ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

11.01.2020 р. справа №914/67/20

Суддя Господарського суду Львівської області Запотічняк О. Д., розглянувши матеріали

за позовом:Приватного акціонерного товариства по підвищенню родючості землі та захисту рослин Агросервіс , м. Турка; до відповідача:Комунального підприємства Турківське житлово - комунальне управління , м. Турка; про:стягнення заборгованості 55 096,47 грн.

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство по підвищенню родючості землі та захисту рослин Агросервіс звернулося до Господарського суду Львівської області з позовом до Комунального підприємства Турківське житлово - комунальне управління про стягнення заборгованості 55 096,47 грн.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України і підсудна господарському суду Львівської області. Підстав для залишення позовної заяви без руху, для відмови в прийнятті позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі не встановлено.

Відповідно до пункту 2 частини 1 та частини 3 статті 12 Господарського процесуального кодексу України господарське судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного). Спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні. Згідно з пунктами 1, 2, 4 частини 3 статті 247 Господарського процесуального кодексу України при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує ціну позову, значення справи для сторін, категорію та складність справи.

Для цілей цього Кодексу малозначними справами є: справи у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п`ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Частиною 7 ст. 12 ГПК України визначено, що для цілей цього Кодексу розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб вираховується станом на 1 січня календарного року, в якому подається відповідна заява або скарга, вчиняється процесуальна дія чи ухвалюється судове рішення.

Дослідивши матеріали позовної заяви, приймаючи до уваги предмет спору, категорію та складність справи, а також враховуючи, що ціна позову не перевищує сто розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, суд дійшов висновку про призначення справи до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 4, 12, 20, 162, 164, 172, 176, 234, Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ :

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження.

3. Призначити розгляд справи по суті в судовому засіданні на 11.02.20р. о 10:30 год . з викликом сторін в судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська, 128).

4. Встановити відповідачу строк у 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву.

5. Відзив на позовну заяву та докази направлення його іншим учасникам справи, мають бути в зазначений термін надіслані на адресу суду або подані через канцелярію суду.

6. Встановити позивачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відзиву на позовну заяву, для подання відповіді на відзив.

7. Зобов`язати позивача у випадку подання відповіді на відзив до суду, не пізніше наступного дня надіслати його з доданими документами відповідачу. Докази надіслання надати суду.

8. Встановити відповідачу строк у 5 календарних днів з дня отримання відповіді на відзив, для подання заперечення.

9. Зобов`язати відповідача у випадку подання до суду заперечення на відповідь позивача на відзив, не пізніше наступного дня надіслати його позивачу. Докази надіслання надати суду.

10. Позивачу надати : оригінали додатків долучених до позовної заяви - для огляду; явку представника в судове засідання - визнати обов`язковою.

11. Явку представника відповідача в судове засідання - визнати обов`язковою.

12. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 ГПК України документи, що підтверджують повноваження представників.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - lv.arbitr.gov.ua/sud5015/.

Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання у встановлений судом строк без поважних причин відзиву, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя Запотічняк О.Д.

Зареєстровано 12.01.2020
Оприлюднено 13.01.2020
Дата набрання законної сили 11.01.2020

Судовий реєстр по справі 914/67/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 10.03.2020 Господарський суд Львівської області Господарське
Рішення від 25.02.2020 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 11.02.2020 Господарський суд Львівської області Господарське
Ухвала від 11.01.2020 Господарський суд Львівської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону