Ухвала
від 06.10.2016 по справі 201/14056/16-к
ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

Справа №201/14056/16

Провадження 1-кс/201/8383/2016

У Х В А Л А

06 жовтня 2016 року Жовтневий районний суд

м. Дніпропетровська

у складі:

головуючого слідчого судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

за участю:

прокурора ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Дніпропетровську клопотання у кримінальному провадженні № 32016040000000048 від 05.08.2016 року, старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ФР ГУ ДФС у Дніпропетровській області ОСОБА_4 , погодженого з прокурором відділу прокуратури Дніпропетровської області ОСОБА_3 , про арешт тимчасово вилученого майна, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий звернувся до суду з клопотанням, погодженим з прокурором, про арешт тимчасово вилученого майна.

В обґрунтування заявленого клопотання слідчий посилався на те, що ВРКП СУ ФР ГУ ДФС у Дніпропетровській області проводиться досудове розслідування за фактом пособництва ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, відомості про який внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32016040000000048 від 05.08.2016, за ознаками злочину, передбаченого за ч. 5 ст.27, ч. 3 ст. 212 КК України.

На час внесення відомостей до ЄРДР встановлено, що ОСОБА_5 , спільно з невстановленими особами, маючи на меті єдиний умисел у вигляді отримання незаконного прибутку, та діючи з метою прикриття незаконної діяльності, без мети ведення фінансово-господарської діяльності, використовуючи підконтрольні підприємства з ознаками фіктивності: ТОВ«Екологічні аграрні технології» (код 37916122), ФГ «Артур 2003» (код 39603460), ТОВ «Алекс» (код 31911548), ФГ «Анна» (код 31785328) та підконтрольних фізичних осіб-підприємців, які оформлені на підставних осіб, шляхом надання знарядь та засобів у вигляді незаконного та безпідставного оформлення бухгалтерських та податкових документів про реалізацію товару без фактичного товарообігу, надають зацікавленим юридичним особам-клієнтам послуги з мінімізації податкових зобов`язань, внаслідок чого в період листопада 2015 року - травня 2016 року платниками податків реального сектору економіки в документах податкової звітності задекларовано наявність фінансово-господарських відносин з вищевказаними підприємствами, які фактично не відбувались, що дозволило їм незаконно сформувати податковий кредит з податку на додану вартість на загальну суму понад 7 100 000 грн., що призвело до фактичного ненадходження коштів до бюджету на вищевказану суму, тобто в особливо великих розмірах.

13.09.2016 слідчим суддею Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська розглянуто та задоволено клопотання слідчого про проведення обшуку у господарських та інших приміщеннях, розташованих за адресою: Дніпропетровська область, Софіївський район, с. Лошкарівка, вул.Привокзальна, 54, що використовуються зазначеною групою осіб в протиправній діяльності, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення злочину, та майна, яке здобуте у результаті його вчинення, в тому числі відшукання та вилучення документів бухгалтерського обліку та податкової звітності за період з 01.11.2015 по дату проведення обшуку підприємств: ТОВ «Екологічні аграрні технології» (код 37916122), ФГ "Артур 2003" (код 39603460), ТОВ «Алекс» (код 31911548), ФГ «Анна» (код 31785328), та інших підприємств, статутних та реєстраційних документів, даних складського обліку та документів митного оформлення за період з. 01.11.2015 по дату проведення обшуку, грошових коштів, надбаних злочинним шляхом, комп`ютерної техніки, серверів та носіїв електронної інформації, на яких могли готуватись та зберігатись первинні бухгалтерські документи, які свідчать про злочинну діяльність; печаток, штампів, факсиміле та бланків з відбитками печаток зазначених фіктивних підприємств; чорнових записів; блокнотів та записних книжок; мобільних телефонів, а також інших предметів та документів, які мають значення у кримінальному провадженні.

22.06.2016, на підставі ухвали слідчого судді Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська від 13.09.2016, проведено обшук адміністративно-господарських будівель за адресою: Дніпропетровська область, Софіївський район, с. Лошкарівка, вул.Привокзальна, 54, в ході якого серед іншого виявлено та вилучено:

- сипучу речовину рослинного походження чорного кольору, загальною масою близько 306 тонн;

- сипучу речовину рослинного походження жовтого кольору, масою близько 50тонн.

В ході проведеного обшуку будь-яких документів щодо походження та іншого вилучених сипучих речовин рослинного походження не виявлено та не надано.

Згідно наданих пояснень в ході проведення обшуку та показань допитаного в якості свідка інженера-механіка ТОВ «Алекс» ОСОБА_6 , виявлені та вилучені сипучі речовини рослинного походження належать ТОВ «Алекс», ТОВ«Екологічні аграрні технології», ФОП ОСОБА_6 . Проте, документи на вищезазначені товарно-матеріальні цінності відсутні.

Аналізуючи матеріали кримінального провадженні, зібрані докази та отримані відомості, вилучені в ході вищезазначених обшуків сипучі речовини рослинного походження в сукупності з іншими предметами та документами мають суттєве значення у провадженні, підлягають дослідженню, можуть бути використанні як доказ у кримінальному провадженні, тому підлягають арешту з метою забезпечення їх збереження.

На підставі викладеного, а також з метою забезпечення їх збереження, слідчий просив суд на тимчасово вилучене майно зазначене в клопотанні, що виявлено та вилучено 05.10.2016 в ході обшуку адміністративно-господарських будівель за адресою: Дніпропетровська область, Софіївський район, с.Лошкарівка, вул.Привокзальна, 54.

Прокурор у судовому засіданні клопотання підтримав на його задоволенні наполягав.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 107 КПК України судовий процес технічними засобами не фіксувався.

Власник майна на підставі ч.2 ст.172 КПК України у судове засідання не викликався у зв`язку з необхідністю забезпечення арешту майна.

Вислухавши думку прокурора, а також дослідивши матеріли клопотання та надані суду матеріали кримінального провадження, суд вважає клопотання обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню, оскільки дані, викладені у матеріалах кримінального провадження дають підстави для висновку, що з метою забезпечення їх збереження арешт на тимчасово вилучене майно є необхідним.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 110, 168-169, 170-173 КПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Накласти арешт на тимчасово вилучене майно зазначене в клопотанні, що виявлено та вилучено 05.10.2016 в ході обшуку адміністративно-господарських будівель за адресою: Дніпропетровська область, Софіївський район, с.Лошкарівка, вул.Привокзальна, 54, а саме:

- сипучу речовину рослинного походження чорного кольору, загальною масою близько 306 тонн;

- сипучу речовину рослинного походження жовтого кольору, масою близько 50 тонн.

Строк оскарження ухвали протягом п`яти днів з моменту її проголошення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудЖовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення06.10.2016
Оприлюднено14.03.2023
Номер документу86593491
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —201/14056/16-к

Ухвала від 06.10.2016

Кримінальне

Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська

Наумова О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні