Ухвала
від 10.01.2020 по справі 282/23/20
ЛЮБАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 282/23/20

Провадження № 2/282/127/20

У Х В А Л А

Іменем України

10 січня 2020 року смт.Любар

Суддя Любарського районного суду Житомирської області Вальчук В.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа - орган опіки та піклування Любарської районної державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 , третя особа - орган опіки та піклування Любарської районної державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав. В своєму позові просить суд позбавити ОСОБА_2 батьківських прав відносно доньки ОСОБА_3 .

Дослідивши матеріали позовної заяви, суд вважає, що справа не належить до територіальної юрисдикції (підсудності) Любарського районного суду, виходячи з наступного.

Як з позовної заяви так і з доданих до неї документів, зокрема копії виконавчого листа (а.с.9), виданого Любарським районним судом Житомирської області 29.05.2013 року про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліментів на утримання дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , встановлено, що зареєстрованим місцем проживання відповідача є АДРЕСА_1 .

Так, відповідно до ч.1 ст.27 ЦПК України позови до фізичної особи пред`являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Згідно ч.9 ст.28 ЦПК України позови до відповідача, місце реєстрації проживання або перебування якого невідоме, пред`являються за місцезнаходженням майна відповідача чи за останнім відомим зареєстрованим його місцем проживання або перебування чи постійного його заняття (роботи).

Останнім відомим зареєстрованим місцем проживання відповідача є АДРЕСА_1 .

Підстави для пред`явлення позову за вибором позивача, передбачені ст.28 ЦПК України, відсутні.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.31 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Статтею 32 ЦПК України визначено, що спори між судами про підсутність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому ст.31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа - орган опіки та піклування Любарської районної державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав, необхідно передати на розгляд за останнім відомим зареєстрованим місцем проживання відповідача ОСОБА_2 - до Полонського районного суду Хмельницької області.

Керуючись ст.ст.27, 28, п.1 ч.1 ст.31, 259, 260 ЦПК України,

У Х В А Л И В :

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа - орган опіки та піклування Любарської районної державної адміністрації про позбавлення батьківських прав, передати на розгляд до Полонського районного суду Хмельницької області.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Житомирського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.

До початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи через Любарський районний суд Житомирської області.

Суддя В. В. Вальчук

СудЛюбарський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення10.01.2020
Оприлюднено11.01.2020
Номер документу86818670
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —282/23/20

Рішення від 17.03.2020

Цивільне

Полонський районний суд Хмельницької області

Горщар А. Г.

Рішення від 17.03.2020

Цивільне

Полонський районний суд Хмельницької області

Горщар А. Г.

Ухвала від 26.02.2020

Цивільне

Полонський районний суд Хмельницької області

Горщар А. Г.

Ухвала від 10.01.2020

Цивільне

Любарський районний суд Житомирської області

Вальчук В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні