Рішення
від 23.12.2019 по справі 924/1139/19
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"23" грудня 2019 р. Справа № 924/1139/19

м. Хмельницький

Господарський суд Хмельницької області у складі судді Музики М.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження (без виклику сторін) справу

за позовом Головного управління статистики у Хмельницькій області, м. Хмельницький

до благодійної організації "Продуктова допомога", м. Хмельницький

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях, м. Вінниця,

про стягнення 8703,79 грн. заборгованості по договору оренди №1971 від 30.03.2018 року та 543,75 грн. заборгованості по договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю №8/18-к від 30.03.2018 року,

представники сторін: не викликались

ВСТАНОВИВ:

позивач звернувся до суду з позовом, у якому просить стягнути з відповідача 8703,79 грн. заборгованості по договору оренди №1971 від 30.03.2018 року та 543,75 грн. заборгованості по договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю №8/18-к від 30.03.2018 року. Вимоги мотивує неналежним виконанням БО "Продуктова допомога" договорів оренди та відшкодування витрат в частині своєчасності та повноти внесення передбачених договорами платежів.

Ухвалою суду від 01.11.2019 року відкрито провадження у справі за позовом Головного управління статистики у Хмельницькій області, м. Хмельницький до благодійної організації "Продуктова допомога", м. Хмельницький про стягнення 8703,79 грн. заборгованості по договору оренди №1971 від 30.03.2018 року та 543,75 грн. заборгованості по договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю №8/18-к від 30.03.2018 року, залучено третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях, м. Вінниця; ухвалено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи, надано відповідачу строк для подання відзиву до 19.11.2019 року.

Як вбачається із судової повістки від 01.11.2019 року, відповідач отримав ухвалу суду про відкриття провадження у даній справі 07.11.2019 року, проте, відзиву на позов не надав, причин суду не повідомив; клопотань про розгляд справи у судовому засіданні з викликом сторін до суду не надходило.

Згідно ч. 4 ст. 13 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Відповідно до ч. ч. 1, 3 ст. 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін; кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

Стаття 43 Господарського процесуального кодексу України зобов`язує сторони добросовісно користуватись належними їм процесуальними правами.

В силу ч. 1 ст. 76 Господарського процесуального кодексу України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування.

Згідно ч.1 ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Судом встановлено, що сторонам, згідно вимог Господарського процесуального кодексу України, надавалась в повному обсязі можливість щодо обґрунтування їх правової позиції по суті справи та подання доказів, чим забезпечено принцип змагальності.

Відповідно до п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 04 листопада 1950 р. про те, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку, що кореспондується з обов`язком добросовісно користуватися наданими законом процесуальними правами, утримуватись від дій, що зумовлюють затягування судового процесу, та вживати надані процесуальним законом заходи для скорочення періоду судового провадження (п. 35 рішення Європейського суду з прав людини від 07 липня 1989 р. у справі Юніон Еліментарія Сандерс проти Іспанії (Alimentaria Sanders S.A. v. Spain).

Обов`язок швидкого здійснення правосуддя покладається, в першу чергу, на відповідні державні судові органи. Розумність тривалості судового провадження оцінюється в залежності від обставин справи та з огляду на складність справи, поведінки сторін, предмету спору. Нездатність суду ефективно протидіяти недобросовісно створюваним учасниками справи перепонам для руху справи є порушенням п. 1 ст. 6 даної Конвенції (§ 66, 69 рішення Європейського суду з прав людини від 08 листопада 2005 р. у справі Смірнова проти України). Розумним, зокрема, вважається строк, що є об`єктивно необхідним для виконання процесуальних дій, прийняття процесуальних рішень та розгляду і вирішення справи з метою забезпечення своєчасного (без невиправданих зволікань) судового захисту.

З урахуванням практики Європейського суду з прав людини критеріями розумних строків є: правова та фактична складність справи; поведінка заявника, а також інших осіб, які беруть участь у справі, інших учасників процесу; поведінка органів державної влади (насамперед суду); характер процесу та його значення для заявника (справи Федіна проти України від 02 вересня 2010 р., Смірнова проти України від 08 листопада 2005 р., Матіка проти Румунії від 02 листопада 2006 р., Літоселітіс проти Греції від 05 лютого 2004 р. та інші).

З огляду на обставини справи, належне повідомлення сторін про наявність судового спору та надання можливості забезпечити в повному обсязі право на захист, обов`язок дотримання принципу розумних строків вирішення спору, суд, керуючись з ч. 9 ст. 165 ГПК України, ч. 2 ст. 178 ГПК України, вирішує спір за наявними матеріалами справи.

Третя особа - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях у поясненнях №10-08-01134 від 18.11.2019 року по справі підтримує позовні вимоги та просить задовольнити позов в повному обсязі.

Згідно з частиною 4 статті 240 Господарського процесуального кодексу України, у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, суд підписує рішення без його проголошення.

Фактичні обставини справи, встановлені судом.

30.03.2018 року між Регіональним відділенням Фонду державного майна України у Хмельницькій області (орендодавець) та благодійною організацією "Продуктова допомога" (орендар) укладено договір №1971 оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності (далі - договір), за умовами якого орендодавець передає, а орендар приймає в строкове платне користування державне окреме індивідуально визначене (нерухоме) майно - приміщення, реєстровий номер 02362894.1.АААДЕЖ341 загальною площею 85, 1 кв.м. (в тому числі площа загального користування 4,6 кв.м.), яке розміщене за адресою: вул. Героїв Майдану, 36, м. Хмельницький, 29000, на першому поверсі двоповерхової прибудови до адміністративної будівлі, що перебуває на балансі Головного управління статистики у Хмельницькій області, ідентифікаційний код 02362894 (балансоутримувач), вартість якого визначена згідно з висновком про вартість станом на 31.12.2017 року і становить за незалежною оцінкою 441865,00 грн. (п. 1.1. договору).

Згідно п. 1.3. договору майно передається в оренду з метою розміщення благодійної організації.

Орендар вступає у строкове платне користування майном у термін, указаний у договорі, але не раніше дати підписання сторонами цього договору та акта приймання-передавання майна (п. 2.1. договору).

Обов`язок щодо складання акта приймання-передавання покладається на орендодавця (п. 2.4. договору).

Орендна плата визначена на підставі Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року №786, із змінами та доповненнями, і становить без ПДВ за базовий місяць розрахунку - лютий 2018 року - 1753,48 грн. (п. 3.1. договору).

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється в порядку, визначеному законодавством (п. 3.2. договору).

У п. 3.3. договору передбачено, що орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць. Оперативна інформація про індекси інфляції, розраховані Державною службою статистики України, розміщується на веб-сайті Фонду державного майна України.

У разі користування майном протягом неповного календарного місяця (першого або останнього місяців оренди) добова орендна плата за дні користування визначається згідно з чинною Методикою розрахунку на основі орендної плати за відповідні місяці пропорційно дням користування (п. 3.4. договору).

Орендна плата перераховується до державного бюджету та Балансоутримувачу у співвідношенні 50% та 50% щомісяця не пізніше 15 числа місяця наступного за звітним місяцем, відповідно до пропорцій розподілу, установлених п. 10 ч. 3 ст. 29 Бюджетного кодексу України і чинних на кінець періоду, за який здійснюється платіж (п. 3.6. договору).

Орендна плата, перерахована несвоєчасно або не в повному обсязі, підлягає індексації і стягується до бюджету та балансоутримувачу у визначеному п. 3.6. співвідношенні відповідно до чинного законодавства України з урахуванням пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ на дату нарахування пені від суми заборгованості за кожний день прострочення, включаючи день оплати (п. 3.7. договору).

У п. 5.3. договору до обов`язків орендаря віднесено своєчасну та в повному обсязі сплату орендної плати до державного бюджету та балансоутримувачу.

Договір укладено строком на 10 років, що діє з 30.03.2018 року до 29.03.2028 року включно (п. 10.1. договору).

Договір підписаний сторонами, скріплений їхніми печатками, а також нотаріально посвідчений.

У додатку №1 до договору оренди сторонами погоджено розрахунок плати за базовий місяць оренди державного нерухомого майна.

На виконання умов договору Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Хмельницькій області по акту приймання-передавання індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності передано, а благодійною організацією "Продуктова допомога" прийнято в строкове платне користування державне окреме індивідуально визначене (нерухоме) майно - приміщення реєстровий номер 02362894.1.АААДЕЖ341, загальною площею 85,1 кв.м. ( в тому числі, площа загального користування 4,6 кв.м.), яке розміщене за адресою: вул. Героїв Майдану, 36, м. Хмельницький, 29000, на першому поверсі двоповерхової прибудови до адміністративної будівлі, що перебуває на балансі Головного управління статистики у Хмельницькій області (додаток №2 до договору).

Як вбачається із Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права станом на 30.03.2018 року, договір оренди зареєстровано у вказаному Реєстрі 30.03.2018 року.

30.03.2018 року між Головним управлінням статистики у Хмельницькій області (балансоутримувач) та благодійною організацією "Продуктова допомога" (орендар) укладено договір №8/18-к про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю (далі - договір №8/18-к), за умовами якого балансоутримувач забезпечує обслуговування, експлуатацію та утримання приміщення, що знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, загальною площею 6950,1 кв.м., а також утримання прибудинкової території, здійснює плату за користування земельною ділянкою, а орендар бере участь у витратах балансоутримувача на виконання вказаних робіт пропорційно до займаної ним площі в цій будівлі, якщо інше не випливає з характеру послуг, наданих балансоутримувачем за цим договором. Орендар користується приміщенням, яке складається з кімнати загальною площею 85,1 кв.м. ( в тому числі площа загального користування 4,6 кв.м.), що розміщені на першому поверсі двоповерхової прибудови до адміністративної будівлі, вартість якого визначена згідно з висновком про вартість станом на 31.12.2017 року і становить за залишковою вартістю 441865,00 грн.

У п. 2.1.1. договору №8/18-к передбачено, що розмір плати за обслуговування та утримання будівлі та прибудинкової території залежить від складу робіт і послуг, які надаються балансоутримувачу житлово-експлуатаційними, ремонтно-будівельними організаціями та іншими суб`єктами господарювання, а також виконуються самим балансоутримувачем, і визначається розрахунком щомісячних платежів (кошторисом витрат) за обслуговування та утримання будівлі, комунальні та інші послуги балансоутримувача, плати за користування земельною ділянкою.

Орендар в силу п. 2.2.3. договору №8/18-к зобов`язаний не пізніше 15 числа місця, наступного за звітним місяцем, вносити плату на рахунок балансоутримувача будівлі, або організації, що обслуговує будівлю, за технічне обслуговування та утримання будівлі, санітарне обслуговування прибудинкової території відповідно до загальної площі приміщення, користування земельною ділянкою пропорційно орендованій площі та комунальні послуги. При несвоєчасному внесенні плати, сплачувати пеню із розрахунку подвійної облікової ставки НБУ від несплаченої суми наданих послуг за кожен день прострочки.

Балансоутримувач будівлі має право, зокрема, стягнути в установленому порядку прострочену заборгованість по платежах, що наведені у п. 2.2.3. договору (п. 3.1.2. договору №8/18-к).

Договір №8/18-к укладено з 30 березня 2018 року по 29 березня 2028 року включно (п. 5.1. договору №8/18-к).

Договір підписано сторонами у справі та скріплено їхніми печатками.

У додатку №1 до договору №8/18-к сторони погодили наступний розрахунок вартості комунальних послуг для благодійної організації "Продуктова допомога": сума оплати за електроенергію визначається за показниками окремого електролічильника; оплата за водопостачання визначається згідно окремого розрахунку в залежності від чисельності працюючих. Дані про чисельність працюючих надаються і уточнюються орендарем в бухгалтерії Головного управління статистики у Хмельницькій області самостійно; оплата за теплопостачання проводиться орендарем самостійно згідно укладеного договору з теплопостачальною організацією; оплата за вивіз сміття проводиться орендарем самостійно відповідно до окремого укладеного договору; розмір плати за обслуговування систем пожежної сигналізації, димовидалення, вентиляції та надання послуг спостереження за станом пожежної автоматики обчислюється за окремим розрахунком, пропорційно займаній площі; плата за користування земельною ділянкою проводиться щомісячно згідно з чинним законодавством в розмірі, пропорційному орендованій площі.

Позивач звернувся до відповідача із претензією №20-14/74-19 від 29.05.2019 року, у якій просить сплатити заборгованість за договорами оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що належить до державної власності від 30.03.2018 року №1971 та про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю від 30.03.2018 року №8/18-к в сумі 4010,34 грн. Претензія отримана відповідачем 31.05.2019 року.

Проте, у зв`язку з невиконанням відповідачем вимог позивача в добровільному порядку, останній звернувся з даним позовом до суду.

Норми права, застосовані судом, оцінка доказів, аргументів, наведених учасниками справи, та висновки щодо порушення, не визнання або оспорення прав чи інтересів, за захистом яких мало місце звернення до суду.

Згідно з пунктом 1 частини 2 статті 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення цивільних прав та обов`язків є, зокрема, договори та інші правочини.

Відповідно до частини 1 статті 509 Цивільного кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Матеріалами справи стверджується, що 30.03.2018 року між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Хмельницькій області (правонаступником якого є третя особа) та відповідачем укладено договір оренди державного майна, за умовами якого БО "Продуктова допомога" отримала у строкове платне користування державне майно площею 85, 1 кв.м., яке перебуває на балансі позивача, а також взяла на себе зобов`язання зі сплати орендних платежів, визначених на підставі Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, з розрахунку 1753,48 грн. за базовий місяць - лютий 2018 року.

Відповідно до норм частин 1 та 2 статті 283 Господарського кодексу України за договором оренди одна сторона (орендодавець) передає другій стороні (орендареві) за плату на певний строк у користування майно для здійснення господарської діяльності. У користування за договором оренди передається індивідуально визначене майно виробничо-технічного призначення (або цілісний майновий комплекс), що не втрачає у процесі використання своєї споживчої якості (неспоживна річ).

До відносин оренди застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом (частина 6 статті 283 Господарського кодексу України).

Відповідно до частини 1 статті 759 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов`язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

Згідно статті 762 Цивільного кодексу України за користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму. Договором або законом може бути встановлено періодичний перегляд, зміну (індексацію) розміру плати за користування майном. Плата за користування майном вноситься щомісячно, якщо інше не встановлено договором.

Відповідно до статті 286 Господарського кодексу України орендна плата - це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності. Розмір орендної плати може бути змінений за погодженням сторін, а також в інших випадках, передбачених законодавством. Строки внесення орендної плати визначаються в договорі.

У п. 3.6. договору погоджено, що орендна плата перераховується до державного бюджету та Балансоутримувачу у співвідношенні 50% та 50% щомісяця не пізніше 15 числа місяця наступного за звітним місяцем, відповідно до пропорцій розподілу, установлених п. 10 ч. 3 ст. 29 Бюджетного кодексу України і чинних на кінець періоду, за який здійснюється платіж.

При цьому, у п. 3.3. договору передбачено, що орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць. Оперативна інформація про індекси інфляції, розраховані Державною службою статистики України, розміщується на веб-сайті Фонду державного майна України.

Орендодавцем здійснено нарахування орендної плати за заявлений до стягнення період з січня 2019 року по вересень 2019 року з розрахунку 50% від орендного платежу, визначено з урахуванням індексу інфляції, як це передбачено п.п. 3.1. та 3.3. договору, на суму 8703,79 грн. ( в тому числі, заборгованість за грудень 2018 року в розмірі 7,46 грн.).

З урахуванням положень ст. 530 Цивільного кодексу України, з огляду на положення п. 3.6. Договору, строк виконання грошового зобов`язання відповідача по сплаті орендних платежів за договором станом по вересень 2019 року включно настав.

Проте, матеріали справи не містять та учасниками судового розгляду не надано доказів сплати відповідачем 8703,79 грн. орендної плати балансоутримувачу, з чого суд приходить до висновку, що позовна вимога про стягнення 8703,79 грн. заборгованості по договору оренди №1971 від 30.03.2018 року є обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню в повному обсязі.

Також Головне управління статистики у Хмельницькій області просить суд стягнути з відповідача 543, 75 грн. боргу за договором №8/18-к про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю від 30.03.2018 року.

Судом встановлено, що 30.03.2018 року між позивачем та відповідачем укладено договір №8/18-к про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, згідно якого благодійна організація "Продуктова допомога" зобов`язалась вносити плату на рахунок позивача або організації, що обслуговує будівлю, за технічне обслуговування та утримання будівлі, санітарне обслуговування прибудинкової території відповідно до загальної площі приміщення, користування земельною ділянкою пропорційно орендованій площі та комунальні послуги. У додатку №1 до вказаного договору сторонами погоджено, що відповідач взяв на себе зобов`язання з відшкодування позивачу витрат на оплату водопостачання, обслуговування систем пожежної сигналізації, димовидалення, вентиляції та надання послуг спостереження за станом пожежної автоматики, а також плати за користування земельною ділянкою пропорційно до орендованої площі.

При цьому, розмір плати за обслуговування та утримання будівлі та прибудинкової території визначається розрахунком щомісячних платежів (кошторисом витрат) за обслуговування та утримання будівлі, комунальні та інші послуги балансоутримувача, плати за користування земельною ділянкою (п. 2.1.1. договору №8/18-к).

Із поданого позивачем розрахунку вбачається, що відповідачу нараховано за обслуговування систем пожежної сигналізації, димовидалення, вентиляції та надання послуг спостереження за станом пожежної автоматики, водопостачання та водовідведення за період з березня 2019 року по вересень 2019 року (включно) 325,93 грн., а також плати за користування земельною ділянкою з квітня 2019 року по вересень 2019 року (включно) в розмірі 217,82 грн.

Відтак, в силу положень п. 2.2.3. договору, вказані нарахування підлягали оплаті БО "Продуктова допомога" не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним місяцем.

Натомість, доказів сплати сум коштів відповідачем за обслуговування та утримання будівлі та прибудинкової території, які визначені договором №8/18-к про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю та додатком №1 до договору, суду не надано, з чого 325,93 грн. заборгованості по платі за спожите обслуговування систем пожежної сигналізації, димовидалення, вентиляції та надання послуг спостереження за станом пожежної автоматики, водопостачання та водовідведення, а також 217,82 грн. плати за користування земельною ділянкою.

В силу приписів ст. 629 ЦК України договір є обов`язковим для виконання сторонами.

Оскільки благодійною організацією "Продуктова допомога" не виконано свої зобов`язання за договором №8/18-к про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю в частині своєчасності внесення плати по відшкодуванню витрат балансоутримувачу, заборгованість в розмірі 543, 75 грн. за вказаним договором підлягає стягненню в судовому порядку, а відповідна позовна вимога - задоволенню.

З вищевикладеного, позов Головного управління статистики у Хмельницькій області, м. Хмельницький до благодійної організації "Продуктова допомога", м. Хмельницький про стягнення 8703,79 грн. заборгованості по договору оренди №1971 від 30.03.2018 року та 543,75 грн. заборгованості по договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю №8/18-к від 30.03.2018 року, підлягає задоволенню в повному обсязі.

Витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача у зв`язку з задоволенням позову.

Керуючись ст.ст. 2, 12, 20, 129, 233, 236, 237, 238, 240, 241, 247 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

позов Головного управління статистики у Хмельницькій області, м. Хмельницький до благодійної організації "Продуктова допомога", м. Хмельницький, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях, м. Вінниця, про стягнення 8703,79 грн. заборгованості по договору оренди №1971 від 30.03.2018 року та 543,75 грн. заборгованості по договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю №8/18-к від 30.03.2018 року, задовольнити.

Стягнути з благодійної організації "Продуктова допомога" (29000, м. Хмельницький, Вінницьке шосе, буд. 6/2, код 38565608) на користь Головного управління статистики у Хмельницькій області (29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, код 02362894) 8703,79 грн. (вісім тисяч сімсот три грн. 79 коп.) заборгованості по договору оренди №1971 від 30.03.2018 року, 543,75 грн. (п`ятсот сорок три грн. 75 коп.) заборгованості по договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю №8/18-к від 30.03.2018 року, 1921,00 грн. (одна тисяча дев`ятсот двадцять одна грн. 00 коп.) витрат по сплаті судового збору.

Видати наказ.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів до Північно-західного апеляційного господарського суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя М.В. Музика

Веб-адреса рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/.

Віддрук. у 4 прим.: 1 - до справи; 2 - позивачу (29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36) - рек. з пов. про вручення; 3 - відповідачу (29000, м. Хмельницький, Вінницьке шосе, буд. 6/2) - рек. з пов. про вручення; 4 - третій особі (21018, м. Вінниця, вул. Гоголя, 10) - рек. з пов. про вручення

СудГосподарський суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення23.12.2019
Оприлюднено24.12.2019
Номер документу86530231
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —924/1139/19

Рішення від 23.12.2019

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Музика М.В.

Ухвала від 01.11.2019

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Музика М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні