Ухвала
від 24.12.2019 по справі 489/5987/19
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. МИКОЛАЄВА

Справа №489/5987/19

Провадження №1-кс/489/2742/19

УХВАЛА

іменем України

24 грудня 2019 року м.Миколаїв

Слідчий суддя Ленінського районного суду міста Миколаєва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , розглянувши клопотання про тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю у кримінальному провадженні №12019150040002935, за яким відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками ч.2 ст.140 КК України внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 12.08.2019 року,

встановив:

Сторона кримінального провадження обґрунтовуючи подане клопотання зазначає, що у ході проведення слідчих дій по кримінальному провадженню №12019150040002935 за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.140 ч.2 КК України, а саме неналежне виконання професійних обов`язків під час прийняття пологів внаслідок чого новонароджена ОСОБА_4 перебувала в реанімаційному відділенні ІНФОРМАЦІЯ_1 , виникла необхідність отримати тимчасовий доступ до медичної документації.

Слідчим доведено, що медична картка стаціонарної хворої (направлення, виписки, анамнези та інше) мають суттєве значення длявстановлення обставинкримінального провадження,а іншимиспособами окрімяк проведенняекспертизи,для якоїмає використовуватисямедична документаціяв оригіналі,ці обставинивстановити неможливо,і томуслідчий суддяприходить до висновку, що клопотання слідчого є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ч.5 ст. 163, ч.6 ст. 163, 164 КПК України, слідчий суддя

постановив:

Зобов`язати Комунальне некомерційне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_2 » Миколаївської обласної ради ( АДРЕСА_1 ) надати слідчому СВ Інгульського ВП ГУНП в Миколаївській області ОСОБА_3 тимчасовий доступ з можливістю вилучення оригіналів документів, які стосуються ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , а саме до медичної карти стаціонарного хворого (направлення, виписки, анамнези).

Ухвала дійсна протягом тридцяти днів з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення і оскарженню не підлягає.

Суддя

СудЛенінський районний суд м. Миколаєва
Дата ухвалення рішення24.12.2019
Оприлюднено21.02.2023
Номер документу86572161
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —489/5987/19

Ухвала від 24.12.2019

Кримінальне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Кирильчук О. І.

Ухвала від 06.11.2019

Кримінальне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Кирильчук О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні