Справа № 615/1633/19
Провадження № 2/615/561/19
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(вступна та резолютивна частини)
13 січня 2020 року м. Валки
Валківський районний суд Харківської області в складі:
головуючого судді Товстолужського О.В.,
при секретареві Партоли О.Є.,
за участю представника позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Ков`язької селищної ради Валківського району Харківської області про встановлення факту родинних відносин та визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування за законом,
в с т а н о в и в:
Враховуючи, що складання повного тексту рішення потребує значного часу, суд обмежується проголошенням його вступної та резолютивної частин.
Керуючись ст.ст. 200, 259, 263-265, 268 ЦПК України, суд,
В И Р І Ш И В:
Позов ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 , що зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ) до Ков`язької селищної ради Валківського району Харківської області (що знаходиться за адресою: Харківська область, Валківський район, смт. Ков`яги, вул. Центральна, 6, код ЄДРПОУ: 04398100) про встановлення факту родинних відносин та визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування за законом, - задовольнити частково.
Визнати за ОСОБА_2 право власності в порядку спадкування за законом на земельні ділянки: кадастровий номер: 6321255400:03:000:0508 площею 4,7662 га та кадастровий номер: 6321255400:03:000:0077, площею 0,2870 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться на території Ков`язької селищної ради Валківського району Харківської області, після померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 - ОСОБА_3 .
В іншій частині позовних вимог відмовити.
Повний текст рішення буде складений 21 січня 2020 року.
Рішення може бути оскаржено до Харківського апеляційного суду через Валківський районний суд Харківської області шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя О.В. Товстолужський
Суд | Валківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2020 |
Оприлюднено | 14.01.2020 |
Номер документу | 86878060 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Валківський районний суд Харківської області
Товстолужський О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні