Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про визнання протиправними дій, зобов`язати вчинити дії , треті особи 1. Товариство з обмеженою відповідальністю "Нова Слобідка",

2. Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛВ-Холдинг"

за участю Громадської організації "Мікільська Слобідка"

за участю представників:

позивача: не з`явився

відповідача: не з`явився

ГО "Мікільська Слобідка": Декало А.П.

ТОВ Нова Слобідка , ТОВ "ЛВ-Холдинг": Прокопенко Т.Ю.

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача та представник відповідача в судове засідання не з`явились, про причини неявки не повідомили.

Представником заявника заявлено клопотання про відкладення розгляду заяви та визнання явки відповідача обов`язковою.

Представник третіх осіб ТОВ Нова Слобідка та ТОВ "ЛВ-Холдинг" при вирішенні поданих клопотань покладався на розсуд суду.

Розглянувши подане клопотання суд дійшов висновку про необхідність його задоволення, у зв`язку з чим відкладає розгляд справи та визнає явку відповідача в наступне судове засідання обов`язковою.

Керуючись статтями 205, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

У Х В А Л И В:

1. Відкласти розгляд заяви Громадської організації "Мікільська Слобідка" про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 25.01.2016р. у справі №826/17651/15 на 21 січня 2020 року о 13:30. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою : м. Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А, зал судового засідання № 120.

2. Визнати обов`язковою явку представника Департаменту містобудування та архітектури Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) в наступне судове засідання.

3. Попередити Департамент містобудування та архітектури Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про те, що відповідно до ст. 149 КАС України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід Державного бюджету України з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках: 1) невиконання процесуальних обов`язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу; 2) зловживання процесуальними правами, вчинення дій або допущення бездіяльності з метою перешкоджання судочинству; 3) неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин суб`єктом владних повноважень;

4. Копію даної ухвали направити учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили відповідно до частини першої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Патратій

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення17.12.2019
Оприлюднено22.12.2019
Номер документу86497064
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —826/17651/15

Ухвала від 21.01.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Патратій О.В.

Ухвала від 21.01.2020

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Патратій О.В.

Ухвала від 17.12.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Патратій О.В.

Ухвала від 24.10.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Патратій О.В.

Ухвала від 22.08.2019

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Шарапа В.М.

Ухвала від 25.06.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Патратій О.В.

Ухвала від 25.06.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Патратій О.В.

Ухвала від 19.02.2019

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Патратій О.В.

Постанова від 22.01.2019

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Ганечко Олена Миколаївна

Ухвала від 22.12.2018

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Ганечко Олена Миколаївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні